Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Nicole Allard] thesebitcheslovesosa


thesebitcheslovesosa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/5882-thesebitcheslovesosa/
Link do konta oskarżonegohttps://forum.v-rp.pl/profile/11944-volumek/
Powód składania skargi: Celowe nie wbijanie do gry/MG/Nierealistyczna ucieczka
Wyjaśnienie sprawy: Witam, nie chciałem tu przychodzić, dziwnie się czuje pisząc swoją pierwszą skargę w życiu, ale sytuacja mnie do tego zmusza. Wszystko zaczęło się od tego jak moja postać Melvin_Josiah dowiedział się o tym, że Nicole_Allard (jego ówczesna kobieta) zdradza go na prawo i lewo. Wtedy też postanowiłem, że zagram to IC i korzystając z przywileju, że gram w półświatku zagrałem to tak, że chcieliśmy porwać tą postać - Oczywiście bez celu zarobkowego czy też jakiegoś FKC/FCJ ponieważ na to bym potrzebował zgody opiekunów sektora. Po prostu, zeby przemowic do rozsadku postaci Volumka. No jednak się to nie udało ponieważ o godzinie 20:00 około chłopaki ode mnie z organizacji znalezli Nicole_Allard pod jej domem. Nie wiem o czym grali, ale momentalnie dostałem wiadomość IC, o tym że mam się szykować bo mają laske. Byłem akurat zatrzymany przez LSPD za zbyt szybką jazde więc troche mi zeszło, pojechałem do swojego studia aby przebrać się w ciuchy w których ta by mnie nie poznała, zajechałem na miejsce zastawiając możliwy wyjazd postaci Volumka. Co ten wtedy zrobił? Odpalił silnik, spalił gume, przejechał postać Joey_Wallace (Gracz który gra u mnie pod panelem) aby zacząć uciekać. Co ważne w tym momencie celował w jej stronę właśnie wyżej wspomniany Joey (Na tą sytuacje niestety nie mam klipa, ale pewnie w logach to będzie). Wątpie aby taka sytuacja mogła mieć miejsce IRL ponieważ dostałaby w tym momencie 1/2 kulki w tułów/głowe i padła by na miejscu. Zapytacie dlaczego my nie strzelaliśmy? A no dlatego, że skrypt serwera działa tak, że nawet jakby Joey trafił to Volumek dalej mógły swobodnie sterować postacią - Do czego dążę? Uciekałby dalej. Zgubiliśmy go, no i tak to przestało hulać przez następne kilka godzin. Około godziny 2 w nocy 27.02 postanowiliśmy włamać się do domu Nicole aby wyciągnąć ją z jej własnego domu - Nikt nie wpadł na to, że może przecież siedzieć w domu i sprawdziliśmy to na samym końcu. Byłoby wszystko okay, tylko, nie wiem czy to akurat przez błąd serwera czy tak naprawde Volumek nas okłamywał - Nie miał statusu AFK więc graliśmy normalnie tak jak my to widzieliśmy. Gdy Volumek nam nie odpowiadał na nic - Dior napisał do niego na discordzie dokładnie o godzinie 2:05 wiadomość (https://imgur.com/AMwBKpL). Odczekaliśmy po tym jeszcze chwile, nie wysyłaliśmy żadnych reportow ze wzgledu na to ze z tego co pamietam nie bylo nawet nikogo na /a wiec duzo by to nie dało. Około godziny 2:15 wyszliśmy z serwera stwierdzając, że nie ma sensu grać tego z "Afk". Napisałem oczywiście od razu po tym do Volumka, który dziwnym trafem odpowiedzial mi po zaledwie kilku minutach (https://imgur.com/jLlWZB0). Swoją drogą dzisiaj sprawdziłem czy naprawde nie wyświetla się status AFK nad głową i o to jakie efekty dostałem (https://imgur.com/EytZcER). Jak widać status nad głową normalnie wyświetlił się - Wiec nie wiem czy ten status działa tylko na wybrańców czy jak? Bijąc do brzegu z drugim wątkiem chciałbym poruszyć temat dlaczego Volumek nie odpowiedział Diorowi o godzinie 02:05, że jest to zepsute (My sami nie zwracamy na takie coś uwagi jak rzeczy, że status się nie wyświetla) i nie ma go w grze tylko robi coś innego i ma tego afka od kiedyś tam. Tylko napisał to mi, niecałe 5 minut po wyjściu z serwera. Dziwnie mi to wygląda, bo wygląda jakby specjalnie nie schodził z afka byleby uniknąć konsekwencji zamiast po ludzku się dogadać i przedstawić swoją strone, że nie działa status AFK po tym jak dior do niego napisał. Kolejna sprawa - Jawne MG. Dzisiaj został złapany Joey_Wallace, zapytacie pewnie o co? A no właśnie o wczorajszą akcje. Rozumiem, że Nicole_Allard zgłosiła to do odpowiednich służb które mogłyby bez problemu sprawdzić monitoring uliczny czy coś w tym stylu i po tym dopiero wywnioskować kto tam uczestniczył. Jednak dostaliśmy informacje na temat tego, że podobno nagrania zostały udostępnione z monitoringu domu Nicole_Allard (https://imgur.com/JJ3fqL2). Coś mi w tym momencie przestało grać. Ze względu, że moja postać jest zatrzymana za kompletnie inną sytuacje postanowiłem wbić na swoją drugą postać i czysto OOC podjechać sprawdzić czy skryptowo w domu Nicole są zamontowane kamery, co się okazało? A no zobaczcie sami (https://imgur.com/a/SiVb7yG). Jak widać, nie ma tutaj nic oprócz wzmacnianych drzwi - Więc moje pytanie skąd Nicole miała dostęp do monitoringu w jej domu który nawet nie istnieje? Czy może miała bodycam uaktywniający się w sytuacjach zagrażających życie?
Dowody: Brak aktywnego statusu AFK u nas (https://imgur.com/a/F3rsskg) + Wszystko pokolei podlinkowałem u góry

Spoiler

Osoby biorące udział w akcjach:

 

1 Akcja o godzinie 20:00: @Piotrek1234 @fenixakajajawocz

2 Akcja o godzinie 2:00: @dior @Bieluu
+ Ja oczywiście w obu

 

Edytowane przez thesebitcheslovesosa
dior, Bieluu, _sajmon i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę stek kłamstw i bzdur wyssanych z palca, więc chętnie się wypowiem
1. Nierealistyczna ucieczka: Wyjaśniając, afczyłem przed domem, jeden z tych pseudo gangsterów czekał aż zejdę z AFK'a od 20/30 min przy moim aucie. Podjechał jego znajomy, jak sam to napisał zajechał mi drogę, okay z tym się zgodzę, ale miałem miejsce więc ruszyłem do ucieczki, moja postać miała podobne sytuacje, i czuła że w tym momencie też jest coś nie tak. Dodatkowo osoba składająca skargę skłamała w przypadku silnika, miałem już wcześniej odpalone auto w razie czego, jak i również osobnik, który stał obok auta NIE celował do mojej postaci, więc kolejne kłamstwo - Sam napisał, że nie posiada ss/klipu, więc proszę byś nie kłamał, bo taka sytuacja nie miała miejsca - Tyle do pierwszej rzeczy, stek bzdur nic więcej.(Edit, bo nie zauważyłem o przejechaniu, nikogo nie przejechałem, przynajmniej u mnie - może desynchro, ale u siebie na pewno nikogo nie rozjechalem)

2. Sprawa druga mój AFK, oświecę Cię, bo musi być jakiś błąd serwera. Zapytałem nawet o to Community Managera, dostałem odpowiedź "możliwe" - Grałem w inną grę, afcząc w domu od dłuższego czasu, prezentuję logi z panelu, które potwierdzają moje słowa. Osoba sprawdzająca na pewno ma do tego dostęp

Dowód: https://imgur.com/a/h1JcYJB
Jak widać na załączonym dowodzie, posiadam status AFK od godziny 1:09, a ich śmieszne włamanie miało miejsce o godzinie 1:58, gdzie status afk mi nie zniknął, wszystko jest w logach, bo nadzwyczajnie grałem w inną grę. Wszystko jest do sprawdzenia w logach. Dodam jeszcze, że owe osoby nawet gdy mam AFK, czekaja przed domem i w innych miejscach by tylko zrobić co tam planują, posuwają się do oszustwa/MG pisząc do mnie ze swoich kont jak i fejkowych na DC by mnie tylko zwabić do gry, akurat osoba która mnie napadła pisze, czy sprzedam swój dom bym tylko wbił do gry i sie z nią spotkał, przedstawiam dowód poniżej:

Dowód: https://imgur.com/a/KZWqly3

3. Kamery w domu posiadam zamontowane przez firmę SecureSense, na pewno mają screeny montażu lub sam znajdę w logach. Montowali mi wszystko na raz, nawet zapytałem lidera, czy mogą łapać teren na zewnątrz, odpowiedział że tak. A więc kamery w domu są, żadnego MG nie było. To też można sprawdzić. Zgłosiłem wszystko z podstawą IC.

Reasumując. pierw radziłbym się doinformować a nie rzucać kłamstwa i podejrzenia, które nie mają podłoża byle tylko zwabić mnie do gry i czekać pod domem na koniec mojego AFK'a.

**EDIT**
Dorzucam screeny z montażu kamer:
https://imgur.com/a/OfQS4eU

A i jeszcze co do sprawy, że Was nie poinformowałem o mozliwym zepsutym statusie AFK:
o godzienie 2:16 wysłałes SS jak celujacie do mojej postaci, a ja odpisałem o godzinie 2:21, wiec kilka minutek. A nie jak Ty to napisałeś, że nie poinformowałem

SS z tego: https://imgur.com/a/rnc8Mk9

Edytowane przez Volumek
Poprawka.
mstrk i Agacia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie, pozwole sobie na sam początek zacytować klasyka - Co ty pierdolisz człowieku?

Godzinę temu, Volumek napisał:

1. Nierealistyczna ucieczka: Wyjaśniając, afczyłem przed domem, jeden z tych pseudo gangsterów czekał aż zejdę z AFK'a od 20/30 min przy moim aucie. Podjechał jego znajomy, jak sam to napisał zajechał mi drogę, okay z tym się zgodzę, ale miałem miejsce więc ruszyłem do ucieczki, moja postać miała podobne sytuacje, i czuła że w tym momencie też jest coś nie tak. Dodatkowo osoba składająca skargę skłamała w przypadku silnika, miałem już wcześniej odpalone auto w razie czego, jak i również osobnik, który stał obok auta NIE celował do mojej postaci, więc kolejne kłamstwo - Sam napisał, że nie posiada ss/klipu, więc proszę byś nie kłamał, bo taka sytuacja nie miała miejsca - Tyle do pierwszej rzeczy, stek bzdur nic więcej.

Po pierwsze, jakie 20/30 minut człowieku? Dosłownie dostałem informacje IC, że chłopaki cię znaleźli i dosłownie w przeciągu paru minut nw może z 3 dostałem informacje, że odpowiedziałeś. Wiec o czym ty pierdolisz jakie 20/30 minut. Gdzie miałeś miejsce do ucieczki? Zatorowałem ci tą drogę w taki sposób, że twoje auto było praktycznie ścisnięte pomiędzy moim autem a bramą garażu a ty żeby tylko uciec to zacząłeś palić laka tylko po to aby obrócić swój pojazd o 45 stopni, przejechać Joey_Wallace i zacząć uciekać. Nie posiadam klipa bo mam wyłączone powtórki - ze względu na to, że nie spodziewałem się w tamtym momencie, ze możesz odjebać aż takie gówno nierealistycznie.

1 godzinę temu, Volumek napisał:

2. Sprawa druga mój AFK, oświecę Cię, bo musi być jakiś błąd serwera. Zapytałem nawet o to Community Managera, dostałem odpowiedź "możliwe" - Grałem w inną grę, afcząc w domu od dłuższego czasu, prezentuję logi z panelu, które potwierdzają moje słowa. Osoba sprawdzająca na pewno ma do tego dostęp

 Dobrze, że pytałeś CM, cieszy mnie to bardzo ale sam sprawdziłem co jest pięć i status afk normalnie się wyświetla co udowodnilem w samej skardze

1 godzinę temu, Volumek napisał:

Jak widać na załączonym dowodzie, posiadam status AFK od godziny 1:09, a ich śmieszne włamanie miało miejsce o godzinie 1:58, gdzie status afk mi nie zniknął, wszystko jest w logach, bo nadzwyczajnie grałem w inną grę. Wszystko jest do sprawdzenia w logach. Dodam jeszcze, że owe osoby nawet gdy mam AFK, czekaja przed domem i w innych miejscach by tylko zrobić co tam planują, posuwają się do oszustwa/MG pisząc do mnie ze swoich kont jak i fejkowych na DC by mnie tylko zwabić do gry, akurat osoba która mnie napadła pisze, czy sprzedam swój dom bym tylko wbił do gry i sie z nią spotkał, przedstawiam dowód poniżej:

Dowód: https://imgur.com/a/KZWqly3

Czekamy pod domem? Laluna, co ty pierdolisz? Czekaliśmy w intku ze względu, że nie miałeś statusu AFK. Nie kręciliśmy się pod domem czekając aż volumek zejdzie z afka którego w naszych oczach nawet nie miał. Jakie fejkowe dcki XD? Dior pisał do ciebie o chate, prawda, Ale kilka godzin wcześniej - nie wiem co mu siedziało w bani, może po prostu jak człowiek chciał kupić dom? Nie dowiemy się tego ponieważ i tak mu nie odpisałeś.

 

1 godzinę temu, Volumek napisał:

3. Kamery w domu posiadam zamontowane przez firmę SecureSense, na pewno mają screeny montażu lub sam znajdę w logach. Montowali mi wszystko na raz, nawet zapytałem lidera, czy mogą łapać teren na zewnątrz, odpowiedział że tak. A więc kamery w domu są, żadnego MG nie było. To też można sprawdzić. Zgłosiłem wszystko z podstawą IC.

Reasumując. pierw radziłbym się doinformować a nie rzucać kłamstwa i podejrzenia, które nie mają podłoża byle tylko zwabić mnie do gry i czekać pod domem na koniec mojego AFK'a.

Nie masz żadnych kamer skryptowo to ich nie graj - wysyłasz jakieś ssy sprzed miesiąca prawie - nie wiem jak działa system tych kamer na serwerze, ale wiem tyle, że jak nie ma ich na drzwiach skryptowo to żadna odgrywka sie nie liczy bo ja też se moge ogarnac ziomka co mi bedzie odgrywal ze kamery montuje w chacie.

I przestań pierdolić o tym, że czekaliśmy pod twoim domem bo nie było takiej sytuacji - mamy też inne rzeczy do gry a nie 100% naszej energii skupia sie na czlowieku ktory prawdopodobnie siedzi i odgrywa eseksy w interiorze.

1 godzinę temu, Volumek napisał:

A i jeszcze co do sprawy, że Was nie poinformowałem o mozliwym zepsutym statusie AFK:
o godzienie 2:16 wysłałes SS jak celujacie do mojej postaci, a ja odpisałem o godzinie 2:21, wiec kilka minutek. A nie jak Ty to napisałeś, że nie poinformowałem

Ty potrafisz czytać? Napisałem w skardze, że nie odpisałeś diorowi na jego wiadomość o tym, czy masz zamiar grać czy mamy wołać admina. Napisałem - Ba! Nawet wstawiłem ssa tego jak do ciebie pisze ja od razu po wyjściu z gierki! Dziwnym trafem akurat wtedy miałeś czas wejść na discorda i sprawdzić nieodczytane wiadomości, akurat dziwnym trafem jak my wyszlismy z gierki stwierdzajac ze nie ma sensu tego grać

 

Reasumując, żadnych kamer nie było i graj skryptem, podeśle ci jeszcze raz ssy twojego domku w razie jakbyś teraz się bał wejść do gry w obawie, że znowu będziesz musiał palić gume aby uciec lub coś w tym stylu https://imgur.com/a/SiVb7yG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak dowodów na Twoje słowa, nie paliłem żadnej gumy, i miałem miejsce na przejazd. Jak nie masz dowodów to nic nie zdziałasz, kłamać sobie możesz na swoją korzyść, ale raczej Ci to nie wyjdzie. Bo ja wiem co zrobiłem, a Ty ewidentnie jesteś spłakany. I owszem, stał Twój znajomy z 15/20 minut obok mojego auta, bo afczyłem przed domem coś koło tego czasu, bo byłem poza kompem, a on i tak czekał aż wstanę z AFK i odpiszę, więc sam nie wiesz jak to dokładnie było, albo dalej kłamiesz, bo widzę to u Ciebie jest co drugie słowo byle coś mieć na swoją korzyść, beż żadnych materiałów, że tak było.

2. Tak? Czyli twierdzisz, że logi kłamią? Dodałem SS kiedy mi się rozpoczął status AFK, a kiedy Wy graliście. Zresztą osoba rozpatrująca skargę może to sprawdzić i zapewne to zrobi, więc daruj sobie dalsze pisanie o AFK - bo przecież nie widziałeś STATUSU.... Coś musi być zepsute ze statusem, nawet u mnie na warsztacie czasem ktoś Afczy i nie ma statusu AFK, nie raz widziałem taką sytuacje.

3. Rozśmieszyłeś mnie, Ty umiesz czytać i sprawdzać screeny? Cokolwiek? Szkoda, że muszę się tłumaczyć trzynastolatkowi, ale cóż. Obejrzyj jeszcze raz screena, masz tam screena, że są skryptowo kamery, Ty ich nie widziałeś, bo trzeba wejść do intka by się pokazał BLIP kamer, dodatkowo co z tego, że dałem ss logów sprzed miesiąca? Niecały miesiąc, dodatkowo w ogóle co to ma do rzeczy? Montuje się kamery, może minąć i rok, skoro są zamontowane miesiac temu to co teraz ich nie ma bo zniknęły? Nie wiem skąd się urwałeś, kamery są odegrane i skryptowo

i co do kupna domu, tak przypadkiem napisał tego samego dnia o zakup domu i numer, to totalny przypadek! Biedny pseudo gansgter ma 700k na dom🤣 - nie pogrążaj sie, to jawne "zaproszenie" to gry by ułatwić sobie sprawę

Podsyłam CI jeszcze raz ss taki jak Twój skryptu kamer, może przetrzyj okularki i zobacz porządnie: https://imgur.com/a/OfQS4eU


Nie mam nic więcej do dodania, wszystko napisałem. Zostawiam skargę osobie rozpatrującej,

Edytowane przez Volumek
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ci ostatni raz, bo pierdolisz kocopoły jak mało kto.

3 minuty temu, Volumek napisał:

1. Brak dowodów na Twoje słowa, nie paliłem żadnej gumy, i miałem miejsce na przejazd. Jak nie masz dowodów to nic nie zdziałasz, kłamać sobie możesz na swoją korzyść, ale raczej Ci to nie wyjdzie. Bo ja wiem co zrobiłem, a Ty ewidentnie jesteś spłakany. I owszem, stał Twój znajomy z 15/20 minut obok mojego auta, bo afczyłem przed domem coś koło tego czasu, bo byłem poza kompem, a on i tak czekał aż wstanę z AFK i odpiszę, więc sam nie wiesz jak to dokładnie było, albo dalej kłamiesz, bo widzę to u Ciebie jest co drugie słowo byle coś mieć na swoją korzyść, beż żadnych materiałów, że tak było.

Brak dowodów.. Brak dowodów 🤓🤓 Gościu, to niby jak twoja postać wyjechała będąc przycistnięta do ściany i boku mojego wozu? Wiem co widziałem, i zapewne logi również to wykażą ponieważ możliwe, że uderzyłem w twoje auto nawet lekko co można bez problemu sprawdzic w logach. Na pewno nikt nie stal tam 20 minut co tez mozna sprawdzic w logach! Człowieku, twoim jedynym argumentem na to, że tak nie bylo jest to ze "Ooo nie masz klipa nie upierdolisz mnie".

7 minut temu, Volumek napisał:

2. Tak? Czyli twierdzisz, że logi kłamią? Dodałem SS kiedy mi się rozpoczął status AFK, a kiedy Wy graliście. Zresztą osoba rozpatrująca skargę może to sprawdzić i zapewne to zrobi, więc daruj sobie dalsze pisanie o AFK - bo przecież nie widziałeś STATUSU....

Ale to ty pierdolisz caly czas o tym ze miales afka i to twoj jedyny argument na tą skarge

7 minut temu, Volumek napisał:

3. Rozśmieszyłeś mnie, Ty umiesz czytać i sprawdzać screeny? Cokolwiek? Szkoda, że muszę się tłumaczyć trzynastolatkowi, ale cóż. Obejrzyj jeszcze raz screena, masz tam screena, że są skryptowo kamery, Ty ich nie widziałeś, bo trzeba wejść do intka by się pokazał BLIP kamer, dodatkowo co z tego, że dałem ss logów sprzed miesiąca? Niecały miesiąc, dodatkowo w ogóle co to ma do rzeczy? Montuje się kamery, może minąć i rok, skoro są zamontowane miesiac temu to co teraz ich nie ma bo zniknęły? Nie wiem skąd się urwałeś, kamery są odegrane i skryptowo

No właśnie, wejść do intka żeby zobaczyć blip kamer? Czyli sam teraz wyjasniłeś się, że masz kamery tylko w środku? XD. Człowieku sam przyznajesz sie do MG, że niby masz kamery na posesji, skoro masz kamery skryptowo tylko w intku a nie na zewnatrz to graj to normalnie. I pierdolisz ponownie bez sensu jak chuj do kredensu "Obejrzyj jeszcze raz screena, masz tam screena". Mówisz coś o tym ze ss nie jest z logow sprzed miesiaca tylko niecaly miesiac - brawo, mocny argument.

A no i co do trzynastolaka, dzieciaku, musisz cisnąć po wieku? Ja w przeciwienstwie do ciebie na forum mam podaną normalną date urodzenia - Nie to co w twoim przypadku. Ale sądząc po twojej grze to jesteś albo jakimś "trzynastolatkiem" z buzującymi hormonami który musi odgrywać e-seks w gierce komputerowej i walić do tego konia. Lub 20 latkiem który w życiu nie dotknął kobiety i musi sie teraz wyładowywać w gierce komputerowej. Ten akapit to tylko dodatek na jego argument, że jestem "trzynastolatkiem" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sam tutaj dajesz logi na to że kamery będą W garażu i prawdopodobnie W domu. Nie na zewnątrz, nie na posesji, nie ma drona latającego nad twoją chatą, nie ma psa ochronnego na podwórku.

lxHYR9M.png

Edytowane przez thesebitcheslovesosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Nie chce mi sie czytać całego tego wątku, ale widzę mniej więcej o co chodzi. Jako że moja postać montowała w tamtym miejscu kamery, mogę stwierdzić że były montowane w środku jak i w ogródku na zewnątrz tak więc.

image.png.300e9ae2ab9c202744c9bf96f303cbcd.png

image.png.b29b5515e5b872bb8ec40a998e7911f9.png

image.png.813d3c4c91073bef2190642c8653e23f.png

image.png.4513a07062607d90267c4f4146ba26ef.png

image.png.dc1c47964a6314c2664bf129567a8bb5.png 

(do centralki były podpinane kamery jak i alarm, test alarmu wiemy jak można wywołać. Natomiast kamery to tylko: )
image.png.e7b8d1960c9a3c32449da64c1a15f4ef.png

 

Tak więc - wolałem dodać to od siebie jako że widzę tutaj jakiś zgrzyt a sam byłem "monterem" tego monitoringu xd. Pozdrawiam

HeRand, Lenareq, K4L3K i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, thesebitcheslovesosa napisał:

Odpowiem ci ostatni raz, bo pierdolisz kocopoły jak mało kto.

Brak dowodów.. Brak dowodów 🤓🤓 Gościu, to niby jak twoja postać wyjechała będąc przycistnięta do ściany i boku mojego wozu? Wiem co widziałem, i zapewne logi również to wykażą ponieważ możliwe, że uderzyłem w twoje auto nawet lekko co można bez problemu sprawdzic w logach. Na pewno nikt nie stal tam 20 minut co tez mozna sprawdzic w logach! Człowieku, twoim jedynym argumentem na to, że tak nie bylo jest to ze "Ooo nie masz klipa nie upierdolisz mnie".

Ale to ty pierdolisz caly czas o tym ze miales afka i to twoj jedyny argument na tą skarge

No właśnie, wejść do intka żeby zobaczyć blip kamer? Czyli sam teraz wyjasniłeś się, że masz kamery tylko w środku? XD. Człowieku sam przyznajesz sie do MG, że niby masz kamery na posesji, skoro masz kamery skryptowo tylko w intku a nie na zewnatrz to graj to normalnie. I pierdolisz ponownie bez sensu jak chuj do kredensu "Obejrzyj jeszcze raz screena, masz tam screena". Mówisz coś o tym ze ss nie jest z logow sprzed miesiaca tylko niecaly miesiac - brawo, mocny argument.

A no i co do trzynastolaka, dzieciaku, musisz cisnąć po wieku? Ja w przeciwienstwie do ciebie na forum mam podaną normalną date urodzenia - Nie to co w twoim przypadku. Ale sądząc po twojej grze to jesteś albo jakimś "trzynastolatkiem" z buzującymi hormonami który musi odgrywać e-seks w gierce komputerowej i walić do tego konia. Lub 20 latkiem który w życiu nie dotknął kobiety i musi sie teraz wyładowywać w gierce komputerowej. Ten akapit to tylko dodatek na jego argument, że jestem "trzynastolatkiem" 

Widzę dalej idziesz w zaparte z kłamstwami, już o celowaniu i zgaszonym silniku nie piszesz? Nie dziwie się, bo tak nie było. Więc zostawiłeś to i lecisz, że byłem przyciśnięty do ściany. Nawet nie dotykałeś swoim pojazdem o mój, miałem luz i bez problemu mogłem wyjechać, moja postać pod wpływem impulsu i emocji jak i tego, że spodziewała się czegoś tego typu postanowiła uciec i tyle. Gdyby celowana do mojej postaci bym nie uciekał.
- nie było celowania
- nie przejechałem nikogo

A co do kamer, montaż jest odegrany i skryptem są. Dodatkowo ZANIM zgłosiłem sprawę na PD i przekazałem nagrania doinformowałem się od pracownika ochrony (zarządu IC), która montowała kamery, ze mogą obejmować teren przed domem/garażem, a skoro to pracownik zarządu takiego biznesu, chyba wie jak działają kamery. Jeśli jednak jest jakoś inaczej, to zostałem wprowadzony w błąd. Ale nawet się upewniłem przed odegraniem czego kolwiek, więc skoro dostałem takie info tak grałem. Nie było tu żadnego MG, jesli jednak okaże się inaczej z kamerami, to jak mówi ss chciałem się upewnić, i dopiero po tym zagrałem kamery. (https://imgur.com/a/pqNviiN) (odpowiedz nt. kamer)

Cała Wasza akcja to jedna wielka porażka, gracie na osobie AFK, gdzie odpisałem Tobie po kilku minutach, że mam AFK i gram w inną gre. To Ty namawiałeś mnie na powrót i granie z Wami akcji, gdzie mieliście obraną już pozycje, staliscie w domu, celując do mojej postaci z tego co widziałem na Waszym ss, znasz zasady RP? Gdybym nie grał w inna gre i nie miał AFK by mnie w tym domu nie było, zatem mieliście przewagę nade mną IC, i odebraliście możliwość reakcji

 

Edytowane przez Volumek
Lenareq lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić sobie małą rekonstrukcje zdarzeń ze względu na to, że nie mam klipa, czysto teorytycznie pomyslalem gdzie moga byc zamontowane kamery bo oczywiscie obiektow zadnych nie ma. I wyszlo mi ze zadna z tych kamer nie lapie podjazdu.A1lkt9B.png

Nie wiem jakim cudem mogłoby dojść do tego że owe kamery które obejmują "Ogródek" złąpały również coś co jest zastawione. Pozdro

Widok z kamer wg mnie, wg innych może być inaczej bo trzeba przecież na swoją korzyść grać 🙂

Spoiler

0j277B2.pngZndn8EP.png7MfKebQ.png

No chyba, że postać Nicole_Allard jest chroniona niczym prezydent i jej rezydencja jest chroniona 50 kamerami ustawionymi na każdym możliwym rogu aby nic się jej nie stało

Edytowane przez thesebitcheslovesosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z osobą piszącą skargę na grę, graliśmy przed domem, wracając do akcji gdzie mi zajechali drogę. Dodatkowo nie gramy tych kamer, napisalem do PD w tej sprawie, więc myśle że jest załatwione wszystko.

Edytowane przez Volumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit;

Sprawa została rozwiązana, dogadaliśmy się co do moich zarzutów z volumkiem i od teraz normalnie to zagramy. @Mixer myśle, że sprawa do zamknięcia jeżeli sam nie masz jakiś zastrzeżeń

Edytowane przez thesebitcheslovesosa
_sajmon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin