Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga Nicziro / Wiesiu


viver

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:  https://forum.v-rp.pl/profile/5839-viver/
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC):  https://forum.v-rp.pl/profile/209-nicziro/
Powód składania skargi: MG, krzywe akcje
Wyjaśnienie sprawy: Dnia 06.07.2023 doozan respi mi gnaty, dwie mp5, jedno mini ak, trzy p2000 oraz jedna dwururka. Dzień później gnaty znikają ze schowka. Przy drzwiach nie ma żadnego znacznika z taśma, czy wtargnięciem - cokolwiek. Na dodatek w środku zostaje moja meta i uzi, które wcześniej się tam znajdowały. Wezwałem kamila, który prześledził historię przedmiotów. Nagle się okazuje, że gnaty znajdują się w Alamo SD. Po spytaniu się Nicziro na dc koleś nawija, że dostali cynk od chuj wie kogo (dzień po zrespieniu gnatów przez doozana xD) i wpadli mi na chate, żeby zawinąć fanty. Sama akcja jebie gównem na kilometr i proszę o wyjaśnienie, albo przeklepanie logów, bo ewidentnie doszło tu do MG. No chyba, że gliniarze przeklepią każdy dom, ktory zostanie wskazany.
Dowody:

 

image.png

image.png?width=1168&height=671

 

image.pngimage.png?width=1193&height=671

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, 

sama skarga ma dla mnie dość satyryczny wydźwięk przez to, że bazujesz się głównie na tym, że ktoś zrobił MG - to tak w gwoli wstępu. W dodatku, kolejnym argumentem, który wskazuje na to, że po prostu działasz pod wpływem impulsu i próbujesz trafić, kogo tylko popadnie - wskazuje na to, że zamieszczasz w tej skardze Wiesia, gdzie chłopaczyna nie miał z tym nic wspólnego, ba! Nawet nie było go w ten dzień w domu, więc fizycznie nie miał jak się znaleźć na serwerze. (To też informacja dla @kuzyn, w związku z tym - jakikolwiek kierunek obierze ta skarga, powinna być kierowana tylko w moją stronę)

Muszę Cie, drogi autorze, zaskoczyć, albowiem do momentu, aż się zgłosiłeś do mnie na discordzie - nie wiedziałem nawet kim jesteś, jeśli chodzi o stopę OOC - dlatego tym bardziej nie mam żadnych predyspozycji do tego, żeby zrobić MG. Skoro informacja, którą zarzucasz mi, że wykorzystałem - w głównej mierze była dystrybuowana między Tobą, a Twoim opiekunem, Doozanem - to wytłumacz mi jeszcze, jak miałem w jakikolwiek sposób położyć na niej swoje łapska? 

Jakiekolwiek dywagacje, by Ci to wyjaśnić prywatnie - przerwałem z Tobą w momencie, gdy zacząłeś to powiązywać z tym, że te przedmioty znalazły się tam wczoraj, a ja magicznie dzień po się tam pojawiłem. Zapewniam Cie w dodatku, że gdyby przedmioty wyżej zamieszczone były tam wcześniej, to też bym je zabrał. 

Twoja postać została wzięta na celownik tylko ze względu na to, że przynależy do organizacji z którą bije się spora część półświatka, więc zdobycie informacji na temat jej członków nie jest szczególnie ciężkie. Marker się tam nie pojawił, ponieważ sama akcja nie była prowadzona z ramienia SD, a mojej postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin