Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Juzi] Mafio


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/14400-mafio/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Alice Moner
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci, blacklista w strefie cywilnej, zakaz przepalania postaci
Powód nałożenia kary:  Przekręty majątkowe; Z pełną świadomością oddajesz drugiemu graczowi usuwaną korporacje aby uniknąć konsekwencji IC, oszukując go zarówno IC jaki OOC.
Członek ekipy nakładający karę: Juzi 
Wyjaśnienie sytuacji: 

Hej,

postać, która została zablokowana była prowadzona przez ponad rok. Przez ten czas, ani razu nie złamałem regulaminu. Prowadziłem rozgrywkę na dość wysokim poziomie tworząc miejsca do rozgrywki dla wielu ludzi. Zawsze starałem się być uczciwy i dawać przyjemną rozgrywkę ludziom. Przede wszystkim, pragnę podkreślić, że moje intencje nigdy nie były związane z oszukiwaniem lub działaniem na szkodę innego gracza. Być może sytuacja wydaje się niejasna lub może została źle zinterpretowana. 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie oddałem żadnemu graczowi usuwanej korporacji. Doszło do ugody drogą IC, którym jednym z warunków było zejście z stanowiska CEO - nie było żadnej mowy o przekazywaniu projektu [1] , ponieważ nadal posiadałem 100% udziałów w ów korporacji. [2] Skąd w powodzie takie sformułowanie? Tego nie wiem

Rzeczywiście parę dni temu dowiedziałem się o decyzji przeniesienia korporacji International Online Unlimited do archiwum, mimo to żaden z opiekunów nie poinformował mnie jak to ma się odbywać. Dostałem informacje jedynie, że będzie zamknięte i tyle. Nie wiedziałem w jaki sposób dojdzie do tego drogą IC, więc stwierdziłem, że zapewne opiekunowie w temacie wkleją narracje końcową i na tym się zakończy sprawa. Nie dostałem żadnej informacji na temat tego, że mam zamykać korporacje drogą IC, więc tego nie robiłem. Po prostu grałem dalej. Tutaj muszę przyznać, że popełniłem wielki błąd, licząc na to, że opiekun da mi całe info odnośnie zamknięcia projektu po prostu nie pytałem tylko czekałem.

Jakiś dzień (Nie jestem wstanie dokładnie powiedzieć, ponieważ ticket został usunięty, a transcripta nie dostałem) później zgłosił się do mnie gracz, który w ramach ugody rościł sobie rzeczy należące i związane z IOU. [3] Wtedy również wystosowałem prośbę do opiekunów, aby nie wrzucali w tym momencie korporacji, aby móc zagrać wątek do końca. Stawiam na rozgrywkę IC, więc nie chciałem blokować im gry przez decyzje narzucone przez opiekunów OOC. Przez intensywną rozgrywkę odpowiedź od opiekunów dostałem, tak naprawdę już po zakończeniu sprawy i podpisaniu ugody. Mogłem poczekać na ich decyzje, ale tego nie zrobiłem, za co przepraszam. Wszystko było spowodowane tempem rozgrywki narzuconym z strony przeciwnej. 

Sama ugoda została zrealizowane, tak jak większość roszczeń zawartych w niej [4], pomijając jedno, ponieważ gracz nie zdążył przesłać wszystkich ss`ów wymaganych do wypłacenia wynagrodzenia przed moją blokadą. Według mnie nie można tu mówić o oszukaniu gracza IC, a tym bardziej OOC. Zgadzając się na warunki końcowe [1] chciałem, aby były one sprawiedliwe dla drugiego gracza, jak i również były możliwe do wykonania z mojej strony. 

Chciałbym przeprosić @mafineeek oraz @anti, którzy mogli uznać się za oszukanych podczas tej ugody. Nie chciałem przenosić OOC do IC, więc negocjowałem ugodę nie zwracając uwagi na decyzje opiekunów strefy cywilnej (Która nie była sprecyzowana i nie określała dokładnych warunków przeniesienia korporacji do archiwum i grania tego IC.) ponieważ nie wiedziałem w jaki sposób cała sprawa zamknięcia będzie rozgrywana. Chciałbym również przeprosić opiekunów, mogłem zapytać gdy było coś nie jasne, a nie czekać tylko na informacje od nich. Zachowałem się egoistycznie, nie zwracając uwagi na to, że w waszym sektorze gra wiele osób i nie macie zbyt dużo czasu na jedną, tak aby wszystko tłumaczyć.

Liczę na odblokowanie postaci, ponieważ towarzyszyła mi prawie od początku gry na serwerze. Nie uważam, że nadana kara jest adekwatna do sytuacji. Chciałbym nadal tworzyć miejsca do rozgrywki i pomagać w grze wielu osobom. Cała sytuacja nie powinna się wydarzyć, a wszystko się stało przez nieporozumienie, jak i również pośpiech z powodu szybkiej rozgrywki IC. Nie robiłem żadnych czynów z premedytacją, poprostu grałem chcąc wybronić, jak najlepiej swoją postać nie łącząc niczego z OOC.

Ewentualne screeny/świadkowie: @reglan97 Reprezentował mnie w sprawie IC, jako prawnicy. Wiedzą, jak to wyglądało z mojej strony. Wszystkie screeny podeśle do osoby, która będzie rozpatrywała sprawę. 
 

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja rozpoczęła się w momencie, kiedy poinformowaliśmy Cię, że twoja korporacja zostanie przeniesiona do archiwum (w poniedziałek). Od tego dnia wiedziałeś, że korpo przestaje istnieć. W związku z tym, że wyceny miały być dopiero w niedziele, nie podejmowałam żadnych kroków z usuwaniem panelu czy też przeniesieniem korporacji do archiwum, bo zwyczajnie chciałam, abyście do wyceny mieli dostęp do parceli. We worek dostałam od ciebie zapytanie cytuje: jesteście w stanie na razie tego nie wrzucać? Mamy wątki ic odnośnie pozwu związanego z iou – nie chce psuć gry. Nie powiedziałeś dokładnie, czego dotyczy sprawa i fakt nie dopytałam, ale przez myśl przeszło mi, że i tak przecież wiesz, że korpo idzie do archiwum.

Wczoraj zapytałam, z jakiego powodu mamy Ci tego nie wrzucać do archiwum w końcu wątki IC można też grać jak temat będzie w archiwum, nie widzę problemu. Na co dostałam odpowiedź, że i tak już skończyliście gierkę. W tym samym czasie dostałam informacje o zaistniałej sprawie, czyli próbie zatajenia faktu, że korporacja idzie do archiwum.

Wiedząc od początku tygodnia, że korporacja trafia do archiwum przekazałeś stanowisko CEO @mafineeek . Przekazałeś stanowisko/korporacje zwał jak zwał. Tyczy się tego samego. Graliście ugodę a w zamian twoja postać miała zejść ze stanowiska CEO, aby nie ponieść konsekwencji IC. Ja rozumiem, że gra IC tak się potoczyła, ale w żaden sposób nie uprzedziłeś ani @mafineeek ani @anti że, mimo iż otrzymają rządy w korporacji to i tak nie będzie z niej żadnego pożytku, bo zostaje wywalona do archiwum. A wiedziałeś o tym już od 4 dni. I NIE, nie zganiaj winy na nas, że ci dokładnie nie napisałyśmy, co się staje z korporacją. Wiedziałeś, że dostaje archiwum. Wiedziałeś, że zostaje zamknięta i z premedytacją przekazałeś ją (stanowisko) innym osobom, aby uniknąć większych konsekwencji IC. Dlaczego tak sądzę? Bo po tym jak zagrałeś z chłopakami zacząłeś się chwalić, że IOU dostaje archiwum. Wiedziałeś, że korporacja zostaje zamknięta a mimo to grałeś tak jakby nie była.

Na domiar złego podczas dyskusji w ticket, kiedy ci tłumaczyłam skąd kara ty wiedząc, że dostaniesz blokadę bezczelnie odpisałeś sobie auta spod grupy. A po nadaniu kary od razu poleciałeś, żeby przepalić postać i pewnie jakbyśmy tego nie przewidzieli to byś tak zrobił i miał nową postać z niezłą sumką na koncie po przepaleniu między innymi tych aut. A o tym przepaleniu również się pochwaliłeś kolegom. Jakbyś był z tego dumny. Dostałeś karę, a nie przywilej przerobienia postaci.

Dodatkowo chciałabym zauważyć, że to nie jest pierwsza krzywa sytuacja z Tobą związana ze strefą i spółkami. Jakiś miesiąc temu podczas wycen zauważyłam bardzo ciekawą sytuację. Spółka, której byłeś właścicielem (Chocoa) stała nieaktywna od marca, mimo to parcela dalej się naliczyła (przez niedopatrzenie opiekunów) a Ty bezczelnie mimo świadomości, że te pieniądze się wam nie należą kradłeś z niej. I prawdopodobnie gdyby nie wpadło mi to w oko to dalej byś tak robił. A kiedy się o to zapytaliśmy zacząłeś zganiać winę na nas i nie widziałeś niczego złego w swoim postępowaniu, bo skąd ty niby miałeś wiedzieć, że te pieniądze Ci się nie należą. Chociażby stąd, że wyceny kolejnej nie dostaliście. Finalnie pieniądze zwróciłeś, ale sam fakt, że nie zachowujesz się uczciwie pokazuje, że i tym razem prawdopodobnie z premedytacją chciałeś oszukać chłopaków. Moim zdaniem kara jest adekwatna. Ale poproszę też o wypowiedź @mafineeek, który w tej sprawie ma także wiele do powiedzenia.

Ostersky, mako, anti i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, @Juzi wyjaśniła chyba wszystko, ale dodam coś od siebie.

Otrzymałeś takie warunki ugodowe:

Spoiler

Chce: wypłacenia ustalonego % na moją korzyść, chce 50% udziałów które w ByteBridge ma IOU oraz publicznego oświadczenia w którym przeprasza za niedopełnienie obowiązków służbowych jako CEO, przedstawi plany na dalsze działanie IOU + przeprosi inny pokrzywdzone osoby

Ze względów PRowych nie zgodziłeś sie na takie coś, a ja nadal byłem otwarty na propozycje. Na spotkaniu, na które zostałem zaproszony ja i @anti przyszedłeś z dwoma prawnikami gdzie jeden z nich, zaproponował, że zamiast tych oświadczeń (czyt. spoiler wyżej) zejdziesz z roli CEO i oddasz je w ręce zarządu na czas wybrania nowego CEO. Sam ten fakt był dla mnie trochę dziwny, bo po kilku miesiącach rozgrywki z tobą, wiedziałem, że stracenie International Online Unlimited odcięło by cię od środków, które wykorzystywałeś na inne swoje projekty. Troche mnie to nie przekonywało, jednak za namową antiego - zgodziliśmy się na to. Skończyliśmy spotkanie o godzinie 23:46 ( @anti wysłał do mnie /w aby przeslac mu jeszcze raz warunki ugody na Discordzie w celu sporzadzenia umowy )

Spoiler

image.png

I kiedy przełączyłem się na discorda, zobaczyłem wiadomość, której w apelacji nie będę upubliczniał ze względu na to, że jest to nasza prywatna grupa. Napisałes w niej, że teraz IOU do archiwum i "xd". Sam wydźwięk tego, że między innymi dodałeś "xd" do wiadomości wzbudziło we mnie troche złe emocje bo od samego początku pomyślałem, że wykorzystałeś wiedze o archiwum w grze IC.

 

19 godzin temu, Mafio napisał:

Prowadziłem rozgrywkę na dość wysokim poziomie tworząc miejsca do rozgrywki dla wielu ludzi. Zawsze starałem się być uczciwy i dawać przyjemną rozgrywkę ludziom.

Nie wiem, czy dajesz uczciwą i przyjemną rozgrywkę ludziom jeśli jako twój współpracownik dostawałem DM'y o tym, że między innymi nie wypełniasz swoich obowiązków, a w agencji, która ma pomagać młodym i nowym artystom - wpisujesz kare za złamanie umowy w postaci 1mln $.

 

Wracając - Nie pisałem do @Juzi żeby zablokowała ci postać, żeby ci zrobić na złość bo razem z @anti było nam na rękę rozegrać to IC, co nie zmienia faktu, że nadana przez nią kara w moim mniemaniu jest słuszna (mówię o blokadzie postaci + zakazie przepalenia jej, nie wtrącam się w wasze spięcia na linii ty - opiekunowie za które dostałeś czarną listę).

 

To jest chyba wszystko co mogę napisać od siebie, ale jak widać - nie tylko ta sytuacja, w której brałem udział ja i anti zadecydowała o takiej karze, a nie innej.

 

Spoiler

ps. Twoja postać zaczynała jako manager pubu, przez managera korporacji aż po agencje talentów. Sam fakt tego, że ktoś jest managerem czegoś znaczy, że sie na tym zna a zarządzanie pubem, korporacją i agencją talentów różni się diametralnie. Co prawda, o tym powinien zadecydować GameMaster ale przedstawiam swoje zdanie jeszcze w tej kwestii, patrząc na to, że to jest blokada tej postaci.

 

Ksunix, MarceI, katae i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam serdecznie
Jako, że zostałem wywołany jako strona pokrzywdzona, od razu przechodzę do swojego zdania na ten temat i naturalnie tego, jak to wygląda z mojej strony jako prawnik IC @mafineeek
Przede wszystkim do sprawy zostałem przypisany IC przez @nvr forgive w związku z trwającym kontraktem między jego kancelarią, a mafinkiem. Naturalnie już wtedy wiedziałem, że wyjdą pewne kwasy (znając sytuacje z przeszłości, kiedy to Blake Rawlings pozywał postać mafio i jego lament do opiekunów, szukanie pretekstu do zaniechania naszej rozgrywki w jego strone). Do całej sprawy naturalnie podchodziłem z dozą uprzedzenia, co jasno podkreśliłem mafinkowi, by pilnował swoich spraw i tego, by go finalnie nie wywalił OOC mafio, co się właściwie stało. 
Nie trzeba ukrywać, że duża część osób grających tutaj wie, jak bardzo Mafio łapie się brzytw, by nie ponieść konsekwencji swoich czynów lub by nie stracić majątku, ta sytuacja w pełni to pokazuje i mimo, że my chcieliśmy przede wszystkim rozwiązania stricte IC czyli narracji co się właściwie stało z korporacją i ewentualne konsekwencje narracyjne w stosunku do postaci Mafio, otrzymał widocznie zasłużoną kare za całokształt. 

Cytat

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie oddałem żadnemu graczowi usuwanej korporacji. Doszło do ugody drogą IC, którym jednym z warunków było zejście z stanowiska CEO - nie było żadnej mowy o przekazywaniu projektu [1] , ponieważ nadal posiadałem 100% udziałów w ów korporacji. [2] Skąd w powodzie takie sformułowanie? Tego nie wiem

Zrezygnowałeś z roli CEO, oddając decyzyjność w zarządzaniu nią na czas wyboru nowego CEO zarządowi, czyli chociażby @mafineeek. Nie ważne, czy miałeś te udziały czy nie, wielowątkowo kontrole IC miał mieć przez ten czas on i podmioty zrzeszone w tej korporacji. To była wasza karta przetargowa, na którą zgodziliśmy w pełni bo zatajałeś temat archiwizacji korporacji, co naturalnie jest ucięciem mafinkowi wątku i ucieczka od konsekwencji IC mając świadomość (wykorzystanie informacji OOC, decyzji OOC bez uprzedniego uzgodnienia tego z opiekunami), jaką na Ciebie decyzje wydali opiekunowie OOC w sytuacji, kiedy doszłoby do zamknięcia stricte OOC. Tutaj skorzystałeś przede wszystkim z faktu, że i tak leci do archiwum korporacja, więc wykorzystasz to na swoją korzyść w rozgrywce i dasz taki warunek ugodowy wzamian za brak konsekwencji IC, bo wiesz, że i tak ta korporacja leci do kosza, więc na tym nic nie stracisz, a już @mafineeek tak.
 

Cytat

Wtedy również wystosowałem prośbę do opiekunów, aby nie wrzucali w tym momencie korporacji, aby móc zagrać wątek do końca. Stawiam na rozgrywkę IC, więc nie chciałem blokować im gry przez decyzje narzucone przez opiekunów OOC. Przez intensywną rozgrywkę odpowiedź od opiekunów dostałem, tak naprawdę już po zakończeniu sprawy i podpisaniu ugody. Mogłem poczekać na ich decyzje, ale tego nie zrobiłem, za co przepraszam. Wszystko było spowodowane tempem rozgrywki narzuconym z strony przeciwnej. 

Stawiam, że wystosowałeś taką prośbe, by @mafineeek nie pozwał Cię z miejsca, mając większy bagaż zarzutów w twojej strony postaci. Wolałeś przede wszystkim przytrzymać w tajemnicy ten temat, by sam temat ugody był cały czas w ruchu, a nie finalne starcie bo byś nie miał kart przetargowych w sytuacji archiwizacji.
 

Cytat

Jakiś dzień (Nie jestem wstanie dokładnie powiedzieć, ponieważ ticket został usunięty, a transcripta nie dostałem) później zgłosił się do mnie gracz, który w ramach ugody rościł sobie rzeczy należące i związane z IOU. [3] Wtedy również wystosowałem prośbę do opiekunów, aby nie wrzucali w tym momencie korporacji, aby móc zagrać wątek do końca. Stawiam na rozgrywkę IC, więc nie chciałem blokować im gry przez decyzje narzucone przez opiekunów OOC. Przez intensywną rozgrywkę odpowiedź od opiekunów dostałem, tak naprawdę już po zakończeniu sprawy i podpisaniu ugody. Mogłem poczekać na ich decyzje, ale tego nie zrobiłem, za co przepraszam. Wszystko było spowodowane tempem rozgrywki narzuconym z strony przeciwnej. 

Nie zarzucaj nam tempa rozgrywki, które było spowodowane przede wszystkim twoją upartością IC. To nie jest powód, by nie zaczekać na informacji od strony opiekunów, gdybyś poinformował nas (bo ja dopiero o archiwizacji się dowiedziałam, wtedy kiedy po uzgodnieniu poprosiłem mafinka, by mi zarzucił warunki ugodowe i kary na disca, bym mogl wam specjalnie zrobic umowe w docsach, ktora chcieliscie w takim wydaniu.), to naturalnie byśmy poczekali z rozgrywką do czasu rozwiązania tematu z opiekunami. 

Cytat

Sama ugoda została zrealizowane, tak jak większość roszczeń zawartych w niej [4], pomijając jedno, ponieważ gracz nie zdążył przesłać wszystkich ss`ów wymaganych do wypłacenia wynagrodzenia przed moją blokadą. Według mnie nie można tu mówić o oszukaniu gracza IC, a tym bardziej OOC. Zgadzając się na warunki końcowe [1] chciałem, aby były one sprawiedliwe dla drugiego gracza, jak i również były możliwe do wykonania z mojej strony. 

Nie chce nic mówić ale finalnie przez blokade postaci nic nie zrealizowałeś z warunków, które wymagały jakiejkolwiek czynności z twojej strony.
Dlatego wasze warunki, były tak skonstruowane, byś zyskał jak najlepiej w sytuacji archiwizacji OOC korporacji, a zachowanie na discordzie wskazywałoby, jakbyś to z premedytacją robił i cieszył dupsko z tego, że wychujałeś mafinka jakimiś dziecinnymi tekstami. Serio?
- Oddajesz CEO i dajesz władze zarządowi, czyli w głównej mierze @mafineeek - w sytuacji, kiedy wiesz, że korporacja leci do archiwum i nic na tym nie stracisz.
- Wymagasz zapisu o BRAKU ROZSZCZEŃ i POZWÓW - w sytuacji, kiedy wiesz, że na pewno byśmy pozywali Cię w sytuacji archiwizacji OOC korporacji w sytuacji braku zawiązania ugody, lub też w sytuacji, kiedy tego zapisu nie było, a opiekunowie daliby nam zielone światło w tej sprawie.

Ps. Nie mogą być warunki sprawiedliwe do drugiej strony, jeżeli wiesz, że coś trafi do archiwum i z pełną premedytacją grasz dalej w taki sposób, by jak najmniej stracić wykorzystując do tego wiedze OOC o decyzji opiekunow nt. archiwizacji.

 

Edytowane przez anti
Brtmss, Toria, AMG i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Juzi napisał:

Nie powiedziałeś dokładnie, czego dotyczy sprawa i fakt nie dopytałam, ale przez myśl przeszło mi, że i tak przecież wiesz, że korpo idzie do archiwum.

Owszem, wiedziałem, że korpo idzie do archiwum, lecz tylko i wyłącznie OOC. Nie dostałem od was informacji, że mam zamykać go drogą IC przez rozwiązanie korporacji. Istnieją inne możliwości jakie stosujecie przy zamykaniu projektów np. narracja końcowa, jak finalnie zakończyliście projekt IOU.

 

37 minut temu, Juzi napisał:

Wczoraj zapytałam, z jakiego powodu mamy Ci tego nie wrzucać do archiwum w końcu wątki IC można też grać jak temat będzie w archiwum, nie widzę problemu. Na co dostałam odpowiedź, że i tak już skończyliście gierkę

Powiedziałem prawdę, negocjacje zostały zakończone, a ugoda została podpisana. Mimo to mogłem sprecyzować czego dotyczyła sprawa, lecz tego nie zrobiłem - czasu już nie cofnę. 

 

38 minut temu, Juzi napisał:

Wiedząc od początku tygodnia, że korporacja trafia do archiwum przekazałeś stanowisko CEO @mafineeek . Przekazałeś stanowisko/korporacje zwał jak zwał. Tyczy się tego samego.

Kolejny raz jest to nieprawdziwa informacja. W żadnym momencie nie przekazałem stanowiska CEO @mafineeek, a jedynie zrezygnowałem z tego stanowiska na swojej postaci. Podsyłam część umowy potwierdzającej moje słowa:


"Pani Moner zrzeka się funkcji CEO korporacji International Online Unlimited w ciągu trzech dni od daty podpisania niniejszej ugody. W momencie jej odejścia, cała decyzyjność w korporacji zostanie przekazana na cały zarząd z podmiotami zrzeszonymi, aż do wyboru nowego CEO przez zarządców i podmioty zrzeszone."
 

Oznacza to, że Mafineeek wraz z innymi podmiotami zrzeszonymi (PRIME. Space Art Interiors) przejmuje decyzyjność do czasu wyboru przez nich CEO. Nigdzie nie było powiedziane, że nowym CEO zostaje postać mafinka, a jego kandydatura mogła by być przegłosowana.

 

42 minuty temu, Juzi napisał:

Ja rozumiem, że gra IC tak się potoczyła, ale w żaden sposób nie uprzedziłeś ani @mafineeek ani @anti że, mimo iż otrzymają rządy w korporacji to i tak nie będzie z niej żadnego pożytku, bo zostaje wywalona do archiwum.

Nie poinformowałem ich drogą OOC, ponieważ nie chciałem aby wpłynęło to na negocjacje umowy. Nie mówię, że mafineeek zrobił by w tym wypadku metagamingu i przez to nie zgodził by się na warunki proponowane przez nas, ale dla była by taka możliwość. Pozostawie jeszcze fakt, że mogli oni domyślać się, że IOU prędzej czy później upadnie. Chociażby ostatnia narracja, która nie była pozytywna - to samo mi napisała/megi napisała w ticketcie. Każdy kto zapoznał się z ruchami IOU, wiedział, że nie jesteśmy w najlepszej sytuacji i powoli upadamy. 
 

 

49 minut temu, Juzi napisał:

A wiedziałeś o tym już od 4 dni. I NIE, nie zganiaj winy na nas, że ci dokładnie nie napisałyśmy, co się staje z korporacją. Wiedziałeś, że dostaje archiwum. Wiedziałeś, że zostaje zamknięta i z premedytacją przekazałeś ją (stanowisko) innym osobom, aby uniknąć większych konsekwencji IC. Dlaczego tak sądzę? Bo po tym jak zagrałeś z chłopakami zacząłeś się chwalić, że IOU dostaje archiwum. Wiedziałeś, że korporacja zostaje zamknięta a mimo to grałeś tak jakby nie była.

Napisaliście mi wprost, że korporacja idzie do archiwum i to wiedziałem. Powtórzę to jeszcze raz, nie wiedziałem w jaki sposób korporacja ma iść do archiwum drogą IC. Więc w jaki sposób miałem grać, że będzie zamknięta. Moja postać nie wiedziała przecież, że wy jako opiekunowie podjęliście taką decyzje. Wiedziała jedynie o słabej sytuacji korporacji, dlatego zrezygnowała z stanowiska, ale tak samo wiedział to mafinek, chociażby po ostatniej narracji. 

 

52 minuty temu, Juzi napisał:

Na domiar złego podczas dyskusji w ticket, kiedy ci tłumaczyłam skąd kara ty wiedząc, że dostaniesz blokadę bezczelnie odpisałeś sobie auta spod grupy. A po nadaniu kary od razu poleciałeś, żeby przepalić postać i pewnie jakbyśmy tego nie przewidzieli to byś tak zrobił i miał nową postać z niezłą sumką na koncie po przepaleniu między innymi tych aut. A o tym przepaleniu również się pochwaliłeś kolegom. Jakbyś był z tego dumny. Dostałeś karę, a nie przywilej przerobienia postaci.

Tak, podczas naszej dyskusji odpisałem auta należące do mojej postaci spod grupy członkostwa, ponieważ nie były one jego własnością. I tak planowałem przepalić postać, jeśli aplelacje nie zostanie rozpatrzona na moją korzyść i nie widzę w tym nic złego. Zacytuje opis opcji z strony vibe rp:

"Straciłeś pomysł na grę wybraną postacią, albo chciałbyś powrócić po przerwie? Dobrze trafiłeś! Ta usługa pozwala na jednorazową zmianę całości danych (płeć, data urodzenia, itd.) dowolnej postaci, a także jej odblokowanie i całkowitą zmianę wizerunku poprzez ponowną możliwość skorzystania z kreatora. Zacznij na nowo w pięknym stylu!

Wszystkie budynki, obiekty i pojazdy zostaną sprzedane a gotówka dodana do kieszeni postaci.

Zwrot gotówki dla pojazdów to 80% ceny salonowej (dodatkowe $5.000 za każdy komponent tuningu dla pojazdów o cenie salonowej większej niż $100.000, dla pozostałych $1.000), dla budynków 80% od ceny systemowej, dla obiektów 80% ceny obliczonej zgodnie z cennikiem.

Postać zostanie wyproszona ze wszystkich grup oprócz grup rodziny, gotówka na koncie jak i w kieszeni pozostanie niezmieniona. Wpisy z MDT związane z postacia zostaną usunięte. Telefony zostaną usunięte. Tatuaże postaci zostaną usunięte.

Zmiana tożsamości dozwolona jest jedynie w przypadku braku aktywnych wątków na postaci, lub w przypadku zgody wszystkich uczestników danego wątku fabularnego postaci. W przypadku nieprawidłowego wykorzystania usługi postać będzie blokowana."

Wytłumacz mi czemu, jeśli w oficjalnym opisie produkty jest informacja o odblokowaniu postaci to ja nie mógłbym z tego skorzystać? Jedyny warunek, który tutaj jest napisane, że nie mogę mieć aktywnych wątków na postaci. Po zablokowaniu jej nie mam już, bo nie mam jak ich grać. 

 

56 minut temu, Juzi napisał:

Dodatkowo chciałabym zauważyć, że to nie jest pierwsza krzywa sytuacja z Tobą związana ze strefą i spółkami. Jakiś miesiąc temu podczas wycen zauważyłam bardzo ciekawą sytuację. Spółka, której byłeś właścicielem (Chocoa) stała nieaktywna od marca, mimo to parcela dalej się naliczyła (przez niedopatrzenie opiekunów) a Ty bezczelnie mimo świadomości, że te pieniądze się wam nie należą kradłeś z niej. I prawdopodobnie gdyby nie wpadło mi to w oko to dalej byś tak robił. A kiedy się o to zapytaliśmy zacząłeś zganiać winę na nas i nie widziałeś niczego złego w swoim postępowaniu, bo skąd ty niby miałeś wiedzieć, że te pieniądze Ci się nie należą. Chociażby stąd, że wyceny kolejnej nie dostaliście. Finalnie pieniądze zwróciłeś, ale sam fakt, że nie zachowujesz się uczciwie pokazuje, że i tym razem prawdopodobnie z premedytacją chciałeś oszukać chłopaków.

To jest kolejny temat rzeka, nie uważam, że wina leżała w pełni po mojej stronie co również napisałem Ci podczas rozmów na serwerze strefy cywilnej. W prost przyznałem, że wina leżała również po mojej stronie, więc skąd słowa, że nie widziałem niczego złego w swoim postępowaniu? 

image.png.617c67b242fa8b26ac0e5ae7cc86cf4f.png

Owszem wypłacaliśmy parcele gdy spółka była zamrożona, ale nie do moich kompetencji, jako gracza należało, aby ją usunąć. Nie zgłosiliśmy się do was bo irl, jak spółka nie wyda produktu to nadal zarabia z poprzednich. To czemu tak tutaj nie mogło by być? 

Nie oszukałem chłopaków z premedytacją bo ich wogóle nie oszukałem. Warunki umowy mówiły o moim zejściu z stanowiska CEO co mogłem uczynić w tamtym momencie, ponieważ korporacja ani nie szykowała się do rozwiązania, ani nie pojawiła się narracja o upadku czy coś. Twoje słowa pokazują, że chciałabyś abym to co napisaliście mi OOC na discordzie wykorzystał IC. Przynajmniej ja to tak interpretuje. 

 

37 minut temu, mafineeek napisał:

Na spotkaniu, na które zostałem zaproszony ja i @anti przyszedłeś z dwoma prawnikami gdzie jeden z nich, zaproponował, że zamiast tych oświadczeń (czyt. spoiler wyżej) zejdziesz z roli CEO i oddasz je w ręce zarządu na czas wybrania nowego CEO. Sam ten fakt był dla mnie trochę dziwny, bo po kilku miesiącach rozgrywki z tobą, wiedziałem, że stracenie International Online Unlimited odcięło by cię od środków, które wykorzystywałeś na inne swoje projekty. Troche mnie to nie przekonywało, jednak za namową antiego - zgodziliśmy się na to.

Moja postać miała tak naprawdę wybór, albo niszczyć sobie PR doszczętnie swojej postaci, albo poświęcić projekt, który i tak już był bliżej IC upadku niż prime time. Biorąc pod uwagę, że wprost na wywiadach było mówione, że IOU zostało odstawione przez mnie na bok czy to jest jakieś wielkie zdziwienie? Narobiłeś otoczki medialnej, że nie chce mi się prowadzić IOU, a później się dziwisz, że rezygnuje? 

 

40 minut temu, mafineeek napisał:

kiedy przełączyłem się na discorda, zobaczyłem wiadomość, której w apelacji nie będę upubliczniał ze względu na to, że jest to nasza prywatna grupa. Napisałes w niej, że teraz IOU do archiwum i "xd". Sam wydźwięk tego, że między innymi dodałeś "xd" do wiadomości wzbudziło we mnie troche złe emocje bo od samego początku pomyślałem, że wykorzystałeś wiedze o archiwum w grze IC.

Nie wykorzystałem tych informacji w grze IC co ci również wytłumaczyłem w dniu wczorajszym. Korporacja upadała, moja postać dawno odstawiła projekt na bok, więc czemu miałaby nie zrezygnować? Już nie mówiąc o tym, że okoliczności pozwalały również na powrót Alice Moner do zarządu, bo prowadziła jeden z podmiotów zrzeszonych, a z drugim utrzymywała dobry kontakt. 

 

42 minuty temu, mafineeek napisał:

Nie wiem, czy dajesz uczciwą i przyjemną rozgrywkę ludziom jeśli jako twój współpracownik dostawałem DM'y o tym, że między innymi nie wypełniasz swoich obowiązków, a w agencji, która ma pomagać młodym i nowym artystom - wpisujesz kare za złamanie umowy w postaci 1mln $.

Nie wiem co to ma do rzeczy. Kary umowne są normalne w każdym biznesie, a kwota, którą ty mówisz była jedynie maksymalną podaną w umowie (Nie pamiętam czy w każdej był 1 mln musiał bym to przejrzeć). Stawiałem zawsze na dogadywanie się z ludźmi, więc w umowach był taki piękny zapis:

"b) Wysokość kar umownych zostanie ustalona i określona w pisemnym porozumieniu między stronami w przypadku naruszenia konkretnych postanowień Kontraktu Managerskiego"

Nigdy nie korzystałem z tych kar, a jeśli ktoś chciał puszczaliśmy go wolno. Były one wpisane na wszelki wypadek. 

 

6 minut temu, anti napisał:

Zrezygnowałeś z roli CEO, oddając decyzyjność w zarządzaniu nią na czas wyboru nowego CEO zarządowi, czyli chociażby @mafineeek. Nie ważne, czy miałeś te udziały czy nie, wielowątkowo kontrole IC miał mieć przez ten czas on i podmioty zrzeszone w tej korporacji

Zrezygnowałem z roli CEO, oddając decyzyjność w zarządzaniu nią do czasu wyboru nowego CEO zarządowi oraz podmiotom zrzeszonym. Nie wiem czy jakikolwiek reaserch ale podmiotami zrzeszonymi były chociażby PRIME czy Space Art Interiors.

 

8 minut temu, anti napisał:

To była wasza karta przetargowa, na którą zgodziliśmy w pełni bo zatajałeś temat archiwizacji korporacji, co naturalnie jest ucięciem mafinkowi wątku i ucieczka od konsekwencji IC mając świadomość (wykorzystanie informacji OOC, decyzji OOC bez uprzedniego uzgodnienia tego z opiekunami), jaką na Ciebie decyzje wydali opiekunowie OOC w sytuacji, kiedy doszłoby do zamknięcia stricte OOC. Tutaj skorzystałeś przede wszystkim z faktu, że i tak leci do archiwum korporacja, więc wykorzystasz to na swoją korzyść w rozgrywce i dasz taki warunek ugodowy wzamian za brak konsekwencji IC, bo wiesz, że i tak ta korporacja leci do kosza, więc na tym nic nie stracisz, a już @mafineeek tak.

IC nie wiedziałem o zamknięciu/upadku korporacji, nie wykorzystałem wiedzy OOC przy negocjacjach, co tłumaczyłem już powyżej. 

 

9 minut temu, anti napisał:

Nie zarzucaj nam tempa rozgrywki, które było spowodowane przede wszystkim twoją upartością IC. To nie jest powód, by nie zaczekać na informacji od strony opiekunów, gdybyś poinformował nas (bo ja dopiero o archiwizacji się dowiedziałam, wtedy kiedy po uzgodnieniu poprosiłem mafinka, by mi zarzucił warunki ugodowe i kary na disca, bym mogl wam specjalnie zrobic umowe w docsach, ktora chcieliscie w takim wydaniu.), to naturalnie byśmy poczekali z rozgrywką do czasu rozwiązania tematu z opiekunami. 

Tak tutaj zrobiłem błąd i mogłem poczekać na odpowiedź opiekunów na temat, czy zostawią korporacje jeszcze na chwile, abyśmy mogli dograć ten wątek. 

 

10 minut temu, anti napisał:

Nie chce nic mówić ale finalnie przez blokade postaci nic nie zrealizowałeś z warunków, które wymagały jakiejkolwiek czynności z twojej strony.

Zrezygnowałem z funkcji CEO i czekałem tak naprawdę na rachunki i mafinka, aby podpisać dokumenty dotyczące ByteBridge. Niestety w tym momencie dostałem blokade.




 

Rozumiem wasze stanowisko i szanuję wasz punkt widzenia, lecz nadal pozostaje przy słowach, że nie wykorzystałem informacji OOC w grze IC i zrezygnowałem z funkcji CEO IOU z powodów uzasadnionych IC. Działania podejmowane przez mnie nie miały na celu celowe oszukanie innych graczy. Nie obiecałem przekazania projektu/udziałow, a jedynie zejście z funkcji CEO z powodów IC. Nie okłamałem nikogo, ani nikogo nie oszukałem. Zobowiązałem się IC do tego, co mogłem wykonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel kancelarii przydzieliłem antiego do tej sprawy. Mam też niemiłe wspomnienia z rozgrywki z @Mafio z przeszłości gdzie zwyczajnie próbuje wyciągnąć jak najwięcej edolarków kosztem innych graczy posługując się niejednokrotnie oszustwami IC tylko po to, by potem uniknąć jakichkolwiek konsekwencji.

Brak odgrywania jakichkolwiek konsekwencji można myślę jasno przypiąć do wcześniejszych zachowań gdzie postać Mafio otrzymała dość wysoką w narracji IC karę grzywny w ramach przegranej rozprawy ze mną po pozwie za oszustwo jednego z celebrytów. Mafio jednak nie postanowił odegrać żadnych konsekwencji i próby uciszenia tematu tak, jak zrobiła by to dorosła postać która jest właścicielką jakiejś korporacji, tylko odegrał postacią totalne dziecinne zachowanie które nie przystoi nawet kreacji takowej postaci.

image.png

Po tym poście powyżej na profilu swojej postaci wrzuciłeś mema, wyśmiewając wysokość odszkodowania. Prawda jest taka, że wtedy opiekun porządkowych nas zablokował, bo gdyby nie to dostał byś i te wielomilionowe odszkodowanie, ale widełki były ograniczone przez opiekuna którego na szczęście już nie ma na tym stanowisku. Oczywiście swój post usunąłeś po upomnieniach administracji, a ja nie mam do niego już dostępu i nie zapisywałem go.

Reasumując cały wywód - @Mafio jestem przepełniony uśmiechem, że ktoś w końcu wyciągnął konsekwencje Twojej niepoprawnej kreacji postaci i prowadzenia jej w sposób który jawnie pokazuje dziecinne zachowania u przecież dorosłej właścicielki spółek, wielkiej bizneswoman. Z doświadczeń które mam za sobą z Twoją osobą mogę jasno powiedzieć, że nie nadajesz się w żaden sposób do prowadzenia postaci biznesowych ani też w innym sektorze który wymaga pewnej powagi w kreowaniu wątków, po prostu nie potrafisz zachować dobrego smaku grając poważną postać - może kiedyś się to zmieni. Aczkolwiek na ten moment, mam nadzieję, że Twoja kara nie zostanie anulowana. Wyzysk graczy masowymi oszustwami bez konsekwencji odbywa się tylko w jednym celu - poprawienia Twoich liczb w /stats, a kiedy coś nie idzie po Twojej myśli - pojawia się taki wątek w formie płaczu, jak ta apelacja.

Z resztą, przegrałeś kolejny proces przedsądowy z moją kancelarią, a Twoja jedyna narracja w tej sprawie to:
image.png.aceae4eb1a3992a4de9f98c35f704550.png

image.png.bc8fb1dd231f4f2ffb7fa5e7d9fdd42e.png

To pokazuje, że nie potrafisz odegrać żadnych konsekwencji błędów swojej postaci.


Jeśli kogoś zainteresuje moja opinia i wypowiedź, to możecie ją dodać. Jak nie, to nie. Pozdro.

Edytowane przez nvr forgive
anti, Ksunix, Nexisten i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nvr forgive napisał:

Po tym poście powyżej na profilu swojej postaci wrzuciłeś mema, wyśmiewając wysokość odszkodowania. Prawda jest taka, że wtedy opiekun porządkowych nas zablokował, bo gdyby nie to dostał byś i te wielomilionowe odszkodowanie, ale widełki były ograniczone przez opiekuna którego na szczęście już nie ma na tym stanowisku. Oczywiście swój post usunąłeś po upomnieniach administracji, a ja nie mam do niego już dostępu i nie zapisywałem go.

Nie wyśmialiśmy kwoty odszkodowania, a różnicę pomiędzy waszymi oczekiwaniami, a finalną kwotą. Z tego co pamiętam nie było upomnień administracji, ale było to dość długi czas temu. Reszty "zarzutów? nie skomentuje, ponieważ nie wiem do jakich sytuacji dokładnie się odnoszą. Za błędy wizerunkowe poniosłem konsekwencje IC i nie rozumiem faktu mówienia o tym OOC,

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mafio napisał:

"Pani Moner zrzeka się funkcji CEO korporacji International Online Unlimited w ciągu trzech dni od daty podpisania niniejszej ugody. W momencie jej odejścia, cała decyzyjność w korporacji zostanie przekazana na cały zarząd z podmiotami zrzeszonymi, aż do wyboru nowego CEO przez zarządców i podmioty zrzeszone."

Nie zmienia to faktu, że gdyby nie to co zacytowałem to byśmy się nie zgodzili na taką ugode.

 

Tak naprawde, gdyby nie twój głupi komentarz „teraz pyk iou do archiwum xd” najpewniej nie spotkalibysmy sie w dziale apelacji

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mafineeek napisał:
9 minut temu, Mafio napisał:

"Pani Moner zrzeka się funkcji CEO korporacji International Online Unlimited w ciągu trzech dni od daty podpisania niniejszej ugody. W momencie jej odejścia, cała decyzyjność w korporacji zostanie przekazana na cały zarząd z podmiotami zrzeszonymi, aż do wyboru nowego CEO przez zarządców i podmioty zrzeszone."

Nie zmienia to faktu, że gdyby nie to co zacytowałem to byśmy się nie zgodzili na taką ugode.

Nie oszukałem was w żadny sposób, obiecując wam, że zejdę z stanowiska CEO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mafio napisał:

Nie oszukałem was w żadny sposób, obiecując wam, że zejdę z stanowiska CEO. 

Nie mówie, że oszukałeś nas obiecując zejście tylko mówie o tym, że to wyglądało jakbyś z premedytacją oddał to stanowisko wiedzac, że IOU wpada do archiwum.

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mafineeek napisał:
8 minut temu, Mafio napisał:

Nie oszukałem was w żadny sposób, obiecując wam, że zejdę z stanowiska CEO. 

Nie mówie, że oszukałeś nas obiecując zejście tylko mówie o tym, że to wyglądało jakbyś z premedytacją oddał to stanowisko wiedzac, że IOU wpada do archiwum.

Kwestia powodów oddania stanowiska wyjaśniłem myślę powyżej. Skoro was nie oszukałem i wprost to mówisz, to czemu w powodzie blokady jest oszukanie was IC i OOC? Dlatego apeluje, nawet jak blokada zostanie chciałbym prosić o wyjaśnienie/zmienie powodu.

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Kolejny raz jest to nieprawdziwa informacja. W żadnym momencie nie przekazałem stanowiska CEO @mafineeek, a jedynie zrezygnowałem z tego stanowiska na swojej postaci. Podsyłam część umowy potwierdzającej moje słowa:


"Pani Moner zrzeka się funkcji CEO korporacji International Online Unlimited w ciągu trzech dni od daty podpisania niniejszej ugody. W momencie jej odejścia, cała decyzyjność w korporacji zostanie przekazana na cały zarząd z podmiotami zrzeszonymi, aż do wyboru nowego CEO przez zarządców i podmioty zrzeszone."
 

Oznacza to, że Mafineeek wraz z innymi podmiotami zrzeszonymi (PRIME. Space Art Interiors) przejmuje decyzyjność do czasu wyboru przez nich CEO. Nigdzie nie było powiedziane, że nowym CEO zostaje postać mafinka, a jego kandydatura mogła by być przegłosowana.

 

W dalszym ciągu przekazałeś coś, co ma iść do archiwizacji, nie ważne czy samemu Mafinkowi czy całemu zarządowi, dokonałeś ruch, który wykorzystuje decyzje opiekunów na twoją korzyść, nie czekając na ich odpowiedź w tej sprawie.
 

Cytat

Zrezygnowałem z roli CEO, oddając decyzyjność w zarządzaniu nią do czasu wyboru nowego CEO zarządowi oraz podmiotom zrzeszonym. Nie wiem czy jakikolwiek reaserch ale podmiotami zrzeszonymi były chociażby PRIME czy Space Art Interiors.

Przeczytaj jeszcze raz, co Ci napisałem bo chyba nawet nie przeczytałeś tego i piszesz to samo, co ja Ci napisałem, bruh:
image.png.5119bb5d58d034844e2de902fba01aa4.png

Cytat

IC nie wiedziałem o zamknięciu/upadku korporacji, nie wykorzystałem wiedzy OOC przy negocjacjach, co tłumaczyłem już powyżej. 

Z mojego punktu widzenia i z tego jak zachowałeś się, inaczej to wygląda - twoje warunki pokrywają się samoiście faktem wykorzystania wiedzy OOC w rozgrywce IC i działałeś z premedytacją

 

Cytat

Zrezygnowałem z funkcji CEO i czekałem tak naprawdę na rachunki i mafinka, aby podpisać dokumenty dotyczące ByteBridge. Niestety w tym momencie dostałem blokade.

To gdzie jest jakakolwiek informacje o tym, że twoja postać zrzeka się roli CEO? Nie wiem czy wiesz ale w sytuacji rezygnacji z stanowiska CEO, powinieneś ogłosić to publicznie i bezpośrednio w mailach dla zarządu, wierzycieli i tak dalej?

 

 

Edytowane przez anti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, nvr forgive napisał:

Z resztą, przegrałeś kolejny proces przedsądowy z moją kancelarią, a Twoja jedyna narracja w tej sprawie to:
image.png.aceae4eb1a3992a4de9f98c35f704550.png

image.png.bc8fb1dd231f4f2ffb7fa5e7d9fdd42e.png

To pokazuje, że nie potrafisz odegrać żadnych konsekwencji błędów swojej postaci.

Moim celem było nie doprowadzenia mediów do sprawy co się udało, czemu nie mogę takiej narracji dać? Poniosłem konsekwencje swojej postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin