-
Postów
66 -
Rejestracja
Informacje dodatkowe
-
Discord
wheller_
Ostatnie wizyty
7 081 wyświetleń profilu
Osiągnięcia triple6
-
pacialkeee polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: [Spółka] Mirage Reserve
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: [Spółka] Mirage Reserve
-
naughty polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
Morsu polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
NieMamMarzen polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] NOXIDE
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: Artykuł: "Pograli pół roku i już się zamykają". DevGaming odpowiada na pytania graczy przed migracją na FiveM
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: no vin - no problem | striker cars for sale
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
bardzo uogólniasz. wrzucasz w jeden worek większość community, z resztą, pewnym odsetkiem reszty community, która nie wpisuje się w standardy i postawy o których mówisz. zastanawiam się w ogóle, po co tutaj cokolwiek wypisujesz? robiąc to, jakie masz intencje?
-
ja mam koleszko main postać 3kh+ którą kreuje i przy której konsekwentnie trzymam się kolejny rok undergroundu. od ponad półtorej roku nie spędziłem na niej ani minuty, na duty. więc o czym ty pierdolisz.
-
mta jest dewianckie. my od 2019 siedzimy w uniwersum v, mordko.
-
Ja mam kilku pijaczków na osiedlu zaprzyjaźnionych. Bez problemu możemy ogarnąć słupa, który będzie na papierze właścicielem. Dawać know-how.
-
Świetny pomysł. @Toyer
-
Potrzebuję know-how do postawienia platformy multiplayer. Stawiamy, przypał biorę na siebie. PW.
-
**Drugiego maja, kilka minut po godzinie szesnastej służby odnotowały incydent drogowy, który zarejestrowały kamery. Czarny Jester RR ze zdjętymi indeksami, a sam kierowca z zasłoniętym wizerunkiem - wparował na podziemny obiekt parkingu w Little Seul, tuż przy Del Perro Highway. Pozostawiając za sobą kłęby siwego dymu opuścił miejsce zdarzenia. System kamer w mieście ukazał jego drogę ucieczki, którą był wylot na wspomnianą autostradę, tuż za rogiem. Departament, o ile wykazał minimalne zainteresowanie sytuacją mógł prześledzić jego ruch w systemie CCTV aż do Cyphress Flats, gdzie w pewnym momencie ślad się urywa.**
-
photos edited by @Higanoo
-
jazda bandycka
-
-
zniszczyc.samotnosc obserwuje zawartość triple6
-
-
triple6 obserwuje zawartość pacialkeee
-
pacialkeee obserwuje zawartość triple6
-
gospodarka zła, trzeba nam gułagu.
-
W przypadku GTA V do powstania realnych możliwości stawiania takiego serwera też minęły lata. A jednak, mimo tego jedna ze stron podejmuje się, dokonuje tego w 2019 roku. Druga natomiast - w 2026 roku. W 2018 roku spora część community też miała problem natury hardware'u. I siedziała na devie, w MTA. Już rozumiesz?
