Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 [GRA/ puvtxr] Creativ


Creativ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/445-creativ/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Siergiej Dragovich
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Popełnienie samobójstwa, a następnie przepalenie postaci w celu uniknięcia wątków na postaci.
Członek ekipy nakładający karę: puvtxr
Wyjaśnienie sytuacji:
Dowiedziałem się po otrzymaniu blokady że chodzi o pożyczkę 1.000.000$ od Brett Palmer gdzie ta osoba wbija do gry sporadycznie by podjechać do swojego mało aktywnego komisu wypłacić kasę czy też pofleksować się furkami po mieście, sytuacja miała miejsce w Sierpniu tego roku gdzie gracz wbił i przelał mi na konto milion dolarów szczerze mówiąc zapomniałem sobie o tej sytuacji i nie widzę problemu by oddać mu pieniądze bo to nie jest duża kwota sam na początku zastanawiałem się jakich wątków uniknąłem gdyż zrobiłem to tylko z powodu gdzie nie miałem pomysłu na dalszą kreację tej postaci. Przepraszam ale jestem tylko człowiekiem i niestety ale nie jestem nieomylny.

Skończyłem grę na swojej postaci Maddox Knightley tylko i wyłącznie dlatego że nie miałem pomysłu na dalszą kreacje tej postaci sama śmierć postaci również przyniosła trochę do gry innym graczom, pewnie grałbym na niej dalej gdyby nie fakt że Maddox pokłócił się z N. Rossi a że stracił swoją drugą miłość na której mu zależało wpadł na pomysł by targnąć na swoje życie w tym samym dniu dogadał się z Rossi lecz uważał że wybaczyła mu tylko i wyłącznie z litości dlatego parę dni później strzelił sobie na dachu własnego apartamentowca w głowę (/samobojstwo) zostawiając informacje oraz podczas gdy padł strzał było go słychać na krótkofalówce gdzie cała jego rodzina nasłuchiwała kanału wraz z ukochaną gdy szukali go po całym Los Santos.

Zabawne czyż nie? Gość chce popełnić samobojstwo nie może lecieć nikomu kasy a co gdyby tak ktoś go chciał sprzątnąć na mieście nasza społeczność śmiało może powiedzieć „stary nie możesz tego zrobić bo mam długi” wybaczcie ale nie pamiętałem o takiej sytuacji w dniu gdy uśmierciłem swoją postać i szczerze nawet nie brał bym tego nawet jako wątek każdy raczej liczy się z tym że gdy pożyczy kasę może jej nie dostać bo może wydarzyć się coś po drodze. Mogę mu oddać kwotę która mi przelał jeżeli o mnie chodzi po prostu nie pamiętałem o takiej sytuacji mam 28 lat i nie prowadzę notesu z gry tylko wbijam tutaj i spędzam sobie miło czas w grze dobrze się bawiąc a takie sytuacje właśnie to psują 👋🏼 Dobrej nocy ❤️
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

image.png?ex=65567e01&is=65440901&hm=69dd0b48cbca24bcb48bc7cd138d43283c56f46da9855798fcfe31659fd3bad2&

Edytowane przez Creativ
quatre cent sept i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam mu bańkę o której mówiłem że wystarczyło napisać przed moim samobójstwem tylko że był nieaktywny i nie upomniał się o te kasę które przekazał mi w sierpniu.. nie byłbym chujem by komuś nie oddać kwitu po tym jak uśmierciłem postać bo zawsze pomagam każdemu i wiele osób mogłoby tutaj się wypowiedzieć że nie gram dla dolarów bo zawsze gdy mogę to pomogę. 

 

Oddam mu z Siergieja przelewem milion dolarów i tyle na początku mogliśmy to zrobić mówiłem o tym wiele razy. Dziękuję @Spectre

quatre cent sept i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin