Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Eastside Ghetto Boyz


Kevin Byrne

Rekomendowane odpowiedzi

Tu od dziecka jedna zasada, z psami sie nie gada. Sprzedates czarnucha wiedz, Ze dopadnie Cie skrucha. Kraty, lub Smierc to czesc tej gry, wszedles w to gówno juz nie ma odwrotu, dobrze wiesz, ze zolnierzem nie zostaje sie raz do roku. Cchcesz byc skurwielu jak lucky luciano, a u mnie w ekipie nie jeden ma to miano. ghetto gang wychodzi po zmroku, dzisiaj w nocy jak zwykle poleje sie troche czerwonego soku. Uwazaj dzieciaku, nie wchodc nam w droge bo rozpierdolimy ciebie i twoja zatoge. Tu kazdy czarnuch uzbrojony po zeby, draco, mossbergi tu kazdy taki sprzet nosi gdy na burze sie zanosi. My robimy pieniadze na trapie, a wy okradacie portfele wlasnych matek, gdy nas widzicie chowacie sie do klatek. Jestem z east side, czarnuchu, yo - lepiej nie wychodz po zmroku, moje czarnuchy juz sa uzbrojone, do walki nastawione. Potraktuj skurwielu to jak jebane ostrzezenie, tu najlepsi strzelcy jebane podziemie. Yo gee boy w tej zwrotce znajdzie sie tez miejsce da ciebie czarnuchu, blok nie zapomina. Dopusciles sie kurewskiego zachowania, jestes na czarnej liscie jako pierwszy do odjebania. Snajperzy z maples maja Cie na celowniku, bad ostrozny, glowa nisko bo mozesz byc namierzony, i o glowe skrócony, yooo. Pozdro da wszystkich dobrych czarnuchów z calego east side a wszystkich innych skurwieli bede odstylal do piachu jak osama binladen najlepszy w swim fachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin