Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] S1wy


S1wy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/25600-s1wy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Charles Larry


Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
 

Powód nałożenia kary: "Sprzedanie sobie samemu auta spod komisu pod którym byles kierownikiem za $1000 zaś samo auto bylo warte blisko trzystu i sprzedałeś je od razu do innego komisu, zastanów się nad sobą"

Członek ekipy nakładający karę: Brtmss

Wyjaśnienie sytuacji:Otrzymałem blokadę postaci od Brtmss z tytułem "Sprzedanie sobie samemu auta spod komisu pod którym byles kierownikiem za $1000 zaś samo auto bylo warte blisko trzystu i sprzedałeś je od razu do innego komisu, zastanów się nad sobą" - jest możliwość że to mój brat niestety pod moją nieobecnością wszedł na serwer z mojego komputera który mam z nim 50/50, podczas tej przykrej sytuacji nie było mnie w domu i nie korzystałem z komputera. Ponieważ zależy mi bardzo na tym serwerze i na graniu na VibeRP z powodu takiego iż jest to najbardziej ogarnięty serwer na alcie i wyjątkowo dobrze mi się grało przez te ponad 130h na postaci. Chciałbym się dogadać tak - otrzymam odblokowanie postaci oraz zwrócę z mojego konta bankowego 250.000$ Giwiemu ( właścicielowi komisu CarSpot Dealer) czyli tyle ile mam aktualnie na postaci, resztę kwoty oddam w momencie gdy tylko uzbieram daną kwotę. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie bo na prawdę nie z mojej winy się to stało, i chciałbym powrócić na serwer i dogadać się z chłopakami ponieważ mieliśmy bardzo dobre relacje. Pozdrawiam, Karol.

image.png

Edytowane przez S1wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
39 minut temu, S1wy napisał:

- jest możliwość że to mój brat niestety pod moją nieobecnością wszedł na serwer z mojego komputera który mam z nim 50/50, podczas tej przykrej sytuacji nie było mnie w domu i nie korzystałem z komputera

xd
apelacje odrzucam

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin