Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Karach] mati.


mati.

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18332-mati/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cornelius Veal

Rodzaj kary: Ban 10 dni

Powód nałożenia kary: Tobie się tych kar nazbierało ostatnio. Odpocznij sobie.

Członek ekipy nakładający karę: Karach

Wyjaśnienie sytuacji: Czesc, Napisałem do supporta @milliondollarbaby o to by tepnał do mnie samochód, odpisał mi ze nie tepnie i dla zartow zaczalem pisac mu ze jest nowy regulamin i auta powzyej okreslonej kwoty trzeba teleportowac, supporter chcial ode mnie dowodow ze faktycznie takie cos zostalo wprowadzone, ja odpisalem ze mam słabego neta i nie wysle mu linka do tego bo mam słaby internet i forum mi się nie ładuje, juz nic wiecej nie pisalem i chcialem zakonczyc ten temat, support chyba nie zrozumial zartu i wzial to na powaznie po czym dal mi warna o treści: "Próba okłamania członka ekipy w celu uzyskania teleportacji pojazdu." i dosłownie kilka sekund po tym dostałem bana na 10 dni od @Karach ktory brzmi tak: "Tobie się tych kar nazbierało ostatnio. Odpocznij sobie."  kiedy dosłownie w przeciagu ostatniego miesiąca dostałem trzy kary łącznie z tą, jedna była za miasto duchów a druga niby za unikanie gry ic bo nie chciałem grać wypadku gdyz bylo to spowodowane desynchronizacja, procz tych kar ostatnia była w lutym wiec nie rozumiem dlaczego dostalem bana na 10 dni a nie naprzyklad AJ lub pozostanie na samym warnie ktoryego nalozyl mi support, duzo kar nie mam, jest to moja pierwsza apelacja, przemyslalem to i  poprostu nie zrobie takiego czegos kolejny raz.

pozdRo mati. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoje podejście kiedy kazałem Ci grać IC, po prostu miałeś to gdzieś. Dałem Ci warna i nawet nie przeprosiłeś, ani nic - po prostu miałeś to gdzieś i pojechałeś sobie mimo, że Twoj samochód miał mniej HP niż powinien i ten drugi również. Teraz znów dostałeś warna za oszukiwanie administracji. Jeżeli w ten sposób chcesz tutaj grać to taka przerwa dobrze Ci zrobi, bo być może po powrocie nabierzesz nieco więcej szacunku do graczy, z którymi wchodzisz w interakcje jak i do ekipy serwera. Odrzucam. 

Yanadis i inpursuit lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin