Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/sce] bułka


bulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/3859-bulkaa/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/429-sce/
Powód składania skargi: Niepoprawne wykorzystanie usługi zmiany tożsamości z postaci Moses Rubinstein  na postac  Mathieu Rousseau (nawet podobne?) 
- Biznes przed przepaleniem

- Biznes po przepalaniu :




 Wyjaśnienie sprawy: Granie tego samego na postaci po zmiane tożsamości, nijaczenie postaci poprzez granie agenta nieruchomości i prowadzenia spółki z alkoholami - ciężko to połączyc wa całość, tu jest mocno pokręcona sprawa z postaciami/liderami spółek. 


- Dodatkowo przekręty zwiazane z zakazem /wycena na nieruchomościach jako lider agencji nieruchomości ( jest zakaz ) 
Dowody:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem podstawy tej skargi w której napisałeś, że wykorzystałem źle przepalenie postaci. Zdajesz sobie sprawę, że w żadnym regulaminie nie ma zapisu o tym, aby nie grać podobnych postaci? W związku z tym, gdy rozkminiałem sobie postać Mathieu po fck Mosesa i zastanawiałem się nad tym w którą branżę mam teraz wejść poczułem, że mam niedokończone sprawy z agencją nieruchomości (jako, że świetnie mi się grało agenta), więc postanowiłem zagrać ją jeszcze lepiej, a agencja, którą otworzę miała w swoim domyśle przebić i wygryźć Twoją, szkoda tylko, że stało się to przez blokadę Twojego biznesu. Czułem, że jeszcze maksymalnie półtora miesiąca i przestałbyś tytułować Dynasty8 "największą platformą do sprzedaży nieruchomości". Moja postać w swoim domyśle to inwestor, biznesmen co pokazałem swoimi inwestycjami na niej w przeróżne gałęzi biznesów, aby otrzymywać z nich stały profit. Pytasz jak można powiązać ze sobą spółkę i agencję nieruchomości? Już Ci odpisuję. W momencie, kiedy rozwijasz spółkę potrzebujesz jakiegoś stałego źródła zarobku, żeby mieć budżet, który możesz zainwestować w jej rozrost. Odniosę się krótko do Twojego ostatniego oskarżenia w związku z którym zostałem ukarany ostrzeżeniem biznesu, jak też zagrożono mi, że w przypadku powtórki swojego czynu zostanie on nie tylko zablokowany, ale również moja postać. Warto na sam koniec tej części odnieść się do Twojego zarzutu o nawet podobny nick. Zastanawiając się nad stworzeniem Mosesa zdałem sobie sprawę, że od pewnego czasu najlepiej grało mi się charaktery zaczynające się właśnie od tych samych liter - M przy imieniu, R przy nazwisku. Chciałem sprawdzić to jakiś wzorzec, który mogę zastosować znów przez co powstała postać MOSES RUBINSTEIN. Z pewnością nawet nie wiesz o tym, że przed Mosesem gralem postać Mauricio Rosales, postać brata króla Davis. Naturalną próbą po Mosesie była chęć stworzenia Mathieu, kolejnej postaci zaczynającej się od liter MR i wiesz co? W ani jednym słowie się nie myliłem, chyba ten wzorzec musi zostać u mnie zachowany, bo następne postacie, które stworzyłem i zagrałem nie grało mi się tak przyjemnie jak te wyżej.

 

Teraz pora przejść do małej kontrofensywny w której będę chciał wykazać Twoją wrogość w stosunku wobec mnie od momentu otworzenia HOMEVY, gdzie pokazałeś nawet to co w zasadzie potrafisz chyba najlepiej spośród całego Twojego kunsztu gry w RP czyli upierdalania innych IC poprzez swoją niechęć do nich OOC i tutaj niestety muszę przywołać przykład Zazi, którą zacząłeś odsuwać od spraw Covgari (gdzie zajmowała się mnóstwem rzeczy, aby odciążyć Ciebie i mieć zajęcie IC), a wszystko zaczęło się od momentu wykupienia wyceny, którą Ty wyceniłeś, a której ekskluzywność przepadła i wystawienie jej w mojej aplikacji. 

Edytowane przez sce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Odnosząc się do niepoprawnego przepalenia postaci to nie widzę tutaj szczerze nic złego, i SCE ma racje - nigdzie nie jest zabronione grać na postaci po przepałce podobnych rzeczy, liczy się pełna kreacja postaci aby nie było to łączenie wątków z jednej na drugą, a nie widzę aby SCE grał dokładnie identyczną postać. Przechodząc do kolejnego zarzutu dotyczącego wycen pozostawie @Jackalzdanie aby się wypowiedział gdyż jest dłużej opiekunem i jest w stanie powiedzieć więcej o wycenach i o tym jak dokładnie się na to patrzy i tak dalej, na pewno ma o danych osobach więcej do powiedzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga napisana jest w sposób ogólny bez jakichkolwiek konkretów według mnie.

@Brtmss prosisz mnie bym się odniósł do wycen - do przekrętów z wycen. To było coś co było przegadywane i rozwiązywane, ale pojawiło się to jako zarzut więc czekam na dowody dalszych odstępstw od  tego co zostało ustalone, bo w tej chwili padły słowa bez żadnego pokrycia. 

Fakt prowadzenia spółki i bycie agentem ubezpieczeniowym dla mnie się gryzie i łączenie tego jest po prostu niewydolne czasowo dla postaci. Można do czegoś dojść by zgromadzić kapitał i poświęcać wtedy czas tej postaci, ale nie robić tego na raz. Zawsze również podkreślam, że da się nagiąć bardzo wiele rzeczy związanych z kreacją postaci robiąc to w sposób umiejętny, ale pewnie masz również na to dowody, które wskazują, że postać sce jest kreowana źle - poproszę.

 

Granie podobnych rzeczy po przepałce nie jest rzeczą zabronioną. Nie można łączyć ze sobą w jakikolwiek sposób postaci/ ich wątków i tak dalej.

Brtmss, Mafio, Sesh i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dziwnym ruchem było pisanie skargi, na którą nawet nie ma czasu się zajrzeć i skonfrontować z osobą oskarżoną. Wedle tego co zostało napisane przez opiekunów oraz jednej z obrony, skargę odrzucam. Dałem aż nadto czasu, abyś odpowiedział.

sce, katae i K4L3K lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin