Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Grenade] Samolub


Samolub

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Samolub - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Steven Hollings
Rodzaj kary: AJ
Powód nałożenia kary: 
Poczytaj poradniki i wróc do gry, trzymaj się lore gta(180 minut)
Członek ekipy nakładający karę: Grenade


Wyjaśnienie sytuacji: Byliśmy na imprezie na kilkanaście osób, w pewnym momencie jakaś laska, a dokładniej (Cherry Genesis) zaczęła prowadzić polityczne rozmowy że Republikanie są be a Demokraci w porządku, a że ja odgrywam w grze postać lewicowego anarchisty który gardzi zarówno Republikanami jak też Demokratami i raczej składnia się przy innych ruchach politycznych takich jak np frakcja Independent w USA (choć moja postać pochodzi z Wielkiej Brytanii) to krzyknąłem do niej "jebać Bidena" po czym normalnie in game zaczęła się awantura, wystartowały do mnie dwie "Demokratki" i kazały przepraszać, uspokajała ich Lucille Ferreira haha wszystko było FULL RP i szykowała się wreszcie jakaś ciekawa i dynamiczna akcja bo takie polityczne spięcia w rzeczywistości mają przecież miejsce wystarczy trochę znać realia polskich czy amerykańskich ulic. Ledwo co się zaczęła akcja i kłótnia polityczna administrator nałożył mi 180 minut AJ z beznadziejnym wręcz uzasadnieniem i zastanawiam się czy czasem nie doszło tu do nadużycia funkcji w grze bo na pewno problem nie leży po mojej stronie a czym jego zachowanie było spowodowane to niech już sam Grenade się wypowie czy kocha Joe Bidena, czy może jest apolityczny i uwiera go to że poruszamy według niego tematy tabu in game... może tak został wychowany że z kobietami o polityce się nie rozmawia albo przy świątecznym stole... nie wiem 😀 ale z takim podejściem to kiepski z niego będzie administrator. Tak czy siak jak dla mnie nie zachował się obiektywnie i zepsuł ciekawie rozwijającą się akcje. Do "demokratek" nic nie mam, poglądy polityczne OOC czy IC chyba nie mają tutaj żadnego znaczenia. Grałem na wielu serwerach kiedyś ale takiego czegoś to jeszcze nie widziałem 😮


Ewentualne screeny/świadkowie: Lucille Ferreira i połowa serwera z godziny 2 w nocy 🤣

Edytowane przez Samolub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pewnie o tym nie wiesz  (z resztą sam niedawno się dowiedziałem mimo, że gram w LSGOV) w lore vibe (no i tak nie ma tego szczegółu w tematach chyba, że któryś przeoczyłem) tego otóż serwera nie ma takich postaci jak Biden, Trump etc. No nie ma i tyle. Tak to jest do bani ale ktoś sobie tak wymyślił co powinno się zmienić moim skromnym zdaniem. Pewnie z tego powodu poszedł AJ choć był tam Anti. Gdyby kwestia taka czy gramy takie postacie była jasna wśród ekipy pewnie już byś dostał karę lub to ostrzeżenie. Być może to twoja gra, nie wiem mnie tam nie było więc niech świadkowie się wypowiedzą. Pozdrawiam.

Edytowane przez Jaguar
tak kolejny edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to podsumuje tak że od samego rana cię specowałem i powinieneś wylecieć na tzw. harem, ponieważ nie masz żadnej wiedzy na temat roleplayu i niektóre frakcje porządkowe jak i gracze reportowali Ciebie do mnie i nazywali odwalaczem. 

Pozdrawiam i życzę miłej nocki

Spectre, Szybki, Jaguar i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem do gry i rozpoczęciem rozgrywki każdy powinien zaznajomić się z publikacjami dot. rozgrywki i narracji serwera. Nikogo nie tłumaczy fakt, że nie zna regulaminu, bo tworząc postać i logując się na serwer automatycznie akceptujecie regulamin i zasady tutaj panujące. Nieznajomość regulaminu/zasad nie oznacza, że nie będziecie za to karani. Osobiście byłem przy tym jak krzyczałeś na cały głos o Bidenie i Harris - ale z tego co się orientowałem to od rana były na Ciebie reporty od szeryfów, czy innych graczy dot. Twojej rozgrywki, gdzie pytali co to jest za chłop i dlaczego jeszcze nie ma tutaj banicji. Tak więc skargę i apelację odrzucam i ciesz się, że Granat mnie uprzedził, bo ja osobiście chciałem wysłać Cię na 30 dniową banicję.

PatryśQa i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin