Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Mr.Opinion I My Opinion, For Your Knowledge.


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia: Produkt #1: Santo Capra Light Brown Wallet |*|Limited Handy & Classy Edition|*|

Dumnie mogę poinformować iż jestem posiadaczem portfela męskiego w kolorze jasnego brązu marki Santo Capra, z limitowanej edycji Handy & Classy.
Teraz nie owijając w bawełne, przedstawie wam moją opinie na temat danego przedmiotu codziennego użytku, tak więc zaczynamy.

Portfel jest z limitowanej kolekcji Handy & Classy, wykonany z przyjaznym w dotyku materiale. Sam portfel prezentuje się bardzo klasycznie z dobrze dobranym miejscem na logo firmy, które jest wygrawerowane w skórze
ów portfela, co również jest bardzo stylistyczne przez co produkt prezentuje się bardzo ładnie. Portfel posiada trzy warianty, jak dla mnie najbardziej mi pasującym jest jasny brąz, ale również standardowy brązowy
świetnie dopasuje się do każdego właściciela, także kolor czarny może każdemu przypaść do gustu.
Otwierając portfel jest w nim sporo miejsca zarówno na karty oraz wizytówki, w dodatku można w nim przechować troche banknotów papierowych, co zawsze się przydaje w razie potrzeby, a sama jego wielkość jest na tyle
dopasowana aby zmieścił się zarówno w szerokich kieszeniach, jak i tych wąskich.
Stylistycznie, poręczny portfel wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, ale pamiętajmy również że nie można pozostawać przy samych plusach, tak samo nie mogę traktować i tego portfela jako guru portfelów.
Zdecydowanie jest mało wariantów kolorystycznych, ale przez fakt iż jest to seria limitowana to pominiemy możliwość odtworzenia ów portfela w własnym kolorze i przejdziemy dalej.
Kolejnym dobrym krokiem było by możliwość stworzenia dwóch wariantów, zarówno poręcznego mniejszego jak oficjalnie został stworzony, oraz wariantu powiększonego który mógłby zawierać powiększoną ilość miejsca.
Pomimo tego wszystkiego, opinia moja jest pomiędzy mieszaną, a pozytywną gdyż ów portfel na pewno będzie się ładnie prezentował przy każdej okazji, w dodatku jego wielkość z jednej strony ułatwi nam wyciąganie i 
wkładanie go do kieszeni oraz obsługe nim, z drugiej strony również ułatwić to może złodziejowi okradnięcie nas z niego oraz możliwość zgubienia go w przypadku posiadania głębszych kieszeni.
Przejdźmy do Oceny.

Ocena: 4/5

+ Unikalność 
+ Dobrej jakości materiał
+ Wykonanie
+ Świetny wygląd
+ Poręczność
~ Pojemność
~ Wielkość
- Ilość wariantów kolorystycznych ów portfeli męskich.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #1: The Forge of Power

Dzisiejszego popołudnia postanowiłem iż udam się do jednej z lokalnych siłowni, akurat siłownia The Forge of Power była otwarta tak też postanowiłem iż udam się tam aby wykonać swój codzienny trening.

Dojeżdzając na miejsce, zauważyłem iż w okolicy jest dość blisko parking gdyz to zaledwie sto metrów od lokalu, tak też postanowiłem tam zaparkować swój pojazd. Wchodząc do środka ukazał mi się bardzo zadbany lokal, jedna z pracownic ów lokalu oraz mały regał z napojami oraz suplementami diety, było to minimalistyczne co dawało zachęte ale też nie kłuło w oczy.

Udałem się w strone recepcji, gdzie poprosiłem o karnet i jak się okazuje ów siłownia oferuje zarówno karnet jednorazowy, tygodniowy, dwu tygodniowy oraz miesięczny, wyjątkowo wziełem karnet jednorazowy a kwota ów karnetu w stosunku do miejsca nie była ogromna, zarówno kobieta z obsługi bardzo miło traktowała klientów, pomagając mi w razie potrzeby.

Pokierowałem się tak też do szatni wraz z pracownicą, gdyż pierwszy raz byłem w ów lokalu. Miła pani pokazała mi gdzie znajdują się szatnie, zarówno była jedna męska oraz jedna damska. Tak też udałem się w strone szatni męskiej. W środku szatni była spora ławka, wiele sporego rozmiaru szafek, w dodatku łazięka z dwoma zadbanymi kabinami do obmycia się po treningu, wyjątkowo minusem był brak toalet co może lekko irytować i zmusić nas do udania się poza lokal w poszukiwaniu ów toalety.

Finalna moja destynacja to sala treningowa, okazało się iż ogromnym plusem było to iż pomimo swojej wielkości, sala była zdecydowanie bardzo dobrze zagospodarowana, posiadała sporej ilości sprzętu do ćwiczeń, w dodatku na sali była mała strefa komfortu z ekspresem do kawy firmy Bean Machine. Jedyne dwa minusy to na pewno fakt iż oktagon na sali nie był na specjalnym podłozu lecz zagospodarowany na panelach w dodatku worki treningowe oraz gruszki treningowe nie posiadały wokół siebie odpowiedniej maty, lecz ów maty to najmniejszy problem gdyż  obok znajdują się maty do własnego użytkowania.

Ocena: 5/5

+ Wspaniałe zagospodarowanie miejsca
+ Miła obsługa
+ Higiena
+ Sporej ilości sprzętu co do miejsca
+ Cena za karnety oraz spora ilość wyboru karnetów.
+ Miejsce parkingowe w okolicy
+ Łazieka z dwoma zadbanymi kabinami prysznicowymi
+ Sporej wielkości wygodne szatnie
~ Brak toalet
~ Brak mat pod workami do ćwiczeń. Możliwość podłozenia kilku mat z okolicy.
- Brak przystosowanego podłoża w oktagonie.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #2: Moka Cofe

Udałem się wczorajszego popołudnia do jednej z lokalnych Kawiarni Moka Cafe aby zdać dzisiaj zdać wam swoje relacje z całości, a zaufajcie mi, ów lokal to lokal o jakim można śnić każdego dnia, a ja śniłem na javie.

Zacznijmy od tego co było przed lokalem, a dokładnie dookoła niego. Lokal jest w jednej z znanych okolic dokładnie Vespucci, a tuż za nim jest spory parking, również można zaparkować przed lokalem bądź po prostu przejść się do niego gdyż jest bardzo blisko od lokalnej plaży. Zarówno na zewnatrz jest sporo miejsc do odpoczynku przy których mozna sie napić ich kawy, bądź skosztować ich wyrobów.

Udając się do środka lokalu, można zauważyć iż lokal jest bardzo zadbany a wokół unosi się piękny zapach roślinności. Udałem się tak też w strone barku, przy którym stał zadbany mężczynza, który polecił mi muffina z czekolada, do tego wziąłem zielona herbatę, gdyż w zdrowym ciele zdrowy duch. Udałem sie na chwile do toalety, która posiadała świetny wygląd oraz również była zadbana co na pewno umiliło skorzystanie z niej, po wszystkim udałem się spowrotem do barku gdzie zauważyłem kątem oka iż mężczyzna korzysta z foliowych rękawiczek do nakładania muffina, również cały proceder parzenia herbaty był w pełni profesjonalny, a mężczyzna korzystał z naturalnych składników oraz przyborów do parzenia ów herbaty.

Finalnie odebrałem swoje zamówienie i zasiadłem na wygodnej sofie, muffin oraz herbata były bardzo dobrej jakości, w dodatku z wyśmienitym naturalnym smakiem co na pewno pozwoliło moim kubką smakowym odkryć coś nowego. Dookoła lokalu było wiele roślinności, a sam lokal prezentował się bardzo ładnie co w dodatku z świetnymi wyrobami pozwoliło mi poczuć się bardzo odprężonym. Sam fakt iż obsługa była bardzo miła, lokal prezentował się bardzo dobrze, a wyroby były bardzo dobrej jakości w wyśmienitym smaku pozwoliło mi poczuć się jak bym był zdecydowanie w jakimś luksusowym miejscu.

Z łzą w oku opuściłem lokal, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Pozwoliłem sobie zadać pytanie odnośnie ów muffina i jak się dowiedziałem ów wyroby są wykonywane w zaufanej piekarni i każdego dnia transportowane do nich. Tak też nie przeciągając dłużej, pora na ocene.

Ocena: 5*/5

+ Ogromne świetnie prezentujace się wnętrze
+ Sporej wielkości parking
+ Możliwość zarówno skosztowania wyrobów w środku oraz na zewnatrz lokalu
+ Zadbany lokal z spora ilością roślinności, która gwarantuje wyśmienity zapach w lokalu
+ Toalety w lokalu dla odwiedzających w razie potrzeby skorzystania
+ Spora ilość wygodnych miejsc do odpoczynku
+ Wysokiej jakości higiena
+ Miła oraz wykwalifikowana obsługa klienta
+ Wyśmienitej jakości wyroby.

Edytowane przez Vesa

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Produkt #2: Adventure Tour Collection I .101 Charity Run x Santo Capra I


Od niedzieli posiadam przy sobie kolekcje .101 Adventure Tour, która powstała w czasie wydarzenia charytatywnego, dlatego też postanowiłem zakupić ów set, gdyż to tylko sześćset dolców. Oczywiście jako iż jest to kolekcja z setu wspierająca działania charytatywne tak też ocena nie bedzie aplikowana do produktu, po prostu wrzuce tutaj cała recenzje na temat ów przedmiotów, podsumowujac je wszystkie.

Rozpocznijmy tak wiec od samego wykonania, gdyż ta kwestia jest najważniejsza. Oczywiście są to produkty wykonane z wysokiej jakości bawełny i małej ilości poliestru, co prawda jest to plus bo oczywiście trzymają one ciepło, dodatku całość jest bardzo wytrzymała, jest to materiał oczywiście przyjazny dla alergików i oczywiście jest bardzo miła w dotyku, z dodatkiem Poliestru staje się bardziej elastyczna oraz znakomicie dopasowuje się do sylwetki co jest ogromnym plusem całości, z minusów moge powiedzieć że na pewno ów produkty dłużej wysychają, w dodatku nie są przystosowane do długotrwałego użytkowania na słoncu, gdyż szybko się mozna w nich spocic, z czasem powodujac iż całość będzie nie miło pachniec, a zapach potu bedzie łatwo wyczuwalny.

Topy z ów setu prezentuja sie bardzo ładnie, co prawda dobrze są dobrane minimalistyczne loga, które nie niszczą wizualności produktów, w dodatku błękitne linie w różnych okolicach również ładnie dopasowują się do całości. Jedynym moim zdaniem minusem wizualnym to możliwość tylko jednej wersji kolorystycznej czyli białej z błękitnymi dodatkami.

Przechodząc dalej mamy kwestie techniczne, czyli zarówno wygode oraz funkcjonalność. Tutaj muszę powiedzieć, moje uczucia są dość mieszane. Koszulka jest na pewno najbardziej dobra, gdyż nie licząc zalet i wad materiału, tak V-neck jest bardzo wygodny gdyż ładnie się prezentuje, dodatkowo dając nam większą swobode oddychania. Sama bluza typu Bomber posiada ogromną zalete, głebokie zapinane kieszenie oraz jest zapinana na solidnej jakości suwak, dając nam wielką swobode w przechowywaniu cennych rzeczy, które najczęsciej gubią się w kieszeniach bez zamknięcia oraz są bardziej podatne na kradzież, w dodatku suwak ułatwia nam zakładanie i zdejmowanie ów bluzy. Odnośnie skórzanej bluzy, mogę wypowiedzieć się tak samo jak powyżej.

Przejdźmy do oceny produktów.

Ocena: 5/5

+ Wysokiej klasy materiały
+ Dopasowanie do sylwetki
+ Przyjazne dla alergików
+ Miły w dotyku materiał
+ Elastyczność
+ Wytrzymałość materiału
+ V-neck w koszulce
+ Bluzy na suwaki z kieszeniami na suwaki.
+ Łatwe do utrzymania w czystości
~ Możliwości kolorystyczne
~ Trzymanie ciepła
- Długi czas wysychania
- Nieprzyjemny zapach przy dłuzszym użytkowaniu.

Edytowane przez Vesa
Verisa, Mitsu, sce i 1 inny lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #3: Fury Fight House

 

Ostatnimi czasy odwiedziłem Fury Fighting Club. Tak też wypowiem się na temat ów klubu sportowego.

Wszedłem do środka, oczywiście było wszystko pięknie zadbane. Cały wystrój lokalu był świetny, oraz łatwo można było wszystko znaleźć. Podszedłem do biurka, a przy nim stał męzczyzna, który oczywiście wystawił mi karnet. Zbyt wielu wyborów nie było w karnetach, a sama cena była przystępna. Wracając, za biurkiem nie widziałem szafek z jakimiś izotonikami czy dodatkowymi suplementami diety, trochę to smutne ale no nic nie poradze, gdyż mieli to pod biurkiem.

Udałem się wtem do szatni, które okazały się ogromne i przyjemne, można było się wygodnie przebrać oraz usiasc i odpoczac. W dalszym momencie przeszedłem się po całości. Co przykuło moją uwage to fakt iż jest ogromna ilość sprzętu, w dodatku oktagon jest zaopatrzony w torby lekarskie na wszelki wypadek, co jest ogromnym plusem w trakcie treningów sztuk walk. Jest to o tyle ogromny plus, iż nie trzeba daleko chodzić po apteczki przez co można szybko opatrzeć rany, które często mogą się zdarzyć w trakcie sparingów.

Ostatecznie postanowiłem potrenować przy worku, gdzie znajdywały się maty co też jest sporym plusem, gdyż można ściągnąć obuwie oraz wygodnie ćwiczyć każdy styl walki. Co mnie zirytowało to sam fakt iż po treningu chciałem się obmyć i załatwić inne potrzeby, a okazało się iż w klubie nie posiadają zarówno prysznicy oraz łazienki, co było dość smutne. Sam parking w okolicy nie był ogromny, zaledwie mieściło się na nim kilka pojazdów.

Przechodząc do oceny lokalu.

Ocena: 3/5

+ Ogromne zadbane wnętrze.
+ Spora ilość przyrządów do ćwiczeń.
+ Ogromny oktagon
+ Torby medyczne w okolicy oktagonu
+ Maty pod workami do ćwiczeń
~ Brak widocznych suplementów diety oraz napoi, schowane pod biurkiem.
- Brak Toalet oraz Pryszniców
- Mało miejsca parkingowego w okolicy

Edytowane przez Vesa

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Można komentować zarówno tutaj oraz na stronie LI. Oczywiście większość słów niecenzuralnych skutkuje usunięciem komentarza pod oficjalną stroną.**

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Zatem nieznajomy skomentował wpis jako username sexa_nalny.**

3 na 5? Chyba prędzej 1 lub nawet 0. Jako (na szczęście były) klient tej siłowni wypowiem się na temat błazenady jaka ma tam miejsce. Brak toalet to nic w porównaniu z tym. Sam właściciel siłowni szprycuje się syntholem, a do tego promuje alkoholizm na swoim profilu Lifeinvader. Suplementacji może tam nie znajdziesz, za to końskie sterydy spod stołu już tak. Czy jesteś Pan, Panie Opinio świadomy ile osób zeszło na zawał czy z przemęczenia podczas treningów w Fury Fight House? Tam co chwila ktoś się przekręca, więc nawet nie warto przywoływać liczb. Ta siłownia słynie z bycia cmentarzem dla kulturystów i taki jest fakt. Jednak któregoś dnia stało się coś, co mogłoby zniechęcić każdego do tej siłowni, to i ja uznałem że granica została przekroczona. Istny incydent fekalny. Przyszedłem któregoś razu na trening. Nikogo nie było za ladą, ale słyszę dziwne odgłosy od mojej lewej strony. Poszedłem sprawdzić co się dzieje i wzięło mnie na wymioty. Znajdowali się w oktagonie, jeden blondyn trzymał kufel a drugi do niego defekował. Chłopaki chyba chcieli odwzorować scenę z równie obrzydliwego "2 girls 1 cup" (nie sprawdzajcie). Byłem w szoku, jeden z nich zauważył mnie i chciał zadbać o "damage control". Ruszył w moim kierunku krzycząc "ty gnoju, nic nie widziałeś, to tylko sok z warzyw!". Uciekłem i od tamtego dnia nie wracam. Obrzydlistwo!

Spotkałem się także z opiniami osób które też tam uczęszczały. Z tego co nam wiadomo, dochodzi tam do molestowania i przemocy psychicznej na pracownikach placówki. Jeśli ktoś mentalnie wytrzymał tam chociaż miesiąc, to wypadałoby zwrócić mu koszty za uraz na psychice. Pozwolę sobie dołączyć pewien screen z Lifeinvader, nie jest to fejk. Wpis wisiał jakiś czas, zanim go zdjęli. Najwidoczniej nie potrafią nawet dobrze zabezpieczyć swojej strony na social media.

spacer.png

A to nie był jedyny post na ich Lifeinvader! Jeśli miałbym polecić siłownię, to Tork Angegh i Jessy Jay Gym zrobią już lepszą robotę niż to coś, co nawet obok siłowni nie stało. Pozdrawiam.

Edytowane przez SolidSnake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #4: Palais Royale

W trakcie jednego z lokalnych koncertów, udało mi się odwiedzić klub Palais Royale, akurat udało mi się zdążyć na ostatnie kawałki Baby Ray'a oraz Chase Love, które oczywiście były świetne ale my nie skupiając się na artystach, przejdźmy do lokalu.

Pierwsze co przykuło moją uwage to sam wstęp do lokalu, czyli zewnętrzna strona przy której jest ogromna ilość miejsca do zaparkowania pojazdów, w dodatku całość się pięknie prezentuje bardzo luksusowo, co dodatkowo zachęca do odwiedzenia ów lokalu. Wnętrze jest dość minimalistyczne, nie posiada zbyt wielu drobiazgów oraz innych dekoracji, za to posiada to co jest najważniejsze co sprawia że lokal bardzo pięknie się prezentuje, białe ściany oraz podłogi na wstępie z czerwonym dywanem i kilka ozdób za szkłem, w dodatku wejścia na góre pewnie dla VIP'ów lecz nie byłem w tamtym miejscu. Środek tak zwany główną salą był zdecydowanie piękny z nieziemskim oświetleniem oraz panelami oświetlającymi u góry, zarówno kilka z ów paneli znalazło się przy scenie, która 
również mimo minimalistyczności była wyśmienita, lokal opierał się na kolorystyce Biało-Czarnej.

Zdecydowanie udałem się w strone baru, wtem postanowiłem iż mój wybór stanie na rumie w stylu Ol' Fashion. Barmanka która mnie obsługiwała była pięknie ubrana, w dodatku posiadała minimalistyczny makijaż, co zarówno nie odstraszało klientów. Za barkiem również był spory wybór alkoholi oraz napoi, w dodatku całość lokalu była świetnie zadbana, a przy samym barku była spora ilość barmanek co nie utrudniało wyczekiwania w kolejce na swoją kolej. Sama barmanka, była na tyle wykwalifikowana iż w trakcie przygotowywania drinka wykonywała taneczne ruchy, niczym profesjonalistka. Sam rum był zdecydowanie standardowy w smaku karmelowy, z zapachu można było wyczuć również karmel.

Ostatecznie po odebraniu swojego drinka, postanowiłem udać się w miejsca siedzące, co prawda były tylko trzy ogromne miejsca siedzące ale były one bardzo wygodne, w dodatku posiadały odpowiedniej wielkości stoliki co pięknie się prezentowało oraz wystarczyło zdecydowanie na pozostawienie tam swoich drinków.

Przed wyjściem z samego lokalu udałem się do toalety, by skorzystać z niej przed powrotem do domu, okazało się iż toalety męskie posiadały cztery oddzielne kabiny, które można było zamknąć, w dodatku były tam trzy umywalki oraz dwie suszarki do rąk. Całość była również bardzo stylistyczna oraz bardzo dobrze zadbana, co uprzyjemniło mi korzystanie z ów łazienki.

Tak też, przejdźmy do recenzji.

Ocena: 5*/5

+ Duże pięknie prezentujące się wnętrze
+ Świetnie dobrana forma minimalistyczna podkreślająca cały lokal
+ Piękne zewnętrze lokalu
+ Dobranie kolorystyki Biało-Czarnej. Białe zewnętrze lokalu, Czarna główna sala.
+ Świetnie utrzymana higiena w lokalu
+ Wykwalifikowany personel
+ Świetnej jakości alkohol oraz drinki
+ Wygodne sporej wielkości miejsca siedzące z minimalnymi stolikami.
+ Sporej wielkości łazienki z suszarkami do rąk.
+ Ogromny parkiet oraz sporej wielkości scena.
+ Duża ilość barmanek za barkiem.
+ Ogromne bezpieczeństwo zagwarantowane przez świetnie ułożoną ochrone.

Edytowane przez Vesa

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Oficjalnie chce powiedzieć że jak macie mi coś do zarzucenia to mieszkam w UK, nie mam czasu na bawienie sie w poprawy pisowni dla takich młotów typu: Paige Birgfeld. Dziękuje.

 

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #5: Bean Machine Cafe


Ostatnimi czasy odwiedziłem Bean Machine Cafe. Co prawda pewna osoba z ów lokalu była nie miła, informując, iż moje opinie są pisane, jakoby pisało je dziecko, co prawda akurat przejeżdżałem w okolicy ów lokalu, co poskutkowało, iż postanowiłem do niego wstąpić.

Wyjątkowo wnętrze lokalu było bardzo przyjemne, jak na kawiarnie posiadało świetne oświetlenie, sporo miejsc siedzących jednakowo ze stolikami oraz kilka miejsc przy barku. W dodatku lokal prezentował się bardzo schludnie, a wokół było sporo dekoracji, w tym kilka obrazów oraz sporo roślinności ozdobnej.
Przy barku były widoczne serniki, owoce oraz słodkie przekąski, na nim leżało kilka szklanych butelek z napojami jednakowo tymi alkoholowymi oraz bezalkoholowymi, tuż za barkiem widoczne były półki z naczyniami, w dodatku szafeczki z dodatkami do różnych kaw oraz herbat, ekspresem do kawy, maszynami do smoothie oraz ekspresem do herbaty, również było widać zestaw pierwszej pomocy, zestaw przeciwpożarowy oraz po drugiej stronie lodówkę z zimnymi napojami.
Za barkiem stała bardzo miła i sympatyczna kobieta, co prawda mieli ogromny wybór, ale postanowiłem wybrać to, co mi poleci, a padło na sernik z kawą latte.
Sernik oczywiście był bardzo dobry, został nałożony łopatką do ciast na elegancki talerzyk, samo Latte było jak dla mnie dość mocne, możliwe, że to przez fakt zaparzenia podwójnego espresso, lecz poza mocnym smakiem było całkiem niezłe. Co mnie zasmuciło to fakt, iż dostałem za pierwszym razem plastikowy widelec do sernika, który nie miał wystarczająco siły i złamał się w trakcie użytkowania, a gdy poprosiłem o nowy widelczyk, tak też dopiero dostałem ów widelczyk, lecz nie ominął mnie przewrot oczami ów kobiety, co sugerowało, iż potraktowała mnie, jak opornego klienta, co jednakowo mi się nie spodobało.

Oczywiście widziałem, iż lokal posiada łazienkę, co też było miłe, a sama łazienka nie odbiegała od standardów. Dodatkowym plusem w ów lokalu jest fakt, iż jeżeli nie ma aktualnie wolnej barmanki za barkiem, tak też obok jest automat ów kawiarni, który wyda nam wybraną przez nas kawę.

Przechodząc do oceny lokalu.

Ocena: 5/5
+ Świetnie zadbany dobrze prezentujący się ogromny lokal
+ Duża ilość miejsc siedzących
+ Widoczny cały sprzęt za barem oraz wszystko, co jest aktualnie dostępne
+ Wykwalifikowana obsługa
+ Świetne desery, oraz wyśmienitej jakości kawa.
+ Duża ilość napoi do wyboru
+ Świetnie dobrane dekoracje do lokalu
+ Wysoki standard bezpieczeństwa
~ Miła obsługa
~ Plastikowe widelce
- Mało miejsca parkingowego w okolicy

Edytowane przez Vesa

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opinia: Lokal #6: Mirage Night Club

Ostatnio udało mi się udać na spontaniczna imprezę do Mirage Night Club, tak też postanowiłem, iż wykonam tam swoją kontrolę.

Przed wejściem do klubu, jest zdecydowanie mało miejsca parkingowego, co prawda można wykorzystać w okolicy dwa pomniejsze parkingi, aby zaparkować swój pojazd, bez obaw o dostanie mandatu, bądź odholowania go przez władze. Sam klub jest w bardzo miłej okolicy, na zewnątrz jest bardzo przyjemnie oraz jest to obszar monitorowany.

Wchodząc do klubu, na wstępie widać bramki do wykrywania metalu, co jest bardzo dobre ze względu na wysokie bezpieczeństwo. W środku sam klub bardzo ładnie się prezentuje, jest wiele miejsc siedzących, które świetnie dopasowują się do lokalu. Również jest konsola, która kontroluje całe oświetlenie lokalu, zagrodzona przez barierki. Na piętrze, widnieją dwie strefy VIP, które są zasłonięte przyciemnianymi szybami. Klub wizualnie jest bardzo miły dla wzroku, nie kłuje mocno w oczy, w dodatku jest bardzo zadbany.


Po prawej stronie od wejścia jest kilka mini sal z wygodnymi sofami, jednakowo po lewej stronie jest barek, przy którym stało dwóch barmanów. W okolicy samego barku było wiele widocznych alkoholi, w dodatku do tego siedzenia przy barku, były bardzo wygodne. Wyjątkowo obsługa potrafiła wykonać standardowo większość drinków, ale widocznie jeden z barmanów, co pewien czas opuszczał barek, pozostawiając swoją koleżankę samą przy tak wielkiej ilości osób. Finalnie po upiciu mojego drinka, udałem się do toalety, która nie odchodziła od standardów, również była dobrze zadbana.

Nie pozostało mi nic innego jak ocena lokalu.

Ocena: 5/5

+ Wysoka Higiena
+ Świetnie prezentujące się wnętrze
+ Sporo miejsc siedzących oraz sporej wielkości parkiet
+ Doświadczeni barmani
+ Dwie ogromne strefy VIP
+ Miłe otoczenie na zewnątrz
+ Bezpieczne miejsce
~ Ilość miejsc parkingowych.

Edytowane przez Vesa

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Lokal #7: Île de Stylo

Pewnego dnia, udałem się do jednego z lokalnych salonów fryzjerskich, Île de Stylo. Nie przedłużając, przejdźmy do opinii.

Przed lokalem, wyjątkowo nie ma bardzo dużo miejsca parkingowego, lecz jest to salon fryzjerski, tak też nie jest to miejsce, do którego w kilka minut, zjawi się nagle, ponad pięćdziesiąt osób, tak też ów miejsce parkingowe wyjątkowo wystarcza, tak samo nie blokuje ono mocno trasy, oraz nie utrudnia przemieszczania się. Zewnętrznie, lokal bardzo pięknie się prezentuje, co przykuwa mocno uwagę. W środku lokal jest bardzo piękny oraz zadbany, posiadając wiele świetnych dekoracji w tym roślinności, obrazów oraz marmurowych statuetek, bardzo świetnie prezentuje się to z całością lokalu, również w lokalu tuż obok barku, znajdują się wygodne, eleganckie miejsca siedzące. Kobieta, która w ów dzień mnie obsługiwała, była bardzo miła dla swoich klientów, zarówno bardzo profesjonalnie podchodziła do swojej pracy, sam jej fartuch z przyborami takimi jak nożyce oraz klipsy fryzjerskie, sugerował, iż jest w pełni gotowa do wykonywania swojej pracy.

Kobieta w trakcie, kiedy wykonywała wybrany przez moją osobę zabieg fryzjerski, była bardzo rozmowna, umilając przy tym czas klientowi. Widząc przebieg pracy, w lustrze przede mną, zauważyłem też, iż ów kobieta, bardzo dokładnie wykonuje całość zabiegu fryzjerskiego, również po całym procederze, ów pracownica upewniła się, iż całość odpowiada klientowi, co było świetnym podejściem jednocześnie do klienta, jak i swojej pracy. Pomimo tego, na sali fryzjerskiej, można było zauważyć, iż jest doskonale zadbana, jest w niej wiele przyborów fryzjerskich, w dodatku spora ilość odpowiednich szamponów i odżywek, w dodatku z farbami do włosów i tym podobnym.

Finalnie również przy wyjściu, kobieta była bardzo miła, co na pewno poskutkuje, iż kiedyś jeszcze odwiedzę ten lokal.

Ocena: 5*/5

+ Wyśmienity wystrój lokalu
+ Ogromna Higiena, jednocześnie lokalu oraz pracowników.
+ *Miła profesjonalna obsługa
+ Wygodne miejsca siedzące
+ Spora ilość przyborów fryzjerskich oraz dodatków fryzjerskich
+ *Świetne podejście do klienta
+ Świetne zewnętrze lokalu
+ Monitoring w lokalu, oraz świetne oświetlenie
~ Ilość miejsca parkingowego

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opinia: Lokal #8: Auction Los Santos


Pewnego dnia udałem się na kontrole do komisu pojazdów używanych Auction Los Santos.

Przed samym salonem jest wyjątkowo sporo miejsca do zaparkowania swojego pojazdu, co jest sporym plusem dla samego komisu, gdyż każdy klient może swobodnie zaparkować swój pojazd. Same okolice komisu, prezentują się bardzo pięknie, jednakowo wnętrze jest bardzo zadbane oraz ma swój potencjał.

Wyjątkowo w środku każdy pojazd był pięknie zadbany, zarówno od wewnątrz, jak i w środku. Pojazdy również miały informacje odnośnie do ich cen, co było bardzo miłe, gdyż nie trzeba było podchodzić co chwile do obsługi z pytaniami o cenę, w dodatku był spory wybór pojazdów, a ceny moim zdaniem nie były jakieś wygórowane.

Ogromnym plusem jest posiadana przez ów komis aplikacja, na której można umówić się na sprzedaż pojazdu, umówić się na licytowanie swojego pojazdu, wziąć udział w licytacji, gdzie wszystko jest dokładnie opisane, bądź zakupić pojazd, jednakowo tam też znajduje się opis całościowy upragnionego pojazdu. Dodatkowo można napotkać różnego typu rabaty w ogłoszeniach oraz zaaplikować o prace w ów komisie.

Pomimo sporej ilości plusów, tak tez napotkałem parę minusów. Zacznijmy od pierwszego dość sporego minusu, brak informacji odnośnie do pojazdów na tabliczkach, przez co wymagane jest podejście do osób z obsługi odnośnie do dalszych informacji, bądź sprawdzenie wszystkiego na aplikacji, w dodatku, podczas kiedy byłem w komisie, nikt nie zaproponował mi pomocy z wyborem, a jak już pomyślałem, iż jeden z pracowników w trakcie sprawdzania dwóch pojazdów, poda mi jakieś szczegółowe informacje, tak też ich nie dostałem. Moim zdaniem, nie są to jakieś mega błędy, ale definitywnie warte do poprawy.

Nie pozostaje mi nic innego, jak podać się oceny całego komisu.

Ocena: 3.5/5

+ Wysoka Higiena
+ Świetnie prezentujące się wnętrze oraz zewnętrze
+ Sporo miejsca parkingowego
+ Świetnie prezentująca się aplikacja, posiadająca wszystkie niezbędne informacje o pojazdach oraz ciekawe dodatki
+ Dokładnie zadbane pojazdy, które przykuwają wzrok
~ Podejście do klienta
- Mało informacji odnośnie do pojazdów w samym komisie, przez co trzeba logować się na aplikacje

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin