Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Support Shogun] Shogun


MrAndreios

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/2947-mrandreios/
Link do konta oskarżonego: -  https://forum.v-rp.pl/profile/600-shogun/
Powód składania skargi: - Pozwolenie na eskalacje konfliktu, zerowe rozwiązanie problemu, ignorowanie prośby gracza o rozpatrzenie problemu.
Wyjaśnienie sprawy: - ‎piątek, ‎8 ‎stycznia ‎2021, ‏‎03:04:07 - rozpoczął się konflikt pomiędzy organizacją przestępczą, a dwoma graczami, potrzebna była reakcja kogoś z administracji, niestety gdy zjawił się supporter SHOGUN, przyglądał się jedynie spięciu na /b, co jest dla mnie niedopuszczalne, żeby osoba z administracji dopuszczała do eskalacji konfliktu, jak to zazwyczaj bywa, powinien ukrócić od razu spór, zarządzając co następuje, lecz owy support pisał teksty typu: "Shogun: Ze mną można pożartować, ale są żeczy, których nie mogę odpuśić" I po tym fakcie nic się nie stało... Czy też "Nie mam kija w dupie jak większość"
Dowody: Bardzo proszę administrację, o wyciągnięcie logów i przyjrzeniu się całj sytuacji z piątku, ‎8 ‎stycznia ‎2021, ‏‎03:04:07 gdzie support Shogun dokonywał interwencji, żeby mieć pełny ChatLog.
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kłócić nie chce, ale ten wpis o TOKSYCZNEJ GRZE IC jest już przesadą. Jedyne co ja w tym czasie robiłem to pisałem na /b i za to ew. powinienem dostać karę. Jeżeli supporter nie odróżnia czatu IC od czatu OOC powinien raczej zająć się czymś innym XD @Shogun To Ty mi wlepiłeś tak idiotyczną karę i to Ty musisz udowodnić mi winę - Poproś kogoś o czatlog z tej sytuacji i zaprezentuj mi TOKSYCZNĄ GRĘ IC. Co do braku kultury na czacie OOC - masz rację i robiłem to z pełna premedytacją, ile można klepać schemat zdałnionego gracza?  Poza tym możesz nas Shogun oświecić i wytłumaczyć czym jest toksyczna gra IC, bo tego też nie wiemy.

spacer.png

Edytowane przez depcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ przez to, że muszę się tłumaczyć z czegoś tak debilnego moja organizacja zaraz będzie uchodziła za bandę narwanych kretynów bo koleś nie potrafi w ciągu 20 minut rozwiązać tak błahej sprawy. Po pierwsze wbieganie z siekierą do klubu na Vespucci i krzyczenie "JEBAĆ ULANE KURWY" z automatu powinno być banowane i tyle, 2021 rok. Każdy z nas praktycznie gra w RP po 5 lat+ i takie coś jest po prostu czystym odwalaniem i psuciem rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Zarówno jedna jak i druga kara którą otrzymałeś według mnie jest słuszna, podczas mojej interwencji gdy zaproponowałem aby całą akcję powtórzyć i dojść w ten sposób do porozumienia zacząłeś bluzgać na czacie OOC, upomniałem Cię dwa razy aż otrzymałeś warna - następnie nie widać jakiejkolwiek poprawy otrzymałeś AJ. Zaraz po tym zarówno jedna jak i druga strona powtórzyła akcję i nie było z tym problemu, praktycznie jedyną osobą która nie była się do tego dostosować byłeś Ty. Jedyny błąd jaki zrobiłem w przypadku AJ to to że nie dopisałem jeszcze niechęć do gry IC.

Caroline_ i Daniel5204 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shogun napisał:

Witaj. Zarówno jedna jak i druga kara którą otrzymałeś według mnie jest słuszna, podczas mojej interwencji gdy zaproponowałem aby całą akcję powtórzyć i dojść w ten sposób do porozumienia zacząłeś bluzgać na czacie OOC, upomniałem Cię dwa razy aż otrzymałeś warna - następnie nie widać jakiejkolwiek poprawy otrzymałeś AJ. Zaraz po tym zarówno jedna jak i druga strona powtórzyła akcję i nie było z tym problemu, praktycznie jedyną osobą która nie była się do tego dostosować byłeś Ty. Jedyny błąd jaki zrobiłem w przypadku AJ to to że nie dopisałem jeszcze niechęć do gry IC.

Jako osoba biorąca udział jako jeden z ochroniarzy się wypowiem, nie było tak jak opisujesz. Trzy razy Cię prosiłem o DISCORD, żeby przesłać Ci materiał dowodowy z obrazy gracza. Zignorowałeś to. Pozwoliłeś do eskalacji konfliktu od samego początku, co jest niedopuszczalne jako administrator, bo powinieneś rządzić, a nie być osobą, która nie ma własnego zdania i tylko obserwuje jak dwie strony się przekrzykują. Pisałeś o tym, że nie masz kija w dupie itd... Nie wiem co to ma do rzeczy, skoro jesteś w administracji tego serwera i powinieneś pilnować porządku, żeby do takich sytuacji nie dochodziło, a jeżeli dochodzi to powinieneś ukrócić je natychmiastowo, mylę się? Gracze zawinili, bo doszło do wyzwisk - to jasne. Ale Twoja reakcja była najniższych lotów, po przedstawieniu Ci genezy konfliktu, dalej nie wiedziałeś o co chodzi, nie panowałeś nad sytuacją. Ja mam tylko o to pretensję. Wydaje mi się, że administracja powinna mieć silną rękę, żeby za przeproszeniem taki przykładowo jak ja, łebek nie wyzywał innego gracza, w trakcie gdy supporter czy inna osoba z administracji jest przy sytuacji. 

Miałeś chaos na czacie, bo 5 z 6 osób z akcji pisało wtedy na /b? - Wystarczyło powiedzieć jak policjant z drogówki podczas kolizji, jedna strona na bok i przedstawia sprawę, a potem druga strona przedstawia sprawę. Po tym werdykt co się postanawia. A Ty stałeś z zegarkiem w ręku 15 minut w miejscu i wysłuchiwałeś przekrzykiwania się dwóch stron.
Gdzie już pal licho, że wyegzekwowana sprawiedliwość była tylko w stosunku do jednej ze stron, bo druga nie została ukarana za teksty OOC typu "Twój stary pijany"  "Jesteś idiota nara" - gdzie osoba potem dała /q i nie wracała przez 10 minut.

Tu przykładowa ignorancja, jak prosiłem o Discord, i już nawet z lekkim oburzeniem napisałem dużymi literami.
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na wypowiedź w tym temacie. Jako że jestem na telefonie mogę popełnić błędy, za co przepraszam.

1. Akcja- właśnie dla takich sytuacji, dziwię się że jeszcze gram w role Play. Gość odgrywa sobie postać 40'o letniego patusa alkoholika wojownika sampowskiego faggio i bez panelu, czy chociażby przebywania przy grupie przestępczej postanawia sobie wbić do klubu, robić raban i tańczyć sam na pustym danchall',u drżąc się w niebo głosy "JEBAĆ MURZYNÓW!". Gościu, ja cię widziałem i wiedz że dziwne mi było że nie skończyłeś z aj'tem za taką gówno grę bo jest toksyczna i tak wkurwiająca że działa na szkodę serwera. Co do ekipy Deptaka, grałem z nim tutaj i na lsce. Chłopak mądry ale przy akcjach nie idących po jego myśli odpierdala jakieś fochy.

2. Shogun- dałeś się złapać jak małe dziecko na prowokacje i źle odrobiłeś sytuację. Byłeś proszony do wyjaśnienia akcji, zbyt szybko postawiłeś błędną decyzję i teraz mamy sranie w sekcji skarg, bo są aż 3 na jedną sytuację która w ogóle nie powinna mieć miejsca.

3. Konsekwencje IC- dla mnie cała ta akcja dla dobra vasinov i tych dwóch debili, którzy się bawią w prowokacje niczym ławeczka 7 lat temu powinna być cofnięta. Zagraliście gówno z obydwu stron i nie ma że nie. To wam powie każdy.

4. Co mi do tego- nie jestem powiązany jakoś z skargą, fakt byłem w lokalu na chwilę przed wydarzeniem ale udało mi się uciec w porę widząc jakie gówno się zaraz odpierdoli. Mam wrażenie że wypowiadam się dosyć jasno i klarownie w tym temacie, w imieniu "świadków zdarzenia".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgodzę się z tym, że Shogun powinien od samego początku twardo interweniować i zaprzestać rzucania mięsem na czatach OOC. Choć z drugiej strony to takiej sytuacji nie powinno być i w samej tej skardzie na supportera wynikło też kilka innych rzeczy, które palą w oczy. Fakt faktem pomylił się też jeśli chodzi o karę dla depciora, bo nie powinien karać go w ten sposób za grę IC, a OOC - przypuszczam, że po prostu się pomylił i myślał o jednym, a napisał drugie. Rozmawiałem już z nim o tym jakiś czas temu jak ta skarga została świeżo napisana, ale przypomnę jeszcze jemu, jak i reszcie supporterów jak należy interweniować w takiej sprawie. Myślę, że jest temat wyczerpany patrząc tez na to kiedy byl napisany ostatni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin