Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Karach] parkerek


parkerek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16380-parkerek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: . 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.); BAN
Powód nałożenia kary: 

Prześmiewcze zachowanie względem osoby chorej (gracza Vibe), oraz doxing.


Członek ekipy nakładający karę: @Karach
Wyjaśnienie sytuacji: Jak już tłumaczyłem w poprzedniej apelacji, ((To było wyjaśnienie z poprzedniej apelacji, Witam chciałbym odwołać się od swojego niesłusznego bana nałożonego przez Karacha, ktory w tej sytuacji zachował się kompletnie niekompetetnie w stosunku do sytuacji. Na samym początku gdy Karach napisał do mnie w sprawie pisaniu w prywatnej WIADOMOŚCI podkreślam, PRYWATNEJ WIADOMOŚCI do osoby po imieniu - Dlaczego to robię? Odpisałem mu, że nie miałem przedtem informacji o danych osobowych gracza Kunmaker i po prostu przesłałem mu artykuł który mi wyskoczył na telefonie. Karach przez swój błąd w CZYTANIU podkreślam CZYTANIU Administrator postanowił stwierdzić, że OSOBĄ z artykułu jest użytkownik Vibe KUNMAKER nie popierając tego żadnymi dowodami, poza tym, że obaj mają TAK SAMO na IMIĘ. Do powodu bana został wpisany jeszcze DOXING, który w szczególności pokazuje bardzo mały zakres wiedzy na temat przestępstw internetowych ze strony Administratora. Pojęcie doxingu mówi jasno, że polega ono na wyciągnięciu informacji o danej osobie za pomocą których inna osoba mogłaby ją zdeintyfikować))
Ewentualne screeny/świadkowie:



image.png

image.png

image.png

image.png

image.png


Pisze apelacje po okresie więcej niż dwóch tygodni, by odwolać się od bana.

Edytowane przez parkerek
Wilcox lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin