Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[13/01/2024][VLOG] @noahalex - Powrót na V-Tube oraz nowe plany, czyli My stick of view - drummer podcast about non-drum things.


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

**Na kanale V-Tube Noaha Alexandra pojawił się nowy materiał. Głównym tematem vloga jest projekt, z którym młody perkusista z zespołu Soul Evisceration startuje w sieci. Większość materiału została nagrana telefonem z ręki, jednak całość została zmontowana sensownie tak, by całe wideo wyglądało na estetyczne. Nieplanowanymi gośćmi w wideo był Eelis Forsberg - frontman i lider zespołu, do którego należy Noah oraz Jack Muller - frontman zespołu Lost Empire.**

 

**Materiał zaczyna się wewnątrz pojazdu Noaha.**Screenshot-10.png

Noah Alexander mówi: Cześć! W sumie to już dawno cokolwiek wrzucałem na swój kanał V-Tube... Trochę, ba... A nawet bardzo zaniedbałem to wszystko. Jednak mój powrót tutaj to również początek nowego projektu, który dzisiaj chcę Wam zaprezentować i oficjalnie rozpocząć nad nim prace! Więcej teraz szczegółów jednak opowiem już jak dojedziemy do Astaroth...

**Ujęcia z samochodu ucinają się, a na materiale zaczynają się pojawiać przez kilka sekund kadry z Los Santos, nagrane podczas podróży do wytwórni Astaroth.**

 

 

Screenshot-1.png**Po chwili zaczynają pojawiać się ujęcia, okazujące budynek wytwórni.**

Noah Alexander mówi: Po dobrych kilkudziesięciu minutach, o dziwo bez korków, udało się w końcu dostać do siedziby Astaroth Records. Wchodzimy do środka i zaraz będziecie już wiedzieć co za niespodziankę przygotowałem dla Was.

**Noah Alexander kieruje się w stronę wejścia do budynku Astaroth Records. Przełączył na na moment kamerę przednią na tylną, po czym ponownie odpalił ją na tryb przedni, gdy wszedł już do środka. 

**Po chwili na materiale ukazuje się mroczne wnętrze wytwórni.**

 

 

Screenshot-4.png

 

**Noah Alexander skierował telefon tak, aby ukazać wystrój wytwórni.**
Noah Alexander mówi: Jak już tu jesteśmy to sprawdzimy czy ktoś może coś nagrywa... najwyżej mi będą kazali, mówiąc ładnie... spieprzać ze studio...
**Noah Alexander wchodzi do studio z odpaloną kamerą.**
Eelis Forsberg mówi: O, pan vloger. Mam coś dla Ciebie.
**Jack Müller gdy zauważył kamerę odrazu poprawił kołnierz w koszuli.**
**Noah Alexander odwrócił się od razu tyłem do nich.**
**Eelis Forsberg wystawił do niego karteczkę.**
Noah Alexander mówi: Jak widać jednak będę miał pierwszych gości na nagraniu...
**Noah Alexander zaśmiał się w kierunku kamery.**

**Następuje nagłe cięcie oraz zmiana kadru**

Screenshot-3.pngJack Müller mówi: Jak powiem jakiegoś n worda to bede mial przewalone?
Eelis Forsberg mówi: Bardzo.
Jack Müller mówi: Nicea - takie miasto.
Eelis Forsberg mówi: Powiedz n worda dla grubych.
Noah Alexander mówi: Sieema Eelis i siema Jack... I lepiej nie mów... No to może być.

**Po chwili nagranie znowu zostaje przerwane cięciem, co może być spowodowane usunięciem dialogów, jakie nie powinny się znaleźć na materiale.**

 

 

Screenshot-5.png**Kolejny kadr przestawia Noaha spacerującego po głównym korytarzu studio, zmierzającego w stronę klatki schodowej.**

Noah Alexander mówi: Chwilowe cięcie na solidne zbicie graby z chłopakami i idziemy dalej, nie ma co im przeszkadzać w randce... Zostało pokonać nam jeszcze tylko w cholerę schodów... Nie jest to przemyślany element budynku i nie przepadam za nimi, ostatnio nawet się na nich wywaliłem...
**Noah Alexander odwrócił się w plecami do schodów tak, aby je nagrać.**
Noah Alexander mówi: Nie pozdrawiam Cie Wattie... Lub jak to mi się spodobało nowe określenie... Walter. W każdym razie jest jeszcze inna osoba, która ich jeszcze bardziej nienawidzi ode mnie, ale Wam nie zdradzę kto. Powiem tylko tyle, że jest to ktoś na pewno powiązany z Astaroth i jest to dość popularna osoba w świecie muzycznym. Dobra, bez gadania... Pora na walkę. Tutaj pozwolicie, że po prostu utnę to i zacznę nagrywanie ponownie po jakichś trzydziestu minutach.
Noah Alexander mówi: Jak już odsapnę...

**Noah Alexander zaśmiał się do kamery, po czym zakrył obiektyw ręką, a następnie wyłączył nagrywanie.**

Screenshot-6.png

**Zgodnie z zapowiedzią, nastąpiło cięcie materiału, a kolejny kadr w nagraniu już ukazuje inne pomieszczenie w wytwórni.**
Noah Alexander mówi: Znajdujemy się w sali jakby to ująć... Fotograficznej w studio, a przede mną... Uwaga...
**Noah Alexander odwrócił się o sto osiemdziesiąt stopni, ukazując w kadrze swój projekt.**
 

 

 

Screenshot-8.png

 

 

Noah Alexander mówi: Moje nowe królestwo, którym chciałem się Wam pochwalić...

**Następuje kolejne cięcie, a na materiale zaczyna lecieć kilkusekundowe zaprezentowania miejsca z różnych perspektyw. Po chwili na nagraniu pojawia się ponownie Noah, tym razem już siedzi za biurkiem, a kamery już nie trzyma w ręku, tylko została umieszczona ona w statywie.**

 

 

 

Screenshot-9.pngNoah Alexander mówi: No dobra, ale spytacie mnie, co to za miejsce i dlaczego jeszcze nic nie powiedziałem co? Już wam tłumaczę... Chcę oficjalnie poinformować Was o nowym projekcie, mianowicie jest to mój nowy program, który będzie nazywał się...
 Noah Alexander mówi: My stick of view - drummer podcast about non-drum things.
Noah Alexander mówi: Tak... Dokładnie tak, oficjalnie startuję z podcastami, a jak mogliście zauważyć wcześniej miejsca są dwa... Nie bez powodu. Zamierzam prowadzić ten program z gośćmi, których będę tutaj zapraszał. Głównie to będą osoby związane z branżą muzyczną, póki co taki mam plan... Będziemy wspólnie prowadzić dyskusje, zapoznawać się z nowinkami, ogólnie tematów mam do wyczerpania od cholery i zamiast stopować z pomysłami to tworzy mi się ich w głowie co raz więcej. Zaczyna mi się aż język plątać, jestem cholernie podekscytowany tym!

 

Screenshot-11.png**Noah Alexander otworzył w międzyczasie puszkę z Fuzzy Cola Zero i upił kilka łyków.**

Noah Alexander mówi: Wybaczcie, musiałem się napić, te schody były jednak sporym wyzwaniem dla mnie... Bez przedłużania! Jeszcze raz, oficjalnie informuje Was, że startuję z nowym projektem. Podcasty będą pojawiać się na moim kanale V-Tube oraz w wersji do odsłuchu na platformach streamingowych. Na dniach pojawi się również fanpage na Lifeinvader, na który już chciałbym was wstępnie zaprosić, więcej informacji na pewno wrzucę na swoje social media.
Noah Alexander mówi: Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zajebiście nakręcony na ten projekt, liczę, że wyjdzie z tego naprawdę solidny produkt i dzięki mi oraz gościom oczywiście uda wyłowić się jakieś perełki, które powinny dostać jakiś rozgłos. Dobra... Mógłbym tak gadać do śmierci, ale pozwolicie, że oszczędzę swój głos na kolejne materiały. Na ten moment nie pozostało mi nic innego jak pożegnać się z Wami i po prostu powiedzieć... Do zobaczenia!

**Noah Alexander uśmiechnął się do kamery.**

**Na koniec wideo pojawiło się kilka kadrów, ukazujących Noaha oraz ponownie wnętrze studio, po chwili wideo zaczęło przygasać, a sam film został zakończony. Całość trwała około 12 minut.**

 

MATERIAŁ NIE PODLEGA WYCENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin