Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] The Way of the wiseguy (Los Santos Outfit)


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi



image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
 

Spoiler

image.png

Russell Bonini (Just a regular working guy) | 26 Years Old.

Śmiało można powiedzieć że Russell należy do osób którzy są przeciętnymi obywatelami USA w Calfironii na Los Angeles, jest pracującym ojcem dziewiecio-miesięcznej córeczki Cassey Bonini i jest narzeczonym kobiety o imieniu Andrea De La Rotte-Bonini która zajmuję się głównie domostwem i ich nowonarodzonym dzieckiem, uwcześniej pracowała jako sprzątaczka hoteli i bycia kucharką w tym samym hotelu, mężczyzna zaś specjalizował sie w gotowaniu jest uznawany jako porządny kucharz po wykształceniu mimo wszystko z dzieckiem przychodzą kłopoty a sam zapożyczył się u osób z Little Italy pracując na ponad siedemdziesiąt godzin tygodniowo w dwóch pracach, Restauracji oraz jako Taksówkarz po godzinach. Spłaca się u osób u których się zapożyczył dając słowo że to zrobi, miedzyczasie musi uzbierać pieniądzę na podstawowe przedmioty oraz meble do swojego domostwa by urządzić pokój dla swojej córki niestety z aktualną płacą tygodniową która wynosi osiemset-siedemdziesiąt-siedem dolarów nie jest możliwe aby utrzymać ich dom oraz córkę i spłacać długi, łapyczwie stara się znaleźć jakiejś okazji do zarobienia większej ilości dolarów jest mocno zdesperowany oraz zmęczony ciągłymi problemami które go spotykają.

Podczas pracy w jednej z restauracji zaczyna budować kontakty, spłacajac się pokazuję swoją słowność dla zbirów u których się zapożyczył. Mężczyzna hobbystycznie zajmuję się grą w piłkę nożną oraz pogrywa w amerykański football a swoją córkę zacheca do różnych aktywności fizycznych dlatego że sam Russell jest wysportowanym kolesiem pełen życia które jest zablokowane przez ściany rządu który stworzył z niego niewolnika w dole który ma możliwość wnieść się w górę aby zarobić gotówkę, nigdy nie próbował żadnego kryminalnego życia ani nie był nigdzie żadnym specjalistą od tego, jego specjalność to możliwość ugotowania, pogadania oraz słuchania się.

 

Edytowane przez Kajtek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Imie i nazwisko: Eddie Manna

Wiek: 23

Działalność Przestępcza: Wymuszenia, szeroko pojęte oszustwa, handel.

Wiek OOC: 21

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenie z grą w organizacjach przestępczych nigdy nie miałem okazji grać w takim klimacie. Jest to dla mnie coś nowego, chociaż nic czego nie byłbym w stanie pojąć. Nigdy nie oglądałem Godfathera, chociaż takie tytuły jak Donnie Brasco, Goodfellas, Irishman czy The Sopranos nie są mi obce. 

Warto również wspomnieć, że dopiero zaczynam przygodę z tym serwisem i z pewnością nie obędzie się bez pytań o skrypt czy możliwości jakie daje platforma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, yrdbyrn napisał:
Imie i nazwisko: Eddie Manna

Wiek: 23

Działalność Przestępcza: Wymuszenia, szeroko pojęte oszustwa, handel.

Wiek OOC: 21

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenie z grą w organizacjach przestępczych nigdy nie miałem okazji grać w takim klimacie. Jest to dla mnie coś nowego, chociaż nic czego nie byłbym w stanie pojąć. Nigdy nie oglądałem Godfathera, chociaż takie tytuły jak Donnie Brasco, Goodfellas, Irishman czy The Sopranos nie są mi obce. 

Warto również wspomnieć, że dopiero zaczynam przygodę z tym serwisem i z pewnością nie obędzie się bez pytań o skrypt czy możliwości jakie daje platforma.

 

 

zapraszam do mnie na discord; czechu

Edytowane przez Czechu
Mejaru i P8ToJa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Imie i nazwisko: Lucas Villa

Wiek:22

Działalność Przestępcza: Handel bronia, narkotykami wymuszenia oraz kradzieże na małą skale (kradzież na małą skale przynajmniej na jakiś czas a wiecej dogadam na discord)

Wiek OOC:22

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Grałem raz w takim klimacie jeśli chodzi o filmy to nie przypominam sobie abym coś oglądał (ale jeżeli ktoś ma coś godnego polecenia w tym temacie to poprosze info pv) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mię i nazwisko: Lucas Ricci

Wiek: 24

Działalność Przestępcza: Interesuje mnie najbardziej działalność, sprzedażą narkotyków oraz przemyt

Wiek OOC: 17

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Niestety, ale jest ona mierna aktualnie. Jednakże złapałem zajawę na klimat, a z racji mojego zaangażowania i zainteresowania aplikacją jestem w stanie wszystko przyswoić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Mark Bellucio
Wiek: 25
Działalność Przestępcza: zacznę od zwykłych oszustw, by po pierwszym wyroku i odsiadce zdobyć IC kontakty i przenieść się na przestępczość samochodową. Chyba, że jakoś inaczej się wątki pociągną, ale to zobaczymy.
Wiek OOC: 18 (za kilka dni)
Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Praktycznie zerowa. Jestem nowy w półświatku na Vibe Roleplay. Na devGaming grałem przez około tydzień w Scarso Crime Family, ale dostałem CK na pierwszym zarobkowym poprzez postrzał w udo i porzucenie w mało uczęszczanej części miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Imie i nazwisko: Paolo Nazorine

Wiek: 30

Działalność Przestępcza: Złodziejaszek pojazdów; W międzyczasie obstawianie klubów jako bouncer (głównie z powodu backgroundu postaci związany z amerykańskim futbolem)

Wiek OOC: 17

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Klimat znam głównie z filmów, książki nie przeczytałem żadnej; Grać jeszcze nie grałem, ale na sto procent sobie poradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kebabik_Na_Cienkim napisał:
Imie i nazwisko: Paolo Nazorine

Wiek: 30

Działalność Przestępcza: Złodziejaszek pojazdów; W międzyczasie obstawianie klubów jako bouncer (głównie z powodu backgroundu postaci związany z amerykańskim futbolem)

Wiek OOC: 17

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Klimat znam głównie z filmów, książki nie przeczytałem żadnej; Grać jeszcze nie grałem, ale na sto procent sobie poradze

zjadłbym kebsa, napisz do mnie na discord; czechu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Anthony Rossi

Wiek:33

Działalność Przestępcza: Handel Narkotykami, Pranie brudnych pieniędzy, Haracze pobicia i napady.

Wiek OOC:

Jak oceniasz swoją wiedzę na temat Cosa Nostry: Przeczytałem wszystkie Tomy Ojca chrzestnego, Obejrzałem film Sycylijczyk. Grałem również Freelancera na LSS w tych klimatach. 
Edytowane przez kacperkot71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin