Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

South Side Camestown Crips


westconnect

Rekomendowane odpowiedzi

Bbbdux7.gif


South Side Camestown Crips (CC) - afroamerykańska organizacja o charakterze gangu ulicznego działającym w południowym Los Santos, jest to odłam Jamestown Rancho Crips, które zostało utworzone pod koniec lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Początkowo organizacja zrzeszała pod swoje skrzydła osoby które nie wierzyły w system, zostały dotknięte przez rasizm i chciały z tym walczyć. Camestown Crips (CC) odcieło się od Jamestown Rancho Crips pod koniec lat osiemdziesiątych, z niewyjaśnionych do dzisiaj powodów. Wielu starszych osób, należących do gangu Camestown Crips w tamtych lata uważa, że było to spowodowane przez niezrozumiałe zachowania Jamestown Rancho Crips dot. beefów. Obecnie większość członków gangu to postacie w wieku 16-24, które bangują gang wieczorami na ulicy. Organizacja czerpie zysk z sprzedaży narkotyków, bądź małych kradzieży. 

Jamestown St. - ulica na której można spotkać różnych ludzi, od dzieciaków którzy bangują gang i sprzedają różnego rodzaju narkotyki, po przez ćpunów, którzy łudzą o parę dolarów bo brakuje im by znowu się naćpać, po osoby które nie gangbangują gangu i są tylko ''affilated''. Od paru lat organizacja posiada duże wpływy, z tego powodu nazywają ulicę Camestown St., udowadniając władzę. 
 

Spoiler

Cześć, wychodzę z pomysłem organizacji gangu ulicznego. Jest to gang wymyślony przez nas, chciałbym by cała struktura gangu działa w sposób Street Credit, by osoby grające w gangu zdobywały swój szacunek przez wydarzenia IC wokół ich postaci. Głównym zamiarem to gra postaci w młodym wieku, które mają swoje zajęcia, pasje, marzenia itd. Posiadamy doświadczenie z innych serwerów RP. Jest nas mało ale obstawiam, że gdyby udało się dostać szansę na pewno ktoś zgłosi się chętny do grania. Jeżeli ktoś chciałby z nami pograć to niech napisze do mnie wiadomość lub zakręci się koło nas w grze, mogę wytłumaczyć też co i jak początkującym graczom. Temat na pewno będę aktualizował, gdy wokół organizacji będą działy się ważne wydarzenia IC. To wszystko, liczę na pozytywny odbiór. Pozdro.

gJeJmLD.png

 

 

Edytowane przez wonti
Macabra, Lopez, v4kk4 i 11 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin