Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #67: Safety Update


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Community Manager
17 godzin temu, kajteek napisał:

czyli jak teraz wjedzie we mnie gracz bez tekstur i uszkodzi mi bardzo wóz to będę uziemiony na 10 minut? bo nie bede mogl ani odpalic wozu, ani odespawnowac? takie troche srednie, nie

Wtedy poprosisz kogoś z /a o fix wozu i będziesz mógł nim jechać dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 12:37, Brtmss napisał:

Wtedy poprosisz kogoś z /a o fix wozu i będziesz mógł nim jechać dalej.

xD - nie raz mialem taka sytuacje gdy ktos we mnie sie wpieprzyl na lagu.
w takim razie jedyne co sie zmienia to to ze teraz po tym jak ktos sie w ciebie wpieprzy nie bedziesz mogl jechac autkiem przez 10 minut

Edytowane przez kajteek
kerbi i greygods lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kajteek napisał:

czyli jak teraz wjedzie we mnie gracz bez tekstur i uszkodzi mi bardzo wóz to będę uziemiony na 10 minut? bo nie bede mogl ani odpalic wozu, ani odespawnowac? takie troche srednie, nie

Nie przesadzaj. To nie koniec świata i ruszysz się od kompa. Już nie róbcie z tego serwera pseudo-rp do jakiego zmierza tymi prośbami do /a o wszystko. A jak ktoś się wbija to niech kompa złoży albo jeździć się nauczy.

ziuuum lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, masz racje. Przeciez patrzac sie na to ze odwzorujemy "Ameryke" to połowa ludzi w Ameryce to gangsterzy którym jak coś powiesz to ci o 20 wyciagna nóż i cie zaczną ciąć w środku zaludnionego miasta, druga połowa to kierowcy którzy są ścigani przez 6 radiowozów zapierdalajac ponad 100km/h. A jak jakiś typ wjedzie ci w auto, to modlisz się do pana boga o naprawienie auta. Tak, to wiele wyjaśnia.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 17:30, Vesior napisał:

Nie przesadzaj. To nie koniec świata i ruszysz się od kompa. Już nie róbcie z tego serwera pseudo-rp do jakiego zmierza tymi prośbami do /a o wszystko. A jak ktoś się wbija to niech kompa złoży albo jeździć się nauczy.

czyli według ciebie to że ktoś się wpieprzyl ci w auto na lagu i nawet o tym nie będzie wiedział jest super zaproszeniem żeby odpocząć od kompa na 10 minut?

Edytowane przez kajteek
greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kajteek napisał:

czyli według ciebie to że ktoś się wpierdolil ci w auto na lagu i nawet o tym nie będzie wiedział jest super zaproszeniem żeby odpocząć od kompa na 10 minut? XD

Juz nie rycz, jak 10min nie posimsujesz z simka to sie swiat nie zawali. Sie nie dziwie ze pozniej ludzie bedacy na /a olewaja PW od graczy jak im takimi pierdolami chcecie dupe zawracac xDD jeszcze rozumiem jakby Ci to fure na amen kasowalo

Edytowane przez amnilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kajteek napisał:

czyli według ciebie to że ktoś się wpierdolil ci w auto na lagu i nawet o tym nie będzie wiedział jest super zaproszeniem żeby odpocząć od kompa na 10 minut? XD

Według mnie, takie osoby które ci się wpierdola w auto i mówią "Sorry tekstury" to niech przynajmniej kurwa jezdza normalnie a nie zapierdalaja po 100km/h. Jak wiedza ze maja problem to niech poinformuja cie o tym. Tak, moim zdaniem to ze ktoś wpierdoli ci sie w auto, po to masz warsztaty aby do nich zadzwonić i naprawić auto a nie /admins aby sprawdzić kto ci te auto naprawi by zaoszczedzić czasu. 

Jak ja miałem kompa starego i komuś sie wbiłem to tak nauczyłem sie jezdzić wolniej, informować osoby które jezdziły obok mnie na /w ze mam takiego i srakiego kompa i mam sciny. Bez opcji, ale jak ja ostatnio dostałem w auto od typa co wyjechał bez zatrzymywania się na "Stop" to napisałem do niego na /w z pytaniem czy nie widział czy coś, jak chłop nie gra jego strata nie bede bawić sie w wzywanie admina o byle co.

Połowa tego serwera to jak by żyła tą grą, i dla nich 10 minut to jak pół dnia, wiec tak. Przynajmniej jest to zaproszeniem by nie jezdzić po mieście gdzie połowa graczy uważa ze zapierdalanie 100km/h albo jazda jak bandyta bo jest godzina 20:00 staje się odpowiednim bo "Nikogo nie ma", "Jest taka godzina", "Nie widać LSPD", "Są admini" i to nie jest wytłumaczenie by zapierdalać 100km/h a potem tłumaczyć to lagami.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 16:10, ADVGierki napisał:

Zbędne. 2/3 osób nie gra wypadków, zresztą w tych 2/3 jestem i ja - giga nuda, nikomu nie chce się tego grać, chyba jeszcze nigdy nie trafiłem na gracza który odmówił zvoidowania gry jakiejś kolizji. Pozostała 1/3 to wypadki związane z lagami, ścinkami i wszystkimi innymi problemami - szczególnie nieładującymi sie teksturami. Zbędne utrudnienie które negatywnie wpłynie na rozgrywke, a dodatkowo zmarnuje czas LEA - jak ktoś nie będzie chciał grać wypadku to i tak tego nie będzie grał, szczególnie że osoba X i Y wcześniej zgodziła się na VOID akcji - zanim przyjechał departament ognia. Gracz zmarnuje czas czekając 10 minut aż będzie mógł znowu odpalić auto, FIRE zmarnuje czas jadąc bez potrzeby do jakiegoś wypadku którego i tak nikt nie zagra - jak mówiłem, zbędne.

Plus tak jak wyżej pisali, duży wypadek(poza samym faktem że nie powinien kompletnie istnieć), to nie powinien obejmować dmg zadanego z broni.

  Pokaż ukrytą zawartość

Otwiera to możliwości tworzenia różnego rodzaju interakcji między przedmiotami np. wkładanie baterii, kart sim czy używanie narzędzi na poszczególnych przedmiotach w celu uzyskania z nimi konkretnych rezultatów - wszystko to przed wami, a nowe interakcje pomiędzy przedmiotami będą dodawane wraz z aktualizacjami.

Cool, jeśli faktycznie będzie możliwość przekładania kart SIM między telefonami i to przeniesie wszystkie kontakty na nowego fona - zmiana na plus.

  Pokaż ukrytą zawartość

Stanie się ona dostępna dla was jeśli będziecie posiadali którykolwiek z tych tuningów: alarm, system keyless, system GPS lub system SOS. Z jej pomocą będziecie mogli wyświetlić listę wszystkich swoich zespawnowanych pojazdów, a także ich status - klikając w poszczególny samochód wejdziecie w tryb ustawień, który pozwoli na zarządzanie systemami auta, a opcje są nastepujące:

Pojazdy z paneli rodziny będą się wyświetlały? Nie mówię konkretnie o grupach, bo z paneli biznesowych/frakcyjnych i tak nie można kraść - więc to zbędny zapychacz, ale panele rodziny obejmuje skrypt kradzieży pojazdów.

 

reszta ok, szkoda że boomboxy ciągle nie wróciły, a obiecywany system customowych radyjek w pojazdach obiecywany od ~ 2/3 lat ciągle nie istnieje.

Jak się rzadko zgadzam z powyższym użytkownikiem, to teraz bym mu wódki, czy cokolwiek tam chce się napić nalał do szklanki. Jeśli chcecie sensownego feedbacku dot. takich zmian albo kierunku rozwoju ficzerów to na waszym miejscu zapytałbym społeczności czego potrzebuje/albo ich po prostu wysłuchał, bo z każdej ze stref spływa masa pomysłów i potrzeb, które wymagają załatania. Reszta rzeczy spoko

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 22:01, Gammbit napisał:

Ej ale może byście obejrzeli chociaż 6minutowy filmik jak działa tak zwany 'hackkey', bo nikt z walizką po mieście nie biega normalnie. Kradzieże na walizkę odbywają się w ciągu nocy, zazwyczaj spod domu, bo tak jest wygodniej i bezpiecznej dla złodziei. A obecnie za 10k eurosów kupujesz gameboya który w 40 sekund otwiera Ci każde auto z keylessem bez ingerencji mechanicznej i stania jak debil pod drzwiami z rękami w górze.....

Gameboy nie otworzy Ci każdego auta, tym bardziej aut premium czy luxury. Ma wgrane kilka modeli marek samochodów użytkowych, najczęściej Japońskie (Lexus/Toyota/Nissan) lub Niemieckie (Audi/BMW) dodatkowo obsługuje pojazdy do danego rocznika modelowego. To nie jest klucz do każdego auta, a tylko ułatwienie pod daną klasę, za te pieniądze nie dostaniesz przepustki do lepszego życia, skrypt obsługuje pojazdy w klasie około 50-150 tysięcy gdzie tutaj gracz oleje Ci taki samochód.

Edytowane przez matoshka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chryste ludzie o czym wy piszecie, "nie płacz to tylko dziesięć minut, odpoczniesz od komputera". Znając życie i community serwisu to będziecie pierwsi którzy napiszą do administracji jak sie w was śmieciarką wpierdoli koleś z nicknamem John_Ogurek. W dodatku wypisujecie jakieś turbo-głupoty pokroju "Nie dziwie się że osoby z /a wam nie odpisują" - otrząśnijcie się, chyba po to ktoś ma ten niebieski nick żeby pomagać innym graczom a nie wpisac /aduty wyjebać nogi na biurko i czytać wszystkie prośby graczy, których i tak nikt nie spełni, bo po co. X D!

Edytowane przez krul podwurka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, amnilka napisał:

Juz nie rycz, jak 10min nie posimsujesz z simka to sie swiat nie zawali. Sie nie dziwie ze pozniej ludzie bedacy na /a olewaja PW od graczy jak im takimi pierdolami chcecie dupe zawracac xDD jeszcze rozumiem jakby Ci to fure na amen kasowalo

co ty w ogóle piszesz XD nie mierz wszystkich swoją miarą bo nie każdy gra w centrum tak jak ty. Zakladamy, że crime jedzie wykonywać wniosek na fck albo po prostu jadą wyladowaną furą na jakas akcje, wpierdala sie w nich ktos na lagu i muszą 10 minut czekać gdzie podczas tego czasu "ofiara" może spierdolić xdd jak ktos uwaza to rozwiązanie za dobre to jest c r a z y

LordSokol, ixenen, Majklu i 1 inny lubią to

przesladowca z del perro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin