Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Kogucik, Zarząd LSPD ] Kole70


kole70

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

S K A R G A

Data złożenia skargi: 24.04.2024
Link do Twojego konta
https://forum.v-rp.pl/profile/408-kole70/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/18673-kogucik/
Pełniona funkcja oskarżonego: Stuff LSPD
Powód składania skargi: Błędna weryfikacja regulaminu, ograniczenie możliwości prowadzenia rozrywki w danym sektorze z błahego powodu. 
Oczekiwania wobec efektu skargi: (nieobowiązkowe)

Wyjaśnienie sprawy: Hejka, pisze tą skarge ponieważ czuje się dość poszkodowany jak gracz serwisu Vibe RP. Cała sytuacja rozpoczęła się dnia 23.04.2024 w godzinach poranny, dokładnie wtedy dowiedziałem się, że moje podanie do LSPD zostało akceptowane i mam się zgłosić do Kogucik'a aby dołączyć do Discord'a LSPD. Tak dokładnie zrobiłem z wiedzą, że jedna z moich postaci znajduje się pod panelem FD - ale nie przyjąłem na swoją postać panelu LSPD. Do FD dołączyłem jakiś miesiąc temu, gdzie zagrałem tylko jeden dzień, parę godzinek i uznałem, że nie jest to miejsce dla mnie aby tak kontynuować rozrywkę. Przez mój brak zainteresowania kanał Discord'a FD zakopał się gdzieś daleko (Miałem straszny spam i wiele nowych wiadomości od graczy i kanałów ponieważ stworzyłem postać DJ Kole gdzie szukałem "zleceń" aby rozwijać się w branży rozrywkowej). Chciałem napisać liderowi FD jak wrócę do domu, że odchodzę z panelu na koszt mojego akceptowanego podania do LSPD ale lider FD widocznie posiada czas w godzinach porano - popołudniowych i napisał pierwszy do lidera PD że jestem w 2 frakcjach na raz gdzie został stworzony Ticket z prośbą o moje wyjaśnienie całej sytuacji związanej z liderem FD. 

  1. Gracz może grać tylko w jednej organizacji publicznej. Dozwolona jest gra w kilku organizacjach publicznych na innych postaciach za zgodą liderów poszczególnych frakcji.

Nie dołączyłem na żadnej postaci. Dołączyłem tylko na Discord'a, a nie ma żadnych regulacji że przed dołączeniem na Discord już powinienem opuścić wszelkie org. przestępcze i inne frakcje. 

Słowem jeszcze podsumowania:

Skargę napisałem ponieważ bez żadnego większego powodu czuje, że ktoś przez swoje "obawy" ogranicza mi możliwość gry w danym sektorze z powodu swojego "Ja". Oraz wszyscy zachęcają do GRY IC ale jednak nie da się ukryć, że największą role tutaj odgrywa Discord'a oraz Tickety. Nie ma możliwości wykazania się naprawdę swoją grą InGame - całość tutaj jest idealnym przykładem.

Rozmowa po ogłoszeniu "werdyktu" przez decydujących w LSPD.

Spoiler

GpuizYw.jpeg

fNtzJgf.jpeg

 

jMqC5v4.jpeg

3yeTJgi.jpeg

 

Moje wiadomości z Liderem FD

Spoiler

PyTyZuP.png

AXrCIen.png

UXYmChJ.png

oN8l5sv.png

 

 

Edytowane przez kole70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłeś w dwóch frakcjach jednocześnie bez uzyskania zgody obu zainteresowanych sprawą liderów. Skarga do odrzucenia. W dobrym tonie jest załatwianie takich spraw jeszcze przed złożeniem podania.

Dodatkowo, w związku z tym, że przyznałeś się tutaj ewidentnie do winy - nakładam na Ciebie karę czarnej listy organizacji publicznych z możliwością apelacji po 2 miesiącach.

Krzysiu, sprunk, vinsu i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin