Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

092. Wzorowy przykład uderzenia wody sodowej do głowy, czyli Aniyah Geovanney i jej tania kontrowersja


aliszyja

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

spacer.pngWzorowy przykład uderzenia wody sodowej do głowy czyli Aniyah Geovanney i jej tania kontrowersja

Można by powiedzieć, że echa po ostatniej opublikowanej przez nas plotce o żałosnym zachowaniu producentki przy służbach mundurowych podczas interwencji zaczynają powoli iść w zapomnienie. Spokojnie... Nasza Aniyah już zadbała o to, aby tak się nie stało, ukazując swoje kolejne tanie sztuczki na to, aby być skupić na sobie całą atencję, a raczej sięgnęła po kolejną desperacką próbę, ale to potem.

[AKT 1] KONSEKWENCJE PRAWNE MNIE NIE DOTYCZĄ!

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie popełnił wykroczenia na drodze i nie został przez to zatrzymany przez patrol policji... Tak jak myślałem. Skoro już doszło do tego spotkania no to cóż, trzeba się liczyć z tym, że mogą nas po prostu spotkać jakieś konsekwencje. Jednak czy rzucanie obelg w kierunku służb mundurowych jest na to idealnym środkiem? Otóż nie, jest to zwyczajny przykład prostactwa, braku szacunku do innych osób oraz brak jakiegokolwiek wychowania w kierunku moralnym. I tutaj jest mowa właśnie o Aniyah Geovanney, czy tam jak na siebie woła KayesTheProducer, która właśnie w taki sposób postanowiła rozwiązać interwencje, gdy do traffic stop został wywołany samochód, w którym podróżowała razem z Ansgar von Brauchitsch II - kierowca, Renee Tillery oraz niejaka Dakota Williams. Według relacji świadków każda z tych osób dała niezły show swoich prostackich manier, starając się tym sposobem przyciągnąć uwagę osób trzecich w okolicy i kto wie... Może akurat ktoś wyjmie ten telefon i to wszystko nagra i uda się trafić na social media!

Cytat

"[...]Potwierdza się ludowa mądrość czy jak kto woli - powiedzenie, że głupi ma zawsze szczęście, bo po zakończeniu działań przedstawicieli organów ścigania wszyscy celebryci mogli oddalić się w swoją stronę..."

spacer.pngTak o poczynaniach Aniyah i jej aroganckiej bandzie jeszcze niedawno pisaliśmy na naszym Li. Cóż w tym przypadku myślę, że możemy pogratulować Departamentowi Policji Los Santos, że wśród swojej kadry mają mundurowych, którzy mają wręcz nadmiar cierpliwości wobec takich roszczeniowych obywateli, którzy myślą, że jak udało im się osiągnąć coś medialnie to już zdobyli wszystkie szczyty świata, chyba pora Was uświadomić, że z takiej góry łatwo można zlecieć, a lawina na sam dół trwa dosłownie moment.

[AKT 2] ROZSTAWIENIE NAMIOTU CYRKOWEGO POD PIZZERIĄ

Długo nie musieliśmy czekać na kolejną próbę zwrócenia na siebie uwagi po linii najmniejszego oporu. Ile minęło dni? Może z dwa lub trzy i mamy kolejny pokaz tego, jak woda sodowa szkodliwa dla osób medialnych. Co tym razem takiego "ciekawego" się wydarzyło? Otóż nasza "wielka gwiazda producentka" postanowiła ponownie ze wspomnianymi wcześniej Ansgar von Brauchitsch II oraz Dakotą Williams szukać zaczepki pod jednym z lokali restauracyjnych na Havick. Uwaga tutaj mamy też wyjątkowego gościa specjalnego, czyli Gio Parris - jakby już trzech klaunów w cyrku to było za mało... Jaki więc był repertuar wieczoru w cyrku Geovanney, a na przykład zmuszanie nieznanego mężczyzny do robienia "specjalnych zadań", które miały zapewnić rozrywkę dla naszych "bohaterów", narażając go przy tym na ośmieszenie ze względu na to, że miało to miejsce na zewnątrz przy jednej z najbardziej obleganych ulic miasta. Co tam jeszcze było... A zaczepianie przypadkowych kobiet, po co? A tak dla zasady... Najwidoczniej ktoś ma tu niezłe kompleksy, które bardzo, ale to bardzo doskwierają niektórym naszym "uroczym" dziewczynkom. Aniyah, Dakota nie macie się o co martwić... Większości osobom po prostu nie dorównujecie do pięt pod każdym względem. Mam nadzieje, że moim komplementem podbudowałem Wam ego jeszcze bardziej.

Dobra... Bo zaraz tutaj będę miał nadmiar cukru od tej słodyczy, jaki tu wylałem dla Was... Co tam jeszcze mieliśmy, a no na przykład próbę swatania Gio Parris z dziewczyną, którą zainicjowała Dakota, w sumie to tu raczej można mówić już o próbie wymuszenia takiego spotkania, jestem ciekawy czy jakby doszło do takiego spotkania to czy w razie czego moglibyśmy liczyć na kolejny statment ze strony Gio w razie gdyby jednak ta nowa "cudowna" relacja nie wyszła, chłopak już powoli ma w tym doświadczenie i pewnie niedługo będzie takie przemowy pisał na zamówienie... Pomyśl nad tym może co? Chociaż nie, raczej nic by z tego nie było, bo kpienie sobie z niewinnej dziewczyny to raczej nie jest dobry sposób na swatanie, no chyba, że Dakota tylko masz takie doświadczenie w relacjach... Jak tak to pozostało nam tylko Tobie współczuć, chociaż nie, należy Ci się - jak widać. Myślicie, że to koniec, no nie? Ohh.. jak bardzo się mylicie! Gdy "podrywana" próbowała jakoś wyjść z tej sytuacji, to wzbudziła tylko kolejnego demona wewnątrz naszej producentki kiczu i tandety, która postanowiła wystosować serię obelg w kierunku zaczepianej dziewczyny, nazywając ją między innymi "głupią pindą”. Nie wierzycie mi? Spokojnie, wszystko jest nagrane przez jednego z przechodniów, które Wam z wielką przyjemnością udostępnię, w końcu one też tak bardzo pragną rozgłosu.

spacer.png[AKT 3] FINAŁ I ROZCZAROWANIE

Moi mili, mamy tu książkowy przykład tego, co rozpoznawalność oraz jakiś tam sukces w show-biznesie potrafi zrobić z człowiekiem. Aniyah Geovanney pokazała nam to wręcz wzorowo oraz udowodniła również to, jak ogromne uzależnienie wywołuje ta potrzeba atencji, by po prostu ktoś coś powiedział, cokolwiek. Chciałaś tego, mówisz i masz. Mam nadzieje, że tym, co napisałem dotrę do osób, które z Tobą współpracują i po prostu zastanowią się nad kolejnymi, przyszłymi ruchami. Pamiętaj może i masz talent, potrafisz stworzyć utwory i z Twoich usług korzystają znani raperzy, jednak to nie wszystko, bo też trzeba wiedzieć jak się prezentować i wiedzieć, kiedy powiedzieć stop. Kontrowersja jest fajna, ale tandetna i niesmaczna jest po prostu beznadziejna. A! No i oczywiście godnym uwagi (pogardy) zachowaniem Aniyah było jeszcze wyśmianie bezdomnego od "spłukańca" na uroczystej i pełnej snobów ceremonii zaślubin lesbijskiej parki - Nannie Larocque oraz Chenille Carter-Larocque.

Dakota, przekaz dla Ciebie - w zasadzie to nie wiem kim jesteś, robiąc research o Tobie w sieci dowiedziałem się tylko tyle, że jesteś początkującą modelką i dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie reflektorów. Polecam Ci znaleźć innych znajomych, bo z takim start-upem w karierze to możesz zacząć już powoli rozsyłać CV po różnych firmach, szukając alternatywy dla swojej kariery zawodowej. Uświadom sobie, że nie masz ŻADNYCH osiągnięć, aby w ogóle próbować swoich sił jako kontrowersyjna gwiazdka, którą po prostu nie jesteś. Stanie przy boku Aniyah i przyklaskiwanie jej każdych słów to nie jest przepis na sukces, tylko na całkowite zamknięcie swojej ścieżki zawodowej.

Spoiler

OOC

Autorem tekstu jest @Mith

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, -... .- .-. .-. ..- napisał:

**Aniyah Geovanney nadal reprezentuje taką samą próżność, co przy początkach swojej kariery. Po przeczytaniu artykułu od razu posłała kilka wiadomości do menedżerskiej Viviane Genereux.**

** Viviane Généreux odczytuje nie tylko DM, ale też sam artykuł - przesyła wiadomość do wymienionych w nim /celebrytów/ by zachowali ciszę medialną do czasu spotkania.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Gavi czytając artykuł złapał się za głowę, twierdzi że autor chyba ma jakiś personalny problem do bohaterów artykułu natomiast ten wygląda jak zwykła propaganda i oczernianie. Gavi nie zamierza już czytać sekcji o celebrytach przez to że artykuł wydaje sie nie wiarygodny za to z chęcią będzie śledził newsy gdy bohaterowie tekstu postanowią pozwać DailyGlobe**

Barru lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin