Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Mr.Opinion I My Opinion, For Your Knowledge.


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia: Lokal #9: Wigwam

Pewnego dnia, udałem się do jednego z lokalnych lokalów gastronomicznych, Wigwam. Sam lokal jest jednym, który najdłużej funkcjonuje w mieście, tak też przejdźmy do opinii.

Lokal znajduje się w bardzo przyjemnym miejscu, w dodatku posiada kilka miejsc siedzących przed wejściem oraz mały parking, zarówno przed lokalem oraz za nim, co też jest sporym plusem, gdyż nie trzeba blokować ruchu drogowego, jak i można spokojnie zaparkować na dłuższy czas.

Wnętrze lokalu oczywiście jest bardzo ładne i ma swój potencjał, w dodatku cały lokal jest zadbany. Jak na swój minimalistyczny rozmiar, posiada on wiele miejsc siedzących, w tym na większe posiedzenia oraz na samo posiedzenie przy barku, w lokalu również jest wiele dekoracji, które oddają klimat miejsca, w tym znajduje się również stół do bilarda. Barek oczywiście jest bardzo dobrze zadbany i jak przystało na lokal dla wszystkich ludzi, tak tez widoczne są wszystkie napoje za barkiem w odpowiednich lodówkach, w dodatku znajduje się ekspres do kawy oraz maszyna do smoothie, między tym wszystkim znajdują się drzwi do kuchni, gdzie można zauważyć jak szef kuchni, tworzy wszystkie potrawy serwowane przez lokal.

Odnośnie do samej obsługi, oczywiście byłem w godzinach nocnych, ale mimo tego sama obsługa była bardzo miła oraz wykonywała swoja prace bardzo dokładnie, sam obsługujący mnie barman był bardzo miły. Finalnie przed wyjściem z lokalu, udałem się do toalety, w której znajdywała się zarówno toaleta siedząca, kilka pisuarów, umywalki oraz papier do wytarcia rąk, jak i suszarka do osuszenia ich. Toaleta oczywiście była również dobrze zadbana oraz posiadała wszystkie odpowiednie środki higieny niezbędne w takich lokalach.

Nie przedłużając dalej, przejdę do oceny lokalu.

Ocena: 5/5

+ Wyśmienity wystrój lokalu
+ Ogromna Higiena, jednocześnie lokalu oraz pracowników
+ Miła obsługa, oraz świetne podejście do klienta
+ Spora ilość dekoracji przyciągających wzrok
+ Dobrze przygotowane dania przez świetnego kucharza
+ Zadbana, sporej wielkości toaleta z niezbędnymi środkami higienicznymi.
+ Podwójny mały parking
+ Miejsca siedzące na zewnątrz lokalu.

Edytowane przez Vesa

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #10: Santos Car Point

 

Wczoraj miałem pewien problem z pojazdem, tak tez postanowiłem, iż udam się do jednego z lokalnych warsztatów, aby sprawdzić, dlaczego mam problem z hamowaniem, postanowiłem, iż udam się do Santos Car Point.

Sam warsztat na wjeździe był bardzo zadbany, wokół było dość sporo miejsca, a samych stacji naprawczych było aż cztery, wszystkie z nich posiadały podnośniki oraz niezbędne narzędzia wokół. W dodatku było jedno pomieszczenie do malowania pojazdów. Po drugiej stronie znajdywał się magazyn, biuro oraz schody na piętro gdzie wyjątkowo nie opisze, co się znajdywało, gdyż czekałem w warsztacie na swoją kolej.

Czekając na pracownika warsztatu, zauważyłem, iż bardzo dokładnie przeprowadza swoja prace, będąc skupiony na kliencie, po tym, jak skończył pomagać pierwszemu klientowi, udał się w moim kierunku. Po przywitaniu zauważyłem, iż sam pracownik dobrze znał się na swoim zawodzie, gdyż jak już poinformowałem go o całości problemu, ten nie czekając, szybko się zorientował, co może być problemem, tak samo w dobrej cenie oraz w miarę szybko uwinął się z całością problemu po kontroli technicznej.

Nie przedłużając, wrzucając zbędne informacje, przejdę do opinii na temat warsztatu.

Ocena: 5/5

+ Dobrej jakości higiena
+ Dobre zagospodarowanie całego warsztatu
+ Spora ilość narzędzi na każdym stanowisku
+ Szybka i profesjonalna obsługa
+ Dokładność wykonywanej pracy
+ Normalne ceny za wykonywane usługi

kotor5 lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Firma #11: Yellow Cab Go

 

O dość późnej porze, postanowiłem, iż udam się do jednej z lokalnych gastronomi, jako iz postanowiłem nie korzystać ze swojego pojazdu, tak tez skontaktowałem się z firmą Yellow Cab Go.

Dzwoniąc pod wskazany numer, moje zlecenie zostało bardzo szybko przyjęte przez jednego z taksówkarzy, który w szybkim czasie, zjawił się w lokalizacji, która mu wskazałem. Sam kierowca normalnie podjechał w lokalne miejsce parkingowe oraz się przywitał. Wyjątkowo pojazd był również dobrze zadbany.

Wchodząc do środka ów taksówki, zauważyłem, iż znajduje się informacja o monitoringu w taksówce oraz odnośnie do zatrudnienia większej ilości taksówkarzy, sam taksówkarz zapytał, gdzie się kieruję, po wskazaniu mu miejsca, rozpoczęła się moja podróż. Sam taksówkarz jechał bardzo spokojnie, utrzymując normalne tempo jazdy oraz stosując się do wszystkich znaków drogowych. W dodatku w pełni skupiony na jeździe nie utrudniał mi dojechania na miejsce, gdyż cały czas używał najkrótszych możliwych dróg we wskazane miejsce. Sama kwota kursu była bardzo niska i udało mi się dostać we wskazane miejsce bez większych problemów za bardzo niską cenę. Wychodząc z taksówki, sam kierowca miło mnie pożegnał i pojechał w swoją stronę.

Bez zbędnych dalszych informacji, przejdę do opinii na temat ów firmy.

Ocena: 5/5

+ Szybkość reakcji na zlecenie
+ Dobrze prezentujące się pojazdy
+ Monitoring w taksówkach
+ Kierowcy stosujący się do odpowiedniej prędkości oraz znaków drogowych
+ Pełne skupienie na zleceniu
+ Znajomość znanych miejsc w mieście
+ Szybkość realizacji transportu na miejsce

Edytowane przez Vesa
Dziob4k i KaKtus1 lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin