Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

IG2K

Rekomendowane odpowiedzi

                         

                  DEMARI.png?ex=662e9abd&is=661c25bd&hm=80c6b4256bb6bae9f0b89307f8d08aa26b2f9d91ada10e8bab97f9ab60a13820&=                           

Cytat

Opis: Yo! Z tej strony niezastąpiony Demari Latte 07. Mój znajomy Ronnie kiedyś powiedział mi, że powinienem mieć kanał!
W miarę mojego słomianego zapału, będę wrzucać tutaj vlogi z życia profesjonalnego kierowcy. Spodziewajcie się też o wiele ciekawszych treści z różnej maści "gwiazdeczkami" z LS! - Milky out!

Cytat

Szczegóły:   Lokalizacja: Stany Zjednoczone   Sponsorzy: RON OILUnderStrive Athletics

 

Edytowane przez IG2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

LATTE CONTEST RESULTS MILKY-TUBE 01       
**Na kanale D.Latte pojawił się film zatytuowany "Latte Contest Results! Milky-Tube 01"**
            latte.png?width=1202&height=676

Bez_nazwy-2.png?width=1395&height=676
**D.Latte wyszedł gwiazdorsko z Nero uśmiechając się szeroko do kamery, odgarnął swoje włosy do tyłu.**
 Demari Latte mówi: Yooo! Mr.Milky powraca! Jak dobrze wiecie ostatnio organizowałem konkurs w którym mogliście wygrać parę cudeniek od ByteBridge!
**Kamera najpierw objęła panoramę chłopaka i znajdującego się za nim budynku wraz z samochodami, następnie zrobiła zbliżenie na niego, śledząc jego każdy ruch.**
Demari Latte mówi: Dzisiaj przyszedł dzień sądu, a ja, jako wasz najprzystojniejszy kierowca ligowy, przekażę osobiście nagrody dla wygranego!                  
Bez_nazwy-2.png?width=1395&height=676
**Otworzył sprawnie bagażnik pojazdu zapraszając gestem dłoni kamerę do siebie. Następnie wskazał oburącz zawartość bagażnika.****
**Z rąk Latte wyleciała gwiazdka wlatując do bagażnika, na który zostało zrobione zbliżenie. Jedynym przedmiotem w aucie była biała torba, na której kręciło się logo ByteBridge.**

Demari Latte mówi: Jak widzicie, jestem hojny! *Wyszczerzył zęby do kamery pokazując zęby pokryte diamencikowym grillem.* W torbie znajdują się!

**Podczas pałzy oglądający mogli usłyszeć bicie werbli, w lewym dolnym rogu pojawiła się adnotacja "SUBSCRIBE"**

**Wsadził jedną rękę do torby dramatycznie wyciągając z niej gogle VR ByteSense.**
Demari Latte mówi: ByteSense! Nowoczesnej klasy gogle VR, potrafiące przenieść was do innego świata! Kto wie, może przeniosą was na tory F2 USA i będziecie wymiatać, jak ja?
**Kamera wykonała zbliżenie na nierozpakowane pudełko ze sprzętem elektronicznym, które zostało podświetlone w montażu.**
**Schował przedmiot do torby sięgając po kolejny. Wyciągnął kartę RON OIL.**

Demari Latte mówi: Następne co mamy to limitowana karta RON OIL! Która daje zniżki w sklepach i na stacjach RON, oby wygrany nie przesadzał, bo utną mi za to koszta!
**Kamera zrobiła zbliżenie na pomarańczową kartę RON OIL, która zaświeciła się pomarańczowo. Logo RON zaczęło się kręcić, tworząc zgrabne przejście do kolejnej sceny.**

Bez_nazwy-2.png?width=1395&height=676
**Logo ustąpiło widokowi Latte, od którego kamera zdała się oddalać, aż okazała drugiego mężczyznę.**
Demari Latte mówi: Jestem już z wygranym Latte Contest... Najkreatywniejszą z osób biorących udział, a przypominam... Że jego rywale byli rozsiani po całym USA! 
Demari Latte mówi: Jego dzieło możecie zaobserwować właśnie teraz na ekranie! 
**Pokazał palcem do przodu.** A jego autor nazywa się...  
**Na ekranie pojawiło się zdjęcie wykonane przez uczestnika konkursu: Przestawiało muscle car, jadący bokiem najpewniej po okolicach mirror park. Spod opon wylatywał różowy dym.**                       
**Demari Latte Objął jedną ręką mężczyznę znajdującego się u jego boku, najpewniej ośmielając go przed kamerą.**
Ethan Trops mówi: Jestem Ethan! Pochodzę własnie z Los Santos. **zaśmiał się ukrywając stres.**
Demari Latte mówi: Santos znowu zaskakuje kreatywnością, nie pierwszy i nie ostatni raz! Powiedz mi stary... Jak wpadłeś na wykonanie tej foty... I co wsadziłeś do tych opon?

Ethan Trops mówi: Chciałem postawić na coś zwariowanego... Miałem kilku znajomych, kilku mechaników - kompletne freaki motoryzacyjne. Mówię - stary, a gdyby tak walnąć fotkę z kolorowym dymem?! Mój ziomek musiał nieźle nakombinować, wiesz - złapanie opon które są nasączone jakiś barwnikiem, czy tam nasypanie jakiegoś kolorowego proszku? Pha! Musieliśmy to sprowadzać z samej Europy od znajomego znajomego. A później! Później to już żywioł hamulec, wlot bokiem na Mirror Parku i zajebisty fotograf.


Bez_nazwy-2.png?width=1395&height=676

Demari Latte mówi: Jak pewnie wiesz, LatteLottery nie pozostawia wygranych bez niczego... Wygrałeś parę ładnych rzeczy tak świetną fotką.

**Demari Latte schylił się po nagrody zabrane wcześniej z auta, podał je w ręce Ethan'a**
**Ethan Trops zaraz spojrzał się na nagrody, pokręcił głową z niedowierzania i zaśmiał się; odebrał torbę od Demari'ego - wystawiając mu też przy tym rękę.**
**Demari Latte zbił z Ethan'em z szerokim uśmiechem na ustach, skierował wzrok w kierunku kamery.**


**Efekty podświetliły sylwetkę Latte i jego rozmówcy, przy sklejeniu dłoni na ich rękach pojawił się przyjemny dla oka rozbłysk oraz charakterystyczny dźwięk.**

Ethan Trops mówi: Jaa pierdziele! Stary, nadal nie mogę w to uwierzyć - że to przeszło i każdemu się podobało.
Demari Latte mówi: Powiem ci szczerze, wykonałeś niezły szum wśród oceniających... Ale twój rywal z nowego yorku nie pozostawał ci dłużny! Wygrałeś dwoma głosami! I tak się przypadkiem się składa, że to były moje głosy. 
**Zaśmiał się w kierunku kamery zaznaczając, że to on miał finalne zdanie.**
Ethan Trops mówi: Jaaa...HA! Serio?! Stary, dzięki! Jaaa... Man, dalej nie potrafię w to uwierzyć. **Wsadził piąstkę w usta, nie kryjąc swojego zadowolenia.**

Demari Latte mówi: Masz już jakiś pomysł, w co będziesz grał na tym zestawie VR, albo co oglądał? A może wiesz już ile kasy zabierzesz RON OIL tankując z ich kartą?
Ethan Trops mówi: Na VR-ze? Ha! Może w końcu uda mi się pośmigać w Half-Life Alyx! A co do kasy na kartę... Stary, nie mam bladego pojęcia - ile?!

Bez_nazwy-2.png?width=1395&height=676
Demari Latte mówi: Oby jak najwięcej! Dylan, szykuj portfel na pokaźne ubytki!Co ci mogę więcej powiedzieć Ethan? Oby sprzet i wszystko co znajdziesz w środku ci         
służyło jak najdłużej, a my widzimy się już w kolejnym odcinku, w którym sprawdzę jak raperzy radzą sobie z warunkami torowymi... Lil Nath szykuj się na siniaki! 
**wystawił dłoń do Ethana**

**Ethan Trops zaśmiał się na słowa Demari'ego, wyszczerzył zęby do kamery - w jego oczach można dostrzec radość z wygranej; zbił grabę z Demarim.**

Demari Latte i Ethan Trops krzyczą: Team Latte, Always Better Than German! **Energicznie pożegnali się z kamerą.**

**Po całym ekranie zdało się przejechać auto bokiem zostawiając czarne ślady, które po sekundzie zasłoniły cały ekran. Na górze pojawiło się na chwilę logo: USA, RON OIL oraz ByteBridge z dopiskiem "TEAM LATTE"**

Edytowane przez IG2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

How Rappers Kart?! MILKY-TUBE 02
**Na kanale D.Latte pojawił się kolejny film ze specjalnym gościem, została zastosowana miniatura dla widzów nie potrafiących skupić swojej uwagi na więcej niż 5 minut. Ponadto film szybko został rozpromowany na LI oraz mediach społecznościowych zespołu Cerveza Barracho Racing Division. Z technicznej strony, film zachowuje poziom topki obecnej na platformie.**

Bez_nazwy-2.png?width=1229&height=676
Bez_nazwy-2.png
**D.Latte energicznie rozpoczął odcinek, nie omieszkając przesadnej gestykulacji**
Demari Latte mówi: Yooo! Tak jak wam zapowiadałem, dzisiaj kręcimy odcinek z gościem, którego możecie kojarzyć z dobrej muzyki!
Jeden z jego kawałków nazywał się "Ride", ale czy wie on co oznacza to słowo? Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku tej pierdolonej telenoweli.

\**Kadr przybliżył się na twarz Demariego, gdy ten zadawał retoryczne pytanie, pojawiły się też podbitki dźwiękowe potęgujące jego słowa.**
Demari Latte mówi: Muzyk, artysta! Tancerz i koneser dobrych kobiet, jak ja... *pstryknął palcami*
Bez_nazwy-5.png

**Płynne i niewidoczne cięcie zmaterializowało obok Demariego Lil Nath'a, który zdał się spaść z nieba, a w montażu wyszedł pył z pod jego butów. Mężczyzna rozejrzał się dookoła następnie zawieszając wzrok na kamerze z szerokim uśmiechem. Obaj mężczyźni od razu zbili pięć, a Lil Nath wolną dłonią poprawił kurtkę.**

Demari Latte mówi: Przed wami! Lil Nath, który w swoim ostatnim kawałku nawijał, że chce być na podium! Ale czy mu się to uda?! *wyszczerzył się szeroko do kamery, puszczając do niej oczko*

**Kamera profesjonalnie przeniosła się na Lil Nath'a.**

Nathaniel Minstone mówi: Yoo.. guys... Tak jak w muzyce, pojawiłem się tutaj z nikąd, thats crazy...*zaczął się brechtać i przytaknął flegmatycznie, patrząc w strone kamery rzucił na palcach peace* "Ride"... nieźle wpadł w ucho, ale to dopiero początek.
Demari Latte mówi: Właśnie... Korzystając z tej okazji! *energicznie pokazał w przypadkowe punkty w powietrzu* Wchodźcie na wszystkie sociale Nath'a, wiecie jak on wywija na tik toku? Ten człowiek nie ma kości!

**Na punktach wskazanych przez Demariego pojawiły się nazwy sociali Nathaniel'a, w lewym dolnym rogu pojawił się baner "Milky-Tube" z dopiskiem "subscribe for more!"**

Nathaniel Minstone mówi: Damn... to jest fakt... Wszyscy mi tak gadają... Jednak to nie brak kości... *Przerzucił wzrok sugestywynie na siebie po czym, odgarnął ruchem głowy dreadlock, stanął na palcach i zaczął wodzić podeszwą butą po asfalcie, robiąc lekki moonwalk.*

**Jego ruchy zostały podkreślone w postprodukcji, jakby znajdował się w edicie, jego buty były otoczone neonem pasującym do jego butów.**

Nathaniel Minstone mówi: Aby tak tak działać, trzeba na tym posiedzieć; nic się nie dzieje z przypadku, mark my words.

**D.Latte zerknął na ruchy Nathaniela, kiwając głową z szerokim uśmiechem, co naturalnie ujęła kamera. W produkcji został dodany dodatkowy błysk z diamentowych grillów Demariego, w tle leciała muzyka pasująca do ruchów rapera.**

Demari Latte mówi: Dam'... To zupełnie jak w wyścigach, nie? Trzeba zająć się talentem, a potem wymiatasz... Przygotowałem dzisiaj coś dla ciebie, wiesz? Przekonamy się, czy wiesz, co to znaczy "ride"...

P**o słowach Latte na boku ekranu pojawiła się animacja auta jadącego bokiem i zostawiającego ślady na ekranie. **

Nathaniel Minstone mówi: Yup...? *wyszczerzył śnieżne kły podekscytowany i przytaknął flegmatycznie* Aight, jestem na gotowy, bro... Możesz mi pokazywac wszystko, co przygotowałeś.

Demari Latte mówi: W takim razie nie pozostaje mi nic... jak zabrać cię w świat siniaków i zdrapanej skóry... Milky out! *wystawił palec do kamery*
Bez_nazwy-6.png

** Po ekranie finalnie przejechała animacja autka, tym razem zasłaniając cały ekran i tworząc przejście. Podczas przejścia między śladami opon mrygało logo RON OIL oraz Cerveza Barracho, w lewym górnym rogu wyświetliła się również adnotacja przedstawiająca ciuchy 07LATTE z logiem Understive. Po przejściu kamera obejmowała Demariego wraz z gościem w wielkim hangarze.**

Demari Latte mówi: Yooo! Witamy w LS Karting Club! Miejscu w którym dzieciaki się rozwijają!

**Kadr przeniósł się na nowoczesny tor, robiąc zbliżenie na stojące w boksach gokarty, w montażu na gokarty został nałożony efekt glitch, a na górze ekranu pojawiło się logo Los Santos Karting Club.**
Bez_nazwy-7.png

Nathaniel Minstone mówi: Shhh.. *gwizdnął oglądając się dookoła, przytaknął z podziwem.* Ay... pierwszy raz tutaj jestem, nie? Wygląda to serio dobrze...
Demari Latte mówi: Do jakiejś dziury bym cię nie zabrał! I to nie wszystko stary... Ale resztę pokażę ci już w szatniach... Chodźcie do mojego ziomka a zarazem fana... Właściciela tego wszystkiego!
Bez_nazwy-8.png

**Obaj zebrani weszli do biura, Latte przewodził otwierając drzwi jakby był u siebie na wejściu podszedł do biurka zbijając grabę z siedzącym za biurkiem Akito Mashita.**
Demari Latte mówi: Yoooo! Mówiłem ci, że kiedyś wpadnę... Ten ziomek jeszcze niedawno robił sobie ze mną fotki, a teraz jest królem w tym kur... Przybytku! **rzucił do kamery uśmiechając się szeroko**

**Kamera płynnie podążała za Latte i Nathaniel'em zatrzymując się i obejmując rozmówców.**
Demari Latte mówi: Przyprowadziłem ci świeżaka, zrobimy z niego kulę siniaków, co?
Akito Mashita mówi: Nie ma problemu.. Damy mu porządny wycisk.
Nathaniel Minstone mówi: S-shh.. próbuj bro.. zobaczymy czy dasz radę...
 **parsknąl śmiechem zbijając z Akito.**
Akito Mashita mówi do Nathaniel Minstone: Jeździłeś kiedyś takim sprzętem?
Nathaniel Minstone mówi:Ay... jeździłem? Damn... Jeździłem jak miałem nie wiem siedemnaście lat? Teraz bardziej preferuje jazdy normalnymi samochodami, ale.. podstawy coś pamiętam.
Demari Latte mówi: Wszystko czego cię uczyli, należy zapomnieć! Ważne jest by zapier... Jeździć z głową, ta ta... 

Demari Latte mówi: Ma kurtkę, to skóry sobie nie podrze, nie? *kiwnął do tyłu* Biorę go do szatni, dam mu prezent, co? Przygotuj już dla nas maszynki... **wyszczerzył się do właściciela klubu, kiwając w stronę szatni.**
Bez_nazwy-9.png

**Ekran ponownie zaszedł driftującym pojazdem, robiąc płynne przejście do momentu, jak faceci wchodzili do szatni. W tle widoczne było wiele kasków i rękawic, gotowych do wypożyczenia.**

**Demari Latte dramatycznie odstawił torbę na kanapę, otworzył ją wyciągając coś z niej i pozostając przez chwilę tyłem do kamery.**

Demari Latte mówi: Uwaga uwaga! Mam dla ciebie prezent, który będzie przypominał ci o tym dniu, kiedy będziesz na szczycie, co? 

**Demari Latte odchylił się do kamery pokazując autentyczny kask ligi F2 z malowaniami Latte, na kasku widoczni byli tacy sponsorzy jak: USA, RON OIL czy sam bym Cerveza Barracho. Cały tył i boki pokryty był malowaniami pasującymi do bolidu Cerveza Barracho.**

**Kamera zrobiła zbliżenie na kask, który został podkreślony w montażu, można było zaobserwować, że pasek na wizjerze który najpewniej niegdyś przedstawiał napis "Demari Latte" teraz został zamieniony na "Lil Nath". **

Nathaniel Minstone mówi: Whaaa..? *Podrzucił brwiami zaskoczony widząc autentyczny kask ligi F2, wyszczerzył śnieżne kły; podjarany.* D-damn... Thats dope, bro.. Nie spodziewałem się czegoś takiego... Zaskoczyłeś mnie totalnie bro, jest zajebisty.. 

**Nathaniel Minstone podszedł bliżej do Demariego, chcąc obejrzeć kask z bliska.**

**Malowanie czaszki na kasku zostało podkreślone w produkcji, błysnęło gdy Latte wystawił kask do swojego gościa.**

Demari Latte mówi: I powiem ci więcej, wystartujesz dzisiaj w nim! Razem z rękawicami, które też gdzieś tu mam... *wygrzebał z torby rękawice kartingowe i podał Nathaniel'owi*

**Kamera zrobiła zbliżenie na detale gdy Latte wyciął rękawice.**

**Nathaniel Minstone odebrał naturalnie kask od Demariego, zaczął go sobie oglądać z różnych stron, szczerząc kły ewidentnie zadowolony z tego prezentu; przytaknął flegmatycznie. Następnie delikatnie odstawwił kask i zaraz odstawił go na bok, odbierając je.**

**Demari Latte wyciągnał z torby drugi kask, tym razem kask którego używał na ostatnim wyścigu w teksasie, z agresywnym malowaniem kłów, bykiem barracho na czole, zaczął naciągać na głowę ochraniacz, a na ręce rękawice ligi F2.**

Demari Latte mówi: Niestety, Strip Tease nie będzie... Drogie panie...Może moja piękna skóra jakoś z tego wyjdzie! *zaśmiał się a jego zęby błysnęły w kamerze.*

**Nathaniel Minstone nałożył na swoją głowę ochraniacz a następnie kask.**
Nathaniel Minstone mówi: Hell yeah... damn... Czuję się jakbym zaraz miał wsiadać do bolida, bro.. To szczere uczucia...**poprawił na głowie kask, przytakując flegmatycznie.**

Bez_nazwy-10.png
**Ekran się delikatnie zakręcił i pojawiły się przebitki z kawałkiem "Ride" w tle, gdy Demari oraz Nathaniel szli do gotowych na torze gokartów, pojawił się parokrotnie efekt glitch, w lewym dolnym rogu ponownie wyskoczył banner Milky-Tube przypominający o subskrypcji, po chwili banner zdał się podpalić i zamienił się na adnotację do muzyki która leci.**

**Wreszcie muzyka przycichła, a kadr ustawił się na stojących przed gokartami mężczyzn, z otwartymi wizjerami.**

Demari Latte mówi: Tak jak mówiłem dzisiaj! Sprawdzimy jak Lil Nath, będzie dawał radę w warunkach wyścigowych! Wszystko to udostępnia nam Los Santos Karting Club... i ten oto Japończyk!* pokazał palcem na Akito ewidentnie zapominając jego imienia.*

**Kamera zrobiła zbliżenie na twarz Akito, w produkcji dodana była stop klatka, na ekranie pojawił się Latte z markerem, który dorysował Japończykowi rogi oraz podkręcony wąs w kreskówkowy sposób, najpewniej zostało to wykonane na green screen, po tej scence film wrócił do normalności, a kadr płynnie przeszedł na głównych bohaterów odcinka.**

Demari Latte mówi: Nie jestem pewien, czy mówi dobrze po Angielsku, więc chill!
**Nathaniel Minstone spojrzał na Akitko skinął do niego, słysząc Demari; pokręcił głową na boki, śmiejąc się po czym wystawił do niego peace, co jakiś czas podjarany poprawia kask na sobie z F2.**

Demari Latte mówi: Dobra! Wsiadamy do kartów. Startuję z tyłu i dam sobie na luz, nie? Jestem profesjonalistą... Najważniejsze jest, żeby sprawdzić Nath'a! 
**Montaż podświetlił 07 widoczne na karcie, do którego miał wsiąść Latte, gokart znajdował się dwa miejsca z tyłu.**

Nathaniel Minstone mówi: Less gooo.. shh.. to będzie coś, nie..?
Bez_nazwy-11.png

**Obaj mężczyźni zasłonili swoje wizjery a w tle zaczął lecieć kawałek "ride", po chwili kamera zrobiła zbliżenie na światła, które zapalały się w pięciu rzędach... a następnie zgasły, sygnalizując start wyścigu. Już po paru pierwszych zakrętach 07 Latte wysunął się na prowadzenie, pokazując znaczenie doświadczenia w tym sporcie, kamera śledziła poczynania obu obecnych na torze, a w produkcji dodawane były efekty podkreślania obu kartów, żółtego Lil Nath'a i czerwonego D.Latte. Podczas przebitek parę razy pojawiło się nagranie z gopro umieszczonego na kasku D.Latte oraz Lil Nath'a czasem obejmowało to obtarcia i stłuczki u rapera. Ujęcie z drona ujęło też, jak mniej doświadczony kierowca prawie wypadł z kartu, obcierając sobie rękę o podłoże toru. W pewnym momencie muzyka przycisła, a na ekranie pojawiło się nagranie z kamery Latte który odwrócił głowę do tyłu, jadąc jedno ze spokojniejszych okrążeń, uczący się na swoich błędach Lil Nath był już zaraz za profesjonalnym kierowcą. **
 

Demari Latte mówi: Sprunk powinien w niego zainwestować.*zaśmiał się, a z uwagi na prędkość i dystans małego mikrofonu do jego ust dźwięk był lekko rozjechany.*

**Na ostatniej prostej D.Latte zjechał na prawo ograniczając prędkość i przepuszczając przed siebie swojego gościa, ramie w ramie dokończyli ostatnie okrążenie.**

**Demari Latte wysiadając z gokartu od razu poklepał po plecach Nathaniela i uchylił swój wyzjer, pod kaskiem można było zaobserwować nieschodzący z ust Demariego uśmiech.**

Demari Latte mówi: Tacy uczniowie zawsze będą lepsi od Niemca!
Nathaniel Minstone mówi: Yoooo!*podniósł również szybke swojego kasku, klepnął w plecy Demari i zaczął się brechtać pod wpływem adrealiny. * W-woah... Zajebista zabawa, fo' real... Aż mi się przypomniały stare czasy, jak byłem na czymś takim; mega uczucie.
Demari Latte mówi: Jak było? Masz jakieś obtarcia po jeździe na bandzie? *zerknął po swoich łokciach w poszukiwaniu uszczerbków na skórze.*
Nathaniel Minstone mówi: S-sh... Nie będe kłamał, nie...? *Zaczął się oglądać wysuwając dłonie do przodu, przy tym się brechtając.* Zapomniałem jak taka jazda wygląda, nie będę kłamał; zaliczyłem pare miejsc podczas tej jazdy, więc jazde zostawiam Tobie, bro.
Bez_nazwy-13.png

**Kadr zbliżył się na przedramienia Lil Nath'a, na których widać było lekkie otarcia, jednak nic poważnego.**

Demari Latte mówi:Jak mówiłeś w kawałku... Zawsze chciałeś stanąć na podium więc... *Zerknął w stronę Akito*

**Akito właśnie doniósł metalowe podium na bok toru, Demariemu ktoś podał butelkę szampana.**
Demari Latte mówi: Poczuj się jeden dzień jak ja! **zabrał za butelkę szampana przygotowując się do wystrzelenia korka.**

**Demari Latte ściągnął mozolnie kask pozostając w samym ochraniaczu.**
**Nathaniel Minstone spojrzał na Damariego; zdjął z siebie kask trzymając go pod pachą odwrócony ksywą do obiektywu stanął na podium widocznie podjarany.**

**Demari Latte gdy tylko Lil Nath stanął na pierwszym miejscu podium wystrzelił szampana, który zaczął ochlapywać całą okolicę i Nathaniel'a.**

Demari Latte mówi: Połowa poszła, reszta nie może się zmarnować!
**Gdy tylko ciśnienie w szampanie się ustabilizowało, Demari wziął mocnego łyka z butelki, która została podświetlona w montażu, zaraz po tym butelka trafiła w ręce Nathaniela.**

Nathaniel Minstone mówi: Yoo...! *Zaczął się śmiać gdy został oblany, od razu skulił głowę; brechtając się wyszczerzył kły - rzucając peace na palcach, po jego podaniu odebrał szampana drugą dłonią i przystawił do ust biorąc pare łyków.*
**Demari Latte ustawił się na drugim miejscu przy Nathanielu, również cały lepki od szampana.**
Bez_nazwy-14.png

**Nathaniel Minstone objął ziomala prawą dłonią luźno, patrząc w strone obiektywu z szczerym uśmiechem.**
Demari Latte mówi: Ze mną był Nathaniel Minstone, wschodząca gwiazda muzyki i amator motosportu, ja to przystojny, niezawodny i zajebisty Demari Latte... A my widzimy się w kolejnym odcinku i na Alaskańskim GP!

Demari Latte i Nathaniel Minstone krzyczą: Always Better Than German!

**Ekran zaszedł autem kręcącym bączki, w każdym zostawionym okrągłym śladzie pojawiło się jedno logo kolejno: Ron Oil, Cerveza Barracho, US.A. Na dole pojawiły się odnośniki do social mediów Demariego Latte, oraz jego zespołu, zaraz przy nich były wszystkie sociale jego gościa.**

**Na końcu na czarnym ekranie pojawiła się krótka informacja:**
 

Cytat

07 Latte znajduje się obecnie w szpitalu, przez co pojawiło się opóźnienie w filmie oraz aktywność kanału przez najbliższe dni będzie ograniczona... #TeamLatte jest z tobą!


 

Cytat

Opis filmu:

Yooo! Zabrałem rapera na ostrą jazdę, by sprawdzić, czy potrafi on stwierdzić, czym jest "ride". Wbijajcie na jego sociale, gość wymiata!

Linki:
LI - Demari Latte
LI - Lil Nath
Ride
TT-Lil Nath
Pulseplay - Lil Nath

Sponsorzy:

RON OIL, USA, Cerveza Barracho

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

MILKY IS BACK! MILKY-TUBE
**Na kanale Demariego Latte po długiej medialnej nieobecności w USA pojawił się kolejny, lecz krótki film. Miniatura została stworzona do przyciągnięcia uwagi każdego szanującego się fana motosportu, lub entuzjasty czterech kółek. Montaż filmu, jak zwykle stał na wysokim poziomie a za nagrywki najpewniej odpowiadała większa ilość osób...**
image.png?ex=6626938d&is=6625420d&hm=c29a970f1aa0d06371d95deb7779a940da92d8e1221deae19a4d7ae24698bd15&=&format=webp&quality=lossless
**Film rozpoczęła krótka scena w której auto rajdowe rusza przez zabłocony las, na ekranie pojawił się logotyp firmy ze sloganem "Winners put RON in their Tanks"**
**Następnie do uszu oglądających doszedł warkot silnika oraz buzująca rockowa muzyka, pojawiło się parę widokowych ujęć z jazdy pojazdu rajdowego RON przez błotne drogi...**
**Po dłuższej chwili na ekranie pojawiły się napisy - "the Fastest...", "The Sexiest", "Latte Is Back".**



image.png?ex=66264a93&is=6624f913&hm=94840cebe82eea33e8f31c6c5e83d04fb99228a7180cf561fd0b7263eda2ea5e&=&format=webp&quality=lossless&width=1237&height=676
**Kolejna scena przedstawiała majestatyczne ujęcia z trasy pojazdu, po chwili muzyka ucichła a auto się zatrzymało... Wysiadł z niego nie kto inny jak sam Demari Latte.**
Demari Latte mówi: Yooo! Trochę mnie nie było, nie? Jednak Ci, którzy mnie znają dobrze wiedzą, że nigdy nie odpuszczam!
** Podszedł do kamery łapiąc ją w obie ręce.**
Demari Latte krzyczy: Milky is Back!
**Wskazał kamerą na auto.**
Demari Latte krzyczy: Dołączam do RON Racing Point - skończyły się wakacje dla najlepszych kierowców w USA!
**Podczas wypowiedzi Demariego montażysta zadbał o odpowiednią podbitkę wokalną jego słów, gdy wskazywał na auto to dostało neonową pomarańczową poświatę.**
**Demari usiadł na masce auta zakładając ręce za głowę.**

image.png?ex=66264b6f&is=6624f9ef&hm=20270d01cb500c1d742ea996b8854ae45a4b238ede4f88a34edb11e21954b7cc&=&format=webp&quality=lossless&width=1215&height=676

Demari Latte mówi: Wracam na MilkyTube z większą falą contentu niż kiedykolwiek wcześniej... Pokażę wam całe kulisy tego pie... bałaganu.

**Po tych słowach nastąpiło krótkie cięcie w którym na ekranie błysnął numer 07, a w tle rozgległ się ryk tygrysa... Gdy na ekranie znowu pojawił się Latte, był już z boku auta.**
**Dynamiczny montaż był wielkim atutem tego filmu... Podkreślał pozornie normalną zapowiedź powrotu wywołując silne emocje u oglądającego...**


image.png?ex=66376f90&is=6624fa90&hm=5ec689dee15169be6a91416ed3a2819194692fba591a895e81acb47cc5ff3a87&=&format=webp&quality=lossless&width=1209&height=676
**Tygrys z koroną na malowaniu pojazdu został podkreślony na chwile w montażu, przez co sprawił wrażenie, że się poruszył przy słowach Demariego.**
Demari Latte mówi: King Tiger is Back - Team Latte tanks in RON.

**Demari odniósł się do sentymentalnej sekcji "TEAM LATTE", czyli ruchu zapoczątkowanego jeszcze w czasie gdy jeździł on w F2. **
**Na ekranie ponownie mignęło logo RON OIL z informacją o zniżce 7% dla każdego posługującego się kodem "07LATTE".
Oraz to samo początkowe auto wjeżdżające na stację RON'a. Wszystko wyglądało na długą podróż.. Gdy ekran zaczął wygasać pojawił się napis:**

**"Dzięki za całe wsparcie - to co robiliście po moim wypadku bardzo dużo dla mnie znaczyło... Team Latte Never Dies!"**

image.png?ex=6637712e&is=6624fc2e&hm=4939a8c2a599bd04413306b93736299b94aeb46301c8b5189486b6cd29cf1b69&=&format=webp&quality=lossless&width=1221&height=675
 

Cytat

OPIS:

Wracam jak grzmot z przestworzy, jak cytacja do urzędu i jak komornik na podatnika... King Tiger Is BACK! 
Tym razem nie powstrzyma mnie żaden wypadek.... Milky Out!

Sponsor: RON OIL

 

Edytowane przez IG2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It is what it is... [Milky-Tube Shorts]
**Na kanale milky-tube pojawił się shorts w viralowym stylu: "its obvious", gościem na jego kanale była druga zawodniczka RON Racing Point. **
sssddw_1.png?ex=6630e08b&is=662f8f0b&hm=05a8cf6f0a511c4eca980ec6900c8abcf0e40fa4aaff4419252c50b078945235&=&format=webp&quality=lossless&width=324&height=675
Michele Rousseau mówi: Jestem kobietą w motorsporcie, to oczywiste, że spóźniłam się na wyścig bo robiłam obiad.
**Zza kamery dobiegł śmiech D.Latte, po którym nastąpiło cięcie.**
ime_5_1.png?ex=6630e0ce&is=662f8f4e&hm=9ad40976b3f07eec28ac46ebbb3e2443a98ab58b23594484c50c81178566300e&=&format=webp&quality=lossless&width=271&height=676
Demari Latte mówi: Jestem zawodowym kierowcą - to oczywiste, że za pieniądze które zapłaciłem w cytacjach, mógłbym kupić dom.
**Po słowach D.Latte przez ekran przeszedł edit spadających dollarów.**
image.png?ex=6630a59f&is=662f541f&hm=8287a3d36205f03de45db7326b9de9c94cc16c4592864556c079c702037d9840&
**Podczas kolejnego wystąpienia Michele, jej audio się wyciszyło.**
Michele Rousseau mówi: Oh... Jestem kobietą w motorsporcie, to oczywiste, że...
**Demari Latte przerwał kobiecie tworząc komiczne ujęcie na swoją twarz.**
Demari Latte mówi: ...Że nie powinna mieć prawa głosu.

image.png?ex=6630d8bb&is=662f873b&hm=948b4a44463ab23428ff6c906a7bc96c5172c80b02f97558c20622dfe3b1c351&=&format=webp&quality=lossless
Demari Latte mówi: Jestem męskim kierowcą w Ron Racing Point - to oczywiste, że płacą mi więcej od niej.
**Kamera ujęła szczere zdziwienie kobiety, po chwili zeszła do dołu pokazując buty zebranych.**
Michele Rousseau mówi: Cooo?! **Powiedziała z wielkim szokiem.**
Michele Rousseau mówi: To jaki ty masz kontrakt?
Demari Latte mówi: No... Zgadza się wszystko, ile Ci dają za start?
Michele Rousseau mówi: Trzydzieści...

**Demari Latte prychnął głośno wyśmiewając płacę kobiety.**
Demari Latte mówi: Trzydzieści. 

 

Cytat

Opis Shorta:

It is what it is.... #WomenPayGap #viral #itsobvious #TeamLatte #RonRacingPoint

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin