Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Eastern Circle Santa Monica


BaamBaam

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, central represent napisał:

„Kiedy prawdziwy gangster umiera to z jego popiołu rodzi się dwóch kolejnych.” 
~Arthur Chopinov 2023

ale głupoty piszesz - filozof czopek 

Edytowane przez .maniek1079



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, central represent napisał:

**Dnia 07.11.2023 doszło do tragicznych w skutkach wydarzeń które wstrząnęły na zawsze ludzmi powiązanymi z ciemniejszą stroną miasta. Chwile przed północą wszyscy bliscy Borisa oraz Ralpha zostali powiadomieni o tragicznej a zarazem medialnej śmierci dwóch długo działających gangsterów w półświatku. Jednym maluje się uśmiech na twarzy a innym ciekną łzy z oczu. Pewne jest to że oboje zostali zapamiętani tak jak żyli - szybko, ekskluzywnie, luksusowo.....żaden nigdy nie cofnął się przed zadaniem które otrzymywał. Pogrzeb Borisa oraz Ralpha odbył się od razu kiedy zostały wydane ich ciała. Jako iż Boris miał powiązania nawet w Europie - na jego pogrzeb zjechali się szanowani gangsterzy z różnych stron świata.**

Jako iż jestem liderem a po śmierci tych postaci jestem zmuszony uchylić w ich kierunku czoła - obie postacie włożyły w rozwój półświatka jak i w samą kreacje bardzo dużo czasu. Śmierć tych postaci zamyka pewną ere Eastern Circle i zaczyna nową. 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Podziękowania dla @Wera za zrealizowanie mojego pomysłu. Będę musiał robić jej rimming przez kolejny rok za to.

@.maniek1079 szmato nie, nie zapomniałem o braciach.

@wiseguys tak ona wróci.

 

 

 

 

dziękuje bracie, za tego świetnego posta - jednak nie zapomniałeś o czeczeńskim bractwie.



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin