Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26/01/2024] My stick of the view - drummer podcast about non drum things. #001: Our First Time. Guest: Freya "H3XE" Sauber


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

logomith2.png.e691a776ea592503dc424893d83b56a1.png

 

**W godzinach popołudniowych na kanale V-Tube Noaha Alexandra pojawił się pierwszy odcinek zapowiadanego wcześniej podcastu. Przed premierą odcinka nie było nigdzie zdradzone, kto będzie pierwszym gościem w projekcie perkusisty Soul Evisceration. Pierwszym gościem serii została DJ'ka oraz producentka H3XE, o której od ostatniego czasu jest nieco głośniej w sieci z powodu afery związanej z wytwórnią NOVA. Osoby, które włączyły materiał tylko po to by dowiedzieć się czegoś nowego z afery mogą się poczuć po materiale nieco zawiedzone. Noah na samym początku sam powiedział, że nie ma zamiaru drążyć dalej tematu, mimo że brał udział aktywnie na swoich social media w komentarzach pod postami. Tytuł odcinka został celowo stworzony tak by brzmiał on dwuznacznie, jednak jest on nawiązaniem do tego, że jest to pierwszy podcast Noaha, a jeśli chodzi o Freye to jest to pierwszy jej wywiad w takim wydaniu.**

INTRO.png

 

 

Noah: Cześć wszystkim! Ja jestem Noah Alexander, a to jest pierwszy, debiutancki odcinek mojego zapowiadanego wcześniej podcastu"My stick of view- drummer podcast about non drum things". Moim pierwszym gościem tej serii będzie Freya Sauber, znana inaczej pod pseudonimem H3XE... Jeszcze raz, hej Freya, jak się masz i co u Ciebie?
** Noah Alexander stara się kontrolować pracę dłońmi tak, by najmniej nimi ruszać przed kamerą.**
** Freya Sauber uśmiechneła się ciepło w stronę Noah, odwróciła wzrok finalnie do kamery machając i witając się z potencjalną widownią która to zobaczy, finalnie wróciła wzrokiem na Noah dodając w delikatnym stresie**.
Freya: Hej, hej - szczerze z dnia na dzień coraz lepiej, ale to chyba widać skoro mam okazje brać udział w czymś takim jak teraz - finalnie dla mnie to pierwsze wystąpienie przed kamerą nie licząc spontanicznego vloga na jednej z imprez, jeszcze raz hej!
Noah: Czyli mówisz, że jestem tą osobą co zainicjowała Ci debiutancki wywiad w takim wydaniu? Nie no teraz nie będę krył zaskoczenia, ale stawia to nas teraz w tym, że oboje mamy debiut tego wieczoru.
** Noah Alexander zaśmiał się pod nosem, popijając w międzyczasie napój z puszki.**
** Freya Sauber rozłożyła ramiona na bok, podrzuciła nimi śmiejąc się.**
Freya: Przypadki chodzą po ludziach - a ten przypadek pewnie jest szczególny dlatego też...
** Freya Sauber obróciłą się w stronę kamery chcac integrować się z osobami które to obejrzą i złożyła dłonie razem przed twarzą.**
Freya:  Przepraszamy za wszelakie niedogodności... *parksneła śmiechem*.
Noah: Tak... Przepraszamy z góry. *zaśmiał się*.
Noah: No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie, ale liczę na to, że ulepimy dzisiaj z tego świetny materiał... Anyway, ostatnio wokół Ciebie było dość głośno w sieci, z resztą sam też uczestniczyłem w tym wszystkim na social media. Odpowiedz mi tylko na jedno zdążyłaś już w miarę odpocząć po tym wszystkim? Domyślam się, że ulgę też na pewno odczułaś, racja?
Freya: Oh ulge... radość i inne pozytywne aspekty tego wszystkiego doszły do mojego umysłu, tak dobrze słyszysz - pozytywne aspekty w tym wszystkim też się znalazły mimo że z zewnątrz pewnie tego nie widać.

Screenshot-4.png


Noah: Cholernie mnie cieszy ta informacja, serio, ale myślę, że nie ma sensu dzisiaj drążyć tego tematu. Mógłbym to co prawda zrobić i tym sposobem podbić na start statystykę, dodając przy tym jakąś chwytliwą miniaturkę pod wideo na V-Tube.. Wiesz o co mi chodzi, nie? Tak z czerwoną strzałką i emoji. *zaśmiał się*.
Noah: A no i zapomniałem, tekst z żółtym napisem na pół obrazu.
Freya: Strzałka to wiem o co chodzi, ale może zaprezentujesz do kamery swoją miną, o jaką emoji chodzi? Pewnie wiele osób też chętnie zobaczy twoją wizje miniaturki w twoim własnym wykonaniu.
** Noah Alexander spojrzał wówczas w kamerę.**
Noah: Joey, nagrywasz to? Może powinniśmy to razem zrobić Freya? Co ty na to?
Freya: Twoja miniaturka, twoje emoji! Nie będę się wtrącała w twoją teatralną wizje artystyczną.
Noah: C'mon! Ty też w końcu jesteś gwiazdą tego odcinka.
Freya: Aaah... niechętnie, ale chyba zostałam przekonana.
** Freya Sauber momentalnie złapała za szklanke z wodą, upiła niewielką ilosć.**
Noah: No to... Na trzy... Raz... Dwa... Trzy...
**Noah Alexander odwrócił się do kamery i zapozował z miną, udając zaskoczenie, zakrył dłonią otwarte usta.**
** Freya Sauber odwróciła się w stronę kamery, delikatnie z opóźnieniem po Noah zrobiła identyczny gest jak on udając ogromne zaskoczenie.**
** Noah Alexander parsknął po chwili śmiechem.**
Noah: Dobra, to się wytnie... Chyba...
Freya: Zdecydowanie - haha...

Screenshot-15.png

 

Noah: Dobra... Skończmy wygłupy, pora na przesłuchanie Freya.
** Noah Alexander zmienił nagle ton na poważny mówiąc to.**
** Freya Sauber poprawiła swoją pozycje na krześle, wracając wzrokiem na Noah.**
Noah:: Robiąc research o Tobie w sieci znalazłem informację, że pochodzisz z Niemiec, zgadza się?
Freya: Zgadza się, jestem w stu procentach rodowitą Niemką z Koloni, mieszkałam tam od urodzenia aż do przyjadu tutaj.
Noah: Kolonia? Damn it... Lepiej nie będę zaczynał tematu związanego z geografią bo tylko się wyłożę przed kamerami jeszcze bardziej... Co w takim razie wpłynęło na to, że znalazłaś się tutaj, w USA? Wymiana studencka?
Freya: Nic z tych rzeczy - ale też nie oczekuj historii życia, sprawa jest prosta i niezbyt interesująca. Znalazłam się tutaj czysto z ciekawości, chęci poznawania innych rejonów świata, jak i klubowej kultury muzycznej.
Noah: Czyli Twój pobyt w USA jak można określić na ten moment? Ile lat już minęło od twojej migracji?
Freya: Oh który mamy teraz rok? Dobra - już wiem.... mineły już okolice dwóch, może prawie trzech lat odkąd opuściłam swój kraj, jeśli chodzi o miasta i stany które zwiedziłam... są niezliczone - poważnie, jak to jest możliwe że jeden stan potrafi swoją powierzchnią przewyższyć cały kraj, niepojęte to dla mnie jak USA jest ogromne.
Noah: To prawda, sam ostatnio sobie to uświadomiłem jak wybrałem się na zlot motocykli pod granicą ze stanem Oregon... W takim razie domyślam się, że zamierzasz w przyszłości starać się o obywatelstwo, zgadza się?
**Noah Alexander upił kilka łyków napoju z puszki.**
Freya: Zaczynam traktować ten kraj jak mój dom, także tak - to jest jeden z przyszłościowych planów na samą siebie.
Noah: Nie pozostaje mi nic innego jak po prostu trzymać kciuki za Ciebie, ale w mojej opinii to będzie tylko formalność w przyszłości. Z dnia na dzień stajesz się co raz bardziej rozpoznawalna w końcu.

Screenshot-17.png


Noah: Powiedz mi w takim razie Freya... Czy zaczynałaś już przygodę z muzyką w swoim ojczystym kraju? Czym się w zasadzie różni niemiecki rynek muzyczny od naszego? Domyślam się, że różnica jest spora, ale chciałbym zobaczyć Twój punkt widzenia.
Freya: Oh rozpoznawalność... to jedno z tych słów które zaczynam słyszeć regularnie, mimo że nie uważam się za osboą aż tak medialną. Czy zaczynałam przygodę z muzyką? Oczywiście że tak odkąd skończyłam dziewiętnaście lat zaczynałam stopniowo wdrażać się w świat klubów i utrzymywać się, właściwie to opłacać swoją szkołe, studia własnie w amatorskich występów jako DJka czy to w klubie, na domówce czy w tak zwanej "piwnicy" prościej undegroundowy klub który oficjalnie nie istnieje i nigdy nic tam nie miało miejsca.
Noah: I to wszystko jeszcze miało miejsce gdy nie byłaś w USA, zgadza się?
Freya: Czym się różni rynek nniemiecki od tego tutaj? Myśle że rynkiem tutaj rządzi rap czy też hip-hop, wszelakie jego odmiany, po moich doświadczeniach i imprezach na których byłam, za to w Niemczech nie znajdziesz klubu bez muzyki z nutką Techno, hah...nTak - to wszystko miało miejsce przed wyjazdem do USA.
Noah: Czyli przyleciałaś już do nas z bagażem doświadczenia, który zamierzałaś wpompować w nasz w ten słynny showbiznes... Co do twojej rozpoznowalności, wiesz... Sama możesz się nie uważać za osobę miedialną, ale no internet robi swoje... I to widać.
Freya: Cóż - czy zamierzalam... raczej, nie? Wszystko wyszło czysto z przypadku przez taką jedną osobę.
** Noah Alexander przyłożył palec wskazujący do ust i przymknął na chwilę oczy.**
Noah: Dzisiaj nie rozmawiamy już na ten temat... To ty masz być tym tematem numer jeden Freya...
Freya: Oh - okay... rzuciłam tylko wytłumaczenie, ale chyba każdy wie o kogo chodzi!
Noah: Na pewno.
** Noah Alexander spojrzał w obiektyw kamery i puścił oczko.**
Noah: Wink, wink.

 

Screenshot-16.png

 

Noah: Dobra... Wracając do tematu Twojej twórczości... Sądząc o tym co powiedziałaś, to produkcja Hollow nie jest Twoim pierwszym projektem, mam rację?
Freya: Pierwszym który zobaczył światło dzienne - ale ogólnie to nie, są pewne skrawki utworów które nigdy nie zobaczyły ukończenia lub też po prostu stwierdział że nie jest to warte wypuszczenia i traktować to jako doświadczenie w produkcji.
Noah: Czyli można uznać, że to właśnie Hollow był ostatecznie tym projektem, przy którym powiedziałaś... Cholera to jest to! Idealne by wrzucić to jako mój debiutancki projekt... Tak było?
Freya: Cóż - tak! No i niesamowicie klimatycznie wpasował w dzień w który go wypuściłam bo Halloween!
Noah: W ostatnim okresie Halloween to dość popularny okres, kiedy artyści coś wypuszczają w sieć...
Freya: W moim przypadku to był czysty przypadek - poważnie.
Noah: Co było po Hollow dalej? Machina kariery muzycznej ruszyła?
Freya: Kariera muzyczna raczej ruszyła po pewnym remixie, a tak to się toczyła na spokojnie raczej byłam taką szarą myszą nie zwracającą na siebie uwagi nawet grając w klubie, bo nikogo dosłownie nie obchodziło kto stoi za konsoletą danego wieczoru.
Noah: Pewnym remixie? Masz na myśli projekt MOXXXY?
Freya: Dokładnie o nim - wtedy dostałam jeszcze większego kopa na rozruch... aby zainteresować się dalej i możliwe że wykorzystać swoją szanse na pokazanie się?
Noah: I też to zrodziło relację między Tobą, a Judy, mam rację?
Freya: Yeah - w jakimś stopniu nawiązałyśmy kontakt... naszą "grą" chyba tak to można nazwać.
Noah: Chcesz coś więcej powiedzieć o tym jak to się zaczęło?
Freya: Sama nasza "gra"? Chyba czysty przypadek że ktoś do Judy podesłał moją wizje jej własnego dzieła, nic innego.
Noah: Ostatecznie można jednak stwierdzić, że dzięki temu przypadkowi ostatecznie udało się wam zbudować silną relację przyjacielską, zgadza się?
Freya: Nie wiem czy ona tak to traktuje - ale z mojej strony to tak, traktuje ją jak przyjaciółkę i jednocześnie... może zabrzmi śmiesznie ale "mentorkę".
Noah: Szczerze mówiąc, jakbym sam brnął w ten styl muzyki co ty, to też bym ją traktował jako mentorkę. *zaśmiał się*.
Noah: Ale jestem tylko pałkarzem i może w sumie aż... Tak jestem aż pałkarzem Soul Evisceration z planami na prywatne projekty wokalne, ale to już zostanie między nami...
Freya: O-ooh... słodkie tajemnicze wychodzą.
Noah: Nie będę Ci zadawał pytania o to czy oglądałaś nasz najnowszy dokument, bo już znam odpowiedź... Zdradzę ją wam... Joey! Zbliżenie na moją twarz!


**Kamerzysta zbliżył kadr na twarz Noaha, która obejmuje prawie cały obraz. **
**Noah Alexander spojrzał w obiektyw z poważną miną, po czym dodał.**
Noah: OGLĄDAŁA!
**Joey śmiejąc się, wrócił do standardowych ustawień kadru.** 
** Freya Sauber podesmiała się po słowach Noah, delikatnie zakrywając twarz.**
** Noah Alexander zaczął się śmiać dość głośno.**
Noah: Powiem Ci, że zaczyna mi się podobać ten content. Serio, czuje się to będzie dobry projekt...
Freya: Oh projekt...
** Freya Sauber zerkneła na kamerzyste, kolejno na Noah.**
Freya: Zapomniałam że jesteśmy nagrywani - jeez! I znowu stres wrócił...
Noah: Jest dobrze! Serio Freya, cieszę się w takim razie, że czujesz się tu swobodnie.

 

Screenshot-18.png

 

Noah: Miałaś okazję już pracować jako producentka z różnymi artystami. Zdradzisz nam z kim Ci się najlepiej do tej pory współpracowało?
Freya: Cóż nie chcę wybierać "ulubionej" osoby... ale parę słów o nich mogę powiedzieć.
Noah: Ooo tak, na to czekałem...
Freya: To tak - jeśli chodzi o Eliane, ELIROSE - miałam z nią okazje pracować przy produkcji jej dzieł artystycznych i pracuje dalej ale więcej szczegółów o tym nie moge powiedzieć, finalnie i tak prace chwilowo wstrzymane z mojej winy - brak dostępu do studia trochę to utrudnił, ale to nie o tym - a o samej Eli! Cudowna z niej dziewczyna pozytywna, przyjazna, a co najważniejsze wyrozumiałą jeśli chodzi o kwestie problemów drugiej osoby, dziewczyna ma cudowny głos i wyobraźnie - jej teksty są wypełnione szczerością jak i sama ona!
** Freya Sauber złapała za szklanke wody i upiła delitkanie zawartości.**
Noah: Szczerze mówiąc... To dziewczynę bardziej kojarzę z tego, że zajmuje się modelingiem... Skoro dajesz rekomendacje to będę musiał zrobić kolejny research... Kto wie, może na następnego gościa tego programu.
** Noah Alexander zaśmiał się.**

Screenshot-7.png


Noah: A jak z innymi osobami?
Freya: Widocznie wiele w niej talentów, kto wie co jeszcze ukrywa przed nami? Inne osoby - Matthew Pierce! Człowiek z niesamowitym poczuciem humoru, czasem mi się wydaje że mija się z powołaniem i powinien zajmowac się standup'em albo zostać komikiem i to mówię poważnie, jego teksty mimo smętności i smutku z nutka agresywności niekoniecznie przedstawiają go jaki jest prywatnie.
Noah: Powiedz mi Freya już tak na koniec... Jakie masz plany na samą siebie, wydałaś na dniach BLOODLUST. Mamy spodziewać się w niedalekiej przyszłości czegoś więcej?
Freya: Niedalekiej? Oj i to bardzo niedalekiej w tytule na streamingach widnieje pewna data... 28 stycznia, także połącz kropki!
Noah: W tym jestem w miarę dobry... Dobrze, że nie kazałaś mi czegoś liczyć, to byłby to już problem.
** Noah Alexander zaśmiał się głośno.**
Noah: W takim razie czekamy z niecierpliwością na 28 stycznia! No i cóż... Nie pozostało mi nic innego niż podziękować za Twój poświęcony czas dla mnie dzisiaj. I że też chciałaś zagościć w moim pierwszym odcinku podcastu, serio. Czuję się cholernie zaszczycony tym. Pozwolisz, że na koniec zrobię nam wspólną fotkę z polaroida i zawiesze ją na ścianie... Ale to muszę do tego kupić tablicę jeszcze korkową.
** Noah Alexander zaśmiał się.**
Freya:  Nie mam z tym problemu Noah, również dziękuje za szanse pokazania sie tutaj i przekazania paru informacji którzy może jacyś oglądajcy chętnie chcieli się dowiedzieć.* Noah Alexander wyciągnął spod stołu polaroida.
Noah: Eelis, zrobisz nam zdjęcie?
**Kamerzysta wówczas skierował nagle kamerę na Eelisa. **

Screenshot-19.png


Noah: Tak widzowie... On był tu przez cały czas...
Eelis:  Zdjęcie, obraz, popiersie, cokolwiek.
Freya: I jadł pizze na naszych oczach!
Noah: Tak...
** Noah Alexander podał mu polaroida.**
** Eelis Forsberg podchwycił aparat, obejrzał go sprawnie, po czym wziął kilka kroków żeby złapać domyślnie odpowiedni kadr.**
** Eelis Forsberg zaczął szukać odpowiedniej pozycji i kątu niczym profesjonalny fotograf, w rzeczywistości bardziej udaje niż zna się na robocie.**

Noah: Mamy to?
** Eelis Forsberg gdy tylko się ustawili, pstryknął im zdjęcie.**
** Eelis Forsberg poprawił polaroid, wystawił go w stronę Noaha, razem z wysuwającym się, wciąż ciemnym zdjęciem.**
** Noah Alexander odebrał zdjęcie i trzyma je w ręku.**
Eelis: Ścianka chwały, co? Aż się przypomina film Dyktator.
** Noah Alexander zaśmiał się.**
Noah: Wiesz, że z tego była inspiracja?
Freya: Chyba muszę zerknąć o jakim filmie mówicie.
Eelis: Koniecznie.

Screenshot-20.png

 

Noah: Dobra... To co, Freya? Żegnamy się oficjalnie. Dziękujemy za to, że byliście z nami do końca i do zobaczenia!
**Eelis Forsberg ruszył w kierunku pudełek z pizzą, zaczął nieco wachlować ich pokrywami, tak by ulotnić zapach pizzy w kierunku dwójki na planie.**
Freya: Bye, bye!


**Obraz zaczął przyciemniać się stopniowo, a pod koniec w tle został puszczony kawałek utworu H3XE - BLOODLUST**

 

Wspomniane osoby  z branży w materiale: MOXXXY, Matthew Pierce, ELIROSE, Soul Evisceration, Eelis Forsberg - niespodziewany gość na wizji.

 

AKCJA IC:

Spoiler

Cały materiał został odegrany w grze.

PROMOCJA:

Spoiler
  • Afera medialna między NOVA Records, a H3XE. - aktywne udzielanie się Noaha oraz innych członków zespołu Soul Evisceration w temacie.
  • Vlog, przedstawiający nowy projekt Noaha
  • Posty na LI związane z tematyką podcastu
  • Noah był ostatnio jednym z bohaterów postu Celebrity Preview razem z Asami Kiyoko
  • W sieci został wypuszczony film dokumentalny zespołu Soul Evisceration, o którym z resztą wspomina w materiale

WYDATKI:

Spoiler

Kamerzysta + Montaż materiału - 2.500$

INFORMACJE DLA OPIEKUNÓW:

Spoiler

Nick IC: Noah Alexander
Numer konta bankowego: 8710444556

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Matthew Pierce przesłuchał odcinek podcastu podczas treningu na siłowni. Zostawił pod nim łapkę w górę i komentarz z swojego prywatnego konta o treści: "Potwierdzam jestem zabawny. Ślę całuski"**

Furix, Meph, Mith i 2 innych lubią to

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Eliana przypadkowo wpadła na odcinek, kiedy wieczorem leżała na kanapie w swoim domu i przeglądała sociale na laptopie. Włączyła go z ciekawości widząc na miniaturce znajomą twarzyczkę H3XE. Popijając soczek pomarańczowy obejrzała z zaciekawieniem uśmiechając się szeroko i czując ciepło na serduszku, kiedy Freya wspomniała o niej.**

Furix lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin