Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/organizacja WAH CHING | WESTERN-SIDE 23 (WS-23)] wontorek homie


wontorek homie

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/686-wontorek-homie/
Link do konta oskarżonego


Powód składania skargi: Glownym zarzutem jest metagaming, reszta to; watpliwa gra ic i caly ogol
Wyjaśnienie sprawy: Wlasciwie to wstawilbym tutaj link ticketa z przestepczych, ale nie dostalem odpowiedzi od jednej strony czy moge wiec uszanuje to. Głownym zarzutem jest metagaming który według lidera i vlidera organizacji nie ma miejsca, nazywaja to czystym przypadkiem. Czysty przypadek zdarzał się wielokrotnie. Gdy prosiłem o logi to chłopaki omijali temat, totalnie zlewając i sugerując, że juz dawno jest wytłumaczony i nie rozumieją o co tak właściwie chodzi. Fakt, przykład metagamingu został wytłumaczony jednak tylko z jednej perspektywy, a pozostałe dwie są wciąż nie rozwiązane. Ale od początku, sytuacje o które głownie się rozchodzi to;
1.  [22.01.2024 21:27] Sytuacja gdy ja + trojka wpadliśmy na corner nad stacja LTD na little seoul. Na miejscu była wtedy trójka Azjatów z opozycji; 
Shin Danabi, Jack Li, Nuno Ni . Zaczelismy grac ofensywnie do tej trojki, kazaliśmy oddać fanty dilerom, ale nagle z dupy pojawił się Den Chien. Więc dynamicznie rozpoczeliśmy fade. Nie jesteśmy zadowoleni z tego jak wyglądała ta cała akcja ale nie zrobimy juz nic z tym. Na tickecie stworzonym na przestępczym prosiłem o to aby chłopaki podesłali jakikolwiek dowód który wyjaśni to wszystko. Nie znaleźli nic takiego więc zaczęli pisać, że tamte postacie już nie grają u nich.
2.  [24.01.2024 23:54] To był chaotyczny dzień, mała grupka organizacji Wah Ching otrzymała dm od organizacji Wei Wen Tong 3 vs +10. Jeden z chłopaków od @EnjoyTheRide w takiej sytuacji wyciągnął broń prawdopodobnie draco lub jakieś micro uzi, którym miał zamiar przewiercić tak liczną grupę(gdzie tutaj sens?). Z tego co mi wiadomo otrzymał finalnie pk, jednak ten dzień nie skończył się na tym. Chłopaki Bruce Jin, Ching Xeo magicznym sposobem znaleźli się na tyłach budynku gdzie znajdował się wtedy tylko w pojedynke Joe Bohai - Chcieliśmy otrzymać od chłopaków jakieś sensowne wytłumaczenie jak się tam znaleźli to otrzymaliśmy tylko wiadomość, ze pokazywał koledze corner(napisal to na /w).  Nie dostaliśmy fotki z logów która sugeruje coś takiego, więc mam nadzieje, że chłopaki to wyślą tutaj lub ktoś z ekipy to sprawdzi.  W tej samej sytuacji dostałem crasha, chłopaki zgodzili się zatrzymać akcje jak Daryl Oishi z Aaron Chen poprosił ich o to. Jednak to był puste słowa, akcja była wciąż kontynuowana. Aaron Chen i Daryl Oishi stwierdzili, że uciekną i tak zrobili. Aaron Chen uciekał przed maratończykiem Ching Xeo który finalnie został postrzelony zaraz po tym jak zaczał rapidowac go. Takie sytuacje są na porządku dziennym gdy ktoś w obronie swojej wypala w opozycje. Kolejna sytuacja która pokazuje metagaming wydarzyła się kilkanaście minut po poprzedniej, gdy mieliśmy zamiar zagrać za blokiem, znaleźlismy tam Ching Xeo(nie podeszlismy do niego, po prostu się cofneliśmy i podeszliśmy do stojącego na przodzie Joe Buhai który wcześniej uciekł. Zaraz to zebrała się dwójka która faktycznie odegrała IC, jednak po chwili pojawiła się kolejna osoba (Ching Xeo) która wybiegła zza bloku jak pies gdy zobaczyła ze gramy do kogos z organizacji papuxa. Finalnie rozpętała się bójka w której Bruce Jin wyciągnął broń jako pierwszy i zaczął strzelać do Daryla Oishi który wyciągnął kose. Chłopaki twierdzą, że Ching Xeo robił wtedy corner i skończyły mu się narkotyki, ale nie chcieli pokazać logów. Proszę o dokładne przeanalizowanie logów, liczę, że wszystko szybko się rozwinie. Napływają do mnie screeny jak chłopaki siedzą na discordzie w trakcie gry, ale no coż pewnie wciąż czyste przypadki. Pozdro, reszte macie w tickecie(dostałem zgode od kazdej ze stron wiec wrzucam).
Dowody:  wszystko macie tutaj, nic wiecej nie trzeba dodawac licze ze zostanie to dokladnie przeanalizowane 


@EnjoyTheRide @Sava @5element @Qumaty


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym zaznaczyć, że conajmniej dziwne dla mnie jest stwierdzenie "screen który przysłałeś i go nie upubliczniam zostanie wzięty pod uwagę" - no to jesteśmy w publicznej skardze, gdzie przedstawiamy sobie wszystkie dowody i się przed nimi bronimy czy robimy jakieś rzeczy za plecami? @Spectre Weź to pod uwagę, bo zostaliśmy odesłani do tego działu właśnie po to, żeby każdy wszystko wyłożył i wyjaśnił publicznie a nie robił coś po kątach. Druga sprawa - myślę, że rozpatrywaniem skargi powinny się zająć osoby, które są odpowiedzialne za półświatek przestępczy tj. @Sava, @5element, które mają na tyle kompetencji by odpowiednio sytuację przeanalizować.

Siema - wszystko już wyjaśnialiśmy w Tickecie, z opiekunami i z ich pomocnikami - każdą sytuacje. Zupełnie nie rozumiem dzisiejszego podejścia graczy, że niewinne osoby muszą się tłumaczyć z normalnej gry - jest to wręcz dla mnie chore, że poświęcamy kilka godzin zamiast na tworzenie własnych projektów to tłumaczenie się z zarzutów o MG, które pojawia się przy każdej jednej akcji. Nie było ani jednej sytuacji w której nie zasugerowalibyście, że pojawiło się MG - tak się składa, że zarówno moi aktualni jak i byli gracze fartownie nagrywali swoją rozgrywkę - więc zdaje sobie sprawę, że rzeczy pokazywane przez drugą stronę mogą wyglądać dziwnie i najpewniej źle zostalibyśmy odebrani przez pomówienia gdyby nie fakt, że gracze mają i nagrania i logi. Jak widać po tickecie, nawet osoby odpowiedzialne za półświatek po naszej argumentacji stwierdziły, że to wy właśnie chujowo gracie - a że ja trzymam się zasady nie tykaj gówna bo śmierdzi, to ucieliśmy się całkowicie od gry z wami i jest jeden wielki spokój. A i prosiłbym o to, żeby też wypowiedział się w skardze @aikon, który obiektywnie oceniał dowody przesyłane z obu stron.

No to czas na odbijanie zarzutów - witam serdecznie specjalistę od mg

image.png.135e0be4e70782c5aa6f42da7da3b654.png

No to lecimy.

 

1. Na początku chciałbym się odnieść do zdania "Zaczelismy grac ofensywnie do tej trojki, kazaliśmy oddać fanty dilerom" - ej chłopaki, to zastanówcie się - to my was ciągle zaczepiamy i nie dajemy wam grać. Od samego początku zaoferowaliśmy wam normalną, fabularną rozgrywkę - jednak to wy bawicie się w lootgrab i DM, z czego my nic sobie nie robimy i nie biegamy po opiekunach, funflach i skargach bo po prostu gramy w grę i potrafimy przyjąć porażkę na klate jeśli jest to wymagane. 

image.png.dcd7b66a91e00bbc93b17f266eea0500.png

To wy z każdą akcją idziecie, można powiedzieć robić MG do waszego kumpla Chopina? Bo jak dla mnie opisywanie sytuacji z gry naszym przeciwnikom na discordzie można uznać za MG i jest to bardzo nie w porządku, w końcu mogą to wykorzystać w grze IC 🙆‍♀️

image.png

A teraz do konkretów. Tak jak wspomniałem wcześniej - wymienieni gracze nie są aktualnie (a niektórzy nawet nie byli) członkami naszej organizacji, aktualnym członkiem jest tylko jedna osoba, więc komunikacja i uzyskanie od nich wyjaśnień i logów na cito nie było możliwe. Na szczęście mimo, że nasze drogi się rozeszły to pozostajemy w dobrych relacjach (nie jak to twierdzi wasz funfel, że ludzie sie skarżą na naszą toksyczność i odchodzą xDDDDDDD) i otrzymaliśmy od graczy materiały. Myślę, że wymienieni gracze też powinni się w skardze wypowiedzieć skoro dotyczy to ich postaci - skoro byli na miejscu to opiszą to dokładniej. Gwoli wyjaśnienia - gracze Nuno Ni, Dan Chien i Shin Shanabi byli faktycznymi graczami organizacjami - jeśli chodzi o Jack Li, był to wanna-be, bez panelu organizacji zatem za niego nie biorę żadnej odpowiedzialności jako lider. 

Przejdźmy do samej sytuacji - nie opiszę tego dokładnie ze względu na to, że mnie nie było - wkleje tylko logi i screeny z gry, które pokazują, że gracze normalnie grali  - przekażę im skargę na PW więc sie wypowiedzą sami. 

image.png?ex=65cbdd21&is=65b96821&hm=cd4

image.png

Plus na dowodzie od was widać też otrzymane i wysłane smsy co potwierdza, że było to tam na miejscu. 

 

image.png

 

Tutaj masz wypowiedź tego wanna be (Li Wei) (gracz nie był pod naszym panelem, pierwszy raz był w grze), który pisze, że zaraz wróci bo robi reloga, stąd może wrażenie, że pojawił się "znikąd". 

image.png

A tu masz Dan Chien przed otrzymaniem SMS jak pisał, że zaraz wróci. 

 

Myślę, że to wystarczy - gracze sie wypowiedza i opiszą dokładnie sytuacje.

 

2. Gracz o którym wspominasz na początku był wanna-be, o którym nic nie wiedzieliśmy jako graczu. Otworzyliśmy się na początku organizacji mocno na wszystkich graczy i daliśmy im możliwość gry PRZY NAS, nie U NAS. Tak, sytuacja z tą bronią też mi się nie podobała - nie wiem nawet czy gość nie był od kogoś podstawiony od kogoś, nie chcę tutaj przypuszczać. Ale mniejsza - zutylizowaliśmy go od razu po tym bo też nie popieramy takich zagrań. Jeśli chodzi o dalsze sytuacje - tutaj wypowie się @Qumaty bo mnie tam chyba nie było, nie wiem o jakiej sytuacji mowa więc to on wam odpowie.

 

TO NIE JEST KONIEC DRUGIEGO PUNKTU - @Qumaty WAM NA TO ODPOWIE, WIĘC PROSZĘ AKCEPTOWAĆ PÓKI CO TYLKO WYPOWIEDZI OD NASZYCH I NASZYCH BYŁYCH GRACZY, ŻEBY WSZYSTKO BYŁO W JEDNYM MIEJSCU, BEZ CHAOSU. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Witam, chciałem zaznaczyć, że nie było tam BW po BW, po drugie, otrzymałem po akcji z chopinami PK, więc mojej postaci fizycznie tam nie było. Mogłem grać z wami normalnie akcje, bo poprzedni wątek został ucięty przez PK. Z tego co się orientuje, to po PK ginie randomowa postać w naszej organizacji, więc nie rozumiem gdzie widzisz tutaj problem. 

Kolego, nie było tam żadnej magii, prosiłem cię w tickecie o podanie daty, by móc znaleźć screena, w którym pisałem na priv kumplowi, że pokaże mu jeden z naszych cornerów (na co mam screena). Był to gracz, który dopiero zaczął u nas swoją przygodę. Nie grał długo na klimaciku, więc zwyczajnie pamiętał stary schemat z cornerami. Napisałem mu w wiadomości prywatnej, że będzie je widział po relogu, a na ten moment, mogę mu zwyczajnie pokazać jeden z cornerów w grze. 

image.png

Wytłumaczyłem wam, że akcja z afkiem była moim niedopatrzeniem. Nie zatrzymałem chłopaków, którzy do nas dojechali. Pomijam fakt, że oskarżacie nas o MG w trzech przypadkach. Obaliłem wasze mity na temat MG, popierając to solidnymi screen'ami w tickecie. Nie zmienia to faktu, że jedna osoba tak na prawdę niczego by nie zmieniła. Owszem, Aron Chen uciekał przed maratończykiem, masz racje. Akcje ze strzelaniem w obronie własnej się zdarzają, jednak... nikt o zdrowych zmysłach nie zrobiłby tego PRZY RUCHLIWEJ ULICY W ŚRODKU CENTRUM. Śmieszy mnie fakt, że ziomek który ma aktywnego bana, ma logi za MG, zamiast grupy freelancerów gra grupę z Pruszkowa, próbuje oceniać nasz poziom rozgrywki. Dorzucam wszelkie screen'y z drugiego punktu.  Wspomniałem również w tickecie, że kręciliście aferę na głównym spocie naszej organizacji.  Narracyjnie jest tam więcej niż pięć osób na krzyż, to tak nie działa kumple. Resz


Nie, nie, nie - przeinaczasz prawdę. To nie JA wyciągnąłem broń jako pierwszy, tylko zrobił to wasz człowiek, wyciągając nóż podczas squabble. Wytłumaczyłem wam w tickecie, że gdybyśmy byli nastawieni na DM, za takie coś.. biorąc pod uwagę NASZĄ przewagę, jak sam zaznaczyłeś w Tickecie, wasz ziomek skończyłby z FCK. Pomijam fakt, że zaczęliście się do nas pruć IC, dziesięć minut po tym jak uzbrojona grupa przegoniła was z naszej miejscówki. Dziwnym trafem, wracaliście z tego samego cornera, z którego zostaliście przegonieni. Myślę, że rozpisałem się w drugim podpunkcie, na tyle na ile mogłem. Resztę zostawię pozostałym osobom, które się wypowiedzą w tym temacie.
https://streamable.com/hvhh5c

dorzucam jeszcze perspektywę ludzi od nas. Widać na ostatnim nagraniu, że nie było tam żadnego MG. Wątpicie w nasz poziom rozgrywki, a jak widać - nie mieliśmy na celu DM'u z wami, chcieliśmy was tylko nastraszyć, bo grając grupe freelancerów, próbujecie ustawiać nas po kątach.

https://streamable.com/x20yvw



 

Edytowane przez Qumaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na informajcach jakie przekazały obie strony głównym problemem były sytuacje wynikające z gry IC i MG. Nie będziemy uczestniczyć w rozwiązywaniu spraw, które możecie pociągnąć w grze lub za pomocą kanałów narracyjnych na forum lub discord, co jasno wam przekazałem.  Większość oskarżeń zostało odbitych przez drugą stronę i nawet byliście w stanie oboje dojść do podobnych wniosków (przykład rapid punch) co zwiastowało jakiś mały sukces po kilku godzinnej wymianie wiadomości. Po przejrzeniu całości, screenow i nagrań oraz zapoznaniu się z wiadomościami od @EnjoyTheRide i @Qumatypoinformowałem was, że nie ma tu mowy o żadnym MG. Podkreśliłem wyraźnie, że macie prawo nie zgadzać się z moją opinią co sam zresztą przyznałeś. Sporo rzeczy w trakcie waszej rozmowy uderzało bardziej w gre waszego /setu/ niż organizacji WAH CHING | WESTERN-SIDE 23 (WS-23) z czego finalnie mogliście nie być zadowoleni. Rozumiem to. Na utwierdzenie mnie w przekonaniu, że prawidłowo odpowiedziałem na wasze wątpliwości są screeny przesłane wyżej przez papuxa, pokazują one wyraźnie, że podczas waszych konfrontacji dochodziło do powiadomień IC w postaci smsów czy też rozmów telefonicznych. W screenach z chatlog nie widać wiadomości prywatnych między graczami, wysyłanych z informacją o narastającym problemie w danym miejscu czy prośbach szybkiej pomocy w akcjach ofensywnych. Podtrzymuje dalej moje zdanie, materiał który mi dostarczono nie wskazywał na oszustwa organizacji @EnjoyTheRide.  Moje kompetencje do wypowiadania się i oceniania waszego sporu sięgają końca zamkniętego ticketu na discordzie organizacji przestępczych. Wypowiadam się bo w tamtej chwili dałem wam możliwośc konfrontacji i nie odesłałem was od razu do tego działu. Oboje wykazywaliście chęć wyjaśnienia problemu bez konieczności przenoszenia tego na forum. Tutaj ocene i decyzje podejmują odpowiedni członkwoie ekipy.

Edytowane przez aikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Grałem przez krótką chwilę u chłopaków, jeszcze przed wystawieniem aplikacji z moją stałą ekipą. Wypowiadam się z tego względu, że został tu podany mój nickname. Z tego co się zorientowałem to sprawa MG została już wyjaśniona i stwierdzono, że go nie było. Poza tym na discordowym czacie wah ching nigdy nie zauważyłem jakiś zapędów do metagamingu. Chłopaki mają zdrowe podejście, a to, że ktoś buntuje Was przeciwko osobom chillującym sobie bombe i grającym swoje w półświatku nie powinno skłaniać Was do pisania jakiś durnych skarg i ciągnięcia za nogawkę osób niepowiązanych z tematem ;). Proszę nic już tutaj o mnie nie pisać, bo nie jestem z tym tematem związany a niektórzy mogą postrzegać tą sprawę tak, jakbym był. 

Edytowane przez mvjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na początku chciałbym zaznaczyć, że conajmniej dziwne dla mnie jest stwierdzenie "screen który przysłałeś i go nie upubliczniam zostanie wzięty pod uwagę"- no to jesteśmy w publicznej skardze, gdzie przedstawiamy sobie wszystkie dowody i się przed nimi bronimy czy robimy jakieś rzeczy za plecami?

- Spectre nie upublicznił tego screena za moja prośba. Tak ze wyczekuj cierpliwie.

A i prosiłbym o to, żeby też wypowiedział się w skardze @aikon, który obiektywnie oceniał dowody przesyłane z obu stron.

- do @aikon nie mam nic, jednak w tickecie miałem wrażenie, że my pisaliśmy o X a on sprawdzał Y.(my o jednej sytuacji a on ciągle o innej i finalnie myślał, że chodzi o to kto pierwszy do kogo grał lub ile osob przybiegło na corner xD)

No to czas na odbijanie zarzutów - witam serdecznie specjalistę od mg


- Liczyłem, że to wstawisz i się nie myliłem, jednak ekipa która się tym zajmowała wie o co chodzi i jak wyglądała sytuacja(chodziło o wyslanego reporta o ktorego mnie poproszone ooc) ;*

Jednak to wy bawicie się w lootgrab i DM, z czego my nic sobie nie robimy i nie biegamy po opiekunach, funflach i skargach bo po prostu gramy w grę i potrafimy przyjąć porażkę na klate jeśli jest to wymagane.

Robicie, nie raz ludzie od Ciebie straszyli nas wezwaniami /a, a jak finalnie ktoś z ekipy się pojawiał to twierdziliście, że jednak nie macie na to czasu i zostawialiście sprawę nierozstrzygniętą.
DM? W zyciu nie rozpoczelismy zadnego dmu na wasza organizacje. My od poczatku grania naszych freelancerow nie wykonalismy dmu na ZADNA z organizacji jako pierwsi. Pierwsi strzelali chlopaki z MCMS, pierwsi strzelali chlopaki z PEN, pierwsi strzelali do ludzie na LTD, a nawet pierwsi strzelali do nas Saints X3 - z wiekszoscia nawet nie prowadzilismy zadnej zaczepki.

To wy z każdą akcją idziecie, można powiedzieć robić MG do waszego kumpla Chopina? Bo jak dla mnie opisywanie sytuacji z gry naszym przeciwnikom na discordzie można uznać za MG i jest to bardzo nie w porządku, w końcu mogą to wykorzystać w grze IC

co ??? Przeciez nie wykorzystali tego, to bylo strictke pisane ooc. Zacznijmy od tego ze na waszym kanale dc tez jest przykladowo kanal nr telefonow, troche glupio pisac numer ooc a potem z dupy miec je w kontaktach na nowym telefonie, bo stary zajebali. Co to za argument w ogole? Chciales tylko wstawic ta rozmowe ze pisalem z chopinem? Tak pisalem, zapytalem sie go o to czy oni tez maja taki problem z wami

A teraz do konkretów.

A Teraz do konkretów, tutaj macie racje. Zjebaliśmy bo faktycznie zagraliście ic wszystko w sytuacji nad stacją. Ale co innych sytuacjach? Przykładowo w tej gdzie podeszliśmy do Joe Bohai? Tam pokazaliście tylko perspektywę Bruce Jin i Shin Danabi. A Ching Xeo wybiegł jak pies za bloku jak zaczęliśmy grać w kierunku do was. Wciąż jego perspektywy nie zobaczyliśmy, żadnych logów. Twierdziliście, że robił /corner. i wybiegł schować pieniądze, ale zamiast udać się do mieszkania to zaczął się z nami bić. ''Swoja droga, co to znaczy abz sa u nas'', ''chodzcie do nas na corner''. Przeciez wasz teren obejmuje trzy/cztery cornery?????

Tak, sytuacja z tą bronią też mi się nie podobała - nie wiem nawet czy gość nie był od kogoś podstawiony od kogoś, nie chcę tutaj przypuszczać.

Dziwne masz przypuszczenia, według Ciebie gość był podstawiony(?), nie wiecie skąd się znalazł. Co kurwa? Przecież on siedział z Wami na discordzie w trakcie gry IC, wiec zacznij brać odpowiedzialność za swoich chłopaków. Bo póki co wysrywasz się na swoich wb. Bronienie się tym, że gość nie ma panelu nie ma sensu - wyobraz sobie; robisz organizacje i nie dodajesz nikogo pod panel i ludzie odpierdalaja tarlo ale lider ma to gdzies bo wkoncu nie maja panelu????? Z reszta, przeciez broni sobie nie wyczarowal a z tego co mi sie o uszy obilo sprzedaz broni dlugiej cywilom musi miec jakis konkretny argument. 

image.png.d60d2f575cb3a01711ef1e63639a03ed.png



NIE AKCEPTUJCIE TEGO DO CZASU AZ CHŁOPAKI SIĘ NIE WYPOWIEDZA. TAKA MAŁA PROŚBA!!
 czekam tez az mi ban zejdzie zeby logi wrzucic

ps1. Wedlug nas ciagle siedzicie na glosowce, w sytuacji gdy Bruce Jin wezwal ekipe na corner to skad wiedzieli na ktory maja podjechac? Skoro przeciez na ticketcie pisaliscie ze macie kilka a wasz glowny spot to /corner nad myjnia. 

 qumatyy Jan 30, 2024 3:33 PM
Więc zaczynajmy. Na pierwszy ogień idzie rzekomy metagaming z naszej strony. Pamiętam o którą sytuacje wam chodzi, zaraz rozpiszę tutaj moją perspektywę.
w momencie w którym widziałem, że stoicie we trzech przy moich ziomkach postanowiłem, że zadzwonie do grupy która i tak była uzbrojona (byli w terenie, polowali na kogoś innego) (edited)
była to akcja dynamiczna, więc jedynie co napisałem to ''wpadnij do nas na corner''
Edytowane przez wontorek homie
nie akceptujcie prosba jest
bzal, liluchax, Zazazoez i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zostałem wymieniony w skardze przez założyciela tematu, więc czuję się zobowiązany do krótkiego wypowiedzenia na temat akcji, w której brałem czynny udział i zostałem wymieniony jako główna osoba mająca dopuścić się metagamingu.

Na samym początku chce zaznaczyć, że organizacje wah ching opuściłem wraz z końcem dnia 25 stycznia i od tej pory nie podlegam już - łącznie z Nuno Ni - tej organizacji. Rozstaliśmy się z chłopakami w neutralnych stosunkach i nie ma między nami złej krwi - tak, aby była jasność.

Jestem w stanie wypowiedzieć się jedynie co do fragmentów, które mnie dotyczą, a więc rzekomego MG, którego mieliśmy się dopuścić podczas waszego corner-hunting. Nie chce powielać screenów, ponieważ @EnjoyTheRide wysłał już dowody na naszą niewinność wyżej (tj. screen z telefonu z widocznymi datami, mój screen z gry, gdy jechałem z powrotem na miejsce naszego hangoutu oraz screeny w postaci logów czatu mojego oraz Nuno Ni). Mogę jedynie potwierdzić, że w/w przez niego screeny są prawdziwe i zaprzeczyć jakiemukolwiek MG z naszej strony podczas tej sytuacji.

Swoją drogą, powinniście poddać testowi swoją moralność i przed wystawieniem publicznej skargi zastanowić się, czy przypadkiem wasze zagranie było czyste. Z mojej strony wyglądało to, jakbyście szukali na siłe DMu - zero odegrania czegokolwiek, rapidowanie z kastetem, później po wbiciu bw uciekacie.. po 10 sekundach wracacie, nie wiecie co ze sobą zrobić, nic do siebie nie gracie IC, kręcicie się po tych schodach jak gówno w przeręblu, by w końcu - kiedy już najechało PD i zajmowało się kimś na dole - wrócić z powrotem do pobitych, by ich okraść. Naprawdę słabo.

Od siebie nie wrzucam żadnych nagrań, bo chciałem jedynie naprostować tą jedną sytuacje, w której brałem udział. Wszystkie nagrania jakie posiadam z waszym udziałem, udostępniam @EnjoyTheRide i już jego głowa, co z tym zrobi. Pozdrawiam.

Edytowane przez אַבָּא
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wontorek homie napisał:

 

Na początku chciałbym zaznaczyć, że conajmniej dziwne dla mnie jest stwierdzenie "screen który przysłałeś i go nie upubliczniam zostanie wzięty pod uwagę"- no to jesteśmy w publicznej skardze, gdzie przedstawiamy sobie wszystkie dowody i się przed nimi bronimy czy robimy jakieś rzeczy za plecami?

- Spectre nie upublicznił tego screena za moja prośba. Tak ze wyczekuj cierpliwie.

A i prosiłbym o to, żeby też wypowiedział się w skardze @aikon, który obiektywnie oceniał dowody przesyłane z obu stron.

- do @aikon nie mam nic, jednak w tickecie miałem wrażenie, że my pisaliśmy o X a on sprawdzał Y.(my o jednej sytuacji a on ciągle o innej i finalnie myślał, że chodzi o to kto pierwszy do kogo grał lub ile osob przybiegło na corner xD)

No to czas na odbijanie zarzutów - witam serdecznie specjalistę od mg


- Liczyłem, że to wstawisz i się nie myliłem, jednak ekipa która się tym zajmowała wie o co chodzi i jak wyglądała sytuacja(chodziło o wyslanego reporta o ktorego mnie poproszone ooc) ;*

Jednak to wy bawicie się w lootgrab i DM, z czego my nic sobie nie robimy i nie biegamy po opiekunach, funflach i skargach bo po prostu gramy w grę i potrafimy przyjąć porażkę na klate jeśli jest to wymagane.

Robicie, nie raz ludzie od Ciebie straszyli nas wezwaniami /a, a jak finalnie ktoś z ekipy się pojawiał to twierdziliście, że jednak nie macie na to czasu i zostawialiście sprawę nierozstrzygniętą.
DM? W zyciu nie rozpoczelismy zadnego dmu na wasza organizacje. My od poczatku grania naszych freelancerow nie wykonalismy dmu na ZADNA z organizacji jako pierwsi. Pierwsi strzelali chlopaki z MCMS, pierwsi strzelali chlopaki z PEN, pierwsi strzelali do ludzie na LTD, a nawet pierwsi strzelali do nas Saints X3 - z wiekszoscia nawet nie prowadzilismy zadnej zaczepki.

To wy z każdą akcją idziecie, można powiedzieć robić MG do waszego kumpla Chopina? Bo jak dla mnie opisywanie sytuacji z gry naszym przeciwnikom na discordzie można uznać za MG i jest to bardzo nie w porządku, w końcu mogą to wykorzystać w grze IC

co ??? Przeciez nie wykorzystali tego, to bylo strictke pisane ooc. Zacznijmy od tego ze na waszym kanale dc tez jest przykladowo kanal nr telefonow, troche glupio pisac numer ooc a potem z dupy miec je w kontaktach na nowym telefonie, bo stary zajebali. Co to za argument w ogole? Chciales tylko wstawic ta rozmowe ze pisalem z chopinem? Tak pisalem, zapytalem sie go o to czy oni tez maja taki problem z wami

A teraz do konkretów.

A Teraz do konkretów, tutaj macie racje. Zjebaliśmy bo faktycznie zagraliście ic wszystko w sytuacji nad stacją. Ale co innych sytuacjach? Przykładowo w tej gdzie podeszliśmy do Joe Bohai? Tam pokazaliście tylko perspektywę Bruce Jin i Shin Danabi. A Ching Xeo wybiegł jak pies za bloku jak zaczęliśmy grać w kierunku do was. Wciąż jego perspektywy nie zobaczyliśmy, żadnych logów. Twierdziliście, że robił /corner. i wybiegł schować pieniądze, ale zamiast udać się do mieszkania to zaczął się z nami bić. ''Swoja droga, co to znaczy abz sa u nas'', ''chodzcie do nas na corner''. Przeciez wasz teren obejmuje trzy/cztery cornery?????

Tak, sytuacja z tą bronią też mi się nie podobała - nie wiem nawet czy gość nie był od kogoś podstawiony od kogoś, nie chcę tutaj przypuszczać.

Dziwne masz przypuszczenia, według Ciebie gość był podstawiony(?), nie wiecie skąd się znalazł. Co kurwa? Przecież on siedział z Wami na discordzie w trakcie gry IC, wiec zacznij brać odpowiedzialność za swoich chłopaków. Bo póki co wysrywasz się na swoich wb. Bronienie się tym, że gość nie ma panelu nie ma sensu - wyobraz sobie; robisz organizacje i nie dodajesz nikogo pod panel i ludzie odpierdalaja tarlo ale lider ma to gdzies bo wkoncu nie maja panelu????? Z reszta, przeciez broni sobie nie wyczarowal a z tego co mi sie o uszy obilo sprzedaz broni dlugiej cywilom musi miec jakis konkretny argument. 

image.png.d60d2f575cb3a01711ef1e63639a03ed.png



NIE AKCEPTUJCIE TEGO DO CZASU AZ CHŁOPAKI SIĘ NIE WYPOWIEDZA. TAKA MAŁA PROŚBA!!
 czekam tez az mi ban zejdzie zeby logi wrzucic

ps1. Wedlug nas ciagle siedzicie na glosowce, w sytuacji gdy Bruce Jin wezwal ekipe na corner to skad wiedzieli na ktory maja podjechac? Skoro przeciez na ticketcie pisaliscie ze macie kilka a wasz glowny spot to /corner nad myjnia. 

 qumatyy Jan 30, 2024 3:33 PM
Więc zaczynajmy. Na pierwszy ogień idzie rzekomy metagaming z naszej strony. Pamiętam o którą sytuacje wam chodzi, zaraz rozpiszę tutaj moją perspektywę.
w momencie w którym widziałem, że stoicie we trzech przy moich ziomkach postanowiłem, że zadzwonie do grupy która i tak była uzbrojona (byli w terenie, polowali na kogoś innego) (edited)
była to akcja dynamiczna, więc jedynie co napisałem to ''wpadnij do nas na corner''

1. Jak nie upubliczni to po chuj ruszasz ten temat, typie? Mamy coś wyjaśniać a ukrywasz jakiś temat, no bez jaj xD Jak mamy kontrować wasze lewe zarzuty bez waszego lewego dowodu? Na boga.

2. Aikon wyraźnie odniósł się do wspomnianych przez was sytuacji w skardze - skrażycie się o to, dał wam odpowiedź na to. Proste.

3. Nie obchodzi mnie to mordo, nie dotyczy to skargi, elo.

4. Yeah? Nie dotyczy to skargi - ale jeśli będzie trzeba to gracze, którzy byli świadkami waszego lootgrabu i dmu z pizdy wyslą dowody, spokojna twoja rozczochrana małolacik. O tym zdecyduje osoba rozpatrująca skarge czy jest to potrzebne czy nie. Chcesz mi powiedzieć, że połowa półswiatka jebie freelancerów bez powodu? No ziomus, z czym do ludzi - wszyscy chcą pozwolić wam grać, rozwiązujemy problemy PK zarówno my jak i wymienione projekty, za łamanie regulaminu FL tak naprawdę moglibyśmy was wyjebać z tego półświatka i byście dalej sprzedawali kawę w Moka Cafe, ale każdy chciał być dla was widocznie dobrą duszą. Szkoda, że tego nie doceniacie. 

5. Ta? Kanał powstał na początku org, żeby wbki mogły zlapac interakcje na starcie gry, żeby nie umawiać się poprzez discord na giere a bezpośrednio w grze - to nic złego. Większość organizacji wymieniła się numerami bezpośrednio w grze - jeśli będzie trzeba to podeślę zawartość kanału i logi ludzi, którzy korzystają z komend skryptowych w grze do wymiany kontaktów. Nie widzę nic złego w tym, że dajemy możliwość wanna be złapania interakcji z członkami org bezpośrednio w grze, zaopiniuje to pewnie któryś z opiekunów. My nie pisaliśmy o wydarzeniach IC na kanałach OOC - wy to robiliście, plus twoje logi za MG - mordo, zarzucasz coś komuś co sam masz za uszami, zarzucasz coś ludziom, którzy grają poważny roleplay i mają w chuju twoje zagrywki OOC bo wolą grać w fabularna gierke niż walić po discordach ślepakami.

6. Co ty pierdolisz? Dobrze wiesz, że gramy na całym Seoulu - z resztą - wasz i czopina kret nie powiedział wam, że pisałem na początku org o tym, że prowadzimy rozgrywkę na całej dzielnicy? Przykre... Gramy na całej dzielnicy, obstawiamy 3 cornery co potwierdzą logi każdego z graczy przywołanych w skardze. Skąd wiedzieliśmy o tym gdzie stoją nasi ludzie? Bo kurwa dostaliśmy wcześniej, jadąc na akcje na grubasów, że ktoś się na nich czai juz tam - nie wiedzielismy ze chodzi o was bo było gorąco wczesniej,  strzelały rozne grupy - my jako uzbrojona grupa mielismy inny cel, dostalismy telefon więc wpadlismy i sprawdzilismy co sie dzieje - z resztą masz dowód na filmie ze nie strzelalismy tylko podeszlismy zagrac i sprawdzic co sie dzieje. Jeśli mowa o sytuacji z drugiego spota gdzie poszedł sms o ABZ - mordo, gramy Wah Ching, sidektóry się beefuje z ABZ - przecież głąbie kapuściany to logiczne, że mając fullcapy które affilują was z konkretnym setem, a poprzednie akcje mówiące o waszej przynaleznosci do wrogiego gangu z waszej strony pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że repujecie AB-26, ziomuś - szukasz czegoś na siłe, chwytasz się brzytwy. 

7. Mieliśmy na jeden dzień kanał głosowy na którym ogarnialiśmy zamysł na jakieś projekty plus tłumaczyliśmy nowym graczom zasady gry - na kanale w trakcie gry został wtedy wanna be z gościem który nie gra u nas w organizacji a jest friendem, nikt poza tym gostkiem nie był w grze i były to osoby spoza organizacji, wtf tey? Mordo ja nie wiem kim jest gracz który gra postać Li Wei, przyszedł grać randomowo pod organizacją - dostał szansę jako wb, czekaj az ci kurwa znajde urywki bo mnie piecujesz typie tym swoim pierdoleniem. 

image.png.3e1fe3cf963632e2a59ec9516f7b8934.png

To nasz znajomy? No nie wydaje mi sie. Random wb.

8. Według was są ciągle jakieś domysły - które mam glęboko w chuju, opieramy się na faktach i twardych dowodach. Tłumaczyłem ci punkt wyżej, że prosperujemy na kilku miejscówkach - tak, sprawdzaliśmy ich kilka. Jeździlismy tam od bitych kilkudziesięciu minut polując na konkretnego gracza od organizacji @DEJWuS, akurat wpadliscie jak bylismy w ruchu. To wasz problem, nie nasz. Każdy zbite wasze przypuszczenie kończy się wypuszczeniem kolejnego przypuszczenia - mam tego szczerze dość i nie mam zamiaru wiecej tłumaczyc moich chlopakow ktorzy nic nie zrobili.

 

Na koniec:

Odparlismy zarzuty przedstawione w pierwszym poście - czekamy na rozpatrzenie skargi i zweryfikowaniu jej pod kontem przesłanego materiału, liczymy na oparciu się w faktach a nie randomowych przypuszczeniach jakiegoś typa, którego kumplom wyjebałem organizacje 2 lata temu za totalne non-rp jako opiekun przestępczych. Pozdrawiam. 

***** ******* ***** * ********** (28 gwiazdek milosci)


Podsumowując, dochodząc do fundamentalnej konkluzji... A szkoda strzępić ryja. 

Edytowane przez EnjoyTheRide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

PODSUMOWANIE



Szkoda, że dalej nie pojąłeś, że te gówno argumenty które Ci zarzucam są odbitką do twoich gównianych argumentów i nawet nie bierze nikt ich na poważnie. To będzie ostatnia wypowiedź z naszej strony, bo ty dalej nie widzisz nic złego w twojej grze i w sumie trochę smutne jest, że zamiast przyznać się to wciąż brniesz w te kłamstwa. Cóż, może zamiast gier zajmij się czymś poważnym w życiu. Przejdźmy do faktycznych konkretów;

AD1.  
 Tak, tylko po to żebyś mógł się wystrzelać i nie myliliśmy się - wystrzelałeś się. 

AD2.   Nie, nie skarżymy się na to, po prostu według nas źle została oceniona skarga sam nam zaproponował przejście na forum

AD3.   Więc po co to wstawiłeś to jako pierwszy? Nie rozumiem.

AD4.   Więc liczymy na to, że ekipa która to będzie rozpatrywać zażyczy sobie abyście upublicznili te screeny z rzekomego DMu na was. Loot-grab na stacji to nasz błąd, przyznaliśmy się, że to była chujowa akcja z naszej strony. Potrafimy przyznać się do tego. Na szczęście nie ty decydujesz o tym kto gra aktualnie w półświatku przestępczym. A co do bycia wdzięcznym komuś to proste; szacunek za szacunek + ten screen + ten screen jeszcze. Wy zaczęliście szerzyć nienawiść w naszą stronę ooc mimo, że przyznaliśmy się do błędu.

AD5.  ''którzy grają poważny roleplay i mają w chuju twoje zagrywki OOC bo wolą grać w fabularna gierke niż walić po discordach ślepakami.'' No fakt, moje zagrywki ooc są kurewsko słabe tylko że one pojawiły się po waszych: dowod 1. Przykre jest to, że nie złapałeś nawet tego, że zaczepka o kanał numery telefonów jest /dla jaj/ była to odbitka do twojego żałosnego przypuszczenia o metagaming; dowod 2 . Rozumiem, że byłeś za bardzo zajęty dirty RP i nie miałeś czasu skupić się na wiadomościach od graczy rpg i grupy mokotowskiej by wyłapać taką oczywistość. 

AD6.   ''Bo kurwa dostaliśmy wcześniej, jadąc na akcje na grubasów, że ktoś się na nich czai juz tam'' Więc pokaż tą wiadomość, gdzie Ci napisali przecież ona rozwieje wszelkie wątpliwości, dlaczego to ukrywacie? Wcześniej się tłumaczyliście, że napisaliście tylko tyle na rozmowie przez telefon bo to była  akcja dynamiczna
''
Jeśli mowa o sytuacji z drugiego spota gdzie poszedł sms o ABZ - mordo, gramy Wah Ching, sidektóry się beefuje z ABZ - przecież głąbie kapuściany to logiczne, że mając fullcapy które affilują was z konkretnym setem, a poprzednie akcje mówiące o waszej przynaleznosci do wrogiego gangu z waszej strony pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że repujecie AB-26, ziomuś - szukasz czegoś na siłe, chwytasz się brzytwy. '' - ?????? Przecież, już to wyjaśniliście, nikt nie ma problemu o żadne affilację, full capy. co???

AD7.  Co do tego to nawet nie chce mi się pisać, właśnie dlatego @Spectrenie upublicznił tego screena na początku, za co mu serdecznie dziękuje i wielki shout out. Z tego co napisałeś można wywnioskować, że kanał głosowy mieliście tylko na początku organizacji(bo w końcu wtedy się omawia przyszłe projekty i tłumaczy grę nowym graczom). Jednak wasza organizacja już trochę stoi, a wy wciąż nie zablokowaliście tego kanału, chyba macie kurewsko dużo projektów i nowych graczy. Fakt, na kanale głosowym siedziały dwie osoby które mogły mieć rangę friend, ale one były totalnie zmutowane, a na tamten moment aktywni gracze twojej organizacji rozmawiali i nawet wrzucali screeny jak się grupowaliście na nas; dowód 1dowod 2

AD8.  Widzisz, no jak to napisałby v-lider twojej organizacji @Qumaty To wszystko to czysty przypadek, nie było żadnego metagamingu. Jednak skarga jest na waszą organizacje, więc to wasz problem jest i to wy musicie się obronić.


OT. 
1. 
***** ******* ***** * ********** (28 gwiazdek milosci).  nie rozumiem po co cenzurujesz te gwiazdki, skoro na discordzie przestępczych już się popisałeś: mad1, mad2, mad3, mad4, mad5moja wiadomosc odpalajaca papuxa, toxic dmb ahh papux
2. Ty i twoja organizacja poza metagamingiem i mierna grą jest najbardziej toksyczna na serwerze. Mam tylko nadzieje, że opiekuni półświatka wezmą się za wynoszenie konfliktów IC do OOC, bo jest to co najmniej nie zdrowe.
3. Skoro macie na nas wielkie dowody to je pokażcie, ciągle tylko straszycie. Wciąż nie odnieśliście się do Ching Xeo który w magiczny sposób porzucił /corner i pobiegł wspierać swoich w walce z grupa mokotowska(nami). Ta sama osoba wypierała się gry u was ooc aby nie grać z nami IC, pozdro. Ciężko jest uwierzyć w to, że po telefonie przejechaliście wszystkie cornery skoro w logach widac dokładnie, że wasza grupa uzbrojonych jamników zjawiła się na miejscu w zaledwie minutę. To jak wkońcu? Objechaliście te wszystkie cornery czy chłopaki czystym przypadkiem(jak to twierdzi @Qumaty)znaleźli się na tamtym cornerze; dowod1, dowod2
4. Kilka zdjęć nie pokazałem i nie ujrzą światła dziennego ze względu na szacunek do tych osób(jeżeli kiedyś mi pozwolą to jak najbardziej). Nie wniosły by nic nowego, a utwierdziły by w przekonaniu, że twoja organizacja to toksyczne środowisko i zachowania takie jak przedstawiłem powielają się. 
5. Skoro mamy się bawić w atakowanie ooc to też nie zostaniemy wam dłużni; z miloscia dla organizacji papuxa od nas, wielki shoutout dla psa ching xeo - treningi nie poszly by na marne gdyby pokonal Aaron chen, jak nie masz czasu dla nas to dlaczego zarywasz nocki zeby nam odpisac 30 letni dziadku?, wsumie jakbym gral w takiej organizcji tez bym sie nie przyznawal.. Resztę sobie oszczędzimy, wystarczy nam tyle, że dostajemy warny, wyciszenia za prowadzenie zwykłej konwersacji gdzie to wasza strona ciągle nie ma szacunku i internetowo się napina. 


Wielkie pozdro dla @mvjk za publiczne kłamanie na temat mg; dowod1

Wielkie pozdro dla @אַבָּא za przekłamanie jak sytuacja wyglądała faktycznie.
 

To nasz ostatni wpis, nie dodamy nic więcej od siebie. Chłopaki jak chcą to niech się produkują i doślą to wszystko co mają dosłać. 


@Sava @5element




ps1. nagranie dotarlo do mnie po wyslaniu skargi, laczy sie one z tym dowodem, na nagraniu widac nawet dobiegajacego xD. Skoro chlopaki trzymacie sie kodeksu ze nikt nie wyciaga nic squabble to dlaczego sami to robicie xD; ss1
 

 

Edytowane przez wontorek homie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko do dodania, że warto przeczytać moja odpowiedź jeszcze raz i odczekać dłuższą chwilę, żeby w mózgu wszystko zatrybiło jak trzeba. Nie wiem o jakie kłamstwa ci chodzi i nie zaczepiaj mnie tu bo nie jestem powiązany ze skargą.

Qumaty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, 5element napisał:

Jak ktoś ma coś jeszcze do dodania to niech zrobi to teraz, poczekam na ewentualną odpowiedź @EnjoyTheRide. Potem zamykamy temat i zabieramy się do rozpatrywania tego.

Wszystko wyjaśniliśmy i pokazaliśmy w logach - jedyne do czego mam zastrzeżenie to jakiś "ukryty" screenshot, który nie jest pokazywany - takie zagrywki nie są fair i powinniśmy mieć możliwość odniesienia się do wszystkiego. Nie chcę mi się dalej z dzieciakiem przepychać.

Dorzuce tylko logi do AD6 - tak jak wyżej wykazaliśmy, jechaliśmy na akcje na organizację @DEJWuS, wczesniej dostalismy niepokojace telefony - dorzuce logi z terenu bo juz sie nie da z nimi, czarno na białym pokazujemy wszystko a tu dalej jazda xD

 

[24.01.2024 23:20] Eric Ouyang mówi: Podjedzmy do ChingBruce po dziewiątke.
[24.01.2024 23:20] Nieznajomy Z8I9 mówi: Musimy pojechać po spluwe dla g-spanka.
[24.01.2024 23:20] Nuno Ni mówi: Mark em out.
[24.01.2024 23:20] Dan Chien mówi: Yeah, ready.
[24.01.2024 23:20] Nieznajomy Z8I9 mówi: Gotowi?

A tutaj wcześniej był telefon, że jest jakiś problem, zanim WY wpadliście na corner, przynajmniej tak mi się wydaje - nie byłem w drugim miejscu jednocześnie więc nie mam pewności, tak to wygląda z naszej perspektywy.

[24.01.2024 22:55] Eric Ouyang mówi: Przecież mówiłem, do chuja. Ching miał mi to dać.
[24.01.2024 22:55] Nuno Ni mówi: Juz slychac sygnaly, bro..
[24.01.2024 22:55] Nieznajomy Z8I9 mówi: Jak nie masz grzania?
[24.01.2024 22:55] Eric Ouyang mówi: JA NIE MAM GRZANIA.
[24.01.2024 22:55] Dan Chien mówi: Yoo...
[24.01.2024 22:55] Eric Ouyang mówi: KURWA.
[24.01.2024 22:55] Nieznajomy Z8I9 mówi: Slyszycie?
[24.01.2024 22:54] Nieznajomy Z8I9 mówi: STRZELAJĄ.
[24.01.2024 22:54] Dan Chien mówi: Jest problem.
[24.01.2024 22:54] Dan Chien mówi: Yo.
[24.01.2024 22:54] ** Ingmar Shaoqi zakłada kominiarkę na twarz.
[24.01.2024 22:54] Dan Chien mówi (telefon): Jedziemy, co jest..
[24.01.2024 22:54] Dan Chien mówi (telefon): Yo?
[24.01.2024 22:54] * Telefon zaczyna dzwonić w kieszeni. (( Dan Chien ))
[24.01.2024 22:54] Eric Ouyang mówi: Zajedzcie pod mój blok, przebiore się.

A tu jak szykowaliśmy się na org @DEJWuS, jest tego więcej ale nie bede wklejał calego czatlogu z całego wieczoru XDDDDD

[24.01.2024 22:40] Bruce Jin mówi: Pieprzone dziwki.. mają być martwe.
[24.01.2024 22:40] Ingmar Shaoqi mówi: Widzimy się za piętnaście minut na bloku. Przygotujcie coś do zakrycia mordy i jakieś rękawiczki.
[24.01.2024 22:40] Bruce Jin mówi: Yeah, tak zrobimy.
[24.01.2024 22:40] Bruce Jin mówi: Pojedziesz za mnie.
[24.01.2024 22:40] Ingmar Shaoqi mówi: Ty nie. Nuno, Dan i Eric pojadą ze mną.
[24.01.2024 22:40] Bruce Jin mówi: G'Spunk..
[24.01.2024 22:40] Bruce Jin mówi: Ja mogę zostać.

 

Taki istotny fakt z tamtego wieczora - jak widać po logach, jeden z graczy nie wziął ze sobą spluwy na strzelaninę - o czym nasze postacie rozmawiały. Chyba gdybyśmy prowadzili akcje drogą OOC to nie dopuścilibyśmy do tego, żeby jeden ze strzelców zapomniał broń xDD Takim istotnym faktem jest też to, że rozmowy naszych postaci były bardzo dynamiczne - minuta po minucie. Hej - gdybyśmy nie grali IC to chyba by tak to nie wyglądało, co? 🙂

Dodam, że cały czas ze strony tych graczy pojawiają się zaczepki i prowokacje drogą OOC, po to, żeby wyprowadzać mnie z równowagi - dla wglądu przykład dosłownie z teraz:

image.png.95cb191734bdaaaf758a2410a6852c36.png

Edytowane przez EnjoyTheRide
Qumaty i TheRealKubin lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

po sprawdzeniu całości materiałów tu zawartych, wrzucamy podsumowanie.

 

MG - pierwsza kwestia, którą chcielibyśmy poruszyć to też taka, że publiczna skarga, jak i jakakolwiek konfrontacja powinna bazować na przedstawieniu drugiej stronie każdego argumentu, by ta mogła się odnieść. Ciężko brać pod uwagę takie "białko", gdy druga strona nie ma jak się nawet ustosunkować do zarzutu.

Co do samego MG, poza tym jednym SS i domniemaniami, nie mamy tu żadnego innego, który jasno i klarownie wskazywałby na to. Każda spina i tak dalej, pewnie, moga bazować do tego, by wołać graczy, ale jednak to organizacja powinna mieć w głowie, by wbijać, bo a nuż coś się zadzieje.

Niski poziom rozgrywki - po dyskusji gronem opiekunowie + pomocnicy, nie możemy stwierdzić, by organizacja trzymała niski poziom. Nie było tu innych mocniejszych skarg na ich grę, a Wasz konflikt to jedyny jaki potrafimy przywołać z pamięci. Tutaj głównie pochylić można byłoby się nad ich WB, jednak ten już w projekcie nie gra. Z tego też prędzej można by tu wnieść skargę na niego, niż cała org. Przypomnimy jednak, jako liderzy powinniście pilnować kogo wpuszczacie do projektu, jakie ma pojęcia na temat tego co gracie itp. Jesteście wtedy niczym pasterz nad stadem.

Freelancerzy vs Organizacja - tu przypomnę też, że jako freelancerzy Wasz gang jest jedynie tłem fabularnym, a Wy sami okreśiliście się w apce jako "geekow, osoby aspoleczne, uzaleznione od narkotykow oraz afilacje do gangu ktorego bedziemy grac narracyjnie". Jesteście dalej w stosunku do organizacji mniejszością, przez co powinniście grać rozsądnie i z głową, ponieważ freelancerowi łatwiej jest wyrwać chociażby CK.

 

Skargę odrzucamy.

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin