Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] ADVGierki


ADVGierki

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1132-advgierki/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary:


Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji:

Cześć, mimo zapisu w regulaminie skarg (Od momentu oznaczenia osoby oskarżonej ma ona 24h na wypowiedzenie się w skardze, w przeciwnym razie zostanie ona rozpatrzona bez jego linii obrony. ) nie miałem możliwości wypowiedzenia sie w samej skardze, nie zostałem nawet w niej oznaczony ani nie dostałem wglądu do niej przed werdyktem który zapadł kilka minut temu. Skracając całą sytuacje, dostałem od Savy i Elementa możliwość skróconego cooldownu ze względu na to w jaki sposób zginęła moja postać. Wróciłem do gry, w tamtym momencie nie dostałem żadnych wytycznych czego mam nie robić, ani czego mam unikać - po prostu kontynuowałem swoją rozgrywke na serwerze i gre w organizacji przy której aktualnie gram. Jedyne wytyczne jakie dostałem, to prośbę o to bym napisał przestępstwo z martwej już postaci czysto dla formalności. Wszystkie wiadomości na oficjalnym discordzie półświatka dotyczące tego tematu zamieściłem w screenach poniżej.

Jeden z nich to rozmowa dot. zmniejszenia cooldownu, a drugi to akcja z serbami - gdzie wszystko wyjaśniliśmy i dostałem proste polecenie - zakaz udziału w ofensywnie przeciwko ich organizacji; i tego trzymałem się od tamtego momentu.


Ewentualne screeny/świadkowie
Dodatkowo do świadków @ceglar i @Blah Blah Stay Down którzy też byli w tym tickecie pomijając opiekunów. (5element i sava)

Spoiler

image.png?ex=659f1120&is=658c9c20&hm=c3c

image.png?ex=659f101d&is=658c9b1d&hm=d39

Cała rozmowa jest też ciągle dostępna na discordzie organizacji przestępczych > #ticket0009 w sektorze 'dywanik'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Pomimo iż "regulamin działu skarg" wnosi o wypowiedź stron nie znaczy to że w przypadku czystej winy nie możemy jako dział skarg i apelacji z automatu akceptować jej i przejść do ukarania użytkownika oskarżonego, wyrok wyda @wuuu

K4L3K lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara zostanie skrócona do 3 stycznia 2024 roku. Nie jesteś nowym graczem roleplay, przez co na zdrowy rozum sam powinieneś wpaść na pomysł aby przemilczeć i nie robić żadnych zadymek na nowej postaci. Patrząc również na to, że opiekunowi Ci poszli na rękę.

katae, K4L3K i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin