Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[05/07][101 Records] MOXXXY ft. Breedlove - DARKNESS (Official Visualiser)


thaZu

Rekomendowane odpowiedzi

o4FdDIy.png

**5 lipca na portalach streamingowych (również na PulsePlay jak i na platformie V-Tube premierę miał kolejny już singiel MOXXXY, na featuringu którego pojawił się, na wznoszącej się fali popularności, Breedlove. DARKNESS to już drugie dzieło, tuż po SPARK OF HOPE, które nie tylko wychodzi jako track z featuringiem znanej persony ze sceny muzycznej Los Santos, ale również mocno odstaje od dotychczasowej, mocno dark electro twórczości MOXXXY i stawia na bardziej moody pop brzmienia, kontrastując z nią i ukazując w jakim kierunku artystka obecnie zmierza. Tak jak i przy SPARK OF HOPE, tutaj również pojawiła się notka informacyjna, że singiel będzie częścią LP CULT OF THE MOXXXES.**

**Ponownie, visualiser, który powstał w ramach singla stawia na dzieło generowane przez stuczną inteligencje co może też być swojego rodzaju ukierunkowaniem w jakim wydaniu wyjdzie cała otoczka graficzna wokół CULT OF THE MOXXXES. Wraz z premierą singla sam portal poświęcony CULT OF THE MOXXXES uległ zmianie, odsłaniając kolejne ukryte informacje, tym razem ukazując datę premiery samego albumu jaką będzie 8 LIPCA 2023. DARKNESS pod względem tematycznym, tak jak SPARK OF HOPE, dotyczy tematu mocno przyziemnego lecz jest kompletnym przeciwieństwem przesłania poprzedniego singla. Utwór, mimo melodyczności, energiczności i catchy dropu, wydaje się być bardzo mroczny, opowiadając o poddaniu się, odejściu w mrok i zatraceniu się w przysłowiowych "ciemnych chwilach życia" z których szukane jest wyjście.**

 

88SuF36.png

Spoiler

[Chorus: breedlove]
Czasami czuję się martwy
Co myślą o mnie inni?
Moja postać to jest zwykły duch
Teraz jestem ukryty
Oni dalej szukają moich zwłok
Wszystko zamienia się w mrok
Zamienia się w mrok

[Post-Chorus: breedlove]
(Ooh, ooh, ooh)
Zamienia się w mrok
To wszystko zamienia się w mrok
Zamienia się w mrok

[Drop: breedlove]
Zamienia się w mrok
Zamienia się w mrok
(Ooh, ooh)
Oh, to wszystko zamienia się w mrok
Zamienia się w mrok

[Verse: breedlove]
Weź to sprawdź, patrzy na to cały kraj
To wszystko zamienia się w mrok
Udowodnię im, to nie byłem ja
Powoli otwierajcie dla mnie drzwi
Moja dusza już leci w stronę ich

[Pre-Chorus: breedlove]
Niedługo odejdę
Życie wcale nie jest piękne

[Chorus: breedlove]
Czasami czuję się martwy
Co myślą o mnie inni?
Moja postać to jest zwykły duch
Teraz jestem ukryty
Oni dalej szukają moich zwłok
Wszystko zamienia się w mrok
Zamienia się w mrok

[Post-Chorus: breedlove]
(Ooh, ooh, ooh)
Oh, to wszystko zamienia się w mrok
Zamienia się w mrok

[Drop: breedlove]
Zamienia się w mrok

Spoiler

Promocja:

  • Marketing przez social media - shorts reklamowe na popularnych sm
  • Zapowiedzi z oficjalnych kont artystów
  • Kolaboracja z mocno popularnym artystą - Breedlove
  • Utrzymanie ciągłości release'ów, premiera krótko po poprzednim singlu SPARK OF HOPE
  • Działania promocyjne i singiel wokół zbliżającego się albumu - CULT OF THE MOXXXES
  • Zapowiedzenie i występ na Alterdrome Music Festival

Wydatki:

  • Działania marketingowe - $15,299
  • Produkcja AI - $6,659
Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Judy Roux
Numer konta postaci: 9415082622
Profil Postaci: MOXXXY



Wytwórnia: 101 Records
Numer konta wytwórni: 7062440565
Deal: 10%

 

Edytowane przez thaZu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin