Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/El Fenomoneo]bigduck145


bigduck1455

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/653-bigduck1455/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: taymor stamps
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary:Twoja gra polega na szukaniu wiecznych zaczepek, ostatnie kilka minut spędziłeś na rzucaniu piłkami w szyby samochodów i ludzi 
Członek ekipy nakładający karę: el fenomoneo
Wyjaśnienie sytuacji: elo, brzydko ubrane w slowa "szuakniu wiecznych zaczepek" nie wyglada wcale tak jak to przedstawiono i to jak ktos to hiperbolizuje, bo wlasciewie rzucilem 3 razy pilka z dachu jak gralem wycpanego, pozniej rzucilem raz w nicziro na drugim koncu miasta i jechalismy grac normlnie sobie z gwiazda, nic juz nie robilismy. Ostatnie 2 tygodnie gram dopiero aktywnie po tym jak skonczylem prowadzic gang i w sumie to wiekszosc czasu gram same fajne rzeczy z korumpami z LEA czy to fajna sprzedaz narkotykow, ktora jest czyms wiecej niz /corner, odgrywalem z sd prace spoleczne itp, wisza mi dwa projekty ktore chcialem grac w Davis i czekam az element klepnie, a wy mi dajecie bana na miesiac bo rzucalem pilka xd czemu nie przypierdalacie sie do ludzi ktorych gra wyglada na pojscie za bar na caly dzien zeby pozniej wsiasc w supercara jako dziewczyna ktora pracuje w wigwam i na tym sie konczy, czy po prostu graja jakies gowno na vespucci . Mimo wszystko moge przeprosic za to i zagwarantowac ze sie juz nie powtorzy bo mam fajne wątki na postce tera to bym se pogral chetnie 
👍
Ewentualne screeny/świadkowie:-

Edytowane przez bigduck1455
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony temat w każdej apelacji - przerzucanie powodu swojej kary na inne osoby. Tutaj rozmawiamy o twojej karze, a nie o kreacji postaci osób trzecich, którym tak bardzo lubisz dokuczać razem z kumplem bo Ci się nie podobają. Karę otrzymałeś za swoje prześmiewcze podejście do rozgrywki, dla sprostowania wczorajszej sytuacji - podjechałeś pod lokal kręgielni na Vinewood, chwilę po tym jak wyszedłeś z samochodu to wysptowałeś grupę osób, pierwsza myśl? A wezmę piłkę i rzucę w nich przecież to turbo śmieszność. W następstwie wszedłeś do lokalu, wyszedłeś z niego po jakimś czasie i kolejny raz wziąłeś piłkę do ręki, zrobiłeś 360 i rzuciłeś w randomową postać - IC odrzuciłem Ci tą piłkę bo byłem w grupie osób którą uznaliście za swój target. Chwilę później ruszyliście sprintem na dach budynku, tylko po to żeby dalej rzucać w ludzi piłkami i ich szyby - a jak na dach wszedł zastępca szeryfa, to nie zdążył napisać jednej linijki narracji bo rzuciliście się w ucieczkę do swoich furek, tak szybko że w tym czasie zdążyliście rozjechać jednego gracza (chyba przy okazji wbijając mu BW). Ostatnie dni spędziliście na tym, żeby odwiedzać chyba każdy możliwy lokal i szukać w nim zaczepki, wczoraj to nie był wasz jedyny raz kiedy naparzaliście do ludzi z piłek, bo dzień przed waszym banem już dostałem informacje na wasz temat, że jeździcie i wybijacie ludziom szyby w furach piłkami. Robicie to z pełną premedytacją żeby tylko wybić komuś szybę. Jeśli @Mixer będzie chciał to pokaże mu nagranie z tej sytuacji na którym będzie widać że rzuciłeś piłką więcej niż pięć razy i jak to wyglądało - a co do Ciebie Wojtek, to tobie ten ban się po prostu należy za całokształt, nie odbieram Ci tego że potrafisz grać i tworzyć jakieś projekty, ale ty masz krótki lont i po prostu lubisz jechać po bandzie czy zwyczajnie poodwalać. To mój pierwszy i ostatni post w tym temacie, bo nie chcę się wdawać w zbędną polemikę.

4a03c09506c39f812b0e4ab03019f871.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój ostatni temat, jeszcze wrzucanie prywatnych wiadomości razem z Twoim kumplem Gwaizdą rzuciło niejaki cień na tę apelację. Mówisz, że nagle ogarniesz dupę - ale Tobie w ostatnim tygodniu włączył się tryb odwalania i wałkowania tematu, który wiesz że jest kontrowersyjny, w którym wraz ze swoim kolegą dawałeś logi i nakłoniłeś Kuskusa do MG.

 

Apelację odrzucam. Masz czas przez ten miesiąc na "ogarnięcie dupy". 🙂

BaamBaam lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin