Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] I Feel Dead Inside


I Feel Dead Inside

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: @I Feel Dead Inside
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: Ban na okres 60 dni
Powód nałożenia kary
Nadano Postać Powód
Jackal
26 Października
  Kradzież gotówki z konta grupy.
Ban Wygasa: 25 Grudnia 2023

Członek ekipy nakładający karę: @Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: Wyjaśnienie widoczne jest w poprzedniej apelacji odrzuconej przez @Spectre. Względem tego nic nie uległo zmianie. Żałuje, że tak się zachowałem i było to bardzo nie fair. Czekałem do 6 grudnia aby złożyć apelacje i składam ją równo o 00:00 z racji, że mamy dziś mikołajki więc chcę poprosić publicznie o mały prezent w postaci zaufania i ściągnięcia kary za moje przewinienia. Minęło już lekko 2/3 kary, a za niecałe 19 dni będzie już ona ściągnięta przez system. Bardzo zależy mi na jej skróceniu. W zamian za to mogę zaoferować publiczną wpłatę w wysokości 50 PLN na jakąkolwiek zbiórkę, np. na psiaki czy cokolwiek, co wybierzecie i podrzucicie poniżej aby chociaż trochę zrekompensować to, co zrobiłem i było nie okej. Wrzucę oczywiście screen z potwierdzeniem wpłaty. Liczę, że podejdziecie do tematu pozytywnie, tak jak ja i uda mi się wrócić do przyjemnego spędzania czasu na serwisie jeszcze przed okresem świąteczno-noworocznym w którym nie będę mógł najpewniej toczyć aktywnej rozgrywki. Będę bardzo wdzięczny za udzielone mi wotum zaufania.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin