Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

triple6

Gracz
  • Postów

    66
  • Rejestracja

Informacje dodatkowe

  • Discord
    wheller_

Ostatnie wizyty

7 081 wyświetleń profilu

Osiągnięcia triple6

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

  • Well Followed
  • Wyjątkowo popularny
  • Dusza towarzystwa
  • Raczkujący
  • Mówca

Najnowsze odznaki

337

Reputacja

  1. triple6

    RageMP: Co dalej

    bardzo uogólniasz. wrzucasz w jeden worek większość community, z resztą, pewnym odsetkiem reszty community, która nie wpisuje się w standardy i postawy o których mówisz. zastanawiam się w ogóle, po co tutaj cokolwiek wypisujesz? robiąc to, jakie masz intencje?
  2. triple6

    RageMP: Co dalej

    ja mam koleszko main postać 3kh+ którą kreuje i przy której konsekwentnie trzymam się kolejny rok undergroundu. od ponad półtorej roku nie spędziłem na niej ani minuty, na duty. więc o czym ty pierdolisz.
  3. triple6

    RageMP: Co dalej

    mta jest dewianckie. my od 2019 siedzimy w uniwersum v, mordko.
  4. triple6

    RageMP: Co dalej

    Ja mam kilku pijaczków na osiedlu zaprzyjaźnionych. Bez problemu możemy ogarnąć słupa, który będzie na papierze właścicielem. Dawać know-how.
  5. triple6

    RageMP: Co dalej

    Świetny pomysł. @Toyer
  6. triple6

    RageMP: Co dalej

    Potrzebuję know-how do postawienia platformy multiplayer. Stawiamy, przypał biorę na siebie. PW.
  7. **Drugiego maja, kilka minut po godzinie szesnastej służby odnotowały incydent drogowy, który zarejestrowały kamery. Czarny Jester RR ze zdjętymi indeksami, a sam kierowca z zasłoniętym wizerunkiem - wparował na podziemny obiekt parkingu w Little Seul, tuż przy Del Perro Highway. Pozostawiając za sobą kłęby siwego dymu opuścił miejsce zdarzenia. System kamer w mieście ukazał jego drogę ucieczki, którą był wylot na wspomnianą autostradę, tuż za rogiem. Departament, o ile wykazał minimalne zainteresowanie sytuacją mógł prześledzić jego ruch w systemie CCTV aż do Cyphress Flats, gdzie w pewnym momencie ślad się urywa.**
  8. photos edited by @Higanoo
  9. gospodarka zła, trzeba nam gułagu.
  10. W przypadku GTA V do powstania realnych możliwości stawiania takiego serwera też minęły lata. A jednak, mimo tego jedna ze stron podejmuje się, dokonuje tego w 2019 roku. Druga natomiast - w 2026 roku. W 2018 roku spora część community też miała problem natury hardware'u. I siedziała na devie, w MTA. Już rozumiesz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin