Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Ochrona] Los Santos Security Group


Cichybob

Rekomendowane odpowiedzi

sec1.png?width=1325&height=662sec2.png?width=1325&height=662

 

Lokalizacja:

Spoiler

sec3.png?width=1325&height=662

 

OOC:

Spoiler

Hey startujemy z kolejnym biznesem spod szyldu organizacji Los Santos Outfit. Jeśli chodzi o połączenie organizacji przestępczej z biznesem typu ochrona to jesteśmy świadomi zagrożeń czy też kolidowania 'kartotek' naszych postaci z tą działalnością. Zapewniam, że to nie wpłynie na rozwój tej inicjatywy. Co do mojej roli w tej biznesie? Jestem świadomym słupem, a głównie firmą będzie zarządzać zaplecze ludzi z organizacji LSO. Jeśli chodzi o samą działalność to chcemy zapewnić odpowiednią jakość usług, z podkreśleniem słowa ODPOWIEDNIĄ czyli na poziomie, który zadowoli obydwie strony. Nie chcemy też się ograniczać do samych montaży, a też przy współpracy innych podmiotów należących do organizacji takich jak; siłownia z klubem bokserskim, kluby premium The Vault oraz Gemstone i sklep Lucky Punch. Nasze działania mają na celu wszystko 'zazębić' a z naszej agencji ochroniarskiej zrobić przyjemne środowisko dla ludzi, którzy szukają kreatywnej i nieszablonowej rozgrywki na wielu płaszczyznach. Czy pisałam już o tym, że jesteśmy świadomi? To napisze jeszcze raz. Jesteśmy świadomi tego, że nie gramy giganta na rynku ochroniarskim a firmę, która dopiero wchodzi na rynek i chcemy to pokazać poprzez nasze ruchy. Przy dostosowaniu się do prawa obowiązującego na serwerze, czy też w stanie San Andreas nie zobaczycie u nas przesytu, wymyślonej i bajkowej agencji ochroniarskiej. Uderzymy w ten biznes ze strony nisko-budżetowej, poruszam to bo w kontekście całego Vibe wydaje mi się to dość kluczowym czynnikiem. Skierujemy też swoje macki w branże rozrywkową oferując szeroki zakres naszych usług, które pozwolą ochronić ich przed burzliwym i pełnym pułapek światem gwiazd. Kończąc swoją wypowiedź zaznaczę, że mimo bycia słupem chce wnieść swoją cegiełkę w rozwój tej działalności. Jeśli chodzi o mnie mam doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz biznesów na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Czechu, bambusiek i Th3Pitterr lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

**Firma z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna wśród mieszkańców Los Santos - widać ich wszędzie; od prywatnych chrztów i pogrzebów, po bankiety i sportowe gale. Ich wpływy rosną w sporym tempie - oceny od ludzi i przedsiębiorstw które miały okazję skorzystać z usług LSSG są tylko i wyłącznie pozytywne.**

oXk1gQ5.png

uMyrL5j.png

ENzXrxL.png

ENVmZ3C.png

M5gzUzY.png

NinbZsw.png

KJwd5AC.png

Ti5Ii3w.png

NjanCkC.png

JAI3VNi.png

YRGHO4L.png

xmRUWVs.png

tkTi441.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin