Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Eastwood Car Design


Lenareq

Rekomendowane odpowiedzi

 

logoEastwood Car Design - Nowo utworzone studio projektanckie, które chce podbić branżę car designu w Los Santos. Projekt powstaje z inicjatywy mechanika, który chce przenieść swoje doświadczenie w branży automotive do świata projektanckiego. Siedziba studia mieści się w południowo-wschodnim Los Santos, w dzielnicy przemysłowej. Znajduje się tam strefa z halami oraz garażami o wszelakim przeznaczeniu. W jednym z nich powstało studio projektanckie mieszczące w sobie niewielkie biuro, garaże, stanowisko warsztatowe, stoły projektanckie oraz zaawansowane technologicznie urządzenia do skanu 3D karoserii. Miejsce to, jest także przyjaznym miejscem spotkań, dzięki wybudowanej antresoli ze strefą relaksu. 

Earl Eastwood, założyciel studia przeprowadził obszerne badania rynku Los Santos, aby znaleźć luki w branży motoryzacyjnej, które mógłby uzupełnić dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu. Po analizie większości warsztatów w mieście, wyciągnął konkluzje dotyczące niewielkiej ilości projektantów samochodowych na rynku. Postanowił stworzyć studio, które oferowałoby zaprojektowanie wyglądu wizualnego zewnętrznego, oraz wewnętrznego pojazdu klienta, w kilku przejrzystych krokach. 

 

 

ZKx1sby.png


 

GtfuUgu.png

 • Klient chcący skorzystać ze studia musi przyjść do siedziby, na przeprowadzenie wywiadu odnośnie specyfikacji tuningu.
 • Pracownik studia przeprowadza wywiad z zainteresowanym, dzięki czemu zbiera podstawowe informacje, na temat preferencji wizualnych klienta, oraz oczekiwań wobec projektu.
 • Następnie tworzona jest wycena do akceptacji, następnie podpisywana jest umowa, a klient zobowiązany jest do uiszczenia zapłaty.
  Cena składa się z kosztów części, oraz kosztów konwersji.

 

 

GSv6ncB.png

 • Pracownik rozpoczyna skanowanie karoserii technologiami 3D, dzięki czemu tworzy projekty wizualne na papierze, oraz za pomocą programów do renderu grafik w 3D.
 • Zebrane projekty przekazywane są do akceptacji klientowi, bądź do wstępnych poprawek. 
 • Finalny projekt dostarczany jest do współpracującego ze studiem warsztatu, w celu wykonania realizacji.

 

 


 

73lHG8P.png

 • Earl zaopatruje warsztat w niezbędne części do wykonania projektu, chociażby pakiet karbonowy studia Bravus dla pojazdów Benefactor, czy Balmory dla pojazdów luksusowych.
 • Następnym krokiem jest przewiezienie pojazdu ze studia do warsztatu, za pomocą firmowej lawety.
 • Po wykonanym przez warsztat tuningu, samochód jest odbierany przez pracownika studia i dostarczany pod dom klienta za pomocą firmowej lawety.  

 

 

 

TEuAx80.png

 

 

h17R61T.png

 

Katalog Eastwood Car Design

Zajmujemy się pojazdami ze wszystkich klas.

 

xFCIj3I.png


591-931

[email protected]
((https://discord.gg/RX4CG2nUs5))

BnVRmPQ.png

 

vF6zQlv.png

 

Jeśli Twój warsztat, bądź firma chce podjąć współpracę z naszym studiem, zapraszamy do kontaktu biznesowego.

Szukam również osoby posiadającej fachową wiedzę z mechaniki motocykli, która zechce zainwestować w rozwój filii, zajmującej się motocyklami. Od siebie daję budynek, zaplecze narzędziowe i pojazdy dostawcze, oczekuję wkładu pieniężnego do ustalenia.
[email protected]

QiSefD3.png

 

Spoiler

Postać lidera: Earl Eastwood
UID postaci lidera z panelu gracza: 44000
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/ofPUhWU
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Studio car designu
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): https://imgur.com/a/nGnpZiJ posiadam własny interior na ponad 300 obiektów.
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): 

Spoiler

Update 14.03 tl;dr:
Możecie u mnie stworzyć unikalną wersję pojazdu taką jak odpowiednik Ferrari Mansory, w tym przypadku będzie to Grotti Balmory. Płacicie za normalny tuning wizualny jak na warsztacie, do tego dochodzi specjalna wycena opiekunów strefy motoryzacyjnej. Jeśli wszystko opłacicie robione są odgrywki, a opiekunowie ogarniają wam unikalną nazwę pojazdu. Pamiętajcie, że stworzony w ten sposób pojazd powinien zostać w swojej wersji wizualnej, nie chcemy żeby ktoś zupełnie przetuningował później samochód, a zostawił nazwę dotyczącą konkretnego pakietu wizualnego. Spełniamy wszystkie zmotoryzowane zachcianki, tworzymy repliki pojazdów torowych, wyścigowych, luksusowych, limitowanych i tak dalej. Chcesz coś spersonalizować i odtworzyć 1:1 kopię wozu ze świata realnego? Uderz do mnie 🙂


Cześć, planuję stworzyć swój kącik do rozgrywki. Wstępnie planuję działalność freelancerską, jeśli znajdą się osoby, które chciałyby wnieść coś ciekawego do projektu i go ze mną rozbudować, to jestem jak najbardziej za. Projekt ten byłby dla mnie miejscem stworzonym głównie w celu tworzenia interakcji z klientami, oraz uzupełnieniem luki w rozgrywce IC, stąd też aplikuję o projekt ic w stylu biura architektonicznego, a nie pełnoprawny biznes mający przynieść miliony na koncie. Nie chcę pobierać więcej niż 10/15% ceny katalogowej pojazdu za wykonanie projektów oraz transport pojazdów / części. Tak niski procent przynosiłby jedynie kilka tysięcy zysku od pojazdu, a w przypadku klienta z supercarem ceny w okolicy stu tysięcy, co i tak byłoby ogromną rzadkością. 

Moja postać jest z wykształcenia mechanikiem, oraz pracuje w środowisku japońskich samochodów na Japan Car Service. Na ten moment świadczy usługi kierownicze i trzyma pieczę nad szkoleniem pracowników. Zajmuje się również skupowaniem samochodów, przerabianiem oraz puszczaniem dalej w świat. Jeśli byłoby to wymagane, jestem godzien odpuścić któryś biznes na rzecz projektu, o który aplikuję.

Jak zamierzam uzupełnić luki w rozgrywce IC naszej społeczności? Aktualnie tuningując samochód jedziemy do warsztatu, robimy to na szybko w kreatorze i wychodzimy, nikt przy nas nie odgrywa żadnej ciekawej narracji. Decydując się na współpracę z moim projektem, klient ma możliwość zaprojektowania wspólnie różnych wizualizacji samochodu, następnie przekazuje mi pojazd, który firmową lawetą zawożę do studia tuningowego (warsztatu), wraz z gotowymi wizualizacjami. Odgrywam dowożenie na miejsce pakietów wizualnych i innego potrzebnego zaopatrzenia, za pomocą pojazdu dostawczego lub pickupa. Następnie odbieram za klienta pojazd z warsztatu po kilku godzinach wedle panelu /warsztat pojazdy i organizuję dostawę pojazdu pod dom za pomocą lawety. Klient zyskuje dzięki temu rozbudowaną interakcję IC, oraz otrzymuje pomoc w zaprojektowaniu swojej motoryzacyjnej perełki tak, aby przykuwała każde spojrzenie na mieście. Moim założeniem jest uzyskanie współprac z kilkoma warsztatami, do których będę kierował pojazdy klientów, zależnie od kategorii i ceny pojazdu. Nakręci to dodatkowo ruch warsztatom, które będą współpracowały z moim projektem.

Jeśli możliwe jest otrzymanie wsparcia na start, to ucieszyłbym się z lawety Mule (wraz z dostępem do /tow) oraz pojazdu dostawczego lub pickupa, do wożenia towaru. Kluczowy okazałby się również panel, pod który przypisałbym również "wystawowe pojazdy" mojego studia, które byłyby pokazaniem "zdolności" projektanckich. Od siebie wkładam interior z 300 obiektami, który jest przygotowany pod studio. Stworzę również swój discord z potrzebnymi informacjami oraz kontaktem dla sprawniejszej realizacji zleceń. Postaram się również w późniejszym terminie wykonać portfolio na wzór katalogu, w którym znajdą się fotografie projektów, które udało się wykonać dla klientów. Będzie ono aktualizowane na bieżąco i udostępnione w temacie.

W skrócie zamysłem biznesu jest pomoc w zaprojektowanie ciekawego tuningu wizualnego dla klienta, rozgrywka przy dostawie części do warsztatu oraz przewożenie pojazdu lawetą z punktu A do B. Jestem otwarty na zawieranie ciekawych współprac z innymi biznesami/projektami. Klient za przeznaczoną kwotę, oprócz transportu pojazdu otrzyma kilka wizualizacji pojazdu, wraz z kosztorysem części, które będzie musiał kupić w warsztacie. 

Pomogę również klientowi w stworzeniu ciekawego i unikalnego /v opisu, który odzwierciedli zamysł projektu. Miło by było dostać również możliwość tworzenia dzięki temu unikalnych wersji pojazdów, dodając im człony do nazwy odpowiadające za specjalne wersje, bądź pakiety wizualne. Odzwierciedlałoby, to tworzenie w Gta V pojazdów takich jak te, które wyjeżdżają ze studio typu Mansory, Manhartt, Brabus, RDB etc., bądź umożliwi posiadanie np. Fathoma FR36 (infinity) odegranego jako Annis FR36 (nissan) z rynku japońskiego. Byłoby to pod ścisłą kontrolą administracji jak S2 Parts, a gracze dzięki temu mieliby możliwość posiadać coś unikalnego.

Na koniec, jeśli miałbym opisać swoje doświadczenie w świecie RP, to jestem na serwerze od listopada 2017 roku, gdy działał pod nazwą LSVRP, na platformach gt-mp oraz ragemp. Prowadziłem projekt IC San Andreas Park Rangers, oraz pomagałem w beta testach vibe-rp, w trakcie zmiany platformy na ALT. Prowadziłem również pierwszy na serwerze komis samochodowy, pod opieką Axonisa, oraz pogrywałem w organizacjach przestępczych.
 

 

 

Edytowane przez Lenareq

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt Balmory Paragon R.**

Spoiler

Nowa strona katalogu

O3pLPXs.jpeg


**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**

Spoiler

7lI73Gt.png

JHIwTtS.png

P1B3LQe.png

IT2kREI.png

gYt2hbx.png


**Po skompletowaniu części rozpoczęły się właściwe prace przy samochodzie.**

BYl2c5k.pngPDVIgV7.png
hUOaCLa.png
S9fvPHJ.png
iZuqvTG.png
sTNbLbd.png
1YVRi0q.png
6HxfyzC.png
EZPsjzV.png

Edytowane przez Lenareq
Kielon360, Wifi_2115 i Load lubią to

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt Overflod Zeno-SCC.**

Spoiler

Nowa strona katalogu

5HYN5bD.jpeg

**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**

Spoiler

tgn7zoO.png
h6UgXRE.png
zpjWL6X.png

 

**Po zakończonych przygotowaniach, rozpoczęto prace nad pojazdem.**

VKojGfL.png0qnd5sV.png
bRd0Del.png
LZm4Md7.png
D9fexK1.png
LKPdc4k.png
gSJnOq8.png
LU0j2S8.png
iYDePZn.png

 

Edytowane przez Lenareq

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt Weeny Issi VC Schneider.**

Spoiler

Nowa strona katalogu

y9o08sK.jpeg

**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**
 

Spoiler

su3c7qZ.png
CIoxZIu.png
xiCntH1.png
l9lrgHw.png


**Po skompletowaniu części rozpoczęły się właściwe prace przy samochodzie.**

PxO4YVO.png
hbqjmiP.png
aV04wP1.png
46wsdmY.png
Vy2qjR9.png
J1BYXEM.png

Furix i Wifi_2115 lubią to

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt renowacji Ubermacht Sentinel Classic DTM Duschegold #3. we współpracy z Japan Car Service**
 

Spoiler

Nowa strona katalogu
q5RDc3h.jpeg


**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**
 

Spoiler

DWOb1Hv.png
9crZG0N.png
d2WgYNh.png
Jj2589n.png


**Po skompletowaniu części, oraz wstępnych naprawach rozpoczęły się właściwe prace przy samochodzie.**

RbwjyKM.png
KSKWG8O.png
Qzsz6IX.png
gBACV8t.png
QzwEiXo.png
ecQOHj4.png
sO2Evi0.png

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt renowacji Pfister Comet Safari SC Globe Oil #71 we współpracy z Japan Car Service.**
 

Spoiler

Nowa strona katalogu

k44Hbxv.jpeg

**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**

Spoiler

9p5p84p.png
VUpm9eB.png
O89pO5K.png

 

**Po skompletowaniu części, rozpoczęły się właściwe prace przy samochodzie.**

AEezgjv.png
SdTHpNC.png
ALRJNyT.png
4z8fQzE.png
HD64JxT.png
0wfyo2n.png
clXGidr.png
ifZ0nvM.png

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt przygotowania pod zawody Maibatsu Sunrise R WRC.**

 

Spoiler

Nowa strona katalogu
pG1gzMC.jpeg


**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**
 

Spoiler

1H0RnJ2.png
BahaJfI.png
2bu6732.png


**Po skompletowaniu części, rozpoczęły się właściwe prace przy samochodzie.**

yWOROQZ.png
BaOIFea.png
GkupIAb.png
Z0MthcZ.png
ZcFEQPg.png
Ga9xSoi.png
JralIB0.png
wc9IulA.png
ceg5Tlt.png

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronę internetową Eastwood Car Design, do katalogu trafił świeżo skończony projekt założenia pakietu Balmory GTSX na Ubermacht Rebla.**

 

Spoiler

Nowa strona katalogu
jwviOGs.jpeg


**Studio ruszyło z przygotowaniami projektu.**

 

Spoiler

Eon88yu.png
bUmIH3U.png
aik96VQ.png

**Po skompletowaniu części, rozpoczęły się właściwe prace przy samochodzie.**

SU5HyVd.png
vQM7tWG.png
1haveKE.png
I8ylbaX.png
gp6Szg5.png
6O078vA.png
8C57eke.png
rJmunIE.png

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin