Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Blokada postaci: Kendrick Glamore


meczet

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/15768-meczet/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kendrick Glamore
Rodzaj kary: blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Zastanówcie się nad tym co robicie, po zatrzymaniu was na Cayo Perico, nie dosyć że gracie jakąś fikcyjna idiotyczną telewizje to jeszcze wstawiacie na LI posty, że przemyciliście telefon w dupie i robicie sobie w dobre screeny w więzieni
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: Nielegalnie popłynęliśny na wyspę Cayo Perico, w drodzę jeden z uczestników wyprawy zadzwonił na PD i powiedział, że mamy plan podłożyć na wyspie bombę. Po dotarciu na wyspę wrzucaliśmy zdjęcia z plaży na Lifeinvader. Wszystko wydawało się w porządku do póki na plażę nie wparowali po zęby uzbrojeni funkcjonariusze. Odgrywaliśmy prowadzenie telewizyjnego show, które nazywało się "Radar News TV", na forum była zamieszczona już aplikacja wspomnianego wcześniej programu, która czekała na odrzucenie bądź zaakceptowanie przez administratorów serwera. Kiedy umieszczona nas w więzieniu na komendzie spróbuj odegrałem "/sprobuj przemycić telefon w rowie" i mi się to udało, na pewno każdy słyszał o więźniach którym się to udało więc nie widzę sensu nakładania z tego powodu jakiejkolwiek karu, szczególnie, że było to normalnie odegrane. Druga sprawa to nazwanie naszego programu idiotycznym jak i nałożenie za prowadzenie go kary, po tym wnioskuje, że jedyna sensowna rzecz którą powinien robić przykładny obywatel to klepać duty i obsługiwać ludzi. W moich oczach zupełnie nie zasłużyłem sobie na karę mimo, że na moim koncie mam już parę wywinięć, ale ciągle staram się poprawiać i uczę się na swoich błędach. Tak jak mówiłem, to nie ja wymyśliłem sobie dzwonienie na PD i mówienie o tym, że wieziemy ze sobą bombę. Mam nadzieje, że rozpatrzycie tą apelację pozytywnie, bo naprawdę zależy mi na tej postaci. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: @sigmer

 

Przemyslaw lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski poziom gry? Chodzi o to że kreujemy swoje postacie w sposób który ci się nie podoba? Naprawdę nie próbujemy szkodzić serwerowi tylko dobrze się na nim bawić, ale jak widać niektórzy potrafią w tym przeszkodzić. Nikomu nie robimy krzywdy swoją grą, a niektórzy nawet rozpoznają nas z naszej "idiotycznej telewizji". Rozumiem, że coś może ci nie pasować, ale poprzyj to chociaż jakimś punktem w regulaminie zamiast bezpodstawnie oskarżać nas o niski poziom gry, jeśli planujecie mieć więcej graczy, mimo że na serwerze grają gigantyczne ilości ludzi, nie powinniście robić takich akcji bo to najzwyczajniej zniechęca do gry. Do tej pory świetnie bawiłem się grając na tej postaci i do wszystkiego co na niej osiągnąłem doszedłem sam. Jak widać na postaci posiadam znacznie większą ilość godzin, niż na każdej innej bo to właśnie ta postać mi się udała i chciałem dalej prowadzić na niej rozgrywkę. Proszę postaw się na moim miejscu i zrozum, że nie próbuje niszczyć nikomu gry ani jej uprzykrzać, bo sam świetnie bawiłem się grając jako Kendrick. A logi to zupełnie inna bajka, tak jak mówiłem w apelacji, zdarzyło się parę wybryków, ale nie znaczy to, że dalej będę tak postępował. Ponadto mogę obiecać, że kolejna taka akcja nie będzie miała miejsca, jeśli pozwolicie mi znowu grać na postaci, skoro nie podoba się wam taki styl gry.

@Brtmss

Edytowane przez meczet
Przemyslaw lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brtmss napisał:

Nie ma dla mnie o czym gadać, jak sam @Spectre sprawdzi sobie logi to zobaczy wasz niski poziom gry, zaś dla niego zostawie jeszcze tutaj takie screeny:
image.png?ex=66254a62&is=6612d562&hm=a0f5523cdf7308d5a7aa90e0a3a42673d1fb095f8d19fcf220649fa3a5a3001c&

image.png?ex=66254b29&is=6612d629&hm=955ae364bb5bc745c7617cda9a4d9a4bd61b4334e38193a0d0aca17c3f23ad2d&

Czuję się wywołany do tablicy ponieważ ten drugi post należy do mnie i niezbyt wiem co z nim nie tak, kumpel odegrał /sprobuj związane z przemytem telefonu na teren więzienia, udało się więc wrzuciłem taki post i nic złego przecież w nim nie jest napisane ani pokazane, jedyne do czego można się tu przyczepić to do prześmiewczego użycia sformułowania "grypsernia" ale czy to jest powód blokady która została naniesiona na nasze postacie? Poza tym nazywanie naszego projektu idiotycznym nie obrażając Cię jest zwyczajnie chamskie i bucowate z Twojej strony, urozmaiciliśmy rozgrywkę wielu osobom wcielając się w rolę dziennikarzy i wiele osób zwracało się do nas na pw z tekstami że fajnie że coś takiego gramy ale tego już pewnie nie udało ci się zauważyć... Kreujemy nasze postacie w prześmiewczy, zwariowany sposób tak by rozgrywka była ciekawa i dynamiczna, staramy się kreować fajne akcje przestrzegając przy tym regulaminu serwera, nie przypominam sobie jakichś naszych karygodnych czynów prócz używania słowa "cwel" na czacie IC za co również przepraszamy. Warto pamiętać że roleplay nie polega na odwzorowaniu realnego życia 1:1 a na sterowaniu swoją marionetką w teatrzyku tak by tworzyć ciekawe dla siebie scenariusze, wątki i akcje. Nikomu swoją grą nie zaszkodziliśmy a wielu osobom nakręciliśmy ciekawe wątki i zrobiliśmy sporo dobrego dla społeczności. Charaktery oraz sposób prowadzenia naszych postaci można porównać sobie do trzech głównych protagonistów serialu trailer park boys, wytworzyliśmy ciekawe uniwersum i zostaje nam odebrana możliwość prowadzenia tego bo jakiś ziomek z fioletowym nickname stwierdził że mu się to nie podoba, nie powinno to tak wyglądać i osobiście twierdzę że ta kara to przesada.

meczet lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin