Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Davis Community Medical Center


Rekomendowane odpowiedzi

 

                                  z1vgGHU.png

 

 

"Exceptional Care, Healthy Communities"CAsFo9q.pngDavis Community Medical Center znajduje się w okolicy Davis, dokładnie przy Innocence Boulevard 1407 S, SA 90015, Stany Zjednoczone. Czynny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Pełniący rolę opieki nad zdrowiem społeczeństwa od ponad wieku pod wodzą odpowiednio wykwalifikowanego i dbałego o profesjonalizm zespołu lekarzy, pielęgniarek jak i również oddziału ratunkowego pełniącego zarówno usługo transportowe medyczne, jak i serwis opieki medycznej w przypadku incydentów zaistniałych na jurysdykcji obsługiwanej przez zespoły ratownicze szpitala DMC. Nasza placówka medyczna wyposażona jest w nowoczesne systemy powiadamiania lekarzy oraz usprawnione systemy rejestracyjne, dzięki czemu pacjenci przyjmowani na nasze oddziały nie muszą oczekiwać przez kilka dni na swoje miejsce w kolejkach, zapis i autoryzację do wizyty przeprowadza nasz program ze współpracy z korporacją IT w mieście Los Santos dzięki której po zastosowaniu odpowiedniego stopnia sztucznej inteligencji jesteśmy w stanie przeprowadzić wywiad z pacjentem oraz ustalić dogodny dla niego etap leczenia i usług lekarskich zaraz po przejęciu wywiadu przez lekarzy prowadzących stan zdrowotny osoby.

 

rIMxNwO.pngEmergency Response Team's są gotowe do pracy w systemach zmianowych, dzięki czemu możemy pochwalić się jako jedna z niewielu placówek medycznych, która dzięki zakontraktowaniu z firmą American Medical Response stawia swój zespół czynny do pracy przez całą dobę, dni wolne od pracy i święta narodowe. Nasz zespół wykwalifikowanych paramedyków i lekarzy na oddziale ratunkowym został w 2015 roku zakwalifikowany do wyróżnienia topowej klasy medycznej na tle innych placówek medycznych, co utwierdza nas i nasz zespół w przekonaniu że serwis który pełnimy jako placówka jasno stawia nas na podium w obsłudze medycznej społeczeństwa i dbałości o zdrowie naszych pacjentów. Nasz szpital wyposażony jest w specjalną aparaturę ratowniczą i sprzęt medyczny w zaawansowanej technologii dzięki której możemy pochwalić się dużą skutecznością w ratowaniu stanu zdrowia i życia naszych pacjentów. W naszej placówce wykonasz cały szereg zabiegów prewencyjnych jak i tych które mają za zadanie przywrócić Ci Twoje dawne zdrowie, nasz zespół lekarzy stawia na profesjonalną obsługę medyczną osób chorych jak i tych, którzy przed chorobami chcą się obronić.

 

            image.png

 

 

image.pngDavis Community Medical Center jest również kamieniem milowym opieki położniczej w Los Santos i domem dla 3600 urodzeń rocznie. Nowy oddział który został ufundowany przez hrabstwo Los Santos dwa lata wstecz, pomieści udoskonalony oddział intensywnej terapii noworodków, oddział porodowy i usługi poporodowe, a także zapewni rodzinom nowe technologie, wydajność pielęgniarską i możliwości tworzenia więzi rodzinnych. W naszym oddziale znajdą się pokoje prywatne i otwarte, przystosowane do porodów mnogich, prywatne pokoje poporodowe umożliwiające rodzinom nocowanie z mamami i dziećmi, prywatne sale segregacyjne, w których przyszłe mamy będą mogły być oceniane i poddane nieustannej opiece medycznej w naszej placówce, oraz oddzielne pokoje przedporodowe zapewniające komfort dla pacjentki w sytuacjach wymagających ścisłego monitorowania przed porodem. Nasz szpital ufundowany w roku 1887 przechodzi stale cykliczne udoskonalenia, celem pełnienia lepszej opieki, również tej położniczej na naszych oddziałach, ale nie tylko - gdyż naszym motto jest niesienie pomocy zdrowotnej dla każdej osoby która pojawi się w naszej placówce i tej pomocy zapragnie.

 

 

 

laserowe-usuwanie-tatua%C5%BCu.jpegOdpowiedni sektor dermatologii w naszej placówce udoskonalony w wspomnianą wcześniej wydajną i zaawansowaną technologicznie dziedzinę pełni również gabinety zabiegowe dla osób, chcących zadbać o swoje zdrowie w przypadku posiadania lub chęci likwidacji tak zwanych tatuaży na ciele. Nasi wyspecjalizowani lekarze chętnie rejestrują i przyjmują osoby do kuracji dermatologicznej również w przypadkach ciężkich, gdy osoba posiada skomplikowane tuszowanie skóry. Cała obsługa tej dziedziny odbywa się na zalecenie lekarza bądź z pobudek osoby prywatnej. Pacjent zostaje poddany zupełnej terapii od A do Z i przeprowadzony przez szereg badań zanim zostanie poddany zabiegowi usuwania tatuażu, abyśmy mogli jako personel upewnić się, że każda przesłanka która może stanąć na drodze do zabiegu - zostanie wykryta przed czasem i co za tym idzie unieszkodliwiona, aby móc kontynuować proces usuwania wad skórnych, tatuaży czy też zmian nowotworowych w sposób jak najmniej inwazyjny dla pacjenta.

 

 

 

 

featured_Szk%C5%82o_laboratoryjne.jpgLeczenie chorób i uzależnień jest ważnym czynnikiem do komfortowego życia, dlatego nasz personel bezpośrednio zaangażowany w życie i zdrowie naszej społeczności jest wyposażony w lekarzy specjalistów zajmujących się bezpośrednio uzależnieniami oraz detoksykacją osoby poddanej zabiegowi. Popełniłeś błędy młodości i chciałbyś powrócić do dawnego, efektywnego trybu życia ale jednak ograniczają Cię Twoje uzależnienia lub ciągłe złe samopoczucie fizyczne? W naszej placówce zadbamy o Twój powrót do pełni zdrowia, a przeprowadzone detoksykacje organizmu nie wpłyną na Twoje zdrowie negatywnie dzięki rozwiniętej technologii i wiedzy naszych specjalistów, pod opiekę których zostaniesz włączony. Specjalny program dotyczący leczenia osób uzależnionych i tych, które zatruły swój organizm substancjami toksycznymi stale współpracuje i wymienia swoje doświadczenia celem doskonalenia usług medycznych przed którymi zostaniesz postawiony, abyś mógł przebrnąć przez gorszy okres swojego zdrowia w tak komfortowy sposób jak to tylko możliwe. Aby zostać włączonym pod program ochrony zdrowia uzależnionych i detoksykację, wystarczy poinformować o tym swojego lekarza, który zleci zabieg specjalistyczny pod okiem doświadczonego w dziedzinie lekarza. 

 

 

OOC
Cześć, wraz z zespołem zaufanych osób frakcji Los Santos Fire Department - postanowiliśmy wyjść z otwartą ręką w kierunku graczy, którzy zgłaszali nam chęć rozegrania epizodów uzdrawiających postać, pobytów w klinikach, w szpitalach etc. wybraliśmy odpowiednią kadrę osób które wraz ze swoją wiedzą zajmą się sektorem medycznym, czyli tak zwanym med-rp, w związku z tym otworzyliśmy szpital specjalistyczny w Davis w którym możecie odbyć interakcję z naszymi graczami grającymi zarówno pielęgniarki, lekarzy jak i lekarzy specjalistów - którzy bezproblemowo zagwarantują Wam swój czas, by móc odegrać z Wami najzwyklejsze leczenia chorób, rozwinięcia wątków powypadkowych Waszej postaci - czy nawet po prostu odegrać z Wami specjalistyczne leczenia, tudzież znana wszystkim graczom detoksykacja, czy skrypt usuwania tatuaży. W ostatnim czasie nie było to najprostszym zadaniem przez wgląd na dostępność graczy którzy mieli do tego uprawnienia - u nas znajdziecie od tego miejsce, odpowiednią chęć i ofertę rozegrania takowego przedsięwzięcia jak i również bezproblemowy dostęp do skryptu który zapewni Wam właśnie usunięcie tatuażu czy detoks.


Q&A

Czy mogę zagrać u Was lekarza, pielęgniarkę lub paramedyka?
Tak, jak najbardziej - opiszę pod spodem w jaki sposób możesz do nas dołączyć.


W jaki sposób umówić się na detoksykację postaci lub usunięcie tatuażu?
- Najzwyczajniej w świecie nasz personel będzie dostępny w grze w tym szpitalu, będzie obsługiwał recepcję. LUB możecie wysłać zgłoszenie na 911 z oznaczeniem MED iż potrzebujecie takiej usługi. Powinien wtedy skontaktować się z Wami gracz który omówi szczegóły gry i oddzwoni na Wasz numer celem rozpoczęcia gry In Character.


Chciałbym o coś zapytać osobiście, gdzie mogę to zrobić?
- Możesz to zrobić poprzed discord, na moje pw: oliwier4111


Co z osobami z wypadków drogowych etc.?
- Standardowo osoby po wypadkach drogowych czy innych incydentach medycznych będą przewożeni standardowo do Davis Medical Center. Tam będą mogli podjąć decyzję, czy zostają w naszym gronie by rozegrać konsekwencje, czy wolą pominąć kwestię leczenia na /do - będzie to dowolne, nikt nie zmusi Was do pełnej gry w szpitalu.

 

 

 

Jak możesz do nas dołączyć?
Dołącz na nasz discord i napisz ticket w kategorii zgłoszenia. Rozpatrzymy to i damy Ci kilka pytań, byśmy mogli poznać Twoją wiedzę, chęć gry i po prostu Ciebie.

 

image.png.c4a45fa07a0e49a07a1db5d5b332587a.png


 


Jeżeli link do discorda powyżej jest nieaktywny - skontaktuj się bezpośrednio ze mną. - oliwier4111
 

Twórca: @nvr forgive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

fix.png

Aktualnie Dyrekcja Davis Medical Center przeprowadza rozmowy z renomowanymi dystrybutorami sprzętu medycznego. Ta decyzja ma na celu poprawę jakości opieki nad pacjentami oraz modernizację infrastruktury medycznej. Placówka rozważa zawarcie umowy z wiodącym dystrybutorem w celu unowocześnienia swojego wyposażenia medycznego i zapewnienia najwyższych standardów opieki. Dyrekcja świadomie podejmuje kroki, aby sprostać rosnącym potrzebom pacjentów i dążyć do dalszego doskonalenia swoich usług medycznych.


**W  szpitalu zaczyna się odczuwać rosnący ruch. Planowana wymiana sprzętu medycznego wywołuje ogromne zainteresowanie personelu medycznego, który jest niecierpliwie wyczekiwanym wprowadzeniem nowoczesnych narzędzi do swojej codziennej pracy.**

**W dniu 12 września dyrekcja Davis medical Center dokonała rozmów z dystrybutorem sprzętu medycznego, w przeciągu kilku dni planują podpisać z nimi umowę.**

 

image.png.a7d1a9458ce7f6bfd8d41413bebb59bc.png

image.png.ec3a896c8ef38711617cf7a367748520.png

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.abb57f880d33bcd7577555402a7cd32c.png

Davis Community Medical Center w dniu 14 września podpisało kontrakt z spółką MEDICON, co umożliwiło dostarczenie najnowszego sprzętu medycznego. Ten nowy sprzęt zwiększa niezawodność i jakość świadczonych usług medycznych, co przynosi korzyści pacjentom. Współpraca z MEDICON to krok w kierunku doskonałości medycznej, na której zależy placówce. Szpital jest dumnym partnerem MEDICON i dąży do ciągłego podnoszenia standardów opieki zdrowotnej.

 

Davis Community Medical Center ogłasza uruchomienie swojej oficjalnej strony na Lifeinvaderze! Teraz wszyscy mieszkańcy i pacjenci mogą śledzić najnowsze aktualności, wydarzenia oraz informacje medyczne, klikając w link: https://li.v-rp.pl/DavisCommunityMedicalCenter


 

 

 

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

fix.png

 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasi lekarze z Davis Community Medical Center starają się sprostać oczekiwaniom mieszkańców Paleto Bay! Kilka dni w tygodniu możecie nas spotkać w naszej klinice w Paleto Bay, gdzie zapewniamy fachową opiekę medyczną.

🧑‍⚕️ Doktor Roderich Vance, nasz wybitny internista i kardiolog, czeka na Was, aby pomóc w dbaniu o Wasze serce i ogólne zdrowie.

Dodatkowo, mamy przyjemność poinformować, że nasza  👩‍⚕️ lekarz rezydent, A. Mayrine, rozpoczęła specjalizację w chirurgii ogólnej. Jej konsultacje będą dostępne w Paleto Bay, aby zapewnić Wam wsparcie w zakresie chirurgii.

Cieszymy się, że możemy poszerzyć nasze usługi i pomóc społeczności Paleto Bay w dbaniu o zdrowie! Zapraszamy Was do naszej kliniki.  🏥

 

 

1.png?ex=653d22a2&is=652aada2&hm=49d9f75d7df04499382e40dbb0c48304ed32225b73502e4a8ce2da035bf9c17e&2.png?ex=653d22a2&is=652aada2&hm=93c91c6df99adb5d41191c7cd7a7d44f95b99f631a7f10e003b2c1c65edddade&

8.png?ex=653ba85d&is=6529335d&hm=9c5d44ed85498e257ff916800eede42eab0dc2f07c243507723881edf7731a60&

Spoiler

2.png?ex=653aacec&is=652837ec&hm=b599c971ab51258dab22205c4931e717c2b018fe64683b8678bce52ca320ea41&

 

Edytowane przez Mrawka

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fix.png

🩺🌍 ŚWIATOWY DZIEŃ CUKRZYCY- 14 LISTOPADA 🌍🩺

Dziś, 14 listopada, obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy! To niezwykle ważne święto, które podkreśla potrzebę zrozumienia, profilaktyki i leczenia cukrzycy. W Davis Community Medical Center jesteśmy zaangażowani w walkę z tą chorobą i wspieramy wszystkich pacjentów dotkniętych cukrzycą na każdym etapie ich drogi ku zdrowiu. ❤️

Cukrzyca to choroba metaboliczna, która może dotknąć każdego z nas, niezależnie od wieku czy płci. Dlatego tak istotne jest podkreślenie potrzeby profilaktyki i regularnych badań kontrolnych. Cukrzyca typu 2 jest często związana z naszym stylem życia, a modyfikacje diety i aktywności fizycznej mogą znacząco zmniejszyć ryzyko zachorowania. 🥗🏋️

W Davis Community Medical Center oferujemy szeroką gamę usług związanych z cukrzycą. Nasz zespół specjalistów, w tym diabetolodzy, dietetycy i pielęgniarki, pracuje nad dostarczeniem najlepszej opieki pacjentom z cukrzycą. Jesteśmy tu, by pomagać w zarządzaniu tą chorobą, dostosowywaniu leczenia i wspieraniu naszych pacjentów na każdym etapie ich drogi. 🌟

Niech Światowy Dzień Cukrzycy będzie przypomnieniem o znaczeniu profilaktyki, samokontroli i wsparciu dla wszystkich osób żyjących z cukrzycą. Razem możemy dążyć do zdrowszej przyszłości! 💪🤝

image.thumb.png.6768b64f8f4c3b9d834e9954bc641cb8.png

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fix.png

Davis Community Medical Center ogłasza poszukiwanie nowych specjalistów, gotowych do dołączenia do swojego zespołu. Placówka oferuje doskonałe warunki pracy, nowoczesny sprzęt oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie medycyny i chciałbyś pracować w przyjaznym środowisku, to to ogłoszenie jest dla Ciebie! Odezwij się do "Davis Community Medical Center" i dołącz do nas już dzisiaj. Wspólnie dbamy o zdrowie naszej społeczności. 👨‍⚕️🏥💼 #PracaWMedycynie #DavisCMC #SpecjaliściZPasją

https://discord.gg/TM2qxgCXRV

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

fix.png

cZMePIp.png

_________________________________________________________________________________________________________________________

JHtQwyU.png

AvKJ7lP.png

MwHq2A4.png

fm8ePkf.png

PQbZktx.png

pSphubF.png

_________________________________________________________________________________________________________________________

NFKWVWQ.png

b0WVgRt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fix.png

iAsD3qJ.png

🧠 Dołącz do Naszego Zespołu Specjalistów! [otwarta] 🧠
👩‍⚕️ 
 W Davis Community Medical Center dbamy nie tylko o naszych pacjentów, ale także o naszych pracowników. Dlatego oferujemy więcej niż tylko pracę - oferujemy miejsce, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności, osiągać cele zawodowe i czuć się jak w drugim domu.  Poszukujemy specjalistów, rezydentów, stażystów, jak i innych pracowników którzy odnajdą się w naszej placówce! Nie zamykamy sie na wasze podania - oferujemy frakcyjny payday ($3.000) oraz premie adekwatne do czasu jaki włożysz w to miejsce.  Więcej informacji, sama rekrutacja w dalszym kontakcie na serwerze discord:

https://discord.gg/ub5xT7Ku

_________________________________________________________________________________________________________________________

RNjGS9T.png

WATmX1e.png

bQFmtMG.png

MKvKcxz.png

ODm982H.png

3TPDtuw.png

Edytowane przez Zazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fix.png

E3irfBq.jpg

_________________________________________________________________________________________________________________________

SwYTdWJ.png

GdcEYVx.png

i2RAwgW.png

VUqEUYo.png

CJofA0K.png

opc8XIx.png

fpNO0Dz.png

MFgYlgU.png

Dp50FHF.png

👩‍⚕️ Jako Davis Medical Center zachęcamy do wchodzenia z nami we współprace - jesteśmy otwarci na wasze propozycje. Sami również poza bezpłatną opieką medyczną w poradniach czy szpitalu zlokalizowanym na Davis oferujemy dodatkowo:
- Certyfikowane szkolenia z zakresu BLS dla przedsiębiorstw, spółek, mniejszych prywatnych grup kursantów.
- Wydawanie zaświadczeń potwierdzające poczytalność
- Zabezpieczanie wykwalifikowanym zespołem wydarzeń organizowanych przez projekty/przedsiębiorstwa/ osoby prywatne.

🧠 Wszystkie usługi świadczone przez Davis Medical Center pozostają bezpłatne. Chcesz aplikować do naszego zespołu? Zaangażować nas w swoje wydarzenie? Potrzebujesz zaplecza medycznego podczas ewentu? Chcesz zorganizować kurs BLS dla osób pod Twoim projektem? Zgłoś się do nas tworząc odpowiedni ticket!

https://discord.gg/vUkzgB9u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin