Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Savstiage] quatre cent sept


quatre cent sept

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/2568-quatre-cent-sept/
Link do konta oskarżonego: David Gangtonhttps://forum.v-rp.pl/profile/9745-savstiage/   @Savstiage
Powód składania skargi: Nijaczenie postaci, granie osoby od wszystkiego.
Wyjaśnienie sprawy: To wszystko sie zaczęło 2 lata temu, gdy jeszcze na tej postaci grał w projekcie Pegasus (firma lotnicza, przeloty, skoki, LICENCJE, zakupy samolotów - to samo co Carrera Aircraft, wykupione zresztą przez nich) -  następnie epizody grania mechanika w V8 Garage/77/Wide Low itp - potem własna restauracja - Garage Restaurant alias Madera Restaurant (no tu już się robią pewne zaniepokojenia, pilot, który ma warsztat i mechanikuje - znana mi osoba dostała za to blokadę postaci już, ale to dopiero początek) następnie TA SAMA postać została tatuażystą w 77 tatto ink. Sprzedawała sobie samochody niczym z największych radomskich auto-komis-machlojka - Pillbox Hill Car Dealership. Nawet próbował otworzyć swój własny komis. Na domiar złego zwięczając to wszystko.... Firmą taksówkarską.  Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć? Pewnie coś mi unikło, to tylko co zdążyłem sam zobaczyć.
Dowody:  Coby dać jeszcze od siebie jakiegoś SS - oficjalnego discorda PHCD  Dodatkowo projekty, a raczej tylko część z nich, w których nasz akrobata grał/gra.

 

 

 

KkjCAhL.png

 

 

 

 

Edytowane przez quatre cent sept
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezły z Ciebie obserwator kolego. Pilotem nie byłem żadnym w Pegasusie tylko grałem tam jako pracownik firmy transportowej nic nie było latane, nie posiadam licencji, miały być kupione ciężarówki, którymi miałem się zajmować ale temat upadł a kupiło to właśnie Carrera, z tego co pamiętam to chyba właśnie Carrera wpadło tam z karabinami i straszyło, był to chyba tygodniowy epizod wszystko z postacią jest związane stricte z motoryzacją. Owszem byłem w warsztacie od samego początku jako mechanik i wspólnik biznesu, który prowadził Parku a ja mu pomagałem „ogarniać”. Gdzie od początku  mówiłem wszystkim, że chce uzbierać i otworzyć swoją Restauracje Garage Restaurant, która miała zrzeszać miłośników dobrego jedzenia i fajnych furek, brała udział we wszystkich takich eventach nie grałem tam kucharza ani nikogo innego. Zresztą sam potrafię dobrze gotować i naprawiać samochody a jakoś nie dostałem bana w życiu. Nigdy nie próbowałem otworzyć własnego komisu tak btw. 77 tato był całkowitym początkiem rozgrywki jeszcze bez pomysłu na postać. Zamknięty i wyrzucony. Jeśli chciałem rozruszać taxi, rodzi to tak bardzo duże problemy wobec ciebie ? Madera Restaurant to nie moja restauracja tak samo jak Carrera w której nigdy nie grałem. Może faktycznie sam trochę to źle interpretuje idąc na łatwiznę łącząc gastronomię z motoryzacją ale sam z chęcią prowadziłbym tak swoje życie, nigdy nie bawiłem się w sciganta ani nikogo związanego z zgp. Grałem sobie dla zabawy, bo chyba o to w tym chodzi? Niestety dość mało ze względu na system pracy co powoduje, że nigdy nie byłbym w stanie do czegoś dojść zakładając co chwila nową postać dlatego trzymałem jedną, próbując czegoś nowego ale nie odbiegając aż tak od tematu jaki rozpocząłem. Jeśli faktycznie zgrzeszyłem i tak bardzo psuje rozgrywkę innym swoją osobą to biję się w pierś. Równie dobrze mogę w panelu wykupić teraz opcję zmiany nicku i co to zmieni wszystko ? 

Pozdrawiam ciepło z chłodnej Holandii 

 

PS nie spodziewałem się, że ktoś obcy interesuje się tak moją 2 letnią drogą w gierce 😂 jeżeli już masz tak smutne zyćko to wytłumaczę ci, że jak ktoś sobie aplikuje jakiś biznes i ma w tytule „garage” nie znaczy, że to mój projekt 😂

Edytowane przez Savstiage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widząc Twoją postać handlująca mananami w komisie przypomniałem sobie, że latała w Pegasusie, potem restauracje itp. Od taki reasearch wyszedł.  Nie mówię, że wszystko z Garage to Twoje, bo nie mówiłem tak - po prostu przytoczyłem projekty, w któych brałeś czynny udział.

 

PS nie kłam mi tu, że w pegasusie robiłeś za tirowca, jak latałeś normalnie, jak tam jeszcze grałem z Tobą to wielokrotnie widzialo się jak latałeś.

 

Co do twoich gadań, że niby z karabinami przyszliśmy. Był zbugowany system strzelnic - dopiero raczkował i było wyjaśniane że nie mamy broni xD

Więcej nie mam do dodania, jak Savastige chce coś powiedzieć niech odpisze i czekajmy na ocenę @kuzyna

Edytowane przez quatre cent sept
SHARKiE lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Witku Wardęga. Jeśli widział pan moja postać w pegasusie to jedyną sytuacja mogło być spotkanie w biurze gdy w 5(około) gangsterów wpadliście z karabinami prowadząc carrera aircraft, przytaczając projekty z czynnym udziałem? Jak biznes komisu został aplikowany przez zupełnie inną osobę wypożyczającą nazwę „garage” ze względu na promocję co nie jest zakazane. Madera Restaurant zmieniło nazwę gdy garage był sprzedany więc nie rozumiem w jakim celu próbujesz mnie oczernić mówiąc o restauracjach gdy była tylko jedna. Jeśli usilnie starasz się zdobyć niebieski kolor to robisz to nieudolnie a fakt obserwowania mnie przez 2 lata naprawdę mi pochlebia. Tłumaczę się obcym ludziom na oskarżenia obcego typa, który bez żadnych większych powodów na mnie skarży W komisie jestem od dawna a teraz ci się przypomniało o mojej osobie jak sam zacząłeś grać w „konkurencyjnym”? Nie mieliśmy żadnej gierki poza tą jedną i jakiegoś spotkania na pseudo bankiecie in game. Wielokrotnie grałem z członkami ekipy i nikt nigdy nie miał do mnie zarzutów może poza początkami gdy uczyłem się całego „RP”
Wyjaśniłem wszystko, część rzeczy jest mi zarzucona mimo, że nie miała miejsca. Ostatnio w grze bylem 7 dni temu na jakieś 56 minut w komisie a jeszcze wcześniej 13 dni temu a ty akurat wczoraj przypomniałeś sobie, że ja dwa lata temu w pegasusie coś tam grałem i stwierdziłeś, że na mnie doniesiesz ? 

co ty gadasz o jakichś bugach ? Nic takiego nie było, jesteś jakimś idiotą? Zaczęliście awanturę robić co to nie wy, że pegasus oszukuje ludzi była była już nie pamiętam dokładnie słów po 2 latach…Serio wierzycie człowiekowi, który ma 10 kar na sobie? Nagle stał się szeryfem, bo stracił postać ? Nie grałem z tym typem żadnej akcji poza tymi co opisywałem kilku minutowych, więc nie mam pojęcia czego ode mnie chce… grałem sobie normalnie raz na jakiś czas nie oszukując ani nie utrudniając nikomu rozgrywki, nie mam setek milionów na koncie jak postać tego przygłupa więc serio… złamałem regulamin mając restauracje ponad pół roku temu, pracuje na komisie, byłem współwłaścicielem warsztatu, nie latałem samolotami w pegasusie, dopiero teraz przed skargą napisałem do chłopaków co się tym zajmują czy wyrobią mi licencję, bo chciałem założyć biznes taxi mimo, że praktycznie nie żyje ten sektor to chociaż jak gram raz na tydzień chciałem mieć fan i zbudować fajną ekipke dla której będę wydawał swój hajs z gierki bo inaczej się tam nie zarobi 😂 ale jak mam grać wiedząc, że na serwisie skarży na mnie ten pseudo prawilniak to mi się już całkiem odechciewa. Nie mam ochoty już nic więcej pisać do tego irytującego typa. Więc dajcie znać co dalej…
 

PS. Może czas wyłączyć komputer i np. Odpocząć ? „Stalking” to też nic dobrego. A teraz ja ci przytoczę jedną rzecz - właściciel restauracji a nie szef, a dwa nie musi potrafić gotować czy być kelnerem ale można znać się na prowadzeniu biznesu. Jeśli już to SAVSTIAGE, wszystko pamiętasz i wszystko widzisz a nie potrafisz nicku przepisać 407

Dowód, że wprowadzono tam pojazdy do transportu i dlatego zatrudniłem się w pegasusie

Spoiler

xfQj9y5.png

 

Edytowane przez Savstiage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli idąc tym tokiem myślenia, jako z zawodu mechanik, a pracujący jako kelner lub dorabiający czy nawet na magazynier to nie mógłby pracować jako mechanik i ten kelner bo nijaczy w irl swoją osobę? Raczej jest to nawet wykonalne, to tak jakbyś grając w tą grę nie mógł nigdzie pracować, bo nauczyłeś się grać i takto nijaczysz samego siebie. Koleś wiem że to nie jest tak jak ja napisałem z góry piszę, tylko przykład. A to co napisałeś i argumenty savstiage są po prostu logiczne, był właścicielem garage restaurant, i tylko właścicielem, czasami fakt obsługiwał klientów, ale rzadko, zawsze to robili jego kelnerzy. A to że wcześniej pracował jako właśnie  pracownik firmy transportowej, nie oznacza że nie mógłby utworzyć biznesu czy wcześniej uczyć się na mechanika, by potem pracować w warsztacie. Jak dla mnie skarga dziwna i nie ważna tyle dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin