Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.11][Astaroth Records] Eelis Forsberg & Cilla - I Release You (Official Music Video) Prod. Moxxxy


Meph

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 29 listopada niespodziewanie na serwisy streamingowe w tym i vTube został wrzucony najnowszy teledysk wydany przez Eelisa Forsberga do spółki z Cecillą "Cillą" Morgan. Co ciekawe - jest to debiut solowy wokalisty Soul Evisceration, podobnie jak w przypadku basistki zespołu, która po raz pierwszy wyszła wokalnie przed publikę. Utwór nagrany jest w bardzo dobrej jakości, dopieszczony z dbałością o szczegóły za sprawą magicznych rączek Moxxxy, która brała udział w całym projekcie jako producent. Szok może wzbudzać także rodzaj brzmień, który znacznie odbiega od codziennej tematyki muzycznej dwójki artystów - w tym przypadku jest to znacznie spokojniejsze i mocno ugrzecznione. Sam tekst i wydźwięk utworu sprawia wrażenie mocno osobistego i na pewno może skłaniać do poszukiwania sedna problemu lub też do czego każde z nich w trakcie tego utworu nawiązuje. Teledysk został utrzymany w konwencji minimalistycznej, choć nastawionej na mocniejszy wyraz samej treści klipu. **

 

CAp6A8X.png

Spoiler

[Eelis Forsberg]
Kurz pokrywa przeszłość,
Próbując wymazać jej egzystencję,
Choć niektóre rany zostają na wieczność,
Tracę obrazy, choć nigdy nie zapomnę ich znaczenia,
Nawet jeśli już Ciebie nie ma.
Wróciłem ciałem, lecz głowa została w tamtym miejscu

Z trzęsącymi się dłońmi, oswajam się z żalem,
Mam go w sobie, zostanie ze mną na zawsze,
Z trzęsącymi się dłońmi, przyswajam prawdę,
Nie mogę się od niej uwolnić

Choć kiedyś było to jednoznacznie, przestało takie być,
Teraz widzę to bez żadnych problemów,,
Nie chcę dalej się okłamywać i tak żyć,
Nawet jeśli miałoby to zostawić pustkę w moim sercu
 

[Cilla]
Każdy z nas miał swoje głęboko skryte marzenia,
I pragnął głęboko w nie wierzyć,
To niewinne pragnienie, choć rzeczywistość je zmienia,
A jednak pozostajemy na to ślepi
Zakłamujemy prawdę każdego dnia, chcąc urzeczywistnić nasze sny, 

Z trzęsącymi się dłońmi, odrzucam ten żal,
Mam go w sobie, lecz pożegnam go na zawsze,
Z trzęsącymi się dłońmi, kończę z ułudnym kłamstwem,
I z niemożliwym marzeniem,

[Eelis, Cilla]
Choć kiedyś było to jednoznacznie, przestało takie być,
Teraz widzę to bez żadnych problemów,
Nie chcę dalej się okłamywać i tak żyć,

[Cilla]
Bo życie jest zbyt kruche na ułudne sny 
 

 

Promocja:


Wydatki:

  • $35,000 - montaż teledysku Click
  • $40,000 - mastering i produkcja ze strony Moxxxy Click

 

Spoiler

 Artysta: 
- Eelis Forsberg
- Cecilla Morgan



Link do profilu:  

 

Manager: Brak
Numer konta: 1910439773   85%
Wytwórnia:  Astaroth Records   15%

Dowody na nagrywki: Click

 

Edytowane przez Meph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jack Müller przesłuchał nowy utwór będąc pod ciepłą kołdrą wraz z grzańcem w kubeczku w swojej dłoni, znając sytuację Cilli i jej byłego zaczął się zastanawiać czy Eelisa dotknęło to samo - finalnie pociekła mu łza która wytarł w chusteczkę z mikrofibry od okularów **

"[Niemiecki] Na polanie kwitnie sobie kwiateczek. A na imię ma Erika Obsiadają go tysiące pszczółek. Wabi je Erika. Tekst pochodzi z https://ww.w.tekstowo.pl/piosenka,ludowa_niemiecka,erkika.html"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin