Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #69: Autumn Update


csskrouble

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szeryfuwa napisał:

Mam nadzieję, że nie otrzymam żadnej kary za mój post tutaj.



To była moja pierwsza myśl, kiedy odpowiedziałem u góry Toyerowi. I to jest też dla mnie chore, że wyrażenie swojej opinii możę się z tym równać. Wiele było osób, wartościowych graczy, tak zwanych starych wyjadaczy którzy skończyli właśnie w ten sposób, bo coś skrytykowali, myślę że każdy starszy stażem gracz będzie potrafił przytoczyć przynajmniej kilka takich przypadków.

Pozostaje żyć w nadzei szymek, że ktoś w końcu weźmie pod uwagę ludzi którzy chcą zmienić coś na lepsze, a swoje posty takie jak mój czy Twój wrzucają w dobrej intencji naprawy czegoś, co kuleje. Szkoda eh, mi osobiście wielokrotnie robi się przykro jak patrzę na to, co czasem się dzieje.

Edytowane przez nvr forgive
Sons, greygods, JezzE i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toyer napisał:

Czyli sugerujesz jeszcze wprowadzić do wzoru ilość obiektów?

 

image.png.e3a02e81f5360d11fe45e69dffc77837.png

 

W sumie to nie do końca bo mogę przykładowo kupić 200 obiektów i zrobić z tego mieszkanie na super poziomie i mogę za tą samą ilość obiektów zrobić mieszkanie ćpuna, nie ma co ruszać tego wzoru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Toyer napisał:

Ten serwer jest dla ludzi a nie przeciw ludziom.

To przynajmniej raz w życiu zróbcie coś porządnie i wprowadźcie zmiany bez żadnych poważnych błędów, oraz wprowadzajcie takie, jakie są pożądane przez tych graczy. Bo teoretycznie serwer jest dla graczy, a w praktyce serwer jest wyłącznie dla ich kont premium. Istniała choć jedna większa aktualizacja, z którą nie było problemów? Bo ja niczego takiego nie kojarzę. Dosłownie każda aktualizacja składa się w większości z chujowych skryptów i masy błędów, które właśnie są "przeciw ludziom".

Ni chuja nie rozumiem czemu cały ten czas udajecie, że to o ludzi chodzi jak od samego początku istnienia tego serwera mieliście ludzi w chuju i tylko liczyły się cyferki. Przecież każdy mądrzejszy gracz, który siedzi tu dłużej niż miesiąc, jest świadom co jest pięć. Dosłownie kreujecie się na partię PiS, która wychodzi na piedestał i pierdolą farmazony, a każdy wkoło tylko słucha i ma takie "ta, ta, chuja prawda" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.6e74a93f285902129a0f0060d0e57b8e.png
image.png.d58bcc7496dc7cc1a61d642d355cd05a.png
image.png.fd5ec260d98c9111761de17ddc588bee.png

Mogę dostać karę wyciszenia czy coś, ale chyba innych miejsc nie czytacie - odsyłacie ludzi z serwera na dc, z dc odsyłacie na panel zgłoszeń na forum i finalnie i tak czeka się pier*lone 3 miesiące i tylko dlatego przestałem na bieżąco serwer wpierać przez usługę premium, nie wspomnę ile czasu wszyscy czekaliśmy na jakiekolwiek odpowiedzi ze strony czerwonych odnośnie błędów i zapytań o działanie systemu podatków (należę do grona osób, które są za), ale jak widzę, że ktoś mówi jakoby to był serwer dla graczy to chce mi się rzygać, bo plujecie nam do pyska.

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Toyer napisał:

Za garaż nie trzeba płacić podatków, także nie wiem skąd masz takie informacje. Za przejścia też niedługo nie będzie trzeba, bo członek ekipy będzie mógł je oflagować aby było zwolnione z podatków. Wprowadzimy do z dzisiejszym restartem. System jest dobry, posiadał jedynie kilka niedociągnięć, które zaadresowaliśmy i załataliśmy.

Super, że teraz wpadliście na pomysł niepobierania podatków z garażów - co z e$ które już wpłaciłem na konto podatkowe garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 12:03, Toyer napisał:

Nasze działania odnośnie polepszenia gospodarki będą długofalowe. Stawiamy na rozwiązania wolnorynkowe, nie mamy zamiaru wyznaczać limitów cen za produkty czy innych bzdur które nie mają prawa działać. Krokiem pierwszym było wprowadzenie podatków od nieruchomości, ale na tym nie poprzestaniemy 🙂 

 

No to jeszcze podatek od samochodów i gospodarka się naprawi jak z 400 graczy online będzie 200 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, WujekEddy napisał:

image.png.6e74a93f285902129a0f0060d0e57b8e.png
image.png.d58bcc7496dc7cc1a61d642d355cd05a.png
image.png.fd5ec260d98c9111761de17ddc588bee.png

Mogę dostać karę wyciszenia czy coś, ale chyba innych miejsc nie czytacie - odsyłacie ludzi z serwera na dc, z dc odsyłacie na panel zgłoszeń na forum i finalnie i tak czeka się pier*lone 3 miesiące i tylko dlatego przestałem na bieżąco serwer wpierać przez usługę premium, nie wspomnę ile czasu wszyscy czekaliśmy na jakiekolwiek odpowiedzi ze strony czerwonych odnośnie błędów i zapytań o działanie systemu podatków (należę do grona osób, które są za), ale jak widzę, że ktoś mówi jakoby to był serwer dla graczy to chce mi się rzygać, bo plujecie nam do pyska.

Przepraszamy za to niedopatrzenie, osobiście dopilnuję aby ticket został rozwiązany.

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin