Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] FooY4


FooY4

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: ( nie rozumiem o jakie konto globalne chodzi ) https://forum.v-rp.pl/profile/20430-fooy4/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jacob Hex
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban na okres 7 dni
Powód nałożenia kary: 
po wypadku rozkuwa Cię zastępca i uciekasz z tłumaczeniem że ci samo biegło.
Członek ekipy nakładający karę: @Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, jak widać dostałem taki powód a nie inny i totalnie nie rozumiem zbanowania mnie z tego powodu. Miałem wypadek jak to policjant powiedział " lekki " i ,że nic mi nie jest podczas kiedy policjant mnie potrącił gdy jechałem motocyklem. Policjant mnie rozkuł aby medycy mogli poprawnie zbadać moje obrażenia, policjanci byli oddaleni więc postanowiłem zacząć uciekać ( oczywiście wszystko na /me odegrałem że odpycha się od ziemi i zaczyna biec przed siebie ). Dostałem tazer od policjantki a więc oczywiście odegrałem tazer, zostałem zakuty a policjantka na ooc pisze " ciebie chyba pojebało " więc myślałem że chodzi o sytuacje kiedy zostałem zakuty nie ruszałem klawiatury a nagle moja postać lekko się ruszyła i o to mi chodziło kiedy napisałem na ooc, że postać chodziła mi sama i zostałem po tej sytuacji zablokowany na czas 7 dni. Nie rozumiem dlaczego nie mogłem odegrać ucieczki kiedy miałem jedyną taką sytuacje.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin