Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

5element - Ważna Informacja


5element

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla was @5element @Sava tak koncza dobzi ludzie co chca dobrze, pozdrawia was najwiekszy buc serwera z ktorym wspolpracowac nie chca 

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Th3Pitterr napisał:

W tym momencie otworzyłem szampana:
wd16bOt.png

A w tym go wylałem prosto do zlewu:
8h5gAg7.png


Bez pozdrowień dla nikogo. 

wierze ze kiedys i tak sie znow napijemy razem dobrego winka taniego takiego max 15 PLN bo teraz ciezkie czasy nastaną

Th3Pitterr lubi to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogółem korzystając, też dzięki pięknie za ten czas.

Jedni będą się cieszyć, inni smucić, inni będą mieć wyjebane. Kibicuje każdemu, nawet tym z którymi się łokciowaliśmy.

Szkoda, że nie mieliśmy okazji pożegnać się normalnie przez DC półswiatka i rzucić słowo zakończenia jakieś, podsumowujące to, ale jest jak jest.

 

Sporo rzeczy zdążyliśmy wprowadzić, jak:

  • rozpisany nowy system włamań
  • zmiana w dziuplach
  • bardziej rozbudowane eventy dla całego sektora
  • dynamiczniejszy rynek

i wiele innych.

 

Buziaki dla każdego, możecie rzucić jakąś nutę spoko byśmy mogli sobie do posłuchania przy obalaniu Soplicy Malinowej.

 

 

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin