Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] bulkaaa


bulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, bulkaa napisał:


A jak ktoś teraz robi tak to jest okej? Bo nie rozumiem? Mam Ci na pw wyslać przykłady taki osób? Robią to jawnie i nikomu to nie przeszkadza, ale Tobie po roku czasu to nagle przeszkadza. Ja objaśniłem sytuacje jak wyglądała dokładnie ją Ci OPISALEM na czym to polegało. Na poprzedniej postaci prowadziłem swój warsztat Ubermacht Service o czym już wspomniałem.

Nie, nie przeszkadza mi nagle. Po prostu wcześniej o tym nikt nie wiedział a skoro całokształt rozgrywki to całokształt rozgrywki, ty czytaj to co pisze w tym temacie. Ale twój warsztat na poprzedniej postaci nie ma znaczenia bo w ogole nie jest brany pod uwagę. Rozchodzi się o ten drugi.

 

9 minut temu, bulkaa napisał:

Czemu mam byc w tej sytuacji gorszy gdy pozwalacie innym na takie czyny? I to nawet po CK postaci niektóre biznesy są kondytuowane na nowych postaciach pod tym samym wątkiem. 

Komu? Zapraszam do działu skarg, ja nikomu niczego nie pozwalałem więc mi nie wciskaj. Po CK ktoś na nowej postaci dalej prowadzi ten sam biznes? Tu mi czołg jedzie.

 

11 minut temu, bulkaa napisał:

Ale my to wyjaśniliśmy i dałeś mi drugą szanse - od tamtej pory nie miałem nic wspólnego z działaniem Wiki i reszty osób które zajmuje się sprawą prawna czy ogólna sprawą domu mody.

no napisałem, że jak watek nie dojdzie do końca i bedzie kolejna interwencja moja i megi to kolejne dyskusje będą w dziale apelacji no i są. Ty tutaj a wiki jako covgari na branżowym. No nie będzie tak, że ktoś sobie odstawia gówno kompletne i żadnych konsekwencji nie będzie. Takie rzeczy nie przejdą

 

13 minut temu, bulkaa napisał:

Nie miałem zamiaru w ten sposób grać na swoją korzyść bo nie miałem ku temu powodów. Chciałem tylko pomóc w organizacji. Przyznaje, popełniłem błąd robiąc to przez /w.

miałeś, mówiłem o tym. nie bez powodu ta sytuacja się powtarzała, nie kupuje tych tłumaczeń

 

14 minut temu, bulkaa napisał:

Bo był to nietrafny mój pomysł by robić posty hotelowe na fanpage covgari głównego i razem z Wiki postanowiliśmy zrobić drugi fanpage.   Ma tyle wspólnego że to ta sama marka tylko inna branża. 

ty wiesz w ogóle czym jest covgari w unierwsum GTA? zdecydowaliście sie grać marke z uniwersum i teraz robicie z tego jakieś poplątanie XD nie macie pojęcia nawet co gracie taka prawda, to tak jakby zaraz ktoś nie wiem, z up-n-atom (wzorowane na in-n-out) zrobil ekskluzywna restauracje, przeciez tego nawet nikt by nie przepuscil w aplikacjach

 

17 minut temu, bulkaa napisał:

Nagranie z dyktafonu nie jest od początku - jest screen z datą który potwierdza od kiedy jest nagrywane dyktafonem. 
Więc powinienem zostać pociągnięy prawnie w grze za to że wyniosłem takie nagranie publicznie a nie OOC.

ale tu nie o date chodzi, przeczytaj raz jeszcze co napisalem

 

18 minut temu, bulkaa napisał:

Dodaj, że te rozmowy był po całej sytuacji gdy madeline się pojawiła i zrobiła afere przed eventem. Wcześniej ja wgl nie wiedziałem kto to jest Lou i że odpierdala takie rzeczy. Wiec nie dziwi się, że pisalem z kolegą w taki sposób na prywatnym czacie. 

a co to ma do rzeczy, ze ty nie wiedziales kto to jest lou? gracz viberp to gracz viberp a skoro widziales jej post na lifeinvader no to chyba jednak wiedziales xd 

no i jak to mogles nie wiedziec skoro pisales do ochroniarza ze lou nie wchodzi XD to musiales wiedziec kim jest i dlaczego nie moze wejsc, no ponownie ladnie zmieniasz zdania, litosci ludzie 

 

19 minut temu, bulkaa napisał:

Akurat Twój argument jest dość słaby, bo nie musze się znać by być kierownikiem warsztatu. Może po prostu nie sprwadzałem ich kwalifkacji i zatrudniałem kogokolwiek? Czemu nie.

no oczywiscie, ze nie musisz, przeciez wedlug ciebie najwidoczniej mozna grac wszystko na postaci nawet jesli jedna branza nie ma zwiazku z druga i trzecia. ty się mnie pytasz co robiłeś czy się tłumaczysz, bo zmieniasz zdania jak rękawiczki 

23 minuty temu, bulkaa napisał:

Bierz pod uwage pierwszy miesiąc mojej gry na tej postaci nie patrzac na reszte gdzie sztywno trzymalem się swoich założeń. 

oceniam caloksztalt i nie uwazam, zebys ty nawet mial jakiekolwiek zalozenia

23 minuty temu, bulkaa napisał:

Człowieku , Jesus mówi o organizowanym evencie rajdu samochodwego w pełni zabepziecznego przez służby FD a nie nielegalne XD Zweryfikuj to co Ci pisze pierwsze a potem to pisz.  Adventure się tym zajmowało - zajmowało się organizacją eventów ciekawych bo wtedy miałem zajawke by zrobić coś dla graczy. Jak Ci tak bardzo przeszkadza - spoko. 

no to ty zweryfikuj a potem pisz bo ja nie napisalem nigdzie o nielegalnych wyscigach, wyscig to wyscig, organizacja wyscigu to organizacja wyscigu, niezle ze tu wynajmujesz pokoj, tu dobijasz deal jako agent nieruchomosci a potem idziesz organizowac wyscig

no to wciaz miales opcje stworzenia nowej postaci i wykreowac ja z fajnym backgroundem celowo pod biuro podrozy zeby to fajnie ugryzc z klimatem no ale lepiej robic szajs

 

25 minut temu, bulkaa napisał:

I to jest właśnie celowe udupianie mnie i łapanie za słówka. Napisałem do niego to żartobliwie, widocznie zbyt bardzo bierze chłopak i Ty gre na poważnie.

tak, ewidentnie widac ze to bardzo zartobliwy wpis, usmialem sie po pachy

nie pisz ze ktos bierze gre na powaznie bo przypomne ci ze to ty przez sprawy ooc blokowales gre ic a potem przez gre ic przejawiales toksycznosc do styfixa 

 

styfix, 5000, Barru i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, milliondollarbaby napisał:

miałeś, mówiłem o tym. nie bez powodu ta sytuacja się powtarzała, nie kupuje tych tłumaczeń

Tylko problem jest taki że ja NIC nie robiłem w kierunku by sytuacja się powtórzyła. Nie miałem NIC wspólnego z działaniami kancelarii od Covgari. I NIC nie ustalałem z NIKIM co dalej robić.


 

 

22 godziny temu, milliondollarbaby napisał:

Nie, nie przeszkadza mi nagle. Po prostu wcześniej o tym nikt nie wiedział a skoro całokształt rozgrywki to całokształt rozgrywki, ty czytaj to co pisze w tym temacie. Ale twój warsztat na poprzedniej postaci nie ma znaczenia bo w ogole nie jest brany pod uwagę. Rozchodzi się o ten drugi.

22 godziny temu, milliondollarbaby napisał:

no oczywiscie, ze nie musisz, przeciez wedlug ciebie najwidoczniej mozna grac wszystko na postaci nawet jesli jedna branza nie ma zwiazku z druga i trzecia. ty się mnie pytasz co robiłeś czy się tłumaczysz, bo zmieniasz zdania jak rękawiczki 

Rozchodzenie się o to że rok temu jako brat IC T.Markhama pomagałem mu przez miesiąc prowadzić warsztat jest dość słabe. Może miał gorszy moment i potrzebował braterskiej pomocy? Tak więc pomogłem gdy jeszcze nie miałem głównego planu postaci. Bo nie każdy musi być od razu bizensmenem tylko musi w ciągłości postaci do niego dojść - a ja właśnie w taki sposób to zrobiłem. Nie uważam że znijaczyłem postać bo zrobił bym to gdybym był na poczatku barmanem, mechanikiem a zaraz nagle agentem nieruchomości. I nie uważam że znijaczeniem było zrobienie projektu Adventure podczas gdy posiadałem agencje nieruchomości. Projekt był dodatkiem do tworzenia fajnych zajawkowych gier dla wszystkich i jak wejdziesz w temat tego zobaczysz, że tak było. Agent nieruchomości nie musi się zamykać na sprzedawanie tylko nieruchomości - turystka to była oferta skierowała typowo handlowo dla graczy. Więc nadal uważam, że próbujesz mnie na siłe uwalić za to że miałem takie grupy. Widać że masz podejście skierowane mocno przeciwko mnie nakierowane drugą stroną sprawy niezwiazanej głównie ze mną a to nie jest zbytnio profesjonalne.


 

22 godziny temu, milliondollarbaby napisał:

no to ty zweryfikuj a potem pisz bo ja nie napisalem nigdzie o nielegalnych wyscigach, wyscig to wyscig, organizacja wyscigu to organizacja wyscigu, niezle ze tu wynajmujesz pokoj, tu dobijasz deal jako agent nieruchomosci a potem idziesz organizowac wyscig

no to wciaz miales opcje stworzenia nowej postaci i wykreowac ja z fajnym backgroundem celowo pod biuro podrozy zeby to fajnie ugryzc z klimatem no ale lepiej robic szajs

ps. Gdy bylo adventure nie miałem jeszcze hotelów.


Widze też że mocno Ci przeszkadza że zoorganizowałem "wyścigi" a dokładnie Rally Classic - rajd klasycznych aut na terenie Blaine. Tak, zrooganizowałem i jestem z tego dumny że to zrobiłem bo zrobiłem to dla graczy nie chcąc mieć przy tym żadnych korzyści.  Temat Jesusa - i jego podejścia wobec mnie - to w ogóle dziwna sprawa bo jakim prawem on mial wtedy decydować czy moge zrobić biznes czy nie? Bo tak właśnie było.  Czemu wtedy mi blokował gre a ja niby jemu? Facet jest źle na mnie nastawiony od momentu gdy X czasu temu zabrali mi mój budynek w Paleto Bay na swoją siedzibie i zrobiłem o to oafere bo NIKT z ADMINSITRACJi mnie o tym NIE POINFORMOWAŁ i od tamtego momentu jest wrogo nastawiony. Jego głównym powodem zabronienia mi organizacji rajdu w Kanionie było " bo tam ludzie chodzą" A to nie można zamknąć drogi barierkami i obstawić przez FD? Tak własnie zrobilissmy tylko bez niego, osoby która ciągle byla wszystkiemu przeciwna i zapewne nadal jest bo zbyt poważnie podchodzi do pracy strażnika parku. Żeby było śmieszniej to w intku było można a na vw0 nie XD więc... Zabawnie. Ale jak widać na tym serwerze trzeba się nawet Jesusa zapytać czy można odegrać ognisko w lesie.. albo go poinformować o tym żeby wiedzieli gdzie przyjechać z kimś zagrać bo chyba brakuje im rozgrywki poza sama jazda samochodami po lesie które wyprosił od administarcji na kolanach. I tu się kończy przyjemność z gry - bo ciągle zakazy i zakazy. Nie możesz tego, za niedługo dojdzie do mometu że wysrać w lesie nie bedzie mógł bo Jesus wyjdzie za krzaków i pierdolnie ci za to mandat. A jak z nim nie zagrasz, to Ci potem wypomni po roku że zablokowałeś mu gre. XD A wiesz dlaczego bylo Adventure? Bo wtedy niektórzy opiekunowie nie pozwalali robić nic nie mając grupy. Chore. A nadal taki rygor na tym serwerze istnieje. Najlepiej nie robić nic i leżeć i patrzeć jak wszystko upada? Zoorganizowałem sporo eventów i wiem jakie niektórzy mają podejście co tego - są przeciwni ale są i tacy co podejtą do tematu luźnie i pomogą. Jak widać, jesteś osobą 

Sprawa następna, organizacja imprez - w czym masz człowieku problem? Ty w ogóle przeglądałeś na czym polega Resort? Jeszcze masz przypierdole do tego że źle prowadzimy lorowe covgari w gta XD a kto powiedział że to lorowe? Prosze https://www.bulgarihotels.com  i https://www.bulgari.com/en-gb/ na tym się Wiki wzoruje prowadzac DOM MODY a JA HOTEL. Bulgari również prowadzi dom mody i hotele i n tyym SIE WZORUJEMY. Nawet nie masz  informacji na czym jest podłożony nas biznes a gadasz brednie. Pierwsze to zweryfikuj a potem pisz w o tym w apelacji.


Podsumowując bo to moja ostatnia wypowiedź.

Uważam, że kara jest mocno naciągana pod tłem tego co sie dzieje z styfixem , antim i cala reszta. Nie zasużyłem sobie na to, żeby dostać tak po dupie przez sytuacje o której tak na prawdę mało wiem i nawet nie gram w tym kierunku.  Dodatkowo jestem zdania że cała dynstaja z administracji która się tu na mnie zrzuciła jest mocno po stronie styfixa i antiego.  Jak wszyscy wiemy, nazywamy to kolesiostwem.


 

Edytowane przez bulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2023 o 17:57, bulkaa napisał:

Motoryzacja? Grupę ścigancką MeetApp może mieć każdy. Jest traktowana jako grupa rodzinki. I do dzisiaj niektórzy "biznesmeni" mają tą grupe by upalić swoją tempeste na /v drift bo ta grupa na to pozwala. Więc ten argument z grupą "ścigancka" jest słaby, albo najwidoczniej nie wiesz jako supporter jak działa "grupa ścigancka" Powiem krótko. To nie gang, to nie mafia, to samochodziki i spotkania z znajomymi IC Michela. Ale jak już się tego czepiasz to powiem Ci tak i potwierdzi to dużo osób z tamtego środkowiska - nie brałem nigdy biernego udziału w wyścigach. Wpadałem tam by obstawić kase na znajomych bo IIC znałem te środowisko od samego początku postaci. Pierwsze spotkanie Thomasa i Michaela miało miejsce na tym spocie MeetApp czyli DAWNO. Dodaj od kiedy nie mam tej grupy bo to jest jak widać dla Ciebie mocno istotne. 

cytujac druida, bulka co ty pierdolisz?

przypomne ci pewna sytuacje. prosiles mnie o teleport pojazdu pewnego razu a kiedy tam sie teleportowalem to co zobaczylem? no oczywiscie ciebie bioracego udzial w wyscigach w jakims interiorze gdzie zbudowaliscie sobie do tego tor xd wiec jakim cudem nigdy nie brales biernego udzialu w wyscigach

image.png?ex=658c628b&is=6579ed8b&hm=06aa523fd10fd43516d3ffdd063bd82d4823ac6650dc11f23afd47b4d8333b04&

image.png?ex=658c647c&is=6579ef7c&hm=2f88a73ae297fa8739a5882de3328592019159842ddce164bf4e2495ca283ba5&

Screenshot_14.png?ex=658c62c8&is=6579edc8&hm=bdad0c20276829f0c05a3d942526fbfffbe9255e2ba51a9aa8c2233fce1d0542&

 

a tu cos kolejnego odnosnie tego, ze nic nie miales wspolnego z organizacja eventu covgari gdzie przedstawiasz sie jako organizator

Screenshot_21.png?ex=658c620a&is=6579ed0a&hm=02eb86d9a83a7f6d50c84a3bbc9341bb898961ba03befe8efd663de82921c3b4&

Screenshot_20.png?ex=658c620d&is=6579ed0d&hm=2060d3413758b7f44d3d6e6a0d7e0a4916ee5661653fd630f257b88d02925a31&

 

i cos kolejnego co mi wpadlo po drodze szukajac zapiskow z brania udzialu w wyscigach. dj tez jestes? niezle

Screenshot_13.png?ex=658c62d9&is=6579edd

Screenshot_10.png?ex=658c62de&is=6579edd

Screenshot_9.png?ex=658c62de&is=6579edde

 

nawet nie bede juz cytowal tego wyzej bo kolejny raz w przypadku wyscigow wychodzi twoje walenie w chuja i zmienianie zdania, klamstwa, ciagle cos krecisz, ciagle cos szponcisz, dyskusja z toba nie ma zadnego sensu bo zadna twoja wiadomosc nie jest dla mnie wiarygodna, mowisz jedno a potem fakty okazuja sie inne, to samo odnosnie kreacji postaci, ty spekulujesz ze mogles cos robic a nie przedstawiasz to kim jest twoja postac, ty nawet nie masz pojecia jak widze za co dokladnie dostales blokade postaci bo nawiazujesz, ze to przez jakas jedna sytuacje gdzie oceniony zostal caloksztalt- i bardzo dobrze, ze ona sie wydarzyla bo dla mnie to kuriozalna sprawa, ze taki charakter utrzymuje sie przez tyle czasu jako aktywna postac na serwerze. a dzieki temu przynajmniej wychodza kolejne kwiatki jak np. sytuacja od jesusa czy sprawa z wyscigami po intkach 

a wracajac do sytuacji z jesusem, opiekunowie ci poszli na reke jakims cudem w tamtej sytuacji naciagajac rozgrywke ic (co kolejny raz pokazuje twoje podejscie i sposob rozgrywki bo miales w dupie brak zgody od jednej z agencji LEA) ale mam nadzieje ze juz robienie cyrku sie skonczylo

Barru, Mixer, Madziula i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Uważam, że kara jest mocno naciągana pod tłem tego co sie dzieje z styfixem , antim i cala reszta. Nie zasużyłem sobie na to, żeby dostać tak po dupie przez sytuacje o której tak na prawdę mało wiem i nawet nie gram w tym kierunku.  Dodatkowo jestem zdania że cała dynstaja z administracji która się tu na mnie zrzuciła jest mocno po stronie styfixa i antiego.  Jak wszyscy wiemy, nazywamy to kolesiostwem.
 

A ja jestem zdanie, byś przestał pisać mój nick czy nick styfixa, bo mnie krew zalewa, kiedy kolejny raz zarzucasz coś i mieszasz to w nas. Zacznijmy od tego, że styfix w całej sprawie od strony OOC, nie miał nic wspólnego poza kilkoma zdaniami na temat całej sytuacji z waszej strony, a ja w całej sprawie chciałem tylko finalnie narracje i akceptacje kwot. Idąc twoim tokiem powinienem sam przezywać ekipe, jako bardziej skłoni na litowanie się nad wami jako uznanie bycie za wami za Pan brat, bo zwyczajnie jak mam uznać ciągłe pobłażliwość w stosunku mg czy brak ustalonej narracji po twojej wpadce, do tej pory nie jestem w stanie otrzymać sensownego statementu co dalej, a blokowana jest mi rozgrywka poprzez "wyjaśnienia" ale czekam i czekam. Zwyczajnie dla mnie jest nie na miejscu twoje ciągle insuanacje w naszą strone lub oskarżenia, ze ktoś z kimś ma relacje koleżeńskie, bo zwyczajnie w całej rozgrywce, inna osoba dawno by wyleciała na większe kary i z mojej strony czy styfixa, po prostu cała sytuacja jest żartem i twoje próby bronienia się na zasadzie, chwytam się kolejnego argumentu z dupy - jest chujowe, bo nawet nie jesteś w stanie wrzucić tutaj potwierdzenie, że jest jak mówisz. Zresztą jeżeli opiekunowie sektora się zgodzą, to mogę tutaj wysłać potwierdzenie z ticketa, w jaki sposób ze mną wyglądała rozmowa i raczej nie było tutaj znamion koleżeńskich, a gadka jak z upartym osłem i irytacja na mnie aniżeli koleżeńska próba uwalenia Ci postaci. xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A co nie moge w własnym resorcie sobie hobbistycznie pograć dja gdy branżowi dje maja wyjebane? XD Czy to jest zbrodnia człowieku? XD  Nawet tego więcej nie skomentuje bo sie przyjebałeś do tego strasznie wyciągając jakieś gówna XD  i to udowadnia że dość długo siedzialeś z kolegami szukając na mnie jakiś pierdół żeby tylko je tu napisać XDDDDDDD


a co do wyjścigów XD łapiesz jakąs losowa sytuacje gdzie siedzielismy po 1 w nocy - A NAWET JEŚLI BYŁ BRAL BIERNY UDZIAŁ W WYŚCIGACH TO CO Z TEGO? TO BIZNESMEN, NE MOŻE? CHYBA OD TEGO JEST PRAWO STANOWE A NIE TY XD  I Cię boli ze w zamknietym intku XDDD Tak bo tak był organizowany event przez MeetApp, driftowalismy sobie w intku - jakis masz z tym problem? Tu był prosił o wypowiedz opiekuna projektu @LordSokol i Ci przedstawi mój BIERNY UDZIAŁ W WYŚCIGACH XDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anti napisał:

A ja jestem zdanie, byś przestał pisać mój nick czy nick styfixa, bo mnie krew zalewa, kiedy kolejny raz zarzucasz coś i mieszasz to w nas. Zacznijmy od tego, że styfix w całej sprawie od strony OOC, nie miał nic wspólnego poza kilkoma zdaniami na temat całej sytuacji z waszej strony, a ja w całej sprawie chciałem tylko finalnie narracje i akceptacje kwot. Idąc twoim tokiem powinienem sam przezywać ekipe, jako bardziej skłoni na litowanie się nad wami jako uznanie bycie za wami za Pan brat, bo zwyczajnie jak mam uznać ciągłe pobłażliwość w stosunku mg czy brak ustalonej narracji po twojej wpadce, do tej pory nie jestem w stanie otrzymać sensownego statementu co dalej, a blokowana jest mi rozgrywka poprzez "wyjaśnienia" ale czekam i czekam. Zwyczajnie dla mnie jest nie na miejscu twoje ciągle insuanacje w naszą strone lub oskarżenia, ze ktoś z kimś ma relacje koleżeńskie, bo zwyczajnie w całej rozgrywce, inna osoba dawno by wyleciała na większe kary i z mojej strony czy styfixa, po prostu cała sytuacja jest żartem i twoje próby bronienia się na zasadzie, chwytam się kolejnego argumentu z dupy - jest chujowe, bo nawet nie jesteś w stanie wrzucić tutaj potwierdzenie, że jest jak mówisz. Zresztą jeżeli opiekunowie sektora się zgodzą, to mogę tutaj wysłać potwierdzenie z ticketa, w jaki sposób ze mną wyglądała rozmowa i raczej nie było tutaj znamion koleżeńskich, a gadka jak z upartym osłem i irytacja na mnie aniżeli koleżeńska próba uwalenia Ci postaci. xdd

Ty lepiej powiedz gdzie jest 40 mln z daily globe a potem coś wyjaśniaj 

Edytowane przez bulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bulkaa napisał:

Ty lepiej powiedz gdzie jest 40 mln z daily globe a poetm coś wyjaśniaj 

A co ja mam do Daily Globe? xDDD

PS. Daily Globe pod moim sztandarem było za czasów liderki Zamknietego, a nie KUBV i Marcela. Nawet nie byłem w ekipie serwera, kiedy doszło do jakiejś "niby" afery z 40mln. Więc nie wiem, kolejny raz coś rzucasz prowokacyjnie do mnie i chyba mylisz ludzi, zero research, chęci w ogóle podejścia do sprawy na poważnie. Zapytaj Houstona, bo on sprawował piecze nad mediami w tamtym okresie. 🙂

Edytowane przez anti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacje są ciągle z Twojej strony a ja na nie opowiadam w taki sam sposób. Od samego początku jesteś osoba która ciągle prowokuje do czego sam się przyznajesz w pierwszych postach apelacji.  


A co do oskarżeń milliondolarów - wychodzi na to że za długo grałem na jednej postaci i za dużo robiłem w świecie gry. Wygląda na to , że mialem wbijać tylko na serwer by sprzedać nieruchomość i wynająć pokój. Ale już nie mogłem się pościgać w intku z znajomymi bo jestem nie wiem.. biznesmen XD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bulkaa napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A co nie moge w własnym resorcie sobie hobbistycznie pograć dja gdy branżowi dje maja wyjebane? XD Czy to jest zbrodnia człowieku? XD  Nawet tego więcej nie skomentuje bo sie przyjebałeś do tego strasznie wyciągając jakieś gówna XD  i to udowadnia że dość długo siedzialeś z kolegami szukając na mnie jakiś pierdół żeby tylko je tu napisać XDDDDDDD


a co do wyjścigów XD łapiesz jakąs losowa sytuacje gdzie siedzielismy po 1 w nocy - A NAWET JEŚLI BYŁ BRAL BIERNY UDZIAŁ W WYŚCIGACH TO CO Z TEGO? TO BIZNESMEN, NE MOŻE? CHYBA OD TEGO JEST PRAWO STANOWE A NIE TY XD  I Cię boli ze w zamknietym intku XDDD Tak bo tak był organizowany event przez MeetApp, driftowalismy sobie w intku - jakis masz z tym problem? Tu był prosił o wypowiedz opiekuna projektu @LordSokol i Ci przedstawi mój BIERNY UDZIAŁ W WYŚCIGACH XDD

 

wez kilka oddechow moze bo widze ze nawet dyskusji nie potrafisz normalnej prowadzic ale czego mozna sie spodziewac skoro przynajmniej polowa z tego wszystkiego co napisales w tym temacie to jakies brednie

no nie lapie losowej sytuacji bo napisales swiadomie ze nigdy udzialu w wyscigach nie brales, ty ciagle czlowieku w chuja probujesz ludzi robic i teraz wykretki kolejne dajesz i nie probuj sie zaslaniac zadnym prawem stanowym bo jesus juz cie podsumowal, ze na takie rzeczy masz wyjebane i sam olewales zasady agencji egzekwujacych prawo

i nie wiem po co tutaj jeszcze innemu graczowi zarzucasz, ze jakies pieniadze zabral XD swoja desperacje zachowaj dla siebie prosze

najlepiej niech juz to zamkna i wydadza werdykt bo przeciez tu sie robi kolejny cyrk a ja nie widze sensu dyskusji z osoba, ktora bezczelnie klamie w swoich tlumaczeniach

Marceli. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prowokacje są ciągle z Twojej strony a ja na nie opowiadam w taki sam sposób. Od samego początku jesteś osoba która ciągle prowokuje do czego sam się przyznajesz w pierwszych postach apelacji.  

Ale ja nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwać, jakbyś nie zauważył, odnoszę się zawsze, kiedy podajesz mój nick na daremno. Gdybyś nie pisał go, to bym nie odpisywał. Prowokacje w tym temacie, zacząłeś Ty - pisząc o tym, że robie za adwokata OOC czy poleciałem z płaczem po otrzymanym piśmie i już nie gadaj, że nie wiedziałeś kto, bo to jest śmiechu żartem i zwyczajnie trochę źle świadczy o tobie, jeżeli rzucasz coś, bez pokrycia. Przestań wciskać mnie w tą apelacje, to Ci nie będę odpowiadać, to logiczne? Nie chce mi się kolejny raz odpierać twoje ataki, które są bez pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, milliondollarbaby napisał:

wez kilka oddechow moze bo widze ze nawet dyskusji nie potrafisz normalnej prowadzic ale czego mozna sie spodziewac skoro przynajmniej polowa z tego wszystkiego co napisales w tym temacie to jakies brednie

no nie lapie losowej sytuacji bo napisales swiadomie ze nigdy udzialu w wyscigach nie brales, ty ciagle czlowieku w chuja probujesz ludzi robic i teraz wykretki kolejne dajesz i nie probuj sie zaslaniac zadnym prawem stanowym bo jesus juz cie podsumowal, ze na takie rzeczy masz wyjebane i sam olewales zasady agencji egzekwujacych prawo

i nie wiem po co tutaj jeszcze innemu graczowi zarzucasz, ze jakies pieniadze zabral XD swoja desperacje zachowaj dla siebie prosze

najlepiej niech juz to zamkna i wydadza werdykt bo przeciez tu sie robi kolejny cyrk a ja nie widze sensu dyskusji z osoba, ktora bezczelnie klamie w swoich tlumaczeniach

Ty chyba nie rozumiesz na czym polega bierne branie w wyścigach. Nie grałem "ściganta" nie wpadałem na wszystkie imprezy i nie ścigałem się na każdym evencie dla "pieniedzy" a ten przykład który wyciągasz jest kompletnie z dupy bo robiliśmy to for fun w nocy w zamkniętym towarzystwie i zamknietym intku gdzie nawet był ostersky , przeszkadzało to komus? Wiec nie robie nikogo w chuja pisząc ze nigdy nie brałem CZYNNEGO UDZAŁU w tym wyścigach XD

 

2 minuty temu, anti napisał:

Ale ja nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwać, jakbyś nie zauważył, odnoszę się zawsze, kiedy podajesz mój nick na daremno. Gdybyś nie pisał go, to bym nie odpisywał. Prowokacje w tym temacie, zacząłeś Ty - pisząc o tym, że robie za adwokata OOC czy poleciałem z płaczem po otrzymanym piśmie i już nie gadaj, że nie wiedziałeś kto, bo to jest śmiechu żartem i zwyczajnie trochę źle świadczy o tobie, jeżeli rzucasz coś, bez pokrycia. Przestań wciskać mnie w tą apelacje, to Ci nie będę odpowiadać, to logiczne? Nie chce mi się kolejny raz odpierać twoje ataki, które są bez pokrycia.

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaciętej walce, obrzucanie się słowami nadszedł czas na werdykt apelacji. Analizując wszystkie wiadomości z tego tematu, razem z osobami odpowiedzialnymi za opiekowaniem się tym działem, staraliśmy się połączyć to w całość i dojść do pewnego wniosku. Zdecydowana większość tego, co zrobiliśmy jest jednoznacznie na nie. Cwaniactwo ani trochę nie będzie tolerowane czy respectowane, a Ty w tą grę grasz bardzo często.

Bulka, mając świadomość oraz mając warunek szansy gry, złamałeś go i dalej robiłeś to samo. Nie potrafiłeś - lub dalej nie potrafisz - pogodzić się z negatywną narracja dla Twojej postaci, przez co niemalże zawsze wychodziła z tego jakakolwiek dramka. Za każdym razem, będąc przy ekipie i tłumacząc się z tego co ktoś zrobił, nieuwzględniałeś w tym wszystkim Twoich występków. Przenosiłeś zatargi OOC do świata IC, co jest durne. Mamy rok, który mamy, każdy z nas jest dorosły a nie potraficie się dogadać w starej gierce komputerowej robiąc kwas na każdym kroku. 

Jeżeli wiesz, że ktokolwiek dopuścił się złamania regulaminu w sposób jawny i rażący - jak to napisałeś, masz od tego odpowiedzi dział na forum - napisz temat. Nie przepadam za osobami pokroju "on to samo robi!!!!", "zgłosiłeś?" "no w sumie to nie".

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin