Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Sava4] SportowaWarszawka


kontopodapelacje

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5804-sportowawarszawka/

Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban przez ilość nałożonych punktów (14pkt)

 

Powód nałożenia kary: Wklejenie się na apke jednego z istniejących gangów i wrzucenie paru niepotrzebnych rzeczy

Członek ekipy nakładający karę: @Sava

Wyjaśnienie sytuacji:

 

Hejka, siemanko. Wiem, że są święta piękny okres dla całego narodu, świata i dla ludzi którzy mają możliwość spędzenia czasu z najbliższymi w ten piękny świateczny okres. Mimo to, niestety muszę przeszkodzić odpoczynek administracji pisząc moją apelacje na możliwość ponownego zalogowania się i przeglądania forum. Wiem, że moje zachowanie które miało miejsce niedługi czas temu bylo bardzo bezsensowne i krzywdzące dla osób grających Florencie 13, aczkolwiek po długim namyśle, zrozumiałem swój błąd i wiem, że moje zachowanie nigdy nie powinno mieć miejsca, z czego na samym początku mogę obiecać, że moje zachowanie więcej się nie powtórzy i moje działania na forum nie będą stanowiły kłopotu dla osób nadzorujących. Mam nadzieje, że mimo głupiego zachowania otrzymam szansę żeby znów obserwować co się dzieje na forum, mimo swojego bezczelnego zachowania. Bardzo przepraszam za błąd który popełniłem oraz w stuprocentach zrozumiałem dlaczego moje zachowanie było błędem oraz kłopotliwe. Mam nadzieje, że administracja wybaczy mi moje bezsensowne zachowanie i odblokuje mi dostęp na forum. Pozdrawiam i przepraszam jeszcze raz.

 

+edit chciałbym pograc na serwerze ze względu na to, że przyjeli nam organizacje mamy fajny pomysł i ludzi, a doświadczenie w gangach na tym serwerze mamy dosyć duze, a odkąd mam bana na forum nie idzie się zalogować na panel gracza + przydałoby się powrzucać screeny do tematu. Mogę nawet wejść w układ, że jakaś krzywa akcja byłaby banem na forum bez możliwości odwołania, cokolwiek.

Edytowane przez kontopodapelacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin