Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, quatre cent sept napisał:

 

Dokładnie, nie wywiązali się z umowy zawieranej podczas sprzedaży usługi i WSZYSCY powinni zażądąć zwrotu GOTÓWKI za usługę (tak jak przy przepałce Buła, cnie)

 

 

była podobna akcja lata temu związana z n4g, pewno grono graczy z tego co wiem również korzystało z tej furtki i swoich praw jako konsumenci. Jednakże nie wiem jak sprawa się skończyła.

 

2 minuty temu, xd shaller napisał:

argument za rodzinka:
AU62zuS.png?ex=65e5ed77&is=65d37877&hm=4

Nawet jeśli? Nie zapominajmy, że to jest gra, po drugie ja takiej sytuacji jaką ukazałeś nie widziałem nigdzie, bo tak naprawdę mało kto trzyma pojazdy przed interiorami z wiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rajan napisał:

była podobna akcja lata temu związana z n4g, pewno grono graczy z tego co wiem również korzystało z tej furtki i swoich praw jako konsumenci. Jednakże nie wiem jak sprawa się skończyła.

 

Nawet jeśli? Nie zapominajmy, że to jest gra, po drugie ja takiej sytuacji jaką ukazałeś nie widziałem nigdzie, bo tak naprawdę mało kto trzyma pojazdy przed interiorami z wiadomych powodów.

nie obiecuje, ale moze 2 znajde

rajan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że na te nazwy grup rodzin każdy ma głęboko w poważaniu. W końcu zauważyliście, że ilość zespawnowanych pojazdów WPŁYWA na to jak klimacik funkcjonuje. Mówiłem to w pierwszy dzień jak przyszedłem na ten serwer ale nikt mnie nie słuchał... Rodzinki są głównym pretekstem bo niektóre z nich miały zespawnowane ponad 20 gdzie używane były może trzy. Zamiast zacząć to kontrolować, ograniczyć ilość osób w grupie, ilość pojazdów w grupie i ilość interiorów w grupie... Posuwacie się do najgorszej rzeczy jaka jest możliwa. Usuwacie komfortowe korzystanie z skryptu serwera zamiast przyznać się do tego, że ograniczenia muszą istnieć i powinny powstać od samego początku... nie wspominając już o osobach, które zapłaciły REALNĄ walutą za tą funkcjonującą w panelu... porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, puvtxr napisał:

No to jako ekipa wyciągnijcie konsekwencje wobec takich osób, zamiast usuwać wszystkie, bo może dwa przykłady znajdziesz. XDDD

brat chcial poklepac czerwonego kolege po plecach za podjecie chujowej decyzji jak posluszny piesek, a wlasnie przyznal ze wyjebali rodzinki przez 2 osoby 💀💀💀

madvalue lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RoomCays napisał:

najbardziej mnie bawi wasze podejscie, tak jak przy codziennych timeoutach, tak i w przypadku rodzinki - ekipa milczy, gracze zapomna

to naprawde ostatni dzwonek zeby podkulic ogon, wycofac sie z debilnych decyzji i wziac sie za to, zeby serwer dzialal zanim bedzie za pozno

xd przecież raptem kilka dni temu był kolejny rekord, 600 graczy xD Dymają, bo pozwalacie się dymać, moralnie to słabe, ale sobie wyobraź ile taki czerwony typ znikąd zarabia na tych pikselach, bo gracze debile płacą za największe gówno, nie ma co się dziwić, że korzystają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin