Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga Nicziro / Wiesiu


viver

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:  https://forum.v-rp.pl/profile/5839-viver/
Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC):  https://forum.v-rp.pl/profile/209-nicziro/
Powód składania skargi: MG, krzywe akcje
Wyjaśnienie sprawy: Dnia 06.07.2023 doozan respi mi gnaty, dwie mp5, jedno mini ak, trzy p2000 oraz jedna dwururka. Dzień później gnaty znikają ze schowka. Przy drzwiach nie ma żadnego znacznika z taśma, czy wtargnięciem - cokolwiek. Na dodatek w środku zostaje moja meta i uzi, które wcześniej się tam znajdowały. Wezwałem kamila, który prześledził historię przedmiotów. Nagle się okazuje, że gnaty znajdują się w Alamo SD. Po spytaniu się Nicziro na dc koleś nawija, że dostali cynk od chuj wie kogo (dzień po zrespieniu gnatów przez doozana xD) i wpadli mi na chate, żeby zawinąć fanty. Sama akcja jebie gównem na kilometr i proszę o wyjaśnienie, albo przeklepanie logów, bo ewidentnie doszło tu do MG. No chyba, że gliniarze przeklepią każdy dom, ktory zostanie wskazany.
Dowody:

 

image.png

image.png?width=1168&height=671

 

image.pngimage.png?width=1193&height=671

 

Nicziro, sstuped, Lesiok i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, 

sama skarga ma dla mnie dość satyryczny wydźwięk przez to, że bazujesz się głównie na tym, że ktoś zrobił MG - to tak w gwoli wstępu. W dodatku, kolejnym argumentem, który wskazuje na to, że po prostu działasz pod wpływem impulsu i próbujesz trafić, kogo tylko popadnie - wskazuje na to, że zamieszczasz w tej skardze Wiesia, gdzie chłopaczyna nie miał z tym nic wspólnego, ba! Nawet nie było go w ten dzień w domu, więc fizycznie nie miał jak się znaleźć na serwerze. (To też informacja dla @kuzyn, w związku z tym - jakikolwiek kierunek obierze ta skarga, powinna być kierowana tylko w moją stronę)

Muszę Cie, drogi autorze, zaskoczyć, albowiem do momentu, aż się zgłosiłeś do mnie na discordzie - nie wiedziałem nawet kim jesteś, jeśli chodzi o stopę OOC - dlatego tym bardziej nie mam żadnych predyspozycji do tego, żeby zrobić MG. Skoro informacja, którą zarzucasz mi, że wykorzystałem - w głównej mierze była dystrybuowana między Tobą, a Twoim opiekunem, Doozanem - to wytłumacz mi jeszcze, jak miałem w jakikolwiek sposób położyć na niej swoje łapska? 

Jakiekolwiek dywagacje, by Ci to wyjaśnić prywatnie - przerwałem z Tobą w momencie, gdy zacząłeś to powiązywać z tym, że te przedmioty znalazły się tam wczoraj, a ja magicznie dzień po się tam pojawiłem. Zapewniam Cie w dodatku, że gdyby przedmioty wyżej zamieszczone były tam wcześniej, to też bym je zabrał. 

Twoja postać została wzięta na celownik tylko ze względu na to, że przynależy do organizacji z którą bije się spora część półświatka, więc zdobycie informacji na temat jej członków nie jest szczególnie ciężkie. Marker się tam nie pojawił, ponieważ sama akcja nie była prowadzona z ramienia SD, a mojej postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin