Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Toyer]Quake18


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/23015-quake18/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
MK - https://forum.v-rp.pl/profile/22906-satanunban/
Członek ekipy nakładający karę: @Toyer
Wyjaśnienie sytuacji: 

Hej! W Spoilerze znajduje sie wyjaśnienie z poprzedniej apelacji wraz z moją prośbą o przywrócenie mi możliwości rozgrywki na koncie Quake18. Jeśli w rolę nie wchodzi unban, to proszę o jakąś rozmowę aby może się dogadać dot. konkretnej długości bana lub szczególne warunki unbana.

Spoiler

Satan666 vs Opiekunowie przestępczych
Mój ban na Vibe-RolePlay swój początek miał od kary z dnia 6 października 2021r, którą nadał mi @King Bajzel oraz @Morfeusz - kara ta była wręcz śmieszna i nawet z perspektywy czasu uważam że jeśli chciało się kogoś z jakiegoś powodu usunąć z strefy przestępczej to można było zrobić to sprytniej. King Bajzel oraz Morfeusz zarzucili mi przyjmowania majątku w sposób OOC wraz z jakimiś tam wyssanymi z palca wątkami postaci. Przyjmowałem tam w pełni majątek OOC i jeśli spytaliby mnie kiedykolwiek na discord, to przyznałbym się gdyż mój kolega dawał mi e-pieniądze jedynie z tego względu, że ich nie potrzebował na swojej postaci i to właśnie Bajzel z Morfeuszem dopisali jakąś patologiczną historie do tego. Kto normalny pomyślałby że będę próbował oszukać administratorów V-RP w sposób taki, że 30letni gangster z Davis otrzymuje przelewy od szeryfa o tytule 'Za seks' 'Alimenty' 'Na ćpanie' 'Daj dupy' itd. xD Nie będę się nawet rozwodził na ten temat - nie przelewaliśmy tej gotówki i myślałem, że jest to w pełni legalne. Wystarczyłoby aby Morfeusz i Bajzel mnie spytali na PW. Proszę też wziąć że na tamten czas moja organizacja przestępcza zarabiała około miliona dolarów tygodniowo, a przyjmowałem 20k.

 

Satan666 vs Vibe-RP
Po otrzymaniu kary powyższej, która wykluczała mnie z gry w kluczowym dla mnie sektorze rozgrywki na serwerze oraz zamknięciu organizacji przez Morfeusza w przypływie negatywnych emocji zacząłem wylewać syf na forum oraz w grze. Strzelałem do ludzi, wyzywałem w/w administratorów na forum, sabotowałem streamy Morfeusza i generalnie toczyłem masę "gówna" związanego z serwisem, którego nikt nie chciał. Nie było to nikomu potrzebne, a wszystko spowodowane chęcią zemszczenia się za niesłuszną według mnie karą. Przyznaje się tutaj w pełni do błędu, że nie powinienem zachowywać się jak gówniarz, szczególnie jeśli chodzi o grę.

Quake18 i powrót po 3latach
Na serwer powróciłem po 3latach nieobecności w świecie Vibe-RP, a na serwer zaprosił mnie @Czechu do swojej organizacji gdzie kreowałem według mnie dobry roleplay. Pierwotnie napisałem apelacje na koncie @SatanUnban (czy jakos tak), która to została odrzucona i nie dziwi mnie to. Szansa że się zmieniłem po takim syfie była bliska zeru i administrator ( @kuzyn) rozpatrujący tą apelacje spokojnie mógł założyć, że dalej będę odpieprzał syf w grze oraz toczył wojny na noże na forum. Postanowiłem wtedy założyć MK z myślą, że moja tożsamość nie zostanie nigdy wykryta przez administrację, a ja będę sobie incognito prowadził rozgrywke na Vibe-RP.


Cztery miesiące rozgrywki bez żadnej kary
Przez cztery ostatnie miesiące prowadziłem rozgrywkę na v-rp bez żadnej znaczącej kary w logach. Nie było w tym czasie na mnie żadnej skargi, a ja objąłem jedną z kluczowych pozycji w organizacji Los Santos Outfit, która jeszcze tydzień temu była najważniejszą organizacją w półświatku przestępczym. Po odejściu z LSO otworzyłem kolejny projekt do którego nie można było mieć żadnych zarzutó (fakt że tylko dwa dni), a w między czasie prowadziłem projekty IC oraz biznesy wraz z @ngp123, którym to jest @druggyapelacja. Wielu członków administracji w tym czasie grało ze mną i raczej pozytywnie wypowiedzą się o mojej rozgrywce, a mam na myśli @Savai @5element.


Powrót na Quake18 - usunięcie Satan666
Nie będę ukrywał, że tamto konto było po raz ostatni aktywne 3lata. Nie mam dostępu do starego discorda na rzecz Quake18, a PR na tamtym profilu jest tak zniszczony że nie chciałbym po prostu  na niego wracać zaczynając z nową kartą po trzech latach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Apelacja zostaje zaakceptowana na następujących warunkach.

Wszystkie MK zostają usunięte, wypisz tutaj w komentarzu linki do profili forum wszystkich swoim MK. Dodatkowo otrzymujesz wpis do profilu o dożywotnim zakazie dołączania do ekipy.

Quake18 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin