Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastro] L'Low Pub


Kekse

Rekomendowane odpowiedzi

LowLowPub(L'Low Pub)

image.png.c48e7bd6600ae51d49bdae48ba433a78.png

 

image.png.447202f2d236fbca3697dda09a91c207.png
Lowrider(bądź low rider) to spersonalizowane auto z obniżonym zawieszeniem, które zostało spopularyzowane w latach 40 ubiegłego wieku, przezimage.png.ccc1ba90602301bb8e198589c781c818.png młodych meksykańskich imigrantów mieszkających w USA. Lowrider znaczy również kierowcę auta, biorącego udział w lokalnych zlotach nisko zawieszonych pojazdów. Samochody o obniżonym zawieszeniu nadal stanowią ważną część kultury Chicano. Lowridery są przez wielu uważane za dzieła sztuki, które zdobią piękne, jedyne w swoim rodzaju barwne wzory. Od 1958 do 2023, prawo drogowe stanu San Andreas stanowiło, że samochody o opuszczanym zawieszeniu są nielegalne, co przez masy ludzi było krytykowane, uważane za niepotrzebne i dyskryminacje Chicano oraz innych przedstawicieli kultur Ameryki Łacińskiej.

LowLowPub, lub jak kto woli L'LowPub to kulinarna i kulturalna stolica kultury Chicano w południowo wschodnim Los Santos. Mały pub, znajdujący się w sercu dzielnicy image.png.afba801fbcfab581af7fdb06a07a044d.pngRancho odgrywa rolę miejsc spotkań lokalnych mieszkańców Ameryki o meksykańskim pochodzeniu -  każdy odwiedzający, może być pewien, że w tym miejscu spotka się twarzą w twarz z kulturą imigrantów z kraju Azteków. Jednak w ostatnich latach rentowność L'Low podupadła i poprzedni właściciele musieli zamknąć bar. W końcówce Marca 2024r. kantynę odkupuje Alejandro Zalez, wieloletni mieszkaniec dzielnicy Jamestown, z przeszłością w gastronomii. Pub przechodzi gruntowny remont, zostaje przyszykowany do użytku publicznego. Jest to miejsce, które przyciąga entuzjastów motoryzacji oraz miłośników kultury lowriderów z całego miasta. w wnętrzu baru nie zabraknie ozdób, nawiązujących do kraju Mezcalu. Ściany zdobią zdjęcia klasycznych lowriderów i ich właścicieli. L'LowPub stał się popularnym miejscem spotkań dla lokalnej społeczności związanej z lowriderami. Regularnie organizowane są tam zloty lowriderów, na które przybywają zarówno właściciele klasycznych samochodów, jak i osoby zainteresowane tą kulturą. Podczas tych wydarzeń można podziwiać różnorodność i kreatywność lowriderów, a także wymieniać się doświadczeniami Tequila Cocktails | About tequila and recipies of Mexican tequila cocktailsoraz ciekawostkami związanymi z tą subkulturą. W LowLowPub serwowane są tradycyjne meksykańskie przekąski i dania, które można zasmakować podczas oglądania wystawionych lowriderów lub relaksując się w klimatycznej atmosferze pubu. Z szafy grającej wydobywa się nonstop latin rap, od twórców takich jak m.in. Cypress Hill. tworzy odpowiedni nastrój dla gości. Pub ten stał się ważnym punktem na mapie miasta dla wszystkich miłośników lowriderów, którzy chcą cieszyć się dobrą atmosferą, kulinarnymi przysmakami oraz pięknem klasycznych samochodów. Owa kantyna to nie tylko miejsce dla miłośników motoryzacji i kultury Chicano, ale także oaza dla wszystkich poszukujących oryginalnego doświadczenia w sercu Los Santos. Wydarzenia organizowane w LowLowPub często odzwierciedlają wielowymiarowy charakter kultury Cholo jak i Chicano, . W ten sposób pub staje się miejscem spotkań nie tylko dla pasjonatów samochodów, ale również dla społeczności Chicano, wchodząc do kantyny można się poczuć jakby przeniosło się do przeszłości, do rzeczywistości  imigrantów z Meksyku w latach 90-tych. Bar jest bardzo ważnym miejscem, w którym właśnie ci imigranci mogą celebrować swoją kulturę, przebywając na emigracji. Menu nie ogranicza się tylko do Tequilli, w ofercie L'Low znajdziecie również wiele innych trunków produkowanych z gatunków Agawy innych niż Agawa Niebieska. 
    Oferujemy sowite wynagrodzenia, stałe miejsce pracy, system premii zależny od chęci - szybką możliwość awansu na stanowiska kierowniczę. Dodatkowo na naszej stronie zamieszczony jest regulamin zawierający przywileje i obowiązki pracowników, do których zmiany prawo zastrzega sobie zarząd L'Low. Preferowana kadra pracownicza to latynosi, jednak nie jesteśmy rasistami i inne rasy też są mile widziane -  warunek jest jeden, trzeba czuć ten klimat, żeby nie psuć atmosfery w pubie.

 

image.png.5f304580ebff689adeddf5909dee3cf2.png

Spoiler

OOC od siebie: Hola! Od Grudnia 2023 roku gram na Klimaciku, przez czas swojej gry zakochałem się w odgrywaniu latynosa(na wcześniejszych serwerach RP odgrywałem głównie białasa/czarnucha). W Styczniu do głowy przyszedł mi pomysł założenia własnego pub-u w klimatach Chicano, jednak w tamtym momencie nie posiadałem odpowiedniego doświadczenia aby takowy biznes mógł się udać; a więc jestem tutaj dwa miesiące później, po zebraniu doświadczenia w The Barrel O'Beer(pozdrawiam wszystkich z ekipy)i potrzebnych pieniędzy postanawiam uderzyć w temat, spróbować swoich sił raz jeszcze. Korzystając z baru chciałbym zoorganizować zloty lowriderów, w planach narazie jest jeden, ale zobaczymy jak wyjdzie :D. Bar znajduje się w miejscu, gdzie kiedyś stało Beef N'Pistols(pozdro Salvatrucha), w sercu Rancho. Discord jest już postawiony, gorąco na niego zapraszam - https://discord.gg/3eaAbbhWu7
Pozostaje mi nic innego, niż życzyć wam miłego dnia i do zobaczenia na klimaciku!

Postać lidera: Alejandro Zalez
UID postaci lidera z panelu gracza: 44275
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/JkSiBK5

 

Spoiler

image.png.afba801fbcfab581af7fdb06a07a044d.png


Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Gastro
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a

 

Edytowane przez Kekse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

dixoniak1 i Kekse lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Z dniem 28 marca zakończył się remont lokalu**

Serdecznie dziękujemy dla Logana Deavisa i Cezara Solana za nieocenioną pomoc, w przygotowaniu lokalu do obsługi klientów. Aby nasz ukochany pub mógł wrócić na właściwe tory, potrzebna była zmiana tapety na ścianach, zerwanie starej wykładziny i sprawdzenie instalacji elektrycznej przez lokalnego elektryka. image.png.bdb53946f67ab91cf9cb1617ed3d54f3.pngimage.png.4f416b6d3654e27d6f5e4dc2fc9f3db0.pngimage.png.37fa6e2e4ce820d30a9fb294d6c2a833.pngimage.png.6f9af80f2a89bdc2584af878d18b00c9.pngimage.png.8e692108041311ba33f0d71a4d2dc03d.pngimage.png.1e3421c0f80e1780b118c8b2d462bbe7.pngimage.png.602f9f0c4e074d1940d39c40e96ddc72.png

Edytowane przez Kekse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Po otwarciu lokalu, biznes zaczyna nabierać rozpędu. Wiele klientów to byli bywalcy Beef N'Pistols, baru który wcześniej funkcjonował w tym miejscu. Aby oddać należy szacunek dla historię tego miejsca, właściciel wraz z kierownikiem decyduje się na dodanie do menu kanapki z wołowiną, na cześć świętej pamięci właściciela Beef N'Pistols.**

**Dnia 29 marca 2024 do menu pubu zostały dodane następujące pozycje:

  1. Cafe de Olla - tradycyjna meksykańska kawa
  2. Lima Fresca Cola - offbrandowy napój gazowany z Meksyku o smaku limonki
  3. Licuados Milkshake - Wyrób ręcznie robiony wywodzący się z Ameryki łacińskiej, przypominający smoothie. Przyrządzany przy użyciu mleka, owoców i lodu.
  4. OGSPICY Beef Sandwich - kanapka z wołowiną, dodana na cześć byłego właściciela baru, znajdującego się niegdyś w tym samym lokalu w którym obecnie znajduje się L'Low.**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Wczoraj, w okolicach godziny 20:30 w barze zostały zainstalowane konieczne systemy przeciwpożarowe, składające się z czujniku dymy w kuchni i łazience, systemie zraszaczy w najważniejszych miejscach w lokalu. Przepraszamy za niedogodności, stay safe. **

image.thumb.png.1a79eb25f776e12af9639d87c59e6b8c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W barze na jednej z ścian dnia 02.04.2024 została zawieszona wyczekiwana przez część klientów tablica do rzutek. Do biura znajdującego się w piwnicy pub-u został wniesiony stół do gry w karty, jednak korzystanie z niego jest zarezerwowane dla zaufanych przez szefa lokalu klientów.**Zrzut_ekranu_2024-04-02_001538.png?ex=661da740&is=660b3240&hm=646549a392a393726bb20fc19075f759b1092428950302951775e672c27f4c3f&=

 

W dzisiejszym świecie pełnym zaawansowanych technologii i wirtualnych rozrywek, czasem to dobre stare karty potrafią przywrócić nam radość wspólnego spędzania czasu. Właśnie dlatego gra w karty w barze nadal cieszy się popularnością i ma wiele zalet, które warto podkreślić. Podczas gry bardzo dobrze integrujemy się ze sobą, utrzymujemy równowagę między pokoleniami, takie gry jak poker i blackjack są ponadczasowe, pozwalają na wspólne spędzanie czasu dla różnych pokoleń. W pubie, gdzie często spotyka się różnorodne grupy ludzi, granie w karty może być doskonałą okazją do integracji międzypokoleniowej. W naszym Pubie w biurze znajdziecie stół przygotowany do gier karcianych.

UWAGA. Hazard prowadzi do uzależnień, finansowych problemów, niszczenia relacji społecznych i zdrowia psychicznego.

image.png?ex=661da67f&is=660b317f&hm=22d37f9c162b0e1deb282e0a720f084436c9edaa97ab1313d6244e4044fc32ea&=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Z dniem dzisiejszym, w późnych godzinach wieczornych rozpoczął się długo oczekiwany remont wspólnej części klientów jak i obsługi,image.png.4127b1269c41cd11370acab707cfa80c.png publicznej toalety znajdującej się naprzeciwko wejścia do lokalu. Z ścian łazienki zniknęły już stare, śmierdzące kafelki, w najbliższym czasie łazienka zostanie powiększona o dodatkową kabinę. Przepraszamy za niedogodności, stay safe!**

Joven lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin