Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

apealcja


krowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tanisha Miller
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Przedłużanie akcji, napadu, następnie odkładasz przedmioty, podnosisz je i wychodzisz z gry.
Członek ekipy nakładający karę: Sava
Wyjaśnienie sytuacji: sprzedawałem dragi facet przyłożył mi klame i zaczał mnie oklepywać wezwał administracje ja nie zrozumiałem początku ponieważ wydaje mi się to strasznie płytkie podejście do RP dlatego prowadziłem rozmowe z administracje napastik strasznie wykazywał że zależy mu na itemach a nie na rozgrywce w trakcie tego zaczeło mi lagować klawe biegac samemu i pisać i już wywaliłem ity na ziemie ale nic dalej nie mogłem zrobic podniosłem i dalej sie ruszac nie mogłem szybko wyszłem z gry aby moc normalnie dokonczyć akcje ale minute pozniej już dostałem blokade na postać uważam że bardzo dobrze prowadiłem dotyczhczas postać i byłem w trakcie wielu ważnych wątków nie tylko tyczących sie mojej postaci wiec przyjmuje swój błąd i prosze o złagodzenie kary nawet na długiego bana czasowego i wyszyszczenie ekwipunku lecz uważam że nie zasłużyłem sobie na aż tak wysoką kare
Ewentualne screeny/świadkowie:
Zrzutekranu2023-11-08224743.png.d7a5c1b3cddeb0e47dd7cbad2ab10dbb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adiren zagrał na Tobie akcje rabunkową. Najpierw przedłużasz akcje, mówiąc, że zaułek to miejsce publiczne i że jemu zależy na itemkach (jakby no po to kogoś rabujesz). 

Po tym jak otrzymałam logi, informuje Cie o oddaniu przedmiotów - odkładasz je na ziemię, praktycznie od razu podnosisz i wychodzisz z gry. Mogłeś pisać na czasie w trakcie gdzie pod koniec pisałeś dziwne znaki dopiero - nie uprzedziłes, że resetujesz ani nic. 

23D9645A-E413-44DC-86AE-23E416CA5C00.png.5d5bf41641f42fefe853893eea2509ae.png

 

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sava napisał:

Chciałem przeprosić za całą to sytuacje i zamieszanie które było nie potrzebne. Ale bardzo prosze o zmienienie tej kary na taką aby ta postać mogła byc dalej odgrywana naprawde staram sie odgrywać coś fajnego i jestem w trakcie wielu ciekawych wątków zrozumiałem swój błąd i obiecuje że taka sytacja się już nie powtórzy 

 

 

Andrzejek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin