Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/KasiuLa] yankes.


yankes.

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8966-yankes/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yves Quattrone
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Gangsterka po cywilu
Członek ekipy nakładający karę: @KasiuLa
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, przedstawie całą sytuacje jaka miała niedawno miejsc;e Mianowicie na Davis dokładniej przy megamallu nastała sprzeczka IC między naszymi postaciami i postaciami z organizacji przestępczej. Doszło do dwóch bójek, które zostały wygrane z naszej strony, a następnie ziomki po przeciwnej stronie zadzwoniły po swoich ludzi, którzy przyjechali dosłownie po 30'stu sekundach? Jakoś tak. Naszła ponownie sprzeczka słowna przy której NIE ODZYWAŁEM SIĘ ANI SŁOWEM, po prostu stałem przy aucie. Nagle osoba z naszej grupki rozegrała na /me, że rozpoczyna strzelanine, a więc każdy zaczął sie strzelać - w tym ja. Doskonale wiem, że jako cywil, który nie ma panelu nie powinień robic takich akcji, ale sam fakt, że nie wypaliłem 1 w ich stronę tylko się broniłem gdy padły strzały. Troche szkoda mi jest tej postaci mimo, że nie przegrałem na niej dużo. Nie wiem co mogę więcej tutaj napisać, wydaje mi się, że streściłem dość dokladnie całą sytuacje która miała miejsce - Licze na odblokowanie tej postaci bo jednak nic nie zrobiłem, a moja postać IC się broniła. Miłego dnia/wieczoru tym kto to czyta.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez yankes.
5000 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin