Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ostersky] NovixHere


NovixHere

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19159-novixhere/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Alex Cook
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Wyjście z gry podczas akcji IC. Tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: Ostersky
Wyjaśnienie sytuacji: 
Witam, na wstępie chciałbym przeprosić za całą sytuację ludzi, z którymi miałem okazje w tamtym momencie odgrywać, za stworzenie problemu, aczkolwiek samo wyjście z serwera nie było w żaden sposób ode mnie zależne. Cała sytuacja wiem, że wygląda jak unikanie gry z mojej strony, ale w tamtym monecie złożyło się tak, że wywaliło mi po prostu prąd i nie miałem możliwości ponownego wrócenia na serwer. Oczywiście jak najszybciej poinformowałem o wszystkim najpierw znajomego, który uczestniczył podczas tej akcji, żeby przekazał reszcie osób w grze o sytuacji, która miała miejsce i zaraz po tym na discordzie Vibe, z czego screen umieszczam poniżej. Jeśli chodzi o mnie, jestem gotowy do wrócenia i kontynuowania całej akcji od tamtego momentu, w którym mnie wyrzuciło. Za cały zaistniały problem przepraszam.
Ewentualne screeny/świadkowie:

 image.png?ex=6621239f&is=660eae9f&hm=87fcafe42190bf2a692f7e3c492bc22e1cab651212b13946b5934f45acf762c4&=&format=webp&quality=lossless

image.png?ex=662123d3&is=660eaed3&hm=f11356f14f2732a2b6f661bfa212d5082161f8b218739219275ca7b9e9a6449b&=&format=webp&quality=lossless

Edytowane przez NovixHere
Centrolewus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, skoro tak wygląda sprawa. Jestem w stanie Ci pójść na rękę, pod warunkiem że ostatni raz mieliśmy taką sytuacje, która wyniknęła w trakcie tamtej nocki.

Jak jeszcze raz, spotkamy się w podobnej sytuacji  - twoje ruchy będą wskazywały na ucieczkę od interakcji z grupą z którą twoja postać ma konflikt IC., to nie będzie taryfy ulgowej. Zanim @Spectre Ci odblokuje postać, chciałbym żebyś napisał @NovixHere że jesteś tego świadomy. Tak jak Ci wspomniałem podczas naszej rozmowy na serwerze; jeśli uważasz że eskalacja waszego konfliktu nie jest współmierna, masz do tego odpowiedni dział. Moje zdanie znasz. 

Tyle ode mnie, peace. 

Spectre i Paciaaa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin