Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rowdy Randy


aDiq

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.6933a5487707491e0de91e96950cae3a.png

Spoiler

Plan na gre:

- Na początku będę grał sporadyczne imprezy undergroundowe, podczas kiedy moja postać boryka się z problemami życia codziennego. Randy chce się podnieść z dołka, ale nie ma motywacji i jest uzależniony od innych osób, które już początkowo zdążył poznać w Los Santos. Sukces mojej postaci zależy wyłącznie od tego, jak wesprą ją przyjaciele.
- Wraz z sukcesem oraz podniesieniem się na nogi, Randy będzie eksplorować ideę robienia własnej muzyki.
- Postać nie ma i nie będzie mieć powiązań z półświatkiem. Randy będzię artystą, a przedewszystkim człowiekiem.
- W przyszłości postawie też klub z którego zrobię stolice undergroundowej muzyki w Los Santos - coś na styl Boiler Room.

Reszta wyjdzie oczywiście na spontanie, lecz będę trzymać się pewnych wartości oraz zasad, które obrałem sobie dla tej postaci. Jestem DJ OOC, oraz produkuje własną muzyke OOC i chcę w pewnym sensie spróbować połączyć swoje prywatne hobby z grą tutaj. Na tym też tylko będe skupiać swoją postać, a dodatkowo mogę trochę wprowadzić fachowej wiedzy do branży na temat produkcji, dystrybucji, czy kontraktów w świecie muzyki. Gdybym miał podsumować swoją postać w branży rozrywkowej, to Randy ma być przedewszystkim artystą na pierwszym miejscu, a celebrytą na ostatnim. Nie spieszy mi się z progresem oraz nie zależy mi na statusie postaci. Gram dla frajdy i największą frajde sprawia mi możliwość zagrania pare setów przed konsolą i eksplorowanie muzyki. Gdy postać już bedzie wypuszczać kawałki, to będzie to mieszanka moich własnych (rzadziej) i tych dostępnych w ramach celebrity project. 

Spoiler

SOCIALS:
 - Life Invader / Rowdy Randy
 - SoundCloud / Rowdy Rand

GIGS:
- LIVING DEAD RAVE @ RAVE CAVE - 03.11.2023
- INSOMNIA PARTY @ RAVE CAVE - 22.11.2023
- MAXINE KOCI HOSTED BY ROWDY RANDY @ NEBULA NIGHT CLUB - 21.12.2023
- 2024 TOUR @ MIRAGE CLUB - 13.01.2024
- PURGE RAVE @ RAVE CAVE - 09.02.2024
- INTERGALACTIC GROOVE @ RAVE CAVE 23.02.2024
- LA CASA DEL TECHNO @ RAVE CAVE - 08.03.2024
- HITS MEET TECHNO @ RAVE CAVE - 29.03.2024
- ULSA PARTY @ PHI KAPPA PSI FRAT HOUSE - 29/30.03.2024

RELEASES:
- Rowdy Randy - Cosmic Melodies (Original Mix) (Amateur, Self-released) / 12.02.2024

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Randy Fraser
Numer konta postaci: 8361290886
Przynależność: -
Numer konta menadżera: -
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -
Edytowane przez aDiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Spoiler

12-01.png.ecf4ee86b058714e756bd7ed555bcbe5.png12-02.png.a597c24532729427459f7007a4a9dded.pngimage.png.1b7bebb09f152fb103a9d25843b3cc58.png


**Borykając się z własnymi problemami, Randy został wciągnięty przez swoją przyjaciółkę Sevan od razu na głębokie wody. Impreza w Nebula Night Club miała być dla niego przełomem, ale okazała się dla niego zbyt wygórowana. DJ za konsoletą był nie pewny, nie pasowały mu klimaty i nawet nie bawił się do własnej muzyki, do tego jego występ został przyćmiony przez poprzedzający go koncert Maxine Koci. Organizatorzy pomimo tego uznali jego występ za wspaniały, ale to, jak i nagły zastrzyk sporej gotówki za występ nie przekonały Randy'ego. Mężczyzna zaszył się na dłuższy okres w swoim zaciszu i na pewien moment zatracił kontakt ze światem zewnętrzym. Zbyt duża gotówka i brak pewności siebie skutecznie hamują rozwój DJ'a na ten moment.**
 

Edytowane przez aDiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


** Rowdy Randy powoli podnosi się z dołka. Pierwszy występ w nowym roku umożliwiła mu owiana kontrowersjami trasa po najlepszych klubach w Los Santos zorganizowana przez NOVA RECORDS - 2024 Tour, która chciała zbić kapitał na coraz bardziej popularnych rave'owych klimatach. Randy zaimponował publiczności rewelacyjnym setem Peak Time Techno w Mirage Club dnia 13.01.2024 r, kradnąc show nieobecnej DJ FHY. Pomimo napięć organizacyjnych i sporu między DJ H3XE a wytwórnią, Randy zdecydował uniknąć angażowania się w te kwestie po zakończeniu występu. Niemniej jednak, zanotowano z niepokojem opóźnienia płatnicze ze strony NOVA Records za udział artysty w tym wydarzeniu.**

**W obliczu tej sytuacji Randy postanowił tymczasowo wycofać się z komercyjnej sceny klubowej w Los Santos. Teraz interesuje go tylko granie w dla niego korzystnych warunkach i atmosferze. Mimo to lokalna społeczność Rave w Los Santos wyraźnie domaga się kolejnego występu, zwłaszcza pod skrzydłami nie do końca legalnego kolektywu Rave Cave. Po spotkaniu z głównym organizatorem, Randy oficjalnie dołączył do projektu, stając się jego niekwestionowaną twarzą i motorem napędowym. Wszystko wskazuje na to, że ta nowa współpraca przyniesie niezwykłe rezultaty, jednak przyszłość z pewnością rozstrzygnie, jak potoczą się losy tego artysty w nowym otoczeniu. Przygotowania do kolejnej imprezy trwają., a kampania reklamowa następnej imprezy już wrze na Social Media**



image.png.8efe86c47f34c3feeff34675370f7c28.png
 

Spoiler

Cześć. Mam nadzieje, że fajnie się bawicie do moich setów. Gwoli ścisłości, chciałem tylko podkreślić, że wszystkie sety które gram tutaj są LIVE. Z tego powodu, nie mam niestety możliwości na interakcję z publicznością w trakcie imprezy poprzez grę IC, bo muszę stać za konsolą. Dziękuje za zrozumienie. A przedewszystkim dziękuje @diducha oraz @Sava za wsparcie. Bez was nawet bym tego nie robił.



 

Edytowane przez aDiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

LShYErD.png

 

Rowdy Randy na dobre zadomowił się w undergroundowej scenie w Los Santos, biorąc na swoje barki ciężar jednego z najbardziej znanych kolektywów w mieście. Dwie kolejne imprezy z 9-go i 23-go Lutego 2024, na dobre przypieczętowały status DJ'a jako rezydenta kolektywu Rave Cave. Regularne imprezy z jego udziałem mogą zapełnić kalendarz niejednego klubowicza w tym roku. Randy stawia również pierwsze kroki w produkcji - jak na razie amatorskiej, tworząc cichy profil na Soundcloud, którego promocje jeszcze nie wziął na poważnie.

 


sc4nytH.gifpSPNKRo.pngO8UVBWc.pngfyFEy98.pngAgFHPki.pngF9gPFAq.pngAR9bho2.png

 


x7ppCnZ.giffCjNeNW.pngDHtf8Ej.pngWYxn4ic.pngPEzu22I.png

Edytowane przez aDiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

VQtjCrF.gif

 

**Rowdy Randy bierze czynny udział w rozwoju underground'owej sceny techno w Los Santos. Jednak pomimo początkowych sukcesów, nie wszystko układa się po jego myśli. Jeden z kolejnych RAVE z ramienia RAVE CAVE pod roboczą nazwą La Casa del Techno (08.03.2024) nie wypalił. Randy zaliczył totalną wtopę i impreze szybko opuścili nawet stali bywalce. DJ wykorzystał ten czas by zreflektować nad swoim podejściem do pasji i powoli planuje otworzyć się na większe, bardziej oficjalne formaty. Jego kariera nie może się opierać tylko na nielegalnych rave'ach i by zacząć być rozpoznawalnym, musi zrobić kolejny krok.**

 

29.03.2024 - nieśmiały DJ miał okazję by się odpłacić za swoją ostatnią wtopę i zagrał seta na nowym spocie RAVE CAVE pod Molo nad Del Perro. Frekwencja imprezowiczów nie zawiodła, a sama impreza się udała. Randy udowodnił, że ostatnia impreza to był tylko wypadek przy pracy spowodowany raczej jego jeszcze małym doświadczeniem na scenach za konsoletą:

 

jUosy6w.gif

LxTzUny.gif

 

**Tuż po RAVE na Del Perro, Randy został zaczepiony przez studentów z ULSA, którzy niedawno rozpoczeli kolejny rok akademickich zmagań. Po świetnym secie, studenci chcieli więcej i zaprosili DJ'a do Frat House Phi Kappa Psi.  Mówi się, że Freestyle'owy set Randy'ego zamienił z pozoru "kolejną" impreze studentów, na najgrubszą bibe w historii bractwa.  Narkotyki wciągane bez przypału, basen z gorącymi studentkami, techno które podnosiło BPM nie tylko z każdym dropem, ale i serca do najwyższych obrotów, a na końcu climax w epizodach miłosnych (nie tylko w toalecie). Cała impreza mogła trwać do rana, ale wizyta policji wskutek skargi sąsiadów o hałas, zakończyła się śmiercią jednego z imprezowiczów, który pod wpływem narkotyków wyciągnął nóż i został rozstrzelany przez departament.**

 

ZOV39pQ.gif

DapRwFM.gif

 

**Rowdy Randy planuje kolejny etap swojej kariery. Underground powoli mu niewystarcza i jest głodny na więcej. Wraz z kolejnymi występami rośnie jego pewność siebie - a z nią pragnienie do bycia najlepszym.**

 

Spoiler

image.png.73d7151674f8e916105568db22f554ae.png

 

Edytowane przez aDiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin