Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Spirits Motorsport&Dyno


0MATY

Rekomendowane odpowiedzi

 bPgEYOM.pngSpirits Motorsport&Dyno - Studio zajmujące się tuningiem, detailingiem oraz wszelkimi naprawami czterech kółek. Nowo powstała działalność zrzesza wokół siebie samych profesjonalistów w danej dziedzinie motoryzacji. To wszystko dzięki zgranej szajce nocnych piratów drogowych, inicjatywa oraz chęci stworzenia czegoś wielkiego wyszła spod ręki Mitsuru Mizusawa, Sayuki Yamada, oraz Reverie Thackeray - Kadra składa  się z byłych wysoko postawionych pracowników innych zakładów o tej samej specjalizacji, postanowili odważnie stanąć krok do przodu otwierając nowy rozdział w swoim życiu i przy okazji konkurencję motoryzacji z dalekiej Azji. Miejsce cechuje bardzo dobrze wszystkim znany undergroundowy klimat - Rozlany olej, zimne piwo na blacie, grana metalika z boomboxa, rozebrane fury na podnośnikach - To wszystko dodaje uroku temu miejscu, co skutkuje nie małą popularnością wśród osób, które ponadprzeciętnie dbają o swój wózek. Lokalizacja Spirits Motorsport&Dyno znajduje się na Greenwich PKWY, zaraz obok międzynarodowego lotniska - właśnie ta okolica otwiera możliwości mieszkańcom południowej części Los Santos na zdobycie uczciwej pracy i złapania kontaktu z ciekawymi ludźmi. Studio stawia na młodą, obrotną kadrę, lecz nie wyklucza kogoś, kto chciałby tylko przyuczyć się fachu jakim jest mechanika samochodowa. Chęci to podstawa, a na odpowiednim stażu pod ręką doświadczonego mechanika na pewno się wiele nauczysz. Spirits Motorsport&Dyno w założeniu jest prężnie rozwijającą się firmą i dąży do postawionych sobie celów. Miejsce wraz z otwarciem staje się hangoutem dla społeczności z pobliskiego otoczenia, co sprawia że osoba wybierająca się do pracy niekoniecznie do niej przychodzi, po prostu wie że spędzi tam swój czas w odpowiednim towarzystwie i klimacie, co wpływa na chęć przebywania w studio. Będąc późnym wieczorem w tym miejscu zwrócisz uwagę na fury, które niekoniecznie poruszają się legalnie po ulicach miasta Los Santos, właśnie to buduje prawdziwą, charakterną markę tego miejsca - Nie jest wykluczone organizowanie swojego rodzaju legalnych eventów pokazowych na torze. Biznes korzysta z części i materiałów pochodzących bezpośrednio od producenta Atomic, lub Japanese Domestic Market z importu. Dzięki takiej taktyce klient zawsze wie, że komponenty zamontowane w jego pojeździe są oryginalne, homologowane, oraz pewnego pochodzenia. Co oczywiście przekłada się na jakość, którą Spirits Motorsport&Dyno jest w stanie zaoferować swoim klientom.Niezbędne wyposażone, w sprzęt do modyfikacji i napraw wszelkiego rodzaju to podstawa, bez tego nic by nie powstało. Nadal się zastanawiasz, co jesteśmy w stanie zrobić z Twoją bryką? Po prostu wpadnij i daj sobie szansę zmienić życie na lepsze. Do każdej fury podchodzimy indywidualnie z całkowitym profesjonalizmem, specjaliści Spirits Motorsport&Dyno poradzą sobie z największymi wymaganiami naszego klienta.

1IZpHn3.png


Lokalizacja studia Spirits Motorsport&Dyno w mniej rozwiniętej dzielnicy Greenwich PKWY, sąsiadującej z międzynarodowym lotniskiem Los Santos Airport, pełni istotną rolę w kształtowaniu jego unikalnego charakteru. Dzielnica ta, znajdująca się na obrzeżach miasta, przyciąga miłośników motoryzacji szukających autentyczności i oryginalności, której nie znajdą w bardziej komercyjnych lokalizacjach. Surowy, nieoszlifowany klimat tej części miasta świetnie komponuje się z undergroundowym, lekko buntowniczym stylem studia. Greenwich PKWY, pomimo że nie jest tak rozwinięta jak inne dzielnice, dynamicznie się zmienia, co przyciąga różnorodne grupy ludzi — od młodych przedsiębiorców po artystów i twórców kultury miejskiej. Mieszanka starych magazynów i nowoczesnych instalacji sprawia, że jest to miejsce, w którym przeszłość spotyka się z przyszłością, co dodaje lokalizacji niepowtarzalnego charakteru.

 

 

 

 

OOC;
Strzała! Po wstępnym zwolnieniu się miejsca, chcemy spróbować swoich umiejętności w sekcji biznesowej - ruszamy z biznesem studia tuningowego, ściśle powiązanego z obecnym projektem grupy zmotoryzowanej - MONDO STELLARE Kilka lat temu prowadziłem tego typu biznes - więc mam z nim nie małe doświadczenie. W głównej mierze chcemy zachować undergroundowy styl tego miejsca - ma nie mały potencjał dla grup zmotoryzowanych, dla osób które chcą odgrywać z zapałem aby przyciągnąć szersze grono do tego miejsca. Na serwerze od zawsze grywaliśmy w zmotoryzowanym środowisku, więc nasz "biznes" nie jest słomianym zapałem i na pewno pokażemy klasę, oraz doświadczenie z gierką pozdro!

 


Credits;
Tekst - @Quore Sportivo @0MATY 
Grafika @S_R32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

**Ostatnio w warsztacie Spirits Motorsport&Dyno panowała prawdziwa gorączka działania. Ich najnowszy projekt, Maibatsu Sunrise R, stanowił centralny punkt ich uwagi. Pojazd ten został przyjęty do garażu w stanie, który wymagał całkowitego przekształcenia. Mechanicy poświęcili dni i noce na podnoszeniu osiągów, modyfikację wyglądu oraz dopracowywanie każdego detalu, aby stworzyć prawdziwą legendę na drodze. Dzięki zespołowej pracy i pasji do doskonałości, Maibatsu Sunrise R został przekształcony w symbol szybkości, elegancji i technologicznej doskonałości. Gdy prace zostały ukończone, duma wśród mechaników jest ogromna, a ich reputacja jako miejsca, gdzie rodzą się legendy, jest solidnie utrwalona.**


** Maibatsu Sunrise R, zaledwie w momencie spojrzenia na niego, wywołuje dreszcz emocji. Zmodyfikowany do perfekcji, jest inkarnacją potęgi, szybkości i elegancji. Karoseria została poddana gruntownej modyfikacji, wraz z profesjonie nałożoną okleiną, oraz folią PPF. Pojazd zachowuje przy tym charakterystyczne linie, również dodając do nich nowoczesny i agresywny wygląd. Z przodu zainstalowano szeroką, muskularną chłodnicę, która sugeruje nieokiełznaną siłę ukrytą pod maską. Ponadto, pod maską bije serce potężnego silnika, który został zastąpiony poprzednią jednostką, po zastosowaniu specjalistycznych modyfikacji, wydaje dźwięk jak symfonia mocy. Zawieszenie zostało dostrojone do perfekcji, zapewniając doskonałą stabilność i przyczepność nawet przy największych prędkościach. Wnętrze zostało równie starannie zmodyfikowane, łącząc w sobie luksus z technologią. Kierowca wita się z kokpitem, który przypomina bardziej kokpit myśliwca niż zwykłego samochodu. Fotel pasażera został zdemontowany, by zniwelować masę pojazdu, natomiast na miejscu kierowcy znalazł się profesjonalnie domierzony fotel kubełkowy marki Chepalle, zapewnia on nie tylko komfort, ale i poczucie luksusu. Wszystkie panele są wypełnione najnowszymi technologiami, zapewniającymi pełną kontrolę nad pojazdem. Zmodyfikowany Maibatsu Sunrise R to nie tylko samochód. To manifestacja technologicznej doskonałości i pasji do prędkości.**

YDUeszl.png
LKuI1XL.png

Edytowane przez 0MATY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 04.05.2024 Warsztat specjalizujący się w naprawach samochodów sportowych oraz tuningu, zawarł niedawno korzystną umowę partnerską z wiodącą firmą logistyczną DLT Incorporated. Ta strategiczna współpraca otworzyła przed warsztatem nowe możliwości rozwoju i ekspansji. Zgodnie z zawartym kontraktem, Spirits Motorsport&Dyno zyskał dostęp do rozległych zasobów magazynowych DLT Incorporated. To oznacza, że warsztat może teraz swobodnie zarządzać swoimi zapasami części zamiennych oraz innymi niezbędnymi materiałami, co przekłada się na efektywność pracy i szybkość obsługi klientów. Co więcej, umowa pozwoliła również na korzystanie z usług importu i eksportu pojazdów. Dzięki temu Spirits Motorsport&Dyno może łatwiej pozyskiwać unikalne części i komponenty z różnych części świata, co umożliwia świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie. Dodatkowo, możliwość deportu pojazdów pozwala na sprawną organizację transportu dla klientów zainteresowanych naprawami czy tuningiem. W rezultacie, współpraca z DLT Incorporated staje się kluczowym elementem strategii rozwoju Spirits Motorsport&Dyno, otwierając przed nimi nowe horyzonty biznesowe i umożliwiając dotarcie do szerszej grupy klientów, zarówno lokalnie, jak i globalnie.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Spirits Motorsport&Dyno zacieśnił swoje więzi z lokalną społecznością poprzez niedawną umowę partnerską z Fuzzy, cenionym producentem popularnych napojów w stanie San Andreas. Ta nowa współpraca przyniosła zarówno korzyści dla klientów, jak i pracowników warsztatu. Zgodnie z zawartym kontraktem, Fuzzy dostarczył Spirits Motorsport&Dyno nowoczesny automat ze schłodzonymi napojami różnych kategorii. To niewątpliwie podniosło jakość pracy w warsztacie, ponieważ teraz pracownicy mają łatwy dostęp do orzeźwiających napojów w trakcie długich i wymagających godzin pracy. Automatycznie schłodzone napoje nie tylko poprawiają efektywność pracowników, ale także wpływają pozytywnie na ich samopoczucie i komfort pracy. Ta inwestycja w dobrostan pracowników przynosi korzyści nie tylko w kontekście zwiększonej produktywności, ale również w kwestii budowania więzi w zespole oraz dbania o ich zdrowie i komfort. Ponadto, dzięki temu kroki w kierunku zrównoważonej i przyjaznej dla pracowników kultury pracy stają się coraz bardziej widoczne. Zawarcie tej umowy z Fuzzy nie tylko umocniło pozycję Spirits Motorsport&Dyno w społeczności lokalnej, ale również przyczyniło się do poprawy atmosfery w samym warsztacie, co z pewnością przełoży się na lepsze rezultaty i satysfakcję klientów.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** SPIRITS Motorsport&Dyno i Eastwood Car Design ogłaszają strategiczną współpracę w ramach barteru. Dwa przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, ogłaszają ekscytującą nową inicjatywę - barterową współpracę, która ma na celu wzajemną reklamę i promowanie usług obu firm. Ta synergia pomiędzy dwoma potężnymi markami stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie projektowania i tuningowania pojazdów. SPIRITS Motorsport&Dyno, znany z wysokiej jakości usług związanych z tuningiem, naprawami oraz testami na hamowni, łączy siły z Eastwood Car Design, renomowanym studiem projektowym specjalizującym się w unikatowych projektach samochodowych. Ta współpraca nie tylko umożliwi klientom obu firm dostęp do szerszego zakresu usług, ale także stworzy platformę do wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy ekspertami z obu stron. Centralnym elementem tej współpracy będzie promocja wzajemna. SPIRITS Motorsport&Dyno oraz Eastwood Car Design będą aktywnie reklamować się nawzajem poprzez swoje strony internetowe, media społecznościowe oraz inne kanały komunikacji. Dodatkowo, klienci jednej firmy będą zachęcani do skorzystania z usług drugiej poprzez specjalne oferty i rabaty.**

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bPgEYOM.png
**Ostatnie prace studia tuningowego Spirits Motorsport&Dyno nad Phantomem były prawdziwym majstersztykiem, przynoszącym wiele korzyści dla tego ciężarowego pojazdu. Dzięki specjalnemu zleceniu od DLT Incorporated, udało się wprowadzić kilka kluczowych modyfikacji, które znacząco poprawiły wydajność i funkcjonalność Phantoma. Pierwszą i najbardziej imponującą zmianą było przeprowadzenie swapu silnika na potężnego Caterpillara 15. Ten nowoczesny silnik zapewnia znaczną moc i moment obrotowy, co przekłada się na lepszą wydajność i elastyczność w różnych warunkach drogowych. Kolejną istotną modyfikacją była instalacja skrzyni biegów Eaton Fuller o 18 biegach. Dzięki temu Phantom zyskał większą płynność w zmianie przełożeń, co przekłada się na lepszą kontrolę nad pojazdem i większą oszczędność paliwa. Wymiana świateł na diodowe LED to nie tylko kwestia estetyki, ale również poprawa widoczności i bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza w warunkach nocnych czy złej pogody. Montaż spoilerów dachowych dodał pojazdowi agresywnego wyglądu, również poprawiono w nim aerodynamikę, co może przyczynić się do lepszej stabilności i mniejszego oporu powietrza. Przebudowa układu wydechowego na 6-calowych rurach zaimplementowała imponujący dźwięk, ale także poprawiała przepływ gazów, co może zwiększyć wydajność silnika. Trąby pneumatyczne na dachu to wisienka na torcie, nie tylko dodało mu to charakteru, ale także mogą być przydatne do sygnalizowania w trudnych warunkach drogowych lub na dużych placach manewrowych. Zmiana baku na większy zwiększa zasięg Phantoma, co jest istotne w przypadku długich tras i pracy w terenie, eliminując konieczność częstego tankowania. W sumie, te przeróbki nie tylko uczyniły z Phantoma imponujący pojazd, ale także poprawiły jego wydajność, funkcjonalność i bezpieczeństwo, czyniąc go idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych zastosowań w branży transportowej.**

rWW8b18.png
UAhbjFn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

** Współpraca Spirits Motorsport&Dyno ze studio Eastwood Car Design dała możliwość dalszych postępów prac nad przebudową Maibatsu Sunrise na model GSR Spirits Spec. Studio to znane jest z innowacyjnych projektów i kreatywnego podejścia do designu samochodów, co doskonale współgra z wizją Maibatsu. Dzięki tej współpracy udało się wprowadzić jeszcze bardziej wyrafinowane i dynamiczne zmiany w designie Sunrise GSR Spirits Spec. Eastwood Car Design wniosło swoje doświadczenie i wyczucie stylu, co zaowocowało nowatorskimi rozwiązaniami estetycznymi oraz unikalnym charakterem samochodu. Projektant Earl_Eastwood, wraz z tunerami studio Spirits intensywnie współpracowali nad każdym aspektem pojazdu, poczynając od nadwozia, poprzez wnętrze, aż po karbonowe zewnętrzne.detale  Efektem jest harmonijne połączenie sportowego charakteru z elegancją, które sprawia, że Maibatsu Sunrise GSR Spirits Spec wyróżnia się na tle innych samochodów. Obecnie prace znajdują się w zaawansowanym etapie, a zespół jest pełen optymizmu co do rezultatów współpracy. Premiera tego wyjątkowego pojazdu jest coraz bliżej, a oczekiwania względem niego rosną z każdym dniem.**
6x9cq5t.png
(dajcie like koledze za super robote!)

 

Edytowane przez 0MATY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bPgEYOM.png.84297203c8a1884c674685bcd2da5925.png

**Klienci przemieszczający się po warsztacie w godzinach porannych mogli dostrzec intensywne prace związane z projektem Elegy RH5 w odmiennej wersji T-Spec. Te działania miały na celu zachowanie agresywnego stylu, jednocześnie łącząc go z czystym wyglądem pierwotnej wersji Elegy RH5. Projekt obejmował kilka istotnych modyfikacji, w tym nowe felgi, maskę, zderzak oraz nowy spoiler, co drastycznie zmieniło całkowity wygląd wizualny samochodu.

Jednym z najważniejszych elementów tego projektu były nowe felgi, które nie tylko dodają elegancji, ale również poprawiają aerodynamikę pojazdu. Nowa maska została zaprojektowana z myślą o pierwotnej wersji Elegy, co jest kluczowe dla wyglądu końcowego. Zderzak, z kolei, został zmodyfikowany, aby nadawał bardziej agresywny wygląd oraz zwiększał efektywność aerodynamiczną. Nowy spoiler nie tylko poprawia stabilność samochodu przy dużych prędkościach, ale także podkreśla jego sportowy charakter.

Auto otrzymało majestatyczny kolor czerni w połączeniu z perłową ciemną szarością, co nadało mu wyjątkowy i elegancki charakter. Dzięki temu lakierowi, Elegy RH5 T-Spec wygląda nie tylko nowocześnie, ale także luksusowo. Kolor ten doskonale komponuje się z innymi modyfikacjami, tworząc spójną i harmonijną całość. Każdy element modyfikacji został starannie przemyślany i wykonany z najwyższą precyzją, co świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu warsztatu. Dzięki tym zmianom, Elegy RH5 T-Spec zyskało nowy, odświeżony wygląd.

Klienci, którzy mieli okazję obserwować te prace, z pewnością docenili dbałość o detale i innowacyjne podejście do tuningu samochodów. Projekt Elegy RH5 T-Spec jest doskonałym przykładem tego, jak nowoczesne technologie i kreatywne myślenie mogą przekształcić klasyczny model w coś zupełnie wyjątkowego. To auto z pewnością będzie wyróżniać się na drogach, przyciągając wzrok i budząc zachwyt.**

 

 

 

 

QFt2Ga5.png

ESpHMVk.png

FzWM9C4.png

f073TDl.png

X9UIQ5A.png

20qcR8H.png

ZCNZOfS.png

Upz9gVB.png

tig75Ml.png

05yrMMt.png

WubBJ39.png

 

Edytowane przez S_R32

Leci meksykańska fala, w górę ręce..

Dookoła świata ludzi łączy ta energia.. Jedna pasja, niepojęte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin