Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

031. “Pie*dolę ta zdechłą dzi*kę MOB Prince, jego kobieta może ciągnąć mi fiu*a. To się dzieje kiedy dissujesz w internecie”


Verevi

Rekomendowane odpowiedzi

Vv7elTT.png

“Pie*dolę ta zdechłą dzi*kę MOB Prince, jego kobieta może ciągnąć mi fiu*a. To się dzieje kiedy dissujesz w internecie”


TFLTiVr.png

Jocelyn Gugliemetti mówi: Dobry wieczór, Los Santos. W dzisiejszym wydaniu Night American Discussions mówi dla Was Jocelyn Gugliemetti. Naszym gościem jest młody producent i raper znany w środowisku muzycznym pod pseudonimem Finess3 God. Cześć, Jt! Jak się czujesz?
Jt Shade mówi: Cześć Jocelyn, cześć wszystkim. Mówi Finess3 God głos okopów. Mam się dzisiaj bardzo dobrze, czuje sie blogoslawiony i zalatwiam cały czas sprawy, co nie? Szykuje coś grubego.

Jocelyn Gugliemetti mówi: To świetnie, że czujesz się bardzo dobrze. Zaraz wyciągnę z Ciebie czym jest "coś grubego". Mam nadzieję, że wiesz, że format Night American Discussions słynie z pytań niełatwych i kontrowersyjnych. Czy jesteś na to gotowy?
Jt Shade mówi: Jestem na to gotowy, odpowiem Ci na każde pytanie.

Jocelyn Gugliemetti mówi: W takim razie lecimy! To jak już wywołałeś temat to podpytam Cię o to, co obiecałam przed momentem. Co "grubego" szykujesz dla swoich słuchaczy?
Jt Shade mówi: Planuje trasę koncertową po Stanach. Ponad dziesięć stanów, wielkie sceny, głośna muzyka. Wiesz, to jest moje marzenie. Wykładam wszystko aby to się udało. Odwiedzę najróżniejsze stany, właściwie czeka mnie jakieś dziesięć tysięcy mil do przejechania oraz przelecenia.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Wow! To ogromne wyzwanie stoi przed Twoimi menedżerami. A jak już o tym mowa - jak Ci się układa współpraca z nowymi menadżerami?
Jt Shade mówi: To najlepsze co mnie spotkało. Chcę pozdrowić w tym momencie moja menagerke, która ze mną tutaj przybyła - Aiko Tashiro, oraz Sergeya Dostoyevsky, który niestety musiał zostać w domu. Wracając do pytania - układa mi się bardzo dobrze, traktuje ich jak przyjaciół, a nie jedynie managerów. Lubimy się prywatnie i często razem spędzamy czas. Wiesz, nasza współpraca to tylko dodatek do tego wszystkiego. Oni robią co lubią, a ja czuje sie z tego zadowolony i im płacę.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Rozmowę zaczęliśmy od dość ogólnych pytań, a teraz czas na sukcesywne zgłębianie Twojej twórczości. Dwudziestego szóstego czerwca wydałeś album “Finest God”. Co było Twoją inspiracją do stworzenia tego albumu?
Jt Shade mówi: Właściwie ten album to chęć wyrzucenia z siebie czegoś? O ile tak to mogę nazwać. Byłem naładowany emocjami i poczułem, że mogę to przełożyć na kartki. Wiesz, dużo ostatnio się działo. Muzyka jest czyms waznym w życiu, dla osoby ktora to robi przez pół życia - tak jak ja. Właściwie przywykłem do tego, aby wyrzucać negatywne emocje do mikrofonu, niż do innych ludzi, nawet tym, którym ufam.

Jocelyn Guglielmetti mówi: Możnaby powiedzieć, że muzyka jest Twoim osobistym "konfesjonałem". Wyrzucanie z siebie emocji nie jest łatwe, szczególnie przed drugą osobą. A jak już przy tym jesteśmy - czy uważasz, że Twoja muzyka wpływa na słuchaczy? Jeśli tak to czy swoją muzyką chcesz przekazać jakieś szczególne wartości?
Jt Shade mówi: Yeah, przykładem może być mój utwór z Cashfever, który mówi o braterskiej więzi. Na mojej płycie znajduje się dużo tekstów, które posiadają podwójne dno.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Do podwójnego dna i interpretacji Twoich utworów przejdziemy za moment. Jak oceniasz współpracę z każdym ze swoich gości na albumie? Mowa tu o Aishy, Cashfever, Stormi, ThangBaby, Hoodstar, Mont2k.
Jt Shade mówi: Właściwie jestem bardzo zadowolony. Każdy z wymienionych dał z siebie to, czego oczekiwałem. Najbardziej jednak jestem zadowolony ze współpracy z Cashfever oraz Hoodstar. To są dwa moje ulubione kawałki, w których dałem z siebie sto procent i pokazałem co potrafię.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Odczuwam to analizując "This life". Na twoim albumie pojawiła się Stormi. Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat Twojego romansu z nią. Mało tego, ze strony portali plotkarskich oskarżono cię o przemoc wobec niej czy faktycznie łączy Was coś więcej? Kim jest Stormi dla Ciebie i jak wygląda Wasza relacja?
*** Kamali Moyana ponownie, momentalnie wykonała zbliżenie na twarz JT Shade, wiedząc, jakie pytanie chce zadać Joce'. Twarz mężczyzny zmieniła jakoś wyraz, albo cokolwiek z tych rzeczy? Czy raczej jest spokojna jak do tej pory? (( Kamali Moyana ))**
**** Jest cały czas spokojny, lecz przy pytaniu o romans jego wyraz twarzy zmienił się na lekko zirytowany. (( Jt Shade ))**
Jt Shade mówi: Pff… Stormi to dziewczyna, z którą wychowywałem się na jednym osiedlu jakieś… dwadzieścia lat temu, gdyż znam ją od dziecka. Oboje spędzaliśmy czas i robimy to do tej pory. Ona traktuje mnie jak przyjaciela, a ja ją - normalne, racja? Nie rozumiem tych wszystkich plotek. Chociaż z drugiej strony rozumiem, że z czegoś te portale czerpią popularność. Stormi jest zaręczona z Breedlove, a jej siniaki to po prostu niefortunny wypadek. Nie wiem co sie stalo z jej twarzą, nie wiem kto ją pobił bądź co się jej stało, lecz wiem tyle, że to nie ja i to nie Wayne. Bądźmy szczerzy, ten ziomek nie jest raczej typem osoby, który bije swoją dziewczynę za nic. Stawiam ze Stormi została napadnięta, to tyle.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Stwierdzam, że tanie portale plotkarskie ze zwykłego koleżeńskiego spotkania potrafią uknuć intrygę. Przynajmniej mogłeś naprostować teraz tę kwestię... a skoro już o narzeczonym Stormi mowa - jak skomentujesz fakt, że narzeczony Twojej przyjaciółki był widziany w ujęciach innej kobiety? Mowa tu o zdjęciu Heat i Breedlove. Ciężko polemizować ze zdjęciem, gdzie ktoś się przytula na murku. Co myślisz na ten temat?
Jt Shade mówi: Myślę, że to dosyć normalne i jest to na porządku dziennym? Spójrz, ja często jak wychodzę gdzieś ze znajomymi gdzie są kobiety, po prostu je przytulam na przywitanie. To jest takie bardziej ludzkie zachowanie wobec kobiety, niż wykonywanie dziwnych i długich kombinacji palcami, czy coś. Każdy ma do tego prawo, co nie?

Jocelyn Gugliemetti mówi: Yeah, nie ma co demonizować nie znając backgroundu sytuacji. Przejdźmy do stricte Twojej twórczości, Jt. This Song” jest rozliczeniem z przeszłością. Jaki masz stosunek do swojego starego “ja”? Czy to jest już rozdział zamknięty? Wiesz, mam na myśli tutaj handlowanie narkotykami, zamartwianie matki?
Jt Shade mówi: Słuchaj, no... Żałuję bardzo, gdyż od najmłodszych lat tym się zajmowałem. Do teraz jest mi cholernie głupio, że nie udało mi się na czas przeprosić matki i posłuchać jej rad. Uważam, że to temat zamknięty i nigdy już do tego nie wrócę.

Jocelyn Gugliemetti mówi: W utworach też niejednokrotnie nawiązujesz do kryminalnej przeszłości, o odsiadce. To też już zdecydowanie za Tobą?
*** Jt Shade opuścił głowę w dół, za chwilę ją podniósł.**
Jt Shade mówi: Yeah. To wszystko jest już za mną.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Zaryzykowałabym stwierdzeniem, że jesteś nadzieją dla młodych ludzi, że da się z tego wyjść na naprawdę dobrą drogę. W Twoich niektórych trackach wyczuwam nutkę nienawiści wobec jakieś laski, chociażby w utworze “Evil Twins” słyszymy “mamy tę samą listę; pieprzymy tę samą dziwkę” albo w NO mówisz “wydałem na niego kasę, teraz to wszystko chciała zabrać ta głupia suka; jej willa spłonęła”. Czy to odniesienie do kogoś konkretnego? Co kryje się za tymi wersami?
*** Kamali Moyana ponownie wykonuje perfidne zbliżenie na twarz JT Shade, jakby nie chciała, żeby z nagrania umknął jakikolwiek, nawet najmniejszy szczegół reakcji mężczyzny na ostre pytanie.**
Jt Shade mówi: Co do Evil Twins: jest to po prostu nawiązanie do tego, że ja i Yousef jesteśmy jak piekielni bracia. Wiesz, ta sama lista, ta sama dziwka - chodzi o to, że wszystko robimy razem. Natomiast jeżeli chodzi o NO to… Jest to nawiązanie do pewnej grupy kobiet, które chciały żyć z moich pieniędzy. Nie chce mówić na ten temat nic więcej ze względu na… Wiesz, rzeczy prywatne i tak dalej.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Czyżby chodziło o Sugar Spice?
Jt Shade mówi: Yeah, powiedzmy.

Jocelyn Gugliemetti: "Powiedzmy". Nie da się ukryć, że twoja relacja z Chanel C ze Sugar Spice była bardzo głośna i burzliwa. Zaintrygowały mnie wersy “chciałaś nagrywać ze mną sex-tape”. Czy to odniesienie do niej?
Jt Shade mówi: Jest to odniesienie do niej, yeah. To są rzeczy, które tylko ona zrozumie, gdyż większość moich odpowiedzi w piosenkach, jest na to co ona mówiła do mnie podczas spotkań. Uważam ten temat za zamknięty.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Chyba nie do końca temat zamknięty, bo kilka dni temu wydałeś diss na swoją byłą, co? Co myślisz o jej publicznym wyciąganiu brudów na Ciebie?
Jt Shade mówi: Uwaga, oficjalnie mówię. To nie jest diss głównie na Chanel C, lecz w wiekszosci odpowiedź na zaczepki od MOB Prince.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Czy wszystkie Twoje teksty oparte są na własnych doświadczeniach czy są one fikcją na potrzeby kreacji wizerunku?
Jt Shade mówi: Nie kłamie w swoich tekstach.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Niektórzy artyści kreują swoje wizerunki jak reżyserzy... ale rozumiem, że w twoim wypadku autentyczność i prawdziwość jest fundamentem twojej twórczości? Zgodzisz się?
Jt Shade mówi: Tak, jestem prawdziwy w tym co robię.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Pewnie za to fani Cię doceniają. Ciężko czasem o autentyczność w show-biznesie. Ale przejdźmy dalej! A raczej cofnijmy się nieco. Wracamy do Prince. Z uwagi na kontrowersje związane z konfliktem pomiędzy Tobą a zmarłym MOB Prince, możesz wyjaśnić jaka była geneza tego beefu? Jeszcze jakiś czas temu ze sobą współpracowaliście, chociażby przy albumie Finesse World czy Traplantic.
Jt Shade mówi: Uh.. Właściwie gdyby nie Prince to bym nie istniał. Pierwszy raz gdzie pokazał się światu to remix piosenki NO STRESS autorstwa MOB Prince i Baby Ray. Nie chce opowiadać o tym jak powstał nasz beef, ze względu na szacunek do Princetona. Wiem dużo na jego temat, wiem dlaczego wybuchł ten beef i wiem przez kogo… ale nie chcę się tym tutaj dzielić. Muszę to zachować dla siebie ze względu na to, że ten człowiek dał mi szansę.

*** Tablet wydał dźwięk powiadomienia. Jocelyn postukała palcem po ekranie, jej mimika momentalnie się zmieniła. Na ekranie pojawił się zrzut ekranu z wiadomości:(( Jocelyn Gugliemetti ))**

Spoiler

358111114_2570378069795509_3077416550757

MKjF6cY.pngJocelyn Gugliemetti mówi: Właśnie dostaliśmy wiadomość od widza. Jest to ciekawe, pozwolę sobie przeczytać: "Ze względu na szacunek? Jesteś jebaną dziwką, Shade. To ja i Prince Cię stworzyliśmy, a Ty ze swoim pupilkiem odebraliście mu życie. Skończ pierdolić o szacunku do niego, jesteś dzi*ką.". Wow. Jt? Co masz do powiedzenia?
Jt Shade mówi: Nie wiem o czym ten ktoś mówi, nie mam nic do powiedzenia więcej na ten temat. Przejdźmy do następnego pytania.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Okay. Przejdziemy do interpretacji "did shit to me", czyli wcześniej wspomnianego utworu zadedykowanego specjalnie dla Prince. W tracku “did shit to me” padły w kierunku MOB Prince z Twojej strony takie słowa jak: “zabójcy zapukają do jego drzwi”, “zadzwoniłem po mojego strzelca, ten czarnuch dokonał przelewu krwi”, “my polujemy z glock na kolanach”. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie miejsce miało kilka napaści na MOB Prince, gdzie ostatnie zakończyło się jego tragiczną śmiercią. Ze strony fanów pojawiają się oskarżenia w Twoją stronę w związku z zabójstwem MOB Prince, o czym przekonaliśmy się przed chwilą. Jakie jest Twoje stanowisko w tej sprawie? "dziwko nie wychodź z domu, złapiemy cię po zmroku" - to jest ten szacunek, o którym wspomniałeś?
** Jocelyn Gugliemetti wersy z utworu "did shit to me" przeczytała z tabletu, po tym uważnie obserwuje Jt Shade podczas zadawania ciężkich pytań.**
** Czy fakt, że "stara się zachowywać naturalnie" może być jakkolwiek wyłapany przez widza? Na ile mu to wychodzi? Można wyłapać jakieś nieprawidłowości w zachowaniu? (( Kamali Moyana ))**
** Tak, da się to wyłapać, m.in. stes, poirytowanie, zdenerwowanie etc. (( Jt Shade ))**
Jt Shade mówi: Utwór wydałem przed jego śmiercią, jako odpowiedź na jego barsy w moją stronę. Okazuję mu szacunek tym, że nie piszę durnych postów na social mediach o tej całej tragedii.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Utwór wydałeś przed śmiercią, bo to oczywiste, że po śmierci ciężko nawijać, że "zabójcy zapukają do jego drzwi". Chyba, że te wersy to tylko bragga?
Jt Shade mówi: Skończyłem już ten temat.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Czemu skończyłeś? Jesteś ostatnio pod ostrzałem krytyki ludzi, którzy ciągle spekulują. Masz szansę naprostować sprawy publicznie.
**** Dostała kolejne powiadomienie z aplikacji Daily Globe. Kobieta poklikała na tablecie. Na ekranie znów wyświetlił się zrzut ekranu z wiadomości. (( Jocelyn Gugliemetti ))**
 

Spoiler

image.png

** Jocelyn Gugliemetti zaczęła czytać wiadomość od widza.**
Jocelyn Gugliemetti mówi: Tym razem pozwolę sobie pominąć wulgaryzmy. "Zaczepiłeś go jako pierwszy. Skończ w końcu pier... o tym szacunku, nie masz go ani trochę. To ten sam gość, który chwilę temu gadał o tym, że jest autentyczny". Chcesz coś odpowiedzieć, Jt?
** Jocelyn Gugliemetti pokazuje mu ekran tabletu, pokazując że faktycznie przyszła wiadomość od widza.**
** Telefon zaczyna dzwonić w kieszeni. (( Jt Shade ))**
** Kamali Moyana przełączyła scenerię z 'ogólnej', na zbliżenie wyłącznie na twarz JT Shade. Stara się uchwycić jak najlepiej reakcję mężczyzny, który jest w ogniu pytań.**
** Jocelyn Gugliemetti wypuściła ciężko powietrze, widząc napływające wiadomości. Uniosła brwi, widząc ostry ostrzał.
** Jt Shade skinął do Jocelyn (daj mi chwile przerwy…), wyciągnął telefon w trybie wibracji z kieszeni.
** Jocelyn Gugliemetti przytaknęła jedynie głową, jakby nie do końca rozumiejąc poczynań Jt, co pokazała uniesieniem brwi.
** Jt Shade odebrał połączenie.**

Jt Shade mówi: Co jest? Yeah.
Jt Shade mówi: Już.
** Jt Shade uruchomił głośnomówiący.**
** Odgłos z telefonu: Słychać mnie? 
Jocelyn Gugliemetti mówi: Tak, słychać. Z kim mamy przyjemność?

** Odgłos z telefonu: Cześć dziecino… mówi Gorączka Gotówki - to jest oficjalny statement.
** Jocelyn Gugliemetti pokierowała pytające spojrzenie do kamery, wzruszyła ramionami, po czym wróciła wzrokiem do Jt.**
** Odgłos z telefonu: Pierdolę ta zdechłą dziwkę MOB Prince, jego kobieta może ciągnąć mi fiuta. DO WSZYSTKICH GŁUPICH CZARNUCHÓW SŁUCHAJĄCYCH TEJ AUDYCJI - to się dzieje kiedy dissujesz w internecie, weźcie z tego gówna lekcję. Pozdrawiam wszystkich. Nowe gówno w drodze, nowy album w drodze - dużo miłości.
* Zakończono połączenie***
** Jocelyn Gugliemetti mrugnęła kilkukrotnie, krótką chwilę milczy - ewidentnie wcięta obecnością trzeciej osoby w wywiadzie i jej komentarzem. Spogląda pytająco na Jt Shade, obserwując jego reakcję na to całe zajście.**
Jt Shade mówi: Uh. Myślę, że mój czarnuch podsumował odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tą sprawą.
** Jocelyn Gugliemetti patrzy znowu na kamerę, gdzie operuje Kamali, swoją mimiką twarzy wyraża "WHAT JUST HAPPENED?!". Odchrząknęła.**
**Kamali Moyana przełączyła widok kamery bezpośrednio na twarz Joce', uchwytując tym samym jej reakcję na zaistniałą sytuację. Zaraz po tym przeniosła obraz na JT Shade, a następnie znowu na ogólną scenerię.**

Jocelyn Gugliemetti mówi: Okay... tego się nie spodziewałam. Uh. Okay... czyli rozumiem, że w takim razie podzielasz statement swojego evil twin, Cashfevera?
Jt Shade mówi: Powiedział swoje gówno, ja już skończyłem ten temat.

* Jocelyn Gugliemetti dostała kolejne powiadomienie w aplikacji, lecz tym razem ją tylko przeczytała w ciszy, bez komentarza. Wróciła wzrokiem do Jt. Na nagraniu został wrzucony zrzut ekranu z treścią powiadomienia:**
 

Spoiler

image.png

Jocelyn Gugliemetti mówi: Czy definitywnie chcesz skończyć ten temat zostawiając wiele pytań bez odpowiedzi? Spekulacje ludzi nie zostawią na Tobie suchej nitki.
Jt Shade mówi: Ludzie zawsze będą mówić, nie dbam o to. Nie wiem kto to zrobił, współczucie dla rodziny Prince.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Odsuńmy temat "did shit to me" na bok, a wróćmy do utworów z Twojego albumu. W utworze "Hanging" mówisz “jestem tak bogaty, że przyprowadzam morderców do klubu”. To ostrzeżenie?
Jt Shade mówi: Nie zmieniłem się na ziomów, dalej hanguje z tymi samymi ludźmi, z którymi hangowałem przed sławą. Jest pośród nich kilku felony.

Jocelyn Gugliemetti mówi: I tym samym zamykamy naszą pulę pytań, a zbliżamy się powoli do końca. Chyba, że chcesz coś dodać? Przekazać coś, pozdrowić?
Jt Shade mówi: Chcę dodać, że niedługo rozpoczyna się trasa. Niedługo na moich social mediach więcej informacji razem ze stroną do bookowania biletów. Jeszcze pozdrawiam moich dobrych ludzi, pozdrawiam gorączkę gotówki, który zadzwonił do studio, pozdrawiam wszystkich fanow, Ciebie, managment i mojego kuzyna Jerome.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Dobra, mówiłam, że ostatnie pytanie ale jednak jeszcze jedno! BĘDZIE JESZCZE JEDEN KONCERT W LOS SANTOS?
Jt Shade mówi: Myślę, że będzie. Musicie spoglądać na moje social media. Mogę jedynie dodać, że pojawię się na koncercie Cashfever w tą sobotę. Zagram z nim parę wspólnych numerów.

Jocelyn Gugliemetti mówi: Cool! W takim razie powodzenia na koncercie i oby trasa koncertowa spełniła Twoje oczekiwania. Dzięki, że wpadłeś do naszego studio. To koniec Night American Discussions. DOBRANOC, LOS SANTOS!

 

 

 

Edytowane przez Verevi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Asami przesłuchała audycję. Podoba jej się dociekliwość dziennikarki, natomiast po wypowiedziach Jt oraz Cashfevera, czuje do nich odrazę. Nie rozumie  jak można wypowiadać się w taki sposób o zmarłym. Zastanawia się czy ktoś zainteresuje się po tym wywiadzie domniemanym powiązaniem Finesse God ze śmiercią MOB PRINCE**

🍒🍒🍒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Gosha Lavin płaci punktami respektu**

Verevi lubi to

Dr. Stanislav Semtex był mało znanymi zamkniętym w sobie fizykiem kwantowym, mieszkającym w Pradze, który posiadał błyskotliwy umysł i głęboką pasję do zrozumienia skrytych tajemnic wszechświata. Jego ciągła samotność, doprowadziła go do zbudowania własnego twierdzenia, że tylko on może zrozumieć tajemnice ludzkości, co powodowało, że stawał się on coraz bardziej sfrustrowany niezdolnością istot na ziemi do zrozumienia zawiłości mechaniki kwantowej. Jego starania wyjaśnienia światu potęgi kwantów, na nic się zdawały, ponieważ ówczesna burżuazja nie brała jego teorii na poważnie. Stanislav czuł, że nikt go nie słucha, ponieważ jego głos według niego, nie był wystarczająco słyszalny. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wybrał najbardziej radykalną drogę z możliwych, mianowicie, drogę socjalnego terroryzmu. Stanislav postanowił, że odbierając ludziom dostęp do pieniędzy, może wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak traktuje go społeczeństwo i przy okazji udowodnić zainicjowanymi wybuchami, że zasługuje on na szacunek, jako fizyk kwantowy. Dr. Semtex zdecydował się paradoksalnie wysadzić wszystkie bankomaty w polskim Cieszynie, gdzie zamieszkał po porzuceniu pracy na Czeskim Uniwersytecie Narodowym. Fizyk spędził 24 dni, planując i przygotowując się do ataków, upewniając się, że ilość i jakość zastosowanych materiałów, da mu zakładany, spodziewany efekt.
Stanislav ostatecznie przeprowadził ataki terrorystyczne w całym Cieszynie, również tym czeskim, które finalnie spowodowały wiele zniszczeń i chaosu, jednak i tym razem nie udało mu się udowodnić ludziom swoich przekonań, ponieważ jego projekt okazał się mieć odwrotny efekt, gdyż ludzie, zamiast uciekać w strachu i popłochu, zaczęli pełni euforii, walczyć na ulicach o latające po mieście banknoty. Z tego powodu Stanislav postanowił nie ujawniać swojej twarzy, również specjalnie powołanej komisji krajowej w celu ustalenia sprawcy, nigdy nie udało się wpaść na jego trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin