Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Niesłuszny AJ


Szmita

Rekomendowane odpowiedzi

TYTUŁ TEMATU:  [Niesłuszne nadanie AJ za afk / Mario] Jeffrey Kelly

Link do Twojego konta: -https://forum.v-rp.pl/profile/3010-szmita/
Link do konta oskarżonego: -https://forum.v-rp.pl/profile/521-mario/
Powód składania skargi: - AJ za stanie na ulicy.
Wyjaśnienie sprawy: -Witam.Chciałbym odwołać sie od tej kary,ktorą rzekomo dostałem za bycie afk ale jak mogłem być skoro byłem w stanie odpisać bez problemu?
To ze stałem sobie w miejscu nie świadczy o tym że jestem AFK,po co miałem sie ruszać z miejsca jak na kogoś czekałem?
Admin Jaila moge zbić,ale to nie zmieni faktu że teraz mam zasypaną kartoteke czymś czego nie zrobiłem
Brało w tym udział chyba 3 adminow,podczas rozmowy mieli nicki jak normlani gracze i zdażyłem tylko napisac w ich strone kogo chca wsadzić do wieży 
Po sekundzie jak odpisałem Kogo?,AJ 120 min.
Na zakładanie skarg w zakładce NA EKIPE trzeba miec chyba uprawnienia Admina więc napisałem w dziale Skargi na graczy.
Dowody: -Ssów nie zrobiłem bo rozmowa trwała z 5 sekund i była jesli dobrze pamietam na czacie IC.
Proszę o sprawdzenie logów  w tej sprawie.

 

Edytowane przez Szmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, brałem w tym udział i jestem śmiało określić, że omijałeś nasz system AFK, a uzasadnie to prosto. Weszliśmy z Mario z Tobą w interakcje i w ciągu 5 minut zamiast nam odpisać to zrobiłeś dwa kółka, albo i więcej. Kiedy zauważyłeś, że ktoś jest przy Tobie chciałeś coś napisać. Kara jest jak najbardziej słuszna i na pewno nie zostanie ściągnięta.

Szybki, Karach i WaderQ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin